Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

posłałam na dwa kolejne adresy, może na ten eu nie przeszły, bo fotki są w sporych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doszły, właśnie ściągam, już wiem dlaczego wcześniej dnie doszły, bo była za duża pojemność pliku, a mój serwer na Outlooku ma ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plik ze zdjęciami ma pojemność prawie 50 mega więc moja poczta go odrzucała , dlatego nie dostałam od Rwoerzystki. Rowerzystko, jeśli nie zmniejszasz pojemności zdjęć to najlepiej puścić po kilka sztuk , wtedy na pewno przejdą , to tak na przyszłość, bo teraz Zuuzik mi przysłała Twoje fotki i zaraz będę lukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaj lukaj Tokina, a ja tam wolę zdjęcia nie zmniejszone, mają lepszą rozdzielczość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi ulżyło, bo bałam się, że mam u Ciebie przechlapane, bo wszystkie dostały i mogłaś pomysleć, że Ciebie pominęłam :D Na drugi raz się poprawię i jak będę jakieś zdjęcia wysyłać to przyjęłam do wiadomości, że mam wysyłać po kilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłałam te zdjęcia , tak że macie kolejną porcję fotek do oglądania :) Ja się juz pożegnam bo padnięta jestem całkowicie i ledwie patrzę na ślepia. jeszcze osobistyczna prośba. Moje dzieci jutro wyruszają w powrotną drogę, jadą samochodem i tu moja prośba abyście ich wspierały dobrymi fluidami , dobrymi myślami , modlitwami, czym kto woli, aby szczęśliwie wrócili do domu. Planowany przyjazd to wtorek około godziny 20 . Całuję Was mocno, życzę spokojnej nocy i miłych snów 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane :-D! Pięknie miałyście! Jesteście super!!! Na fotki luknęłam szybciutko, oglądać będę jutro na spokojnie. Dziś chciałam troszkę posprzątać w moim a'la ogródku i spadł mi betonowy krawężnik na palucha - nieszczęsnego palucha. Dziś nie będę nic pisała i psuła wieczoru. Powiem tylko, że pulsuje mi on, mózg i wszystko :-( :-o Buziaki posyłam 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina już trzymam kciuki za szczęśliwy powrót dzieci:) Bechemotku dmucham na palucha:) Rowerzystko hihi jakaś posłuszna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina mówisz i masz, trzymam kciuki, a wieczorem sie pomodlę :D Zuuzik no kogoś trzeba się bać i być posłusznym :P Padło na Tokinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zmniejszanie zdjęc pogarsza ich jakość. Rowerzystka posłała w naturalnej wielkości i dużo lepiej się je ogląda. Tokino - ja też używam outlooka ale spokojnie mi przepuszcza poczte do 60 MB jednorazowo - sprawdź serwery swoich kont pocztowych bo może masz zapchane. Poza tym outlook ma swój "magazyn" do którego ładuje się cała poczta i jeśli magazyn (on jest w postaci plików) osiąga już za dużą wielkość to outlook nie odbiera poczty. Trzeba sobie to od czasu do czasu czyścić. Bechemotku ❤️ a kompres na paluszek zrobiłaś? :O z altacetu lub octu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam, bo idę oglądać Spadkobierców :D Wszystkim spokojnej nocki i miłych snów, a łysy niech się schowa i pozwoli spać tym na które tak fatalnie działa Ostatnia niech nie zapomni o Aniołach, bo Bechemootek dzisiaj ma chory palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko :D 👄 całuski dla całej drużyny ❤️ ❤️ ❤️ dmucham na stłuczonego paljucha fffffffffffffffffff.....ffffffffffff......fffffffffffffff..... i zmykam :D do jutra ❤️ jutro ja szaleje w swoim "ogródku" - oby było ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!! kawunie zapodam a co niech się wszystkie nauczą żłopać ten cudowny napój :D Dziękuje za fotki ,szkoda szkoda że mnie na nich brak :( może następnym razem kto wie .Jesteście cudowne wszystkie ,najbardziej ciesze się że była z wami rowerzystka której muszę założyć konto na nk :D:D:D jeszcze 👄 Dziekuję za trzymanie kciukasów za moją siostrunie ,czeka ją bardzo poważny zabieg głowy ,jedyne co dobre w tym wszystkim to, to że będzie miała robiony zabieg bez żadnego cięcia CyberKnife - cybernetyczny nóż, czyli supernowoczesną metodę radioterapii, pozwalającą niezwykle precyzyjnie leczyć nowotwory.tak że po świętach może mnie brakować bo mam zamiar razem z rodzinką tam być z nią . miłej niedzieli kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ja właśnie mam taki, tylko tu jeszcze lepsza promocja, bo ja kupiłam za 85 zeta + 20 wysyłka i tylko 6 nakładek Ale i tak jestem zadowolona, bo mop jest rewelka :D Kawy już nie nauczę się pić, więc zostanę przy herbacie :D U mnie świeci słoneczko więc niedziela się zapowiada ok. Miłej niedzieli wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziewczynki jeste ś wszystkie pięknym kobietami zdjęcia super a i wy jesteście super kobitki u mnie dzisaj pochmurno wczoraj była piękna pogoda posiedziałm na słoneczku na balkonie oczywiście nie u mnie bo ja nie mam balkonu tylko u mojego szczęści siedzieliśmy do 19,30 bo było ciepło a teraz zapodaje obiadek udzeczka pieczone w piekarniku @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ZIEMNIACZKI ######################buraczki czerwona zapraszam i życze smacznego pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Niedzielę Palmową Wczoraj zapierniczałam w domku a wieczorem byłam na koleżeńskim spotkaniu i wróciłam dość późno:D U mnie dzisiaj piękny dzień więc wybieram się na działeczkę troszkę pofocić naturę:D Na zdjęciach wyszłam jak hipcio ale cóż jestem jaka jestem...... Największa dupcia to moja:D Też wolałabym nie zmniejszać pojemności fotek ale było ich zbyt dużo żeby wysłać w naturalnej wielkości:( Buziaczki dla wszystkich👄 Beti dzięki wielkie za obiadek👄 Roberto dużo zdrówka dla Twojej Siostry..trzymam kciuki❤️ Miłego dnia Wam życzę Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim👄 U mnie dziś słonecznie od rana więc mam nadzieję, że do wieczora tak będzie, podobno cały wielki tydzień ma być właśnie taki, oby, bo nie chciałabym by moja wczorajsza praca z oknami poszła na marne. Moje dzieci już wyjechały, szmat drogi przed nimi, oby szczęśliwie wróciły do domu, dziś i przez kolejna dwa dni będę skupiona wyłącznie na nich i mam nadzieję że to zrozumiecie:) Bechemootku, tak mi przykro, że masz obolały palec, wyobrażam sobie jak to boli 😭 i to właśnie teraz kiedy ostatnie dni przed świętami i trzeba by się trochę sprężać a tu taka przykra sprawa:( Okładaj czymś zimnym, może kwaśną wodą albo octem jak pisze Tereterek , oby szybko przestało boleć 👄 Tereterku, będziesz dziś pracować na balkonie ale szkoda że na Twoim balkonie nie ma jeszcze konwalijek, właśnie jest szansa że będę w Obi w najbliższych dniach to Ci podrzucę i wreszcie będziesz miała komplet 👄 Tereterku, moją pocztę skonfigurował dostawca internetu, mam ją na pulpicie, nawet nie muszę się logować, więc nawet nie wiem gdzie się tam coś ustawia:O Z tego co mi mówił to mam jakieś ograniczenia pojemności plików, czy on je ustalił czy ktoś inny to nie wiem. Jeśli chodzi o czyszczenie poczty to wszystko na bieżąco kasuję, wiec tu nie powinno być problemu, no ale się nie znam i może to nie o to chodzi. Roberto, tak mi przykro że siostra będzie przechodzić tak poważny zabieg, nie dziwię się że chcecie być przy niej. Też będę się modliła by wszystko poszło dobrze , bez komplikacji i Twoja siostra wróciła do zdrowia👄 Piszecie o tym mopie obrotowym a jak zawsze się wygłupiłam:O sory myślałam że to ta poczciwa stara deska a tu takie małe obrotowe triko. Pewnie w działaniu jest takie jak deska ale to, że nie trzeba się męczyć z płukaniem i wyżymaniem to na pewno jest duży plus. Często widziałam na allegro te wiaderka ale szczerze mówiąc nie zatrzymywałam się na nich, nawet się nie zastanawiając dlaczego są takie drogie :) Beti , dziękuję za obiad, oczywiście częstuję się udkami, szczególnie że bardzo lubię te pieczone 👄 Kiedy zaczynałam pisać za oknem było słońce, teraz widzę że pogoda robi się jakaś niewyraźna:O , lekko się chmurzy, oby nie padało. Pizdrawiam Was wszystkie serdecznie , życzę miłego wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego w Pozdrawiam - zostałam wykropkowana :O no ale widocznie coś poknociłam. Personalna, dlaczegóż to chcesz mi odebrać mój honorowy tytuł - największej doopy topiku ? :D nie na darmo mam prezesowski fotel:D zapomniałaś ? teraz z Twoim hipciem to tworzymy piękne trio :D:P Ty hipcio, ja słonica a Zuuzik - prosiaczek :D któraś może z dwóch pozostałych dziewczynek dojrzała w sobie jakieś zwierzątko, może ? przydałoby się do kompletu:D:P Personalna, proszę nawet tak nie myśl i nie pisz, bo nawet tam chciałam Ci udowodnić że moje jensy będą na Ciebie za duże, ale nie chciałaś się przekonać a szkoda, miałabyś pewność że na prezesowskim fotelu siedzi odpowiednia dupa :D:P Jeszcze raz miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was pięknie niedzielnie ❤️ ❤️ ❤️ Beti dziękuje za pyszny obiadek ❤️ sama tylko teraz na chwile bo dziecko wywoziło jeszcze sporo rzeczy nie moge zaszaleć: układam w szafach, wypie przam niepotrzebne klamoty :P i powiekszam w dalszym ciągu przestrzeń :D Tokino - super byłóby - jeśli będziesz jechać do OBI to telefonik i chcę Ciebie widzieć u mnie chociaż na szybkiej kawie lub herbatce - odetchniesz chwile i pojedziesz dalej. A czym jechałabyś? z mężem autkiem? Oboje Was zapraszam ❤️ A jak sie nie uda to dasz cynk i sama podjade do Twojego miasta ❤️ Tokino - nie dziw sie, że cenzura wycięła litery: dla niej "p i z d r a w i am" to prawie jak p i z .. hi hi hi Język polski piękny język :D Pozdrawiam i zajrze po południu. Acha - Tokino - gdybym kiedyś, kiedykolwiek była u Ciebie - to zrobie Ci przegląd komputera i wyjaśnie pare rzeczy ❤️ (nie bój sie nic nie zmienie i nie pomieszam - tylko pokaże, żebyś miała spokojną głowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - zamieramy w wytwarzaniu dobrych fluidów, myślimy o Twojej Siostrze ❤️ Tokino - i o Twoich Dzieciach ❤️ Kosmitko - i o Twojej Rodzince ❤️ i o wszystkich potrzebujących ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście w poprzednim wpisie miałam na myśli że: "moge zaszaleć" i właśnie szaleje wywalając z szaf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku, fajnie zabrzmiało to pizd:P:P: oki moja gafa:D Mam nadzieję że kiedyś będziesz u mnie na dłużej ,tz nie tylko na szybkiej kawie ale stanowczo dłużej :D wtedy przegląd komputera murowany:) Ja się przymierzam do OBI z dziećmi, tak że dziękuję za zaproszenie ale w moim wypadku może to byc jakaś błyskawiczna kawa, bo oni musieliby na mnie czekać. Nie wiem dokładnie kiedy to będzie ale terminy gonią , fachowiec umówiony na zaraz po świętach więc pewnie będą się spieszyć a ja na tym skorzystam:) A teraz mam zagwozdkę nie lada ::O bo chcecie bym zrobiła prezentację a ja mam straszny dylemat co do muzyki, czy mogłabym prosić o jakieś sugestie... propozycje ... na razie kopię po Yu Tube w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego co mogłabym ściągnąć by do tej prezentacji użyć. Wiadomo że bez odpowiedniej muzyki nie ma odpowiedniej prezentacji. Jeszcze raz bardzo proszę o podpowiedź 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×