Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

anita jak mam byc z toba szczera to ja bym zadzwonila do poloznej bo w najgorszym wypadku powie ci ze bys nie martwila i ze jest ok , a jak cos by bylo nie tak to bys sobie chyba nie wybaczyla ze nic nie zrobilas. ja urodzilam w 34 tygodniu i ani razy nie mialam mysli ze sie mala mniej rusza albo cos takiego zawsze kopala mocno po zebrach. my nie mozemy ci powiedziec ze jest ok bo nie jestesmy z toba. Martwic i zamartwiac sie mozesz ale ja bym dmuchala na zimne szczegolnie ze kilka dni temu pisalas ze maly sie tak rozpycha itd powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, on sie caly czas niby rusza, bo czuje jak dupe wypina i napina, brzuch sie rusza, tylko wczesniej to byly takie jakby kopniaki z zamachem, a teraz to takie delikatne w wiekszosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z czestotliwoscia??? mnie tylko zastanawia ze z dnia na dzien tak ci sie zmienilo ja bym dla pewnosci zadzwonila do poloznej nic nie tracisz jak cie to martwi czy niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mialam ze jednego dnia kopala jak szalona i nie dala usiasc na drugiego musilam trzepac brzuchem zeby sie ruszala... nawet na skzole rodzenia mowili ze po 30 tyg tak juz moze byc... niki dawno bylas w ciazy moze nie pamietasz ;) anitia jak sie bardzi denerwujesz to zadzwon niehc polozna sprawdzi tetno... ale jak dla mnie to normalne na tym etapie ciazy :) wazne ze czujesz ruchy, sprawdz czy jets ich 10 w ciagu godziny :) zjedz cos slodkiego i zobacz czy bedzie intensywniej... na tym etapie powinnas juz tez zaobserwowac godziny w ktorych dziecko jest bardziej aktywne, bo ona juz duzo spi :) Hania ruszala sie głownie po 2 w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi nie martw sie o moja pamiec to sie pamieta :P ja nie mowie ze kazda ciaza jest taka sama mowie tylko mowie ze jak dla mnie to lepiej dmuchac na zimne niz potem zalowac ja bym zadzwonila zeby uspokoic sama siebie bo nerwy i niepewnosc jest najgorsza. u mnie bylo tak ze jak wstawalam rano z lozka to mialam takie uczucie mokrosci w ksiazkach wyczytalam ze to wody plodowe ze moze gdzies byc jakis wyciek czy cos takiego i ze jak nie ma duzych ilosci to jest ok bo wody sie same uzupelniaja i na spotkaniu z polazna powiedzialam jej a ona zaczela panike odrazu mnie na porodowke i zastrzyki itd w 28 tyg ani skurczow ani rozwarcia wiec niepotrzebnie siala panike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie martiwi czestotlkiwosc, on ma tak, ze potrafi sie np ze 2 dni bardzo nie ruszac a potem trzeciego dnia to 24 na dobe nie daje mi spokoju, wiec to uwazam za dosc normalne. Chodzi mi tylko o to ze wczesniej to czulam np takie mocne kopniaki jakby z zamachu, a teraz po prostu ruchy, brzuch sie rusza, czuje jak np na brzuch mi sie napina z jednej strony itd, wiesz, np w pracy to wogole prawie sie nie rusza, no ale ja ciagle gdzies biegam, chodze, no to on pewnie ululany moim chodzeniem spi sobie smacznie, a jak po pracy wracam do domu, siade to wtedy zaczyna sie ruszac, wiec tez nie ma co popadac w paranoje, ze kilka godzin sie nie ruszal. Ale wiecie np jak sie nie rusza 2 godziny i ja sobie przypomne o tym to ja zaraz panika ze nie pamietam kiedy sie ruszal ostatnio mimo ze to bylo dopiero 2 godziny temu. Przeciez on tez musi odpoczywac i zbierac sily. A czasami jak mi gdzies siadzie na pecherzu to od razu musze siusiu leciec. Mysle ze nie powinnam sie martwic, ale jednak wiecie jak to jest, zwlaszcza jak jedno poronilam to wiecie, czlowiek jest troche nadwrazliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitko- spokojnie:) byc moze wlasnie jest tak ze jak sie zajmujesz innymi rzeczami to sie na ruchach tak nie skupiasz:) najwazniejsze zebys mogla sie tych 10ciu doliczyc i zebys wiedziala ze to norma:) jak chodzisz albo cos robisz to dziecie sie kolysze:) jak przestajesz kolysac to wyczuje ze mama nie lula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie :) jestem szczęśliwa :) 7w5d czyli 8 tydzień,serduszko pięknie bije :) 1,41 cm Małego Bąbelka :) termin 26 stycznia :) następna wizyta za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................8.................26.01.2012..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ale jestem szczęśliwa,że z maluszkiem jest dobrze:) a no i drugiego malucha nie ma,jest puste jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tak się cieszę :) :) :):DDDDDDDD teraz wszytsko musi być dobrze :) ale byłoby super jakbys urodzila dzidziusia Hani w prezencie urodzinowym :))) ja mialm termin na 27 stycznia a urodzilam 22 :) kurcze super :) anitia urodzi nam na rocznice slubu a Ty Hanikowi na 1 urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i trzymajmy sie tego :) teraz ciekawe co monia bedzie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam dziewczynke ;) monia a jak z imionami ?? :D kurcze ale bede z Wami przezywac te ciaze :) juz sie ciesze :) my za rok lipiec, sierpien bierzemy sie za drugie :) decyzja juz zapadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ci sie teskni za brzuszkiem vi? A tak wogole to juz wiem czemu maly byl w dzien taki spokojny, po prostu zrobil sobie imprezke w nocy, tak sie tlukl, ze mialam wrazenie jakby sobie jeszcze kumpli zaprosil, wszedzie go bylo pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mi troche teskno ;) poza tym zawsze chcialam miec 2 dzieci z niewielkim odstepem czasowym :) ale rok po roku to za ciezko, wiec beda 2 lata :) Hanik od nastepnego tyg zostaje przeniesiona do swojego pokoju :) nie wiem jak w nocy to zniose... poki co klade ja w dzien tam spac zeby sie przyzwyczaila :) ehh taka juz duza ta moja myszka :) zaraz skonczy 5 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Vi a miałam Ci sie pytać kiedy majstrujecie następne :D co do imion do chłopiec : Mikołaj :) może jeszcze coś dojdzie :) Dziewczynka: Laura,Anastazja,Marcelina,Roksana,Alicja,Laura. No i Hania też mi sie podoba :D ale to tak mówie po cichu bo jeszcze baaardzo wcześnie jest :) buziaki dla Maluszków :) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super wiesci a co ze slubem zmiany czy dalej ten sam termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Fajnie ja tak z ciekawosci pytam a przy tej samej sukience zostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chyba tak,ale poszukam jeszcze czegoś na necie i zobacze co moja krawcowa powie :) doradzi mi:) jak znajde coś fajnego to Wam pokaże. a Ty jak sie czujesz kochana? jak samopoczucie? jak przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj mam straszny humor wszystko mnie denerwuje na meza calu dzien sie denerwowalam za kazdy drobiazg :) @ sie rozkrecila remont dalej i nie moge sie doczekac az skonczymy zebysmy mogli sie zaczac pakowac tyle to trwa bo wszystko sami robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore te suknie sa przepiekne :) a co do daty porodu moni to juz ustalone przeciez, ze ma sie urodzic w pierwsze urodziny Hani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................8.................26.01 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02.2012..........?? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... byłam wczoraj u lekarza i potwierdził moje przypuszczenia:) dzisiaj jest 6 tydzień i 4 dzień :) Ale ogólnie moje samopoczucie nie jest najlepsze, dzisiaj może jest ok, ale tak to... mdłości, wymioty.... najchętniej z łóżka bym nie wychodziła... Dzidzi troszku daje mi popalić.... Jedyne co mi pomaga to gorąca herbata z cytrynką.... Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratukuje :) tak to juz bywa w ciazy... ja meczulam sie do konca 5 miesiaca :/ ale czego sie nie robi dla malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa - przepiekne wiesci:) wiedziaam ze bedzie dobrze:) Shiawase86- hehe wiedzialam:) super:) Ja na szczescie w tej ciazy obylam sie bez wymiotow;) lekko pomdlilo nawet piersi jakos nie bola ;) a dziec sie rusza:D jestem na koncowce 20 tygodnia w poniedizlaek ide na wizyte ktora dla mnie bedzie druga najwazniejsza wiec blagam dziewczyny trzymajcie kciuki zeby dziecie moje bylo super zdrowiutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×