Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po zabiegu...

Pytanie do tych, co usuwali chirurgicznie ósemki

Polecane posty

Gość Po zabiegu...

2 dni temu miałam usuwaną dolną ósemkę. Była zatrzymana w kości, poziomo i wbijała się w korzeń siódemki. Jest opuchlizna itp., co jest normalne po takim zabiegu. Ale co mnie martwi:, że bolą mnie zęby w poblizu usuniętej ósemki a najbardziej sąsiadująca siódemka :-(( Boli mnie i "rwie" i nie mogę jej dotknąć. Czy to normalne i przejdzie czy chirurg uszkodził mi korzeń siódemki? Was też bolały sąsiednie zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika87
Witaj:) Mialam usowana dolna osemke i tez bolala mnie siodemka;/ do tego zrobil mi sie suchy zebodol:( bolalo przez 2 tygodnie i codzienne wizyta u dentysty na oczyszczenie rany i antybiotyk:( juz teraz jest ok i ciesze sie ,ze znow moge normalnie jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po zabiegu...
Dzięki za odpowiedź. Przestraszyłam się, że będę musiała usuwać siódemkę, bo korzeń został uszkodzony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadad
ja miałam usuwanie wszystkie 4 ósemki z częstotliowscią co 3 tygodnie koszmar i tyle opuchlizna twarzy, po 3 szwy na m-cu wyrwanego zeba, antybiotyki 1 seria 10 dni, szczękościsk itd, itp ogólnie koszmar, ale teraz sie ciesze że tych wstretnych, powrastanych niewiadomo gdzie zebisków sie pozbyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne ze boli 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po zabiegu
Opuchlizna już mniejsza ale zęby nadal mnie bolą :-( Dziąsło koło siódemki jest napuchnięte. Mam nadzieję, że mojej siódemce nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs Good
Usuwałam swoją óemkę niecałe 2 miesiące temu, bo też zaczęła troche podrastać pod siódemkę. Opuchliznę miałam jakieś 5 dni i też bolały mnie zęby w tej połowie łuku, w której była wywrywana ósemka. Siódemka oczywiście bolała najbardziej i też bałam się, że to dlatego że został uszkodzony jej korzeń :). Ale potem przeszło, nie pamiętam po jakim czasie, chyba po ok 1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mipodka
No niestety wyrwanie zęba wiąże się z bólem:/ Ale chyba nie można się bez tego obejść. Sama miałam wyrywaną górną ósemkę i po wszystkim przez jeden dzień mnie dość mocno bolało, ale podobno to normalne. A swoją drogą czy ktoś korzystał z usług gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu Tarabuła? Ja tam miałam wyrywaną 8, w sumie fajnie mi to zrobili, a teraz szykuję się na zabieg wybielania i zastanawiam się czy też tam to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahejka
sponia, mnie też bolały siódemki. W ogóle nawalała mnie cała szczęka nie mówiąc o tym, że nie mogłam szeroko jej otwierać i się śmiać ... A z moim chłopakiem to jest nie do zrobienia - zerwałam szew:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewakorka
Ach te ósemki... Słyszałam, że to jest spory problem, moja koleżanka z pracy właśnie ma ten problem i musiała wziąć urlop, bo nie mogła wytrzymać bólu podobno. Powodzenia Wam życzę! Mi na szczęście jakoś bezboleśnie wszystkie wyrosły, więc miałam farta:) Mipodka, ja kiedyś tam miałam wybielany zęby i byłam bardzo zadowolona. A ostatnio gdzieś natrafiłam na konkurs, jaki przeprowadza ten gabinet i można dostać 30% na wybielanie. Poszukaj, bo gdzieś się natknęłam na taką informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mipodka
Dzięki Lewakorka, faktycznie znalazłam taki konkurs organizowany przez Tarabuła na innym forum i jeśli mi się poszczęści, to faktycznie dostanę taką zniżkę:) Plus na inne zabiegi, dzięki za info! A orientujesz się może czy spore zainteresowanie tym konkursem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×