Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

dziewczyny tak mi jest niedobrze caly dzien juz nie wiem co mam jesc po wszystkim mnie mdli i strasznie mi sie odbija i nie mam na nic ochoty moze macie jakies pomysly na jakies lekkie potrawy bo mnie juz brakuje pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plakac mi sie chce juz sama nie wiem co mam myslec mam brazowa wydzieline/plamienie dzwonilam do gina ale on jest na jakiejs konferencji i nie mogl ze mna rozmawiac mam jutro isc na wizyte. Co myslicie bo ja sie tak boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki ja w ciazy tez zle sie czulam do konca 5 miesiaca :/ ciagle mi bylo niedobrze, jedyne co moglam jesc to chleb z pokrojona gruszka ;) co do plamien to jeszcze nie musza byc niczym zlym, szyjka jest bardziej ukriowna i to moze byc z niej, poki nie jest to zywa krew nie panikuj. Moze pojedz do szpitala ?? uspokoisz sie :) Daj znac co i jak i sie nie denerwuj i nie placz, bo to wplywa na maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala nie chce jechac bo nie mam z kim dziecka zostawic a nie chce jej ciagac po szpitalu znowu to bylo najgorsze ostatnim razem do jutra musze wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala nie chce jechac bo nie mam z kim dziecka zostawic a nie chce jej ciagac po szpitalu znowu to bylo najgorsze ostatnim razem do jutra musze wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki to lez i odpoczywaj :) bedzie dobrze. a co do mojej diety to dumnie musze stwierdzic, ze chyba wreszcie znalazlam cos czego sie moge dluzej potrzymac niz 3 dni :P to juz 1,5 tyg :) ja mam 2 kg mniej i przede wszystkim czuje na ubraniach, ze wygladam lepiej :) chociaz szczerze musze przyznac, ze poznawalam sobie na grzeszki :( czasme zjem lyzeczke ziemniakow, czasem przekrocze liczbe dopuszczalnych weglowodanow, ale widac nie ejst zle. Praktycznie prawie calkowicie ograniczylam slodycze, nie slodze, NIE PIJE COLI :(, czytam etykietki i sprawdzam co bardziej oplaca mi sie zjesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi gratulacje byle tak dalej jak tam twoja @ ? Pojawila sie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadal nie ma :( juz od lipca :( jestem umowiona na za 2 tyg do lekarza, bo wczesniej sie nie dalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i w sobote robilam kolejny test, juz 4, znowu negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u gina i zrobil usg i dzisiaj jest 6 tyg i 3 dni pieknie bilo serduszko jestem przeszczesliwa ze wszystko jest jak powinno byc bete mam ponad 33000 . Gin powiedzial ze nie widzi na usg zadnej przyczyny tego wczorajszego plamienia i mam sie tak nie stresowac kolejna wizyta 22 listopada i zlecil badanie poziomu prostregonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Niki mowilam, ze bedzie dobrze :) w ciazy szyjka jest bardzo ukrwiona i czasem wlasnie z niej sa plamienia. Dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczyny u Was ?? Tralalala juz pewnie tuli w ramionach synka :) szkoda, ze Nerwus juz tu nie zaglada, czasem o niej mysle... mam nadzieje, ze jej historia dobrze sie skonczyla. Czocharowa i jak z tym HPV ?? Reszta brzuchatek jak sie czujecie ??? Anitia jak mija wizyta w Polsce ? Hanikowi wyszedl wreszcie pierwszy zabek :) dolna prawa jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa podała swoją liste imion: Miłosz,Błażej,Damian,Jacek,Franek i powiedziała,że jak ona rodziła pierwszego syna to mama jej powiedziała przywieź mi małego Tomeczka :) ja jej powiedziałam,że niech sobie znajdzie chłopa i zrobi 4 dziecko i nada imie. o! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* niki super :) ja jak widzialam serduszko to tez mi strasznie ulzylo :) ale potem i tak sie martwilam az do pierwszych ruchow :) hania :) gratuluje pierwszego zabka :* moja tesciowa tez mnie doprowadza do szalu! no nie moge z nia ! we wszystko sie wpier...la! no doslownie we wszystko! najgorsze ze przez nia sie kloce z moim Ł.. juz mi tyle nerwow napsula ze moja corcia bedzie znerwicowana.. dzis mialy byc wyniki mojego immunoblotu.. ale nie ma .. dzwonilam do laboratorium ale tez jeszcze to nie jest gotowe.. ma byc w poniedzialek.. martwie sie tym.. a tak poza tym to wszystko u mnie w porzadku.. musze sie zaczac chyba pilnowac bo waga pnie sie do gory.. kurde bele! :P tez myslalam o nerwusie ostatnio.. szko0da ze nie zaglada... pozdrowienia dla wszystkich :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) nie zaglądam bo nie mam netu. Urodziła 27.10 synka Filipa ważył 2805 mierzył 52 kruszynka taka. Powiem ze te pierwsze dni nie należą do najłatwiejszych ale dajemy radę. Pozdrawienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol gratulacje! :) :) :) dużo zdrówka dla Was :) a tak myślałam ostatnio o Tobie :) Anitia ale trafiłaś na piękną polską jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol gratulacje bedzie dobrze :) W ktorym tyg urodzilas? Jak masz jakies pytania to pisz moja kruszynka wazyla nie cale 2,5 kg a jak zabralam ja do domu to wazyla 2,18 kg takie malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol gratulacje bedzie dobrze :) W ktorym tyg urodzilas? Jak masz jakies pytania to pisz moja kruszynka wazyla nie cale 2,5 kg a jak zabralam ja do domu to wazyla 2,18 kg takie malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dzwonilam do gina po wyniki i prostregon mam w normie wiec zadowolona jestem bardzo tylko ze mi niedobrze caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol gratulacje :) Niki strasznie sie ciesze, ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki trzymam sie :) mam 2,5 kg mniej ;) moze to nie jakas rewelacja, ale i tak jestem z siebie dumna, ze jeszcze nie zrezygnowalam. Czasme zgrzesze i pewnie dlatego tak szybko nie chudne, ale nie robie juz z siebie faszerowanej swini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi gratulacje to zawsze poczatek ja przez dlugi czas nie moglam zrzucic nawet 1 kg a to bylo tak latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×