Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki👄dzień dobry:D terterku❤️❤️❤️dzięki za kawusię...Jesteś szalona!!!:)))) Ja to już od wieczora byłabym nie do,,życia,,:O Życzę,aby wszyściutko poszło sprawnie:))))i prędziutko...Wracaj do Nas!My tu będziemy czekały i trzymały kciuki!!! POWODZENIA🌼Oby wszystko było w porzo:D Buziaki👄👄i tulu❤️ Dziewczynki❤️miłego dnia:))))i buziaki👄i tulu❤️ tokino👄!!!!!!!!!Halo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku w takim dniu jeszcze pomyślałaś o nas, wielkie dzięki 👄 Trzymać będziemy kciuki od samego rana w poniedziałek, aby wszystko skończyło się szybko i szczęśliwie. Na razie u mnie nie pada więc wyruszam na działkę. Banderasku czekamy na fotkę boomby, oglądałam w necie, ładna, mała, zgrabna cytrynka:D Tokina gdzie jesteś? Mała pochłonęła cię na całe dni, czy nie starcza ci już sił na kuknięcie? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :D terterek..dziekuję za śniadanko jesteś nie zawodna 👄trzymam kciukasy za szczęśliwy powrót ,czekamy na ciebie 👄 Bondi...u mnie też niet deszczyku choc cosik tam wygląda niepewnie musze jeszcze zdązyc pokosić trawkę .Oglądaliśmy taka kosiareczkę z M i chyba sobie sprawie taka :D👄 Bandaresku... ja nadal nie kumata co to za cytrynka :D 👄 No wlasnie tokino..co z tobą ???????? Małgos ..też jeszcze dzisiaj nie kuknęla 👄 Wesołek ..kuku !! No spadam do koszenia bo rzeczywiście może i popadać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄 Roberto👄 Dziś nie mam już za dużo czasu:Obo zaraz biegnę do kieratu:Pale jutro wyślę bumbę na 100%...przepraszam,że to tyle trwa:(((( Piszę najczęściej z telefonu,a żeby wysłać to mus na kompa... Małgosiu👄jak Kotuś???👄 tokino👄nu!Nu!...Mam nadzieję,że nie zaglądasz z ,,byle,,powodów!!!??? Miłego dnia🌼i całuski👄👄 U mnie cieplutko,bez deszczu,ale i bez słonka...:)))) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino:))))miałam na myśli oczywiście to,że nic złego się nie dzieje...Chyba źle się wyraziłam:O terterku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandaresku ..u mnie same cytrynki w domku :D tokino...tez mam to samo zdanko co Bandaresowa 👄 Bandaresku.. jęsli moge prosić twoj nowy numerek wiem dałaś mi już ale ja nie wiem dlaczego ale nie mam go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie pogoda jak na razie całkiem,całkiem;):D Terterek No cóż pewnie już nie przeczytasz tego wpisu ale będę trzymać kciuki bardzo,ale to bardzo mocno.Jak chodzi o sen,zapomnij! z wiekiem coraz bardziej nam się pierniczy podczas snu:p i nie ma się co doszukiwać w tym jakichś przesłanek,przepowiedni itp. Bechemootku Hi,hi ruch dobry na wszystko,ja przetestowałam na sobie że najlepszy na linię,samopoczucie i zdrowie.Tylko czasem nie ma z kim się ruszyć a samemu nie zawsze się chce.Może potrzeba nam zakupić kijki jak nasza Kosmi?,ale u mnie patrzyli by na mnie jak na ufo.Mieszkam w małej zacofanej miejscowości,jak ktoś wyskoczy z czymś nowym,maja używanie:).Kiedyś systematycznie jeździłam na rowerku stacjonarnym teraz mi się nie chce a efekty widać od razu.Mam gorsza kondycję,ciągle podjadam i bolą mnie gnaty,i nie chce mi się nic. Banderasku Ciągle jesteś w biegu ja razem z Tobą czekam na urlop,należy Ci się czas na wytchnienie i przetestowanie cytrynki.Mam nadzieję że ,,Mamutek,, z rodzaju niemarudnych i nie będzie przez całą drogę instruować i robić za nawigację GPS:p:) Roberto A kuku:):D Jak dzisiaj nastrój?,psychoanaliza Terterka pomogła?.Dzisiaj nam się Terterek wycofuje z niektórych tez ale ja i tak lustra nie oddam:):) Bondi Witaj idę obejrzeć te kwiatki w garze ale pewnie do dzisiaj już wiesz co zacz?:p:) To na razie dziewczynki,ciekawe w kiedy zaczną się nam pojawiać nasze urlopowiczki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem od wczoraj jestem w domu:) zaglądam dopiero dzisiaj, bo musiałam się jakoś ogarnąć;), trochę czasu zajęło mi też nadrobienie topikowych zaległości, bo nie lubię pisać, bez przeczytania Waszych wpisów:) Terterku trzymam mocno kciuki żeby wszystko przebiegło pomyślnie i byś szybko do nas wróciła:D i przyłączam się do Twego fanklubu;) wielki szacun za Twe opanowanie, pogodę ducha, metodyczne podejście do mniejszych i większych życiowych zmagań:D Banderasku już się przekonałaś do nowej bryczki? na pewno musi być superaśna:D Bondi masz śliczny ogród, a z kwiatów wybieram cynie, bardzo je lubię:D Wesołku to małżyk Cię urządził z tym wczasowym towarzystwem:o jeden plus to taki, że będzie miał kto robić Wam wspólne fotki;):P żartuję oczywiście, życzę cierpliwości:) Bonita pewnie kamerkę uruchomiłaś przy sztucznym świetle, ale co tam kolorki;) najważniejsze, że może małymi kroczkami dojrzejesz do zainstalowania skypa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku przytulam mocno do swej pełnej piersi;) i cieszę się, że mimo fatalnej kondycji emocjonalnej znalazłaś dość sił, by zrobić pierwszy krok i odwiedziłaś dietetyczkę, bądź dzielna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ Witamy urlopowiczke. Mam nadzieje ze wypoczeles Zuziku i miales fajna pogode. Ja juz nie mam sily do tego deszczu. U mnie codziennie pada:(. W ogrodku praktycznie zgnily mi juz wszystkie kwiatki. Tylko te obrzydiwe slimaki rozmnazaja sie w zawrotnym tempie. Jak jeszcze popada pare dni wyleje sie rzeka i bedzie powodz:( Dziewczynki co zrobic z kaktusem ktory rosnie krzywo? Odwracanie do swiatla nie pomaga. Szkoda mi go wyrzucac bo jest duzy i po bokach ma duzo malych kaktusikow. Moze wsadzic do srodka drut albo paleczke do szaszlyka? Nie wiem tylko czy kwiat wytrzyma ta operacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik 🖐️ witaj po wypoczynku, opowiedz jak było, wrzuć jakieś fotki. Bonita🖐️ może jakaś podpórka z boku, bo jak przekłujesz przez środek, to padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zaoglądałam się na garnku:D co do wyjazdu, było ok, choć drzewiej bywała lepsza aura, w tamtą stronę jechaliśmy 3 godziny na pewnym odcinku wpadliśmy korek i przejechanie 19 km zajęło nam godzinę:o (powrót zalediwe 1,30) na miejscu padało podobnie jak u nas, dopiero później się rozpzogodziło więc wędrowaliśmy sobie brzegiem morza, kolejne dwa dni od rana świeciło słonko, więc my biegusiem na plażę, a tam raz na kocu, dziesęć razy pod nim:P jak chmura zasłoniła słonko to było zimno brrrrrr i tak spędziliśmy po... dwie godziny:P, bo potem chmura na chmurze i doopa z plażowania, ale najważniejsze, że nie padało. wtorek zaczął się chmurnie, najpierw mieliśmy wyruszyć w rajzy, ale postanowiliśmy dać szansę pogodzie i na tarasie czytaliśmy sobie książki, aż w okolicach obiadu nareszcie się wypogodziło, najładniejszym dniem była środa, piękna pogoda dopisała przez cały dzionek, za to wczoraj od rana lało jak z cebra i nawet nie było żal wyjeżdżać:P dużo chodziliśmy, nie uwierzycie aż zrobił mi się odcisk na pięcie pod spodem:o a chodziłam w butach, które mam od lat, takie wstrętne się okazały:P mam nadzieję, że skoro marnie się opaliłam, to chociaż najodowałam się na całą zimę;) co do fotek, stwierdziłam, że posunęłam się i nie chciałam się za dużo focić:P z tych co zrobiliśmy może wybiorę jedno lub dwa, bo nie ma co oglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita, nie mam pomysłu jak wyprostować kaktusa, może jak radzi Bondi podeprzeć kijkiem, a może taką specjalną drabinką - u nas są w castoramie takie różnych rozmiarów (choć przy kaktusie może to średnio wyglądać, bo nic tego rusztowania nie zasłoni, jak przy kwiatach pnących, które je oplatają), a może z tych szczepek wyhodować nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzyzdroje zyskały nowe miejsce do focenia - do ławeczki, na której przysiadł Holoubek, do stojącego i trzymającego w ręce trąbkę Machulskiego dołączył w tym roku Kolberger, siedzący na krześle przy stoliku z rozłożoną książką - całkiem do siebie podobny, taki na oko 40.letni:D poza tym przeryli główny skwer, zrobili taką nieckę z ławkami powyżej, coś jak arenę, tyle, że nie w kształcie koła, w której występują uliczne kapele, a ludzie mogą z góry ich oglądać i nikt sobie nie zasłania, poustawiali nowe konstrukcje do siedzenia, konstrukcje bo ławkami trudno to nazwać;) ale jest więcej miejsca do siedzenia, i takie kurtyny wodne, wszystko ładnie ukwiecone i wygląda całkiem całkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, pogadałam sobie do siebie;) zmykam więc, buźka i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam na garnku. Zaraz musze sprobowac czy uda mi sie wgrac fotki:O Bondi nie radzisz nadkluwania kaktusa...hmm tylko na drabine nie ma miejsca. On ma tyle dzieci! tzn duzy kaktus ma male kaktusieta:O Ja nigdy nie bylam w Miedzyzdrojach. Pewnie tam jest ladnie i w niepogode tez jest co robic. Smutno mi sie zrobilo jak przeczytalam ze ma tam swoja laweczke Kolberger:( Przypomnialam sobie ze jego tez juz nie ma:( Tak bardzo lubilam tego aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze. Do jutra🖐️ Terterek❤️ Tokina🌼 gdzie jestes. Koniec strajku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik witaj👄 Ja także nie byłam w Międzyzdrojach,nad naszym morzem tylko raz gdzieś w okolicach Gdańska,całe lata temu i wspomnienia mgliste.Tak jakoś mnie się zdarzyło w zamierzchłej przeszłości i wyznam że oczekiwania miałam wielkie a rozczarowałam się strasznie,było zimno,wiało a woda miała brzydki kolor i zapach:p:).Jedyne wyjście pojechać jeszcze raz,odświeżyć wspomnienia i naprawić tamto przykre wrażenie :p:) Bonita Kaktusa nie radzę nadziewać na kijek i robić z niego szaszłyka,nie wiem co to za kaktus ale niektóre są ładne właśnie przez to krzywienie.Najlepiej przestawiać na oknie w stronę światła,wtedy na ogół trochę działa,no ale u Ciebie nie,to nie wiem co więcej można poradzić?!. Jak macie tel Tokiny to może któraś wyśle delikatnie smska,to milczenie jakoś mnie niepokoi. Bechemootku👄 Ty także odezwij się do nas,poopowiadaj o diecie,jak wygląda jadłospis opracowany przez fachowca?. To tyle dziewczynki bo łoczka mi się kleją,niby senna nie jestem ale ślepia jakieś zmęczone:p:) Zatem dobranoc to jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj zapomniałam że Bechemootek ma teściową u siebie a ja ją tu wołam,hi,hi.Sorki już milknę bo jeszcze kogoś obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Za Terterka kolejny dzień trzymania kciuków❤️ Tokinę kolejny dzień nawołujemy głośno,,Hop,hop Tokina gdzie nam się zapodziałaś?,, Wszystkie pozostałe dziewczynki przytulam mocno,Bechemootka dodatkowo tulam,dla Bonitki tulanie dla ,,M,,i dla Bonitki także oczywiście:p:),żeby nie było że się chcę dobrać do partnera czy cóś:p:):D Dziewczyny zapraszam na kawę u mnie pada można powiedzieć leje,bez kawy ani rusz ładny weekend się zapowiada:):) Miłego i do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołek ja tam kawy nie potrzebuję ruszyłam bez niej :D U mnie też pada Od poniedziałku idę do pracy i pewnie będzie ładna pogoda :P Mimo deszczu wszystkim życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Nie mam co pisać ,juz Wesołek napisał pada i dalej pada.Do niczego ta pogoda,zimno nawet okna nie mozna otworzyć bo jakoś robi sie zimnawo. Tokino daj znak zycia. Zuzik witaj w domku. Tererku trzymamy kcuki dalej za ciebie.Pewnie Ci sie nudzi w szpitalu ,toz w sobote i niedzielę pewnie nigdzie nic nie robia tylko jest ostry dyżur. Dziewczynki zapraszam na pieczone gołabki.Jeszcze gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wrócilismy cało i szczęsliwie,tylko my 100km jechali w 3godziny w korku pózniej w miare a przed 100 do domku akumulator siadł,ale jechalismy na dwa auta. Roberta pożniej napiszę na @. Pozdrawiam wszystkich u mnie pranie,żal było wyjezdżać,ale Bercika widziałam na żywo i inne kabarety całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kolejna urlopowiczka wrocila:) z przygodami w podrozy ale cala, zdrowa i wypoczeta a to najwazniejsze. Witaj Kosmi. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu🌼 i serdeczne zyczenia swietowania nastepnych rocznic w zdrowiu🌼 Pozdrow serdecznie malzowinke(kogutka:)) A czy to dzisiaj nasza Beti hula juz na weselisku? Eeeee... chyba nie? Cosik pokrecilam. O pogodzie napisze tylko ze momentalnie nie pada. Ale za godzinke kto wie? Zachmurzone jest strasznie. Musze sie ruszyc i zaczac dzialac. Zakupy, obiad czyli do kieraciku:) Na razie🖐️ Terterku❤️ Tokina hooop, hooop.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kosmi🖐️ zmówiłyście się z Zuuzikiem co do powrotu? Jak było, jesteś zadowolona, odpoczęłaś? Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy🌻👄, życzenia także dla "kogucika":D Zuuzik najważniejsze że odpoczęłaś. Ja byłam w Międzyzdrojach ale już z 15 lat temu, nowe molo było w budowie. Trzeba będzie przy najbliższej okazji wybrać się ponownie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×