Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

a ja dopiero mówię dobry wieczór:) masażysta, do którego chodzę, to ciacho chodzące;) w piątek dał mi taki wycisk, że siniaki mam:o w życiu nie przypuszczałam, a przecież nie pierwszy raz chodze na masaże, że może to tak boleć, auć, dorwał się do moich buforków:P czyli mięśni gruszkowatych, no tych nad pośladkiem:P i dał mi popalić, że... aż makijaż sobie popsułam, dzisiaj było już ok, czyli mięśnie są już trochę mniej spięte, a przecież o to chodzi Betuś a jak Ty znosisz masaże? Bondi ma rację, leki, które wymieniłaś mają charakter przeciwzapalny, sama brałam dicloduo - to standard na problemy z kręgosłupem:o i faktycznie żołądek po nich nieźle obrywa, dlatego szoruj do lekarza po coś osłonowego Tokina, Personalna, Terterku spotkanie aktualne cały czas:) choć smuci mnie fakt, iż nie będę miała za dużo czasu:o pozostałe dziewczynki zgłaszać swój akces, będzie wesoło:) piszecie o ogródkach, mój ojczym, teściowa też już działąją w swoich ogrodach, ale zimno jakoś jest, dzisiaj zapowiadają nawet przymrozki, a jak tak patrzę na zieleninę to w porównaniu z ubiegłym rokiem wszystko jakby opóźnione jest - mróz jednak zrobił swoje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ A ja siedze sobie nie do konca oswojona z nowa rzeczywistoscia. Ale musze sie pozbierac. Na poczatek skonczylam dochodzenie. W tej katastrofie było tyle rzeczy niedopietych, tyle ryzyka , tyle mozliwosci popelnienia bledow. U mnie zimno i pochmurnie. Ale nie pada. W ogrodku nie jestem aktywna. Jest trawa tzn chwast ale jest zielono i wystarczy. Ja w tym roku dalam sobie spokoj z kwiatami na tarasie. Mam dosyc przestawiania z miejsca na miejsce wielkich donic przy kazdej wichurze, podlewania, skubania suchych kwiatkow. Sama sobie dodaje pracy. Sa tylko 2 duze margeritki i wystarczy. Nie musi byc az 7 sztuk! Tokina wez ze mnie przyklad. Kosmi skad u Ciebie taki apetyt na ogorki i pomidory. Gdyby nie to ze poznalysmy sie na topiku po..... pewnie bym doradzala kupowanie dzieciecych ciuszkow:P Ale Wam fajnie ze spotkacie sie w Kra...wie. Ja bede pewnie w najblizszych tygodniach bardzo krotko ze 2-3dni w Katowicach ale nie wiem kiedy:( takze nie moge nic zaplanowac. No nic to. Co sie odwlecze.... Moze kiedys. Wlasciwie to juz nic nie chcialam pisac na ten temat. Ale nie moge sie powstrzymac. Dmitri Miedwiediew to "gieroj" Chyba wezme udzial w akcji i napisze list do "braci Moskali" Spijcie dobrze moje kochane kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka Cichuteńko przytachałam;))))kawkę (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>:))))i inusię (__)>(__)>(__)>(__)>(__)>:)))i herbatkę (___)>>(___)>>(___)>>(___)>>:))) Życzę Wam udanego i spokojnego dzioneczka🌼 Lecę zaraz wiadomo gdzie:PDziś zapowiedziała się cała ,,świta,,kontrolująca:P....i niech sobie kontrolują:P Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tym razem Banderasku nie zawiodłaś :D- kawusia mmmmmm palce lizać ❤️ ❤️ ❤️ Dokładam śniadanko: jajka na miękko 0000000000 serek biały [ [[ [ [ [ [ [ [ rzodkiewki oooooooo sałata zielona @@@@@@@ Pozdrawiam i życze słonecznego dnia. Ja dzisiaj jade do K-wa do teatru STU na "Wariacje Tischnerowskie" Od wczoraj mam obawy czy uda mi sie pojechać na 28-go bo uświadomiłam sobie, że jaw tym dniu pracuje :( Dzień wcześniej - nie byłoby sprawy albo 28-go popołudniu - a tak - może mi sie nie udać Kosmitko - sprawdze jutro czy są takie galaretki (wydaje mi sie że są) - napisz ile Ci wziąć - pośle listem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Godziny spędzone na działce, to jedyne pracowite godziny w ostatnich dniach, bo w domu nic nie robię, nie jestem w stanie, tylko telewizor. Bonderasku dzięki za kawę, gdyby nie ty, do tej pory nie wypiłabym. Terterku śniadanie jak zwykle pyszne, właśnie wczoraj poczytałam na temat rzodkiewek z kartki kalendarza. Kiełki rzodkiewek działają jak afrodyzjak, rzodkiewka wspomaga pracę nerek i wątroby, poprawia wzrok, dodatnio wpływa na intelekt. Od dzisiaj jem wiadrami rzodkiewkę i sama rozwiążę przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem, bo zbyt dużo jest niedomówień. Małgosiu oprócz kwiatków mam śladowe ilości marchwi, pietruszki, fasoli szparagowej, cebulę, czosnek i ogórki, taki mały warzywniak. Truskawki zajmują 1/4 działki. Dużo słoneczka - u mnie jest, ruszam na działkę. Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie też pięknie świeci słoneczko cały dzień :) aż się żyć chce :) tylko ja jeszcze nie wychodzę :( chcę wybrać już ten cały antybiotyk i dopiero wyruszę na zakupy :P :) bo bardzo lubię łazić po sklepach :) Tokinko, Tertereczku, Zuuziczku i Personalna tylko po zazdrościć WAM tego spotkania zobaczycie się i po gadulicie na żywo, że ja tak daleko mieszkam Życzę udanego spotkania 👄👄 Pozdrawiam i mocno tulammmmmmmmm do ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Zuuziczku byłam wczoraj na masażu masażysta jest super też ciacho hi hi hi masuje też super tak mne wymasował że spać w nocy nie mogłam jutro znów idę a co będę sobie żałować a ja mam jeszcze jedne leki jest to poltram retard i na tych pisze że lek może zaburzać sprawność psychofizyczną ale na razie nie biorę bo mój masażysta powiedział że ma ich nie brać i że zrobi mi tak dobrze hi hi hi że nie będzie operacji i to na razie na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jestem już po zajęciach i w domu szybciutko się odrobiłam , ugotowałam na jutro , pranie w pralce , pies koty dostały jeść ,Małża jeszcze nie ma więc ja dziś ekspresem przeleciałam nawet mopem pół domu i jest fajnie :) Nie byłam tylko na działce ale w sumie to na resztę mam jeszcze czas ,najważniejsze już posiane :) Tereterku zmartwiłaś mnie tą wieścią , bo przecież tak entuzjastycznie podchodziłaś do tematu a tu kicha , ale tak się zastanawiam czy nie mogłabyś być w tej pracy innego dnia , bo przecież nie przychodzisz codziennie więc czy nie mogłabyś raz iść we czwartek? Kurcze tak kombinuję bo mi się tak jakoś smutno zrobiło . Personalna też pisze że teść słaby i pewnie chciałaby być przy nim gdyby taka potrzeba zaistniała ,więc też nie ma pewności że będzie na 100% Rowerzystka coś się nie odzywa na temat spotkania ,czyżby jednak też nie mogła ? Wiem że jesteś rowerzystko zapracowaną dziewczynką i nie masz nawet kiedy pójść na zaległy urlop ale może uda się tak zgrać że służbowo będziesz w K bo przecież bywasz często . Zrozumiem jednak gdyby się plany nikomu nie powiodły ,bo to jak w życiu ,różnie się układa . W każdym razie ja postaram się być ,już nawet zgłosiłam że w tym dniu nie będę na zajęciach ,byle zdrówko było to będę na pewno. Bonitko to co piszesz na temat swojego śledztwa tz że było wiele niedociągnięć ,przypomina mi wywiad przeprowadzony kilka dni wcześniej z jednym z pracowników kancelarii prezydenta .Mówił wtedy że są wyjątkowo dobrze przygotowani , że w najmniejszym szczególe jest wszystko dopracowane , wprost chełpił się że pierwszy raz jest tak dokładnie wszystko zapięte na ostatni guzik a nie jak zwykle na wariata ,więc teraz się zastanawiam co było tak dokładnie przygotowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ No a ja wlasnie wrocilam z wloczegi po sklepach Pszczolko:P Oprocz dwoch kraciastych bluzek, diabel mnie podkusil wlezc do frYzjera:( Zrobilam sobie pasemka chociaz wiem ze jest mi nieladnie i wygladam staro, jak mam pasemka. No i mam teraz 6 lat wiecej😠 Poczekam z miesiac i trzeba bedzie zamalowac. Beti, Zuzik ale Wam sie trafilo z tymi masazami:P Bondi ale nabierzesz krzepy i nie tylko krzepy po tych rzodkiewkach:P Ale moze niech Malzyk je rzodkiewki razem z toba jak to taki silny afrozydiak:P Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina🖐️ No prosze ile energii u Ciebie. Wszystko migiem porobione! To znaczy ze sesje psychologa pomogly. W kazdym z nas tkwi tyle energii. Trzeba tylko " nacisnac na guzik" i ja wyzwolic. Chociaz nie, ja nie mam zadnych zapasow. Musze chyba zaczac jesc rzodkiewke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no widzę że nasza Bonitka zrobiła się na bóstwo i w dodatku kupiła sobie piękne bluzeczki :) Bonito na pewno Ci ładnie w pasemkach i nie dodawaj sobie latek :) Beti też tak jak Zuuzik trafiła na niezłe CIACHO może i ja bym się wybrała na takie masaże tylko, że moje drobne kosteczki chyba by nie wytrzymały takiej mocy nacisku :P :D :D No lecę teraz z amciać kolacyjkę dzis troszeczkę póżniej ale to nic :) ❤️ POZDRAWIAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację Bonitko teraz mam jakby więcej energii ale sądzę że powoduje to słoneczko które dziś lampiło od rana .No może trochę coś w tym jest skoro codziennie muszę wstać o 6 i nawet sama się budzę ,to jestem rozkręcona od świtu . Takie zajęcia z psychologiem są naprawdę świetne , jest tam element zabawy ( kiedyś budowałyśmy z karetek samoloty :D ,które musiały latać :P) a jest i czas na zastanowienie się nad sobą ,mnie te zajęcia dużo dają i cieszę się że tam jestem. Poznałam fajną grupę dziewczyn , a raczej 9 kobiet 45 plus :) ja oczywiście jestem najstarsza ale mi to wcale nie przeszkadza :D W tej grupie czuję się swobodnie ,mówię co chcę co czuję i nikt tam mi złego słowa nie mówi :) Jednym słowem na razie jest świetnie , myślę że zaczną się schody kiedy przyjdzie nauka na kompie i okaże się że nie umiem posługiwać się myszą , nie wiem gdzie jest dilejt , czy bkspejs , czy nawet escejp :P normalnie nic nie umiem a uczyć się w moim wieku to ciężko :( ale cóż pojęłam wyzwanie i muszę się wywiązać . Co prawda Tereterek przysłała nam na pocztę piękny kurs nauki na komputerze ,który w nadziei dowiedzenia się czegoś mądrego otworzyłam ,a okazało się to świetnym żartem ,uśmiałam się jak norka :D:D Bondi ja się za rzodkiewki nie chwytam , szczypią mnie w język :D za kiełki również bo brzydko pachną :P więc ten afrodyzjak jakoś u mnie odpada ,wymyśl jakiś przyjemniejszy bo coś by się jednak przydało :D Pszczółko dobrze że nie wychodzisz , ważne byś się wyleczyła do końca . To badanie możesz zrobić najwcześniej po dwóch tygodniach bo wcześniej nie ma sensu , no chyba że odpukać ::: żebyś znów coś złapała więc wtedy zanim weźmiesz jakikolwiek lek . Banderasku rankiem do pracy a wieczorkiem na topik zapraszam i nie wykręcaj się od zrobienia aromatycznej gruszkowej herbatki a nawet jakby czasem jakiś budyń trafił się po drodze to też nie odmówię :D Roberto co z Tobą ? gdzie się podziałaś ? Jak się czujesz ? Czy może zrobiłaś już tą gastroskopię ? Nic nie piszesz , niepokoję się o Ciebie :( Personalna odezwij się , jakie wieści u Ciebie ? Kosmitko to smutne co napisałaś na pocztę :( ale tak czasem w życiu bywa że młode osoby odchodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki macham łapką na dobranoc już się wypluskałam w wanie a teraz idę na podusie rano muszę wstać o 5,20 i do pracorki a pózniej się szybko przebrać do domu i na masaż życzę miłej nocki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki oj mam nadzieję, że nasze spotkanie się nie rozjedzie:o to jedyna osłoda mego wyjazdu, bo jak sobie pomyślę o tych 10 godzinach w pociągu, później wycisku na warsztatach to już jestem chora:( tak więc ciągle jestem pełna nadziei:) Bonita, no co Ty? wizya u fryzjera to jest to co misie lubią najbardziej;) tylko pytanie dlaczego uległaś namowom na pasemka??? hehe a te 6 lat mnie rozwaliło;) jesteś bardzo precyzyjna hihi:):):) Tokina energia Cię rozpiera mimo tylu zajęć, a może właśnie dlatego:) tak trzymaj i nie czaruj, że nie wiesz co gdzie jest w kompie, bujać to my, a nie nas;):P Pszczółko podczas masażu kosteczkom nic się nie dzieje, tylko mięśnie dostają w d...;):P ja zaś mam jeden problem wstyd mi, że jestem taka tłuściutka:o i muszę świecić tym sadełkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 wróciłam z K-wa odchamiona troche :P:D Tokino - jutro spróbuje przełożyć sobie prace o jeden dzień Bonito ❤️-pasemka szybko zejdą - na przyszłośc nie rób pasemek bo zawsze postarzają. Bondi - ja wcinam rzodkiewki namiętnie - każdą ilość - jak są soczyste i słodkie to garściami :D Podobnie z rzeżuchą - moge jeść i nie szkodzi że szczypie w język. Ide zaraz spać - i życze dobrej nocki a jutro śniadanka nie zrobie bo do pracy biegne załatwiać "wolne" na 28-go :P:D Kosmitko? no i co z tymi galaretkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie spie. Znowu wznowilam dochodzenie:( Staram sie podchodzic do tego bez emocjii. Na wszystko mozna znalezc odpowiedz. Tylko na jedno nie. Dlaczego nie zadzialalo urzadzenie TAWS. To pierwszy wypadek w historii lotow. I dlaczego przy odczytywaniu czarnej skrzynki obecny jest tylko jeden polski prokurator, a ostatnio czytam ze cos tam sie poprzesuwalo w tYch skrzynkach:O Aj zupelnie sie zagubilam😭 Chyba pojde spac bo nic nie wymysle, choc bym zjadla tone rzodkiewek:( Zuzik na pasemka nie namowila mnie fryzjerka. Mnie sama diabel podkusil. I mam za swoje. A wygladam jak stara matrona w pasemkach. Brrrr....trza pochowac lusterka w chalupie:O Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no! Nasz swiatowy Terterek wrocil z teatru. Ciesze sie ze mialas fajny wieczor. Dobranoc Terterku😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuje Cie Bonito ❤️ ❤️ ❤️- bardzo bardzo mocno i serdecznie na dobranoc. Nie zamartwiaj sie dochodzeniami - komuś trzeba zaufać - w Rosji są nasi prokuratorzy, trzeba spokojnie poczekać na wyniki. Wszystko sie wyjaśni - nikt w obecnych czasach nie zaryzykuje oszukania Świata - to nie czasy Stalina. Spoko. Ważne żeby te kłamstwa ktore swobodnie wmawiano nam przez cały ostatni tydzień - były świadomie i dobrze przez Polaków ocenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc kłamstwa - mam na myśli to, że zaczęto nam wmawiać, że czarne jest białe - a jaki koń jest (był) każdy widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ,no to rozpoczynamy nowy dzionek:) Zapraszam na kawusię świeżutko zmieloną , herbatkę czerwoną i zieloną ,inkę ze śmietanką ,wczoraj kupiłam rogaliki francuskie z jabłuszkiem pychota , na start dnia będą w sam raz :) @@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam . U mnie chłodny poranek , jakieś 9 st ,mam nadzieję że się ociepli bo jestem zmarzlak . Słońce dyskretnie wygląda zza mglielnych chmur , może się przetrze i będzie piękny słoneczny dzień ,czego sobie i Wam życzę . Tereterku , koniecznie zamień dni , nie możemy zawieźć Zuuziczka. Bonitko nie przejmuj się pasemkami jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza kup w drogerii jakąś ładną farbę i sama się przemaluj ja tak robię od zawsze . Obecnie na głowie mam - królewski burgund:P :D i wcale nigdy nie robiłam jeszcze pasemek , pewnie nigdy bym się na takowe nie zdecydowała . Całuję Was mocno dziewczynki 👄👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na momencik żeby Was ucałować👄 Wczoraj miałam pracowity dzień i jakoś tak mi zleciał nie wiadomo w kiedy?!. Postaram się potem zajrzeć na ciut dłużej by przeczytać co tam wysmarowałyście,teraz jednak życzę miłego dnia i niestety biegnę do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem ponownie:) Bonita ja tam nie mogę sobie wyobrazić żeby Cię te pasemka postarzały,może fotę pstrykniesz i poślesz na pocztę?!.Ja jakiś czas temu poddałam się eksperymentowi,hi,hi pozwoliłam poćwiczyć na swojej głowie siostrzenicy która robi kurs fryzjerski.No i robiliśmy właśnie pasemka z racji tego że miałam wcześniej położoną na włosy czerwień porobiło mi się na głowiźnie kolorowo i ciekawie.Mi tam się podoba takie wariatkowo na czuprynce a jak chodzi o postarzenie,to w moim przypadku gorzej już nie będzie,hi,hi. U mnie nie ma takiego guziczka który można by nacisnąć i wyzwolić ukrytą energię,u mnie cała zeszła jak powietrze z przedziurawionego balonika:p Terterek Ja myślę podobnie jak Ty,tragedia tragedią ale nasz naród gotowy teraz wybrać na prezydenta drugiego z braci a to dla mnie osobiście byłby szok nie do przeżycia. Zuuzik Oj ja na miejscu Twojego,, ciacha,,przyjrzała bym się dokładnie tym masażom.A jak chodzi o sadełko to już kompletnie nie rozumiem,jakie sadełko?! Dziewczynki moja rodzina właśnie dzisiaj powiększyła się znacznie,grubaska się okociła i jej brzuchol zawierał cztery kocięta,wiedziałam że tak będzie.Mogło być jedno,no dwa a tu trach cztery:)!,co ja pocznę z tymi kociętami,czy uda mi się znaleźć dla nich nowe domy?!.Mój M podsumował to krótko,,kurna ja nie wyrobię na karmę dla kotów,, Jak chodzi o spotkanie w K to jak się pewnie domyślacie na razie jestem uziemiona z dwóch powodów,jestem potrzebna mamie i tacie no i z kasą było by ciężko.Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo by mi się przydał taki wyjazd nawet na krótko,czasem myślę że moja psychika to już nigdy nie wróci do stanu normalności,cały czas coś się partaczy.Jak na razie mogę sobie tylko wyobrażać jak to było by fajnie zobaczyć się z Wami a wyobraźnię mam bogatą bo często z niej korzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem Widzę,że na forum coraz wiecej osób sie pokazuje,to dobry znak. Ja też troszkę teraz jestem zaganiana doszły ogrodki na razie jeszcze nic nie sieje chyba za zimno przynajmniej u mnie.Na razie tylko coś robię w kwiatkach i tyle.dzisiaj kupiłam begonie mysle,ze od pólnocy moga rosnąć bo z jednej strony własnie musiałam cos posadzić.na razie rosna bratki ale potem zmienię.Niby jak czytam to begonie nie wymagaja dużo słońca ale wszystko sie okaze potem. Jutro mysle zapoluje gdzies w marketach za surfiniami na jeden balkon.Chyba jestem już wiecie za stara,na górnym balkonie nie sadze kwiatów.Mysle ,ze potem nie zmienię zdania,choć w ubiegłym roku tak samo mówiłam a potem oba balkony były zawieszone.A teraz już mi sie nie chce nosić tej wody. Tokino a jak Twoje remonty myśle,ze z każdym dniem do przodu. Pszczółeczko jak mam dalej jej pilnujesz? Dziewczynki fajnie,ze blisko mieszkacie może sie spotkacie ,my z Wesołkiem jednak za daleko,i tak jak Wesołek pisze mi też ciezko jakoś z domu sie ruszyć. Bonitko czyli rodzinnego miasta w tym roku nie masz w planach? Na razie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Kochany ❤️- ze mną jest gorzej - w przypadku wyboru Kaczyńskiego na prezia - nie pozostanie mi nic innego jak tylko emigracja - nawet jeśli by to miała być emigracja tzw wewnętrzna. Nie jestem w stanie zaakceptować takiego wyboru. Dlatego szczerze życze mu przegranej w wyborach - wtedy agresywny znienawidzony pis przestanie wygrażać nam obywatelom pięściami. Inna sprawa - że tak naprawde nie mamy z kogo wybierać. Ten który by sie nadawał nie ma charyzmy a ten który ją ma próbuje podporządkować sobie naród i marzy o władzy absolutnej. K-ów tętni życiem - nie czuje sie już żałoby - życie kwitnie. A Dziwisz brnie od kłamstwa do kłamstwa - dzisiaj znowu przykra sprawa przy pochówku Kurtyki. Wstyd. Małgosiu ❤️- gdybym mieszkała dalej - tak jak Wy - też nie zdobyłabym sie na przyjazd. Każda z nas uwikłana jest w układy rodzinne, zawodowe, obowiązki i domowe budżety. Samo życie ❤️ Dziewczynki? :P:D czy odbyłyście już kurs komputerowy? :P może jakiś egzamin? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×