Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość rosannes tears
nie idealizuję królów tylko, stwierdzam, że są oni symbolem potęgi państwowej. tak jak powiedział jenk, to miejsce magiczne. po drugie, gdzie Ty widzisz agresję? jedyną osobą, która ma jej przejawy jesteś Ty. Nieustannie obrażasz. Ale tak to jest, jeśli ktoś nie ma nic sesnownego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
jak to mówią wart pajac pałaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
ten ironiczny żart byłby fajny, gdybyś nie pomylił oryginalnych :D ziemi włoskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
popełniono wielki nietakt wobec pary prezydenckiej skazując ich na wiekuistą emigrację do Krakowa! przeganiając ze stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
protestuję dlatego, że ten człowiek nie jest w mojej ocenie wybitny w żadnym calu! Oczywiście, że tamte osoby nie są krystaliczne, ale Wawel ma ogromną wartość historyczną. Z nim wiążą się historie dotyczące Polski, dlatego aby dostąpić tego zaszczytu trzeba być kimś wielkim. Czy to naprawdę tak trudno pojąć? Tam obok królów i wieszczy polskich am zostać pochowany p. Kaczyński, z którego śmiał się świat? Ten, który używał niecenzuralnych słów i nie znał słów hymnu własnego kraju? Z całym szacunkiem, absolutnie, ale... naprawdę wg mnie to nie jest odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotka jola
Uważam, że policja powinna przegnać z ulic Krakowa te wszystkie motłochy, które protestują. Prezydent Kaczyński to wybitna postać i jego miejsce jest właśnie na Wawelu. Trzeba być ślepym i ograniczonym, żeby nie widzieć jego zasług dla naszej ojczyzny. A wracjając do królów, to byli oni różni, ale byli chowani na Wawelu bo taka była epoka. Prawda sama się obroni, zresztą autorytet prezydenta widać na ulicach Warszawy i w osobach, które wybierają się na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
myślałam, że masz swoje stanowisko, którego po prostu zaciekle bronisz. ale teraz widzę u Ciebie jakieś wewnętrzne problemy... uspokój się, wycisz i nie przejmuj tak bardzo. żyjesz troszkę w innym świecie i myślę, że opamiętanie najbardziej potrzebne jest Tobie. Powodzenia. W takim razie wypowiedź skierowana do innych, bardziej ustabilizowanych emocjonalnie rozmówców :) Z tego co wiem p. Wajda napisał list otwarty, w którym prosi rodzinę i kościół o odwołanie decyzji o pogrzebie na Wawelu. Poza tym profil na Facebooku ma coraz większe poparcie- już ponad 26 tysięcy osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrti
ja tez protestuje co ci kaczynscy sobie wyobrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
zwracam się do Was wszystkich, bardzo miło i serdecznie :)) zamknijcie swoje szanowne japy, wasze dyskusje "za" czy "przeciw" niczego nie zmienią, wszelkie decyzje zostały już podjete wasze głosy liczą się tylko wtedy gdy stawiacie krzyżyk na listach wyborczych :)) dziękuję za uwagę pozdrawiam i zyczę ochłodzenia emocji i wiecej świeżego powietrza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
patriotka jola- w takim razie skoro to takie oczywiste, napisz mi te zasługi. Co do epoki- jak widzisz trochę inaczej to teraz wygląda, bo epoka jest zupełnie inna. Dlatego właśnie jest to symbol historyczny, tak ważny dla Polski. Autorytet widać dopiero teraz? No właśnie, dlaczego tak późno? Odpowiedź jest prosta- wyszydzany p. prezydent Kaczyński, który ginie w tragicznych okolicznościach, automatycznie (jak każdy zmarły) wzbudza w ludziach żal, smutek, poczucie winy. Działa mechanizm wybielenia- od razu widzi się człowieka w innym świetle- naturalny odruch. Oraz kolejny fakt- historia Polski rozgrywa się na oczach obywateli, którzy chcą być jej bezpośrednimi świadkami, są ciekawi i po prostu chcą w tym uczestniczyć. To dla mnie nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjri579
a moze to sciema, przeciez tyle glow panstw- najwazniejszych usa i rosji w jednym miejscu- czyz nie swietny moment dla zamachowcow?moze to tylko zmylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
Dla tych co uważają , że nie zasługuje n Wawel proszę powiedzcie kto z zyjących ma większy szacunek skoro: Z tytułu objęcia urzędu prezydenta RP został: kawalerem Orderu Orła Białego, Wielkim Mistrzem Orderu i przewodniczącym jego Kapituły, kawalerem Orderu Odrodzenia Polski I klasy, Wielkim Mistrzem Orderu i przewodniczącym jego Kapituły. Ponadto otrzymał następujące odznaczenia i wyróżnienia: tytuł "Człowieka Roku 2004", przyznany przez "Tygodnik Solidarność"; 17 stycznia 2007 otrzymał tytuł "Człowieka Roku 2006", przyznany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP ("w uznaniu zasług dla naprawy Rzeczypospolitej, przywracania pamięci o bohaterach walki o wolność obywatela i suwerenność państwa"); 24 stycznia 2007 na zakończenie trzydniowej oficjalnej wizyty w Turcji odebrał nagrodę "Europejskiego Męża Stanu 2006", przyznaną za "otwarte i szczere wsparcie procesu integracji Turcji z Unią Europejską". Nagrodę przyznały: Związek Dziennikarzy Europejskich, Zrzeszenie Tureckich Kobiet Biznesu oraz czasopismo poświęcone integracji Turcji z UE "True"; 16 kwietnia 2007 podczas oficjalnej wizyty w Gruzji odebrał doktorat honoris causa Państwowego Uniwersytetu im. I. Dżawachiszwilego; 14 maja 2007 Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego Andrew Willoughby Ninian Bertie uhonorował go Złotym Łańcuchem i Gwiazdą Orderu Zasługi Zakonu Maltańskiego; 25 czerwca 2007 przyznane mu zostało najwyższe odznaczenie Arabii Saudyjskiej, Łańcuch Króla Abdulaziza; 23 listopada 2007 prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili odznaczył go Orderem Zwycięstwa Świętego Jerzego; 6 grudnia 2007 odebrał doktorat honoris causa Narodowej Akademii Administracji Państwowej przy prezydencie Ukrainy; 6 grudnia 2007 prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko uhonorował go Orderem Jarosława Mądrego I Stopnia; 17 lutego 2008 otrzymał tytuł "Kociarza Roku" w plebiscycie czytelników miesięcznika "Kot"; 22 lutego 2008, w związku z objęciem Honorowego Protektoratu nad organizacjami harcerskimi, otrzymał Krzyż Honorowego Harcerza Rzeczypospolitej; 8 kwietnia 2008 otrzymał medal "Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej" w uznaniu działań na rzecz upamiętnienia ofiar zbrodni katyńskiej. Medal przyznała Polska Fundacja Katyńska; 2 września 2008 prezydent Portugalii Anibal Cavaco Silva przyznał mu Order Infanta Henryka z Wielką Wstęgą; 1 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Mongolii odebrał doktorat honoris causa Mongolskiego Uniwersytetu Państwowego; 6 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Korei Południowej odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Studiów Zagranicznych Hankuk w Seulu; 1 stycznia 2009 został laureatem Nagrody im. św. Grzegorza I Wielkiego, przyznawanej przez "Niezależną Gazetę Polską"; 21 lutego 2009 z rąk prezydenta Słowacji odebrał najwyższe odznaczenie słowackie Order Podwójnego Białego Krzyża I Klasy; 18 marca 2009 otrzymał Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Republiki Węgierskiej; 16 kwietnia 2009 otrzymał Order Wielkiego Księcia Witolda I Klasy z Łańcuchem; 1 lipca 2009 odebrał doktorat honoris causa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II; 1 lipca 2009 otrzymał Order Heydra liyeva; 3 lipca 2009 podczas oficjalnej wizyty w Azerbejdżanie odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Słowiańskiego w Baku; 9 listopada 2009 podczas wizyty w Nowym Sączu odebrał honorowe obywatelstwo tego miasta; 21 stycznia 2010 otrzymał najwyższe odznaczenie Republiki Czeskiej, Order Białego Lwa I Klasy z Kollaną; 10 kwietnia 2010 został pośmiertnie uhonorowany Orderem Narodowego Bohatera Gruzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
tytuł kociarza roku :D:D:D:D o kuuurwa :D 🖐️ wybitne zasługi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
17 lutego 2008 otrzymał tytuł "Kociarza Roku" w plebiscycie czytelników miesięcznika "Kot"; buehehehehehhehehehe polaczki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
nie pomyliło im sie z jarkiem? :D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
skoro czytasz wybiórczo widzisz Kociarza Roku a TY jakie masz tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
wypad- a widziałaś Facebook, protesty, petycje i list p. Wajdy? Oni też nie szanują Polski? Opamiętaj się, proszę. Gdzie Ty widzisz brak szacunku? Podkreślam, że wypowiadam się z całym szacunkiem, ale to nie jest odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjri579
moze zmylka......bezpieczenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
25 czerwca 2007 przyznane mu zostało najwyższe odznaczenie Arabii Saudyjskiej, Łańcuch Króla Abdulaziza; to też niezłe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
co do zasług- to są odznaczenia i ordery w poszczególnych państwach, prywatne osiągnięcia, a nie zasługi dla kraju i obywateli. I wiecie co tutaj jeszcze jest tzw. szkopułem? To, że NIKT z Was nie był w stanie wymienić ani jednej załugi dla państwa z pamięci, tylko musiał sięgnąć do Wikipedii... W której i tak żadnej realnej zasługi nie znalazł. Nie zrobił NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa bobra22
ja w tej liście prócz jakiś orderów i innych tytułów nie widzę żadnych osiągnięć które by miały wpływ na naród polski. tylko gablotę z medalami musiał sobie pewnie powiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protestuje ...to skandal .ciekawe kiedy będzie beatyfikacja kaczyńskiego?? może ktoś wie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
o ja jebe 1 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Mongolii odebrał doktorat honoris causa Mongolskiego Uniwersytetu Państwowego; :D:D dajcie jeszcze jakies zasługi waszego preza :D 🖐️))) dawno sie tak nie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Ty naprawdę masz problem i problemy z czytaniem. widać, że nerwy Ci puszczają z braku argumentów ;) nie mówimy o nas, bo to p. prez. Kaczyński ma być pochowany na Wawelu. On jest tutaj osobą, której dotyczy problem. Mówimy więc o JEGO zasługach, nie naszych. Powtórzę jeszcze raz: NIKT z Was nie był w stanie wymienić ani jednej załugi dla państwa z pamięci, tylko musiał sięgnąć do Wikipedii... W której i tak żadnej realnej zasługi nie znalazł. Nie zrobił NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogrzeb Kaczyńskiego na Wawelu to wielka pomyłka on na to niczym nie zasłuzył. To profanacja tego magicznego miejsca Wawel jest nasz Polaków a nie kaczyńskich i dziwisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
co post to śmieszniejszy. w dodatku kolejny wklejony z internetu. po pierwsze- nie tylko p. prezdyent brał udział w obradach okrągłego stołu i wspierał Lecha Wałęsę. Nie widzę nadal żadnych WYRÓŻNIAJĄCYCH Go zasług, które upoważniają Go do pochowania na Wawelu. Poza tym, nawet wtedy nie obejmował urzędu prezydenta. Ale to już tylko na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
wypad- Ty mnie tylko bawisz taką mową, że p. prez. tyyyyle zrobił dla Polski, że och! A zapytana co takiego wklejasz tylko artykuły z Wikipedii, bo sama żadnych zasług nie znasz. W dodatku nijak mają się do tematu. A ja nadal po prostu sobie czekam na odpowiedź na moje pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donjundemarrco
LUDZIE POWIEM TAK WSTYD MI ZA WAS JESLI NAWET KTOS JEST PRZECIW TO NIE MIEJSCE I CZAS NA TAKIE AFERY PRZESTANCIE ROBIC SHOW. JA UWAZAM ZE PILSUDSKI NIE ZASLUGUJE ZEBY TAM LEŻEC A JEST NIE ROBI DEMONSTRACJI ZEBY GO Z TAMTAD PRZENIESLI. ZOBACZCIE JAKIM INTELIGĘTNYM CZLOWIEKIM BYŁ PREZYDENT NIE REAGOWAŁ NA CHAMSKIE ZACZEPKI BADZMY I MY INTELIGĘTNI I PRZESTANCIE ROBIC TO SHOW WYSTARCZY JUZ NAM PALIKOT I JEGO PENIS WYSTARCZY NAM MIELISMY BOLKA,MIELISMY TANCZĄCEGO NA STOLE PIJANEGO KWASNIEWSKIEGO W USA (dziwne ze polskie gazety tego nie pokazaly) Ludzie miejscie wstyd. Pilsudski kiedys dobrze gadal ''NARÓD DOBRY TYLKO LUDZIE CHUJOWI''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×