Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczynki żeby nie było że obiadku nie podałm ja mam dzisiaj zapiekanke z makaronem i serem do tego dodałam pomysł na i tyle dla mnie i córki starczy a reszta mnie nie interasuje życze smacznego jak któraś ma ochote to proszę się częstować zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaoś ma szczęsie cały czas stronik zaczynam wczporaj dzisiaj znów wieczorem cos postawie na to :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️dzień doberek...dziś nie można na rowerek hi,hi,hi:)))) Leje od rana...ale mi to odpowiada:))))Jest cieplutko:Dale nie za gorąco!:P zuuziczku🌼 Maaluutkka🌼 ,,Niech życie Wasze❤️ będzie piękne:)))spełnione:)))) i w zdrowie obfite:Dbo chcę Was kiedyś osobiście spytać:D jak Wam mija życie❤️❤️❤️ Wszyściutkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj👄 Na obiadek dorzucam:)))) -schaboszczaki IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII -ziemniaczki oooooooooooooooooooooooo -sałatę ze śmietaną wwwwwwwwwwwwwwww Po obiadku zapodaję kawkę (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> ze śmietanką i syropem karmelowym mmm:))))...Pychotkowa;))))) A po kawce cmokusiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______$$__ ____________$___ ___________$____ __$$______$___ _____$____$___ _______$__$__ _________$$__ __________$_ __________ _ _ _____ _______ _______________ _________ __________ ___________ AJLOVIU❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popo🌼Kobietki❤️ Lecę szykować talerze,zaraz Małżyk wkroczy z pracory:O Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu swoim i zuzuka :) dziękuję za wszystkie zyczenia imieninowe złozone na nk , kawie i te wysłane emaylowo . stawiam szampana ooooo ooooo o ooo oooo o.....o ooooo. oooooo ooooo. oooo oo. oo i wnoszę czorta () --- () --- () --- () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{**** TORCIK;;; ****} { ** * CZEKOLADOWY ** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )---------( ____ ,-----------, ___ /________________\ Częstujcie się!!! Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj u nas podwojne swieto. 🌼❤️👄Kochana Malutka🌼❤️👄 🌼❤️👄Kochany Zuziku🌼❤️👄 W Dniu Imienin wszystkiego co dobre i piekne. I duzooo milosci... No i zdrowka bo to najwazniejsze. 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze dwa czorty sa dzisiaj :) makowy i czekoladowy:) I jak tu schudnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :)🖐️ Zuuziczku❤️ Malutka❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄 Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczęta i życzę miłego dnia🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zuuziku Maluutaka dużo zdrówka, pomyślności i tylko miłych dni👄🌻 Ja dopiero teraz, bo od rana na działce, ale w końcu deszcz nas wypędził. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki widzę że solenizantki obie się zgłosiły i w dodatku na pyszności zapraszają , cudnie ,serdecznie dziękuję , chętnie pokosztuje pysznych torcików :) Ja niestety nie mam dziś balowego nastroju choć chciałabym bardzo ucztować nie tylko słodkościami:P ale jak pisałam rano mam problemy z ciśnieniem. Najpierw galopowało do góry i rozsadzało mi głowę ,teraz znów pikuje w dół i ja lecę razem z nim :( jestem jakaś słaba ciągle mi coś szumi w głowie , albo mam zawroty :( Nie wiem czy to tylko ciśnienie , jeśli do jutra nie przejdzie to idę do lekarza i nic nie poradzę :( Najgorzej że we środę mam egzamin końcowy i muszę być obecna i w dodatku całkowicie sprawna umysłowo :) Chciałabym by mi do tej pory wszystko przeszło bo żal byłoby nie iść na najważniejszy moment :( Kosmitko oczywiście dostałam od Ciebie @ kochana dziewczynko , tylko jakoś ciężko zebrać mi myśli i wcześniej nie potwierdziłam :O Wiele mówicie o następnym spotkaniu i zawsze tak jest kiedy się odbywa jakieś a później emocje opadają i jakoś się nie chce zorganizować, Najbardziej smutne jest to że niektóre dziewczynki tak znów daleko od siebie nie mieszkają a jednak do spotkania nie dochodzi ,naprawdę szkoda :( Ojej co mnie tak znów napadło na jakieś smutki , widocznie te kłopoty z głową tak na mnie działają :O Już nie smęcę , zmykam , muszę się położyć ,bo mi wszystko wiruje . Trzymajcie się dziewczynki , na- rka , może mi przejdzie do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄koniecznie udaj się do doktora!!!Ja się tam za bardzo na ciśnieniu nie znam:Oale jedno wiem na pewno-nie może ot tak sobie skakać😭 Dziewczynki👄 Życzę Wam spokojnej i dobrej nocki Wypluskałam się i idę na telewizorek:))))Serialiki się niebawem zaczną;)))) Jutro muszę rano wstać...umówiłam się na wizytę u endokrynologa😭...Nie cieszy mnie to,ale chyba wyjścia nie mam:O...Wynik nie za dobry,a i kontrolne usg miałam zrobić 2 lata temu:O Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki się żegnają, a ja na odwyrtkę;) witam się Tokina faktycznie z ciśnieniem nie ma żartów więc do doktorka marsz w te pędy, trzymam kciuki, żebyś w środę mogła zdrowiutka przystąpić do egzaminu:) Banderasku zakładam się, że jakbyś odpuściła jeden odcinek, oglądając następny doskonale wiedziałabyś o co kaman;) więc..... a ja mam jutro labę:) za to, że 1 maja wypadł w tym roku w sobotę - jutro mamy wolne, hura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho! Co ja widzę! Imieninki :-D Zuuziku i Maaluutkka!!! Wszystkiego co najlepsze🌻, sto lat, sto lat🌻🌻🌻!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów się spóźniłam :-(, a teraz muszę na chwilę odejść ale wrócę - może ktoś jeszcze kuknie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Bechemotku, próbuję tylko wrzucić fotkę do garnka, ale coś się rwie, podczas zapisywania na serwerze ukazuje się info o błędzie na stronie, wrrrrr Bechemotku dziękuję za życzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam!!! Potomek pojechał do K-wa, zaprowiantowany :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku niestety nie udało mi się zapakować zdjęcia, nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisać wcześniej, że udało mi się namówić (choć ciężko było) koleżankę i zwagarowałyśmy trochę z zajęć i skoczyły na W-el, miałam radochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku wejdź na @, tam posłałam zdjęcia, których nie udało mi się wkleić nw garnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, widziałam :-D! Jak to mówią - gratulejszon Zuuziku!!! Super figurka. Fajnie, że zrobiłaś sobie wagary. Uwielbiam bywać na W-lu, choć przyznam, ze najczęściej bywałam tam w czasie studiów. Teraz, gdy wpadamy do K-wa, to zawsze jest całe mnóstwo ważnych spraw. A kotot jest cudnosci, wiedział, że pańcia zostawia go ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Bechemotku, mój kocur uwielbia włazić we wszystkie pudełka:P a w tej walizce leżał i leżał, musiałam sposobem go wywabić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×