Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

no ja wiem po zeszlotygodniowym ktg ze mojemu sie jeszcze nie spieszy;) chociaz brzuszek sie spina juz coraz czesciej i coraz czesciej pobolewa;) ale to tylko przepowiadacze;) Jeszcze troche pewnie posiedzi chociaz chcialabym juz za 3 tygodnie miec malego przy sobie:) Zobaczymy co mi jutro diabetolog powie, kiedy najl;epiej sie stwic do szpitala, co gin powie za dwa tygodnie czy mlody sie obrocil, chociaz nie czuje zeby sie obrocil:// wiec wowczas bede wiedziala co i jak, jak z cesarka, kiedy isc, bo wolalabym ze wzgledu na cukrzyce urodzic kilka dni wczesniej jednak. dorcia- co u Ciebie, jak sie czujesz??? Ale czas leci o jeny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A mojemu Filipowi sie śpieszy i to bardzo. Wczoraj połam do lekarza bo skurcze nie mijały i po ktg chcieli mnie wysłać do szpitala, ale dostałam Fenetol i Isoptin i na razie skurcze ustąpiły. Vi a co tam u Ciebie i Hani?? Monia jak Alex?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa ciesze sie ze impreza udana :) jeszcze raz gratulacje.. :* a u mnie sama nie wiem .. wczoraj caly dzien meczyla mnie biegunka ;/ caly dzien po prostu.. ;/ wieczorem wypilam miete i nie ma juz nic.. ale od rana mam takie dziwne uczucie.. nie wiem .. nie wiem czy to boli czy to po prostu "czuje".. nawet nie umiem okreslic co to.. kurde nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski ja ostatnio nie mam weny... ale zagladam tu codziennie... trzymajcie sie brzuszki i mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia pieknie wygladalas :) jeszcze raz życze Wam szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??.........................35.... ............04.11.2011.....synek Nicol90............5.........................34.......... ............14.11.2011..............synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......23................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................22....... .........02.02. 2012......SYNUŚ czocharowa.......15.............................18....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex ja tylko na chwilkę:) powiadomić że będzie jednak synuś, nie córeczka;) POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI BRZUSZKI I MAMUSIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dzięki :) też nie mam jakoś weny na pisanie ;) Shiawase86 gratuluje synka :) buziaki dla Was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia ale co cie boli? powinnas uwazac na biegunke, bo moze spowodowac skurcze. Polecam pic czarna herbatke,mozesz tez wziac smecte . Stoperanu nie wolno, ale mozesz sobie probiotyk na jelita kupic. I odpoczywaj duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia slicznie wygladalas gratulacje i wszystkiego dobrego :) mnie od jakiegos tygodnia boli lewa piers jest bardzo wrazliwa na dotyk itd ale tylko jedna wiec pomyslalam ze moze mam jakas infekcje czy zapalenie i poszlam do lekarza w poniedzialek a on stwierdzil ze on nie widzi problemy ze mysli ze jest to hormonalne i ze albo dostane @ albo jestem w ciazy (bardzo pomocny byl tyle to ja sama wiedzialam ale nigdy nie mialam zeby tylko jedna piers mnie bolala i w dodatku az tak) ale mam wrazliwe sutki w obu... kazal mi przyjsc za 2 tyg jesli nadal mnie boli i nie mam @ i jak test bedzie negatywny i mnie troche wkurzyl bo mogl mi przynajmniej dac skierowanie na bete (bo tu sama nie moge sobie zrobic musze miec skierowanie) wiec juz sama nie wiem co mam myslec od kilku dni jest mi niedobrze tak od czasu do czasu al to moze byc przez diete (ale glodna nie chodze). Zlajestem bo mi ten lekarz teraz dal nadzieje ze moze sie udalo itd i caly czas o tym mysle i pewnie sie znowu rozczaruje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki trzymam kciuki zeby jednak sie udalo. monia - jeszcze raz wszystkiego dobrego, pieknie wygladalas, przeslicznie. A ja troche zakrecona. Chyba kupimy mieszkanie i troche mnie to stresuje teraz, czy damy rade, czy dobrze robimy itd. Wlasnie rozmawialam z morgage advisor, wyliczyl nam ile mozemy dostac kredytu itd i wszystko to jest takie realne, ze tak naprawde tylko jedna nasza decyzja i cala machina pojdzie w ruch i sama nie wiem co mam robic. Boje sie bo to w sumie duza decyzja i duze pieniadze za tym ida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia ja tam mysle ze dobrze jest kupic mieszkanie i byc na swoim zamiast splacac kredyt kogos innego tylko sie nie nakrecajcie dopuki nie przyznaja wam kredytu mysmy tak w angli chcieli kupic mieszkanie i morgage advisor tez nam powiedzial ile kredytu mozemy dostac a potem nam bank odmowil niestety bank patrzy na wszystko lata w stecz takie jak nie zaplacenie rat za karty kredytowe w terminie nawet jesli jest to tylko raz. zycze powodzenia mam nadzieje ze wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki no wlasnie kredyt mamy juz przyznany, nigdy nie mielismy zadnych nie zaplaconych rat ani nic takiego, tylko mnie przeraza ogrom tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratulacje :) cale piekno posiadania mieszkania ze jak by sie wam noga powinela to zawsze mozna sprzedac a nieruchomosc to najlepsze inwestycja bo zyskuje na wartosci poslij linki mieszkan ktore ogladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiawase86 ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??.........................37.... ............04.11.2011.....synek Nicol90............5.........................34.......... ............14.11.2011..............synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......23................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................22....... .........02.02. 2012......SYNUŚ czocharowa.......15.............................18....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex Jeszcze chwileczke i jeszcze momencik:))) Co tam u Was dziewczyny??? Monia, Dorcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tralalala naprawde jeszcze momencik :D stresik jest? jak sie czujesz? u mnie nic nowego,nuuuda. W sobote miałam wizyte u gina,musze zrobić to z glukozą i ogólne badania. Wczoraj byliśmy na zakupach i kupiłam taaaakie słodkie ubranka :) jej chciałabym już naszego smyka miec przy sobie :) nic,musze jeszcze troche poczekać. Anitia czyli decyzja podjęta,kupujecie mieszkanko?? jak Alex,Ty jak sie czujesz? Niki jak u Ciebie,jak sie czujesz? Vi buziaki dla Hani,co u Was? Dorcia hello ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??.........................37.... ............04.11.2011.....synek Nicol90............5.........................34.......... ............14.11.2011..............synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......25................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................22....... .........02.02. 2012......SYNUŚ czocharowa.......15.............................18....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex a Vi niedługo zaczynacie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia wlasne mieszkanie to super sprawa :) my tez mamy kredyt i wiem jak to "boli" :/ no, ale inaczej sie nie dalo... monia to dobrze, ze wszystko ok :) tralalala to faktycznie moze sie zaczca dziac juz w kazdej chwili, bo maluszek donoszony :) ale ten czas zlecial... tak patrze na ta nasza tabelke i sami chlopcy no chyba, ze Dorcia nosi kolezanke dla Hanika ;) a ja wczoraj sie zatrulam kurczakiem, daleko mu do swiezego bylo :/ no i lecialo z obu stron ze mnie :/ okropienstwo, w dodatku bylismy u tesciow, wiec wracalam 60 km samochodem :/ i maz musial co chwile stawac a ja ledwo zdazalam wybiec z auta :/ nie polecam :P Hania rosnie jak na drozdzach, wychodza jej dwie dolne jedynki, no i zaczela powtarzac slowa :) "o jej", "nie", "mama", "babcia", "tata", "dziadzius" i jeszcze ,kilka innych, ktore jej tak spontanicznie wychodza :) co do staran to juz wlasciwie sie rozpoczely tylko poki co bez cisnienia, chociaz martwi mnie to ze nadal nie mam okresu :/ w sobote zrobilam koleny test i tez nagatywny, a to juz 53dc :/ no nic poczekam jeszcze, bo moze jest jakis miesiac przeskoku czy cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ten kredyt nieszczesny boli :) Na razie czekamy na akceptacje przez developmenta i jesli dostaniemy pozytywna decyzje, to mieszkanko bedzie nasze. Fajnie, wreszcie na swoim. Ja I Alex czujemy sie dobrze, ja ciagle walcze z waga, za dwa tygodnie jedziemy do polski na urlop i na chrzciny. Tralalala - to ty juz na wylocie jestes :) vi - dobrze ze sie nie stresujesz jeszcze zwiazku ze starankami, staraj sie nie myslec o tym, a jesli chodzi o ten twoj dlugi cykl, moze idz do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia poslij linka z mieszkanikiem jakie chcecie kupic? monia jak ja robilam glukoze to musialam isc rano naczczo i dali mi glukoze do wypicia i tyle ochydne to bylo powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie anitia poopowiadaj jakie to mieszkanie :) monia ja mialam glukoze 75 g . zrobili mi z tego napoj z cytryna i nie bylo tak zle, pozniej musialam siedziec w poczekalni 2 godz :/ pozwolili mi wyjsc tylko do auta, bo jak chodzisz to organizm spala cukier iw tedy wynik jest przeklamany. Takze wez sobie jakas ksiazke, czy gazety :) niki moze test ?? co do mojego cyklu to na razie nie wybieram sie do lekarza, przed ciaza tak mialam czesto. Chociaz po ciazy juz mialam regularnie praktycznie do do dnia... nie liczac poprzedniego okresu, ktory przyszedl wczesniej, no i tego, ktorego teraz nie ma :/ poczekam jeszcze do terminu, w ktorym powinien sie teraz pojawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo 17 pazdziernika co dzisiaj dobrego macie na obiad ?? bo mi jakos motywacji brak do zrobienia czegokolwiek :/ monia a moze nam sie pochwalisz swoim brzuszkiem ?? a wlasnie gdzies tu widzialam, ze taralala pisalas, ze monia ladnie wygladala na slubie :) tzn, ze masz dostep do naszej nk :) moze dasz nam tez dostep do "podgladania" Siebie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mi nie zrobili z cytryna ...:( ale siedzialam 2 godziny wzielam laptopa i film ogladalam vi testa zrobie w piatek tak na wszelki wypadem poczekam zrobilam testa sobote tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze reke bym sobie dala odciac ze widzialam :P ale teraz bym byla bez reki, bo faktycznie nie ma :P hehe moze mi sie z niki pomylilo :/ ehh ta demencja starcza :/ monia slicznie wygladasz, buszek juz taki ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×