Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość niki85
ale ja sie z toba zgadzam jest technologia i kozystajmy jak ma pomoc to jak najbardziej w ktorym bylas tygodniu jak sie dowiedzialas ze cos jest nie tak?? i co bylo nie tak ? nie musisz odpisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
napisalam ze za 100funtow bym poleciala do polski bo zdazalo mi sie kilka razy leciec za 1 grosz doslownie za grosza w jedna strone wszystko zalezy gdzie lecisz i skad ale da sie wyczaic promocje w tanich liniach to wtedy cale 100funtow zostaje ci na wizyte itd dobra niewazne to akurat sa pierdoly ale mysmy mowily o usg w pierwszych tygodniach ciazy i mlo by ci lekarz powiedzial z tego usg tylko by sprawdzil rozmiar itd i uwazam ze 100 funtow to przesada i bym nie wydala takiej sumy gdybym sie dobrze czula i wszystko bylo by ok zaby miec 5min usg a po kilku tygodniach idziesz do normalnego lekarza i wsumie to usg jest bardziej konkretne w 12 tc. nie mowilysmy o zdrowiu ani o mozliwosci posiadania dziecka bo to jest inna historia tylko o wczesnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie nigdy nie udalo jeszcze leciec do polski za 1 grosza, choc przyznam szczerze ze od ponad 2 lat nie latamy w ogole tylko jezdzimy samochodem, wiec nawet nie sprawdzam lotow bo mnie to nie interesue, ale jak powiedzialas to pierdoly. Jesli chodzi o pierwsze usg to szczerze mowiac zgadzam sie w zupelnosci ze w 12 a nawet 13 tyg ciazy wystarczy bo tak naprawde wczesniejsze usg nic ci nie powie o dziecku - oczywiscie jesli sie rozwila w ogole. Widzisz ja mialam miec swoje usg w 12 tyg ale moje dzieciagko niedozylo do tego, ale nawet gdybym miala zrobione wczesniej to usg to raczej i tak nic by sie nie dalo zrobic, bo prawdopodobnie byla po prostu wada genetyczna. A usg pierwsze w tym 12 tc w zupelnosci wystarczy. I ci dobrzy lekarze w polsce tez wcale wiecej usg nie proponuja. Mam w polsce bardzo bardzo dobrego lekarza, ktory przeprowadzal nawet wiele operacji kobietom ciezarnym i ratowal i dzieci i kobiety i on rowniez proponuje tylko 2 usg w czasie ciazy, jesli oczywiscie nie ma zadnych nieprawidlowosci, ewentualnei dodatkowo przed samym porodem zeby sprawdzic wielkosc dziecka. Wiec zgadzam sie w zupelnosci ze nie ma potrzeby wydawac kasy we wczesnej ciazy zeby tylko miec 5 min przyjemnosci - ja tylko stwierdzilam ze jesli kobieta naprawde chce to nawet w Anglii ma taka mozliwosc tak jak i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
z poronieniem to ja jestem zdania ze w wiekszosci natura sama eliminuje zarodek ktory taa jak napisalas ma wade genetyczna i zadne tabletki na podtrzymywanie nie pomoga bo jesli nawet to dziecko moze byc niepelnosprawne wiec glowa do gory i napewno niedlugo sie uda. ja wlasnie dostalam @ i zmykam spac bo u mnie juz polnoc dobranoc wszystkim i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc niki, jutro pewnie nie bede bardzo miala czasu bo imprezka - urodziny mezusia no i czeka mnie gotowanie i pieczenie torta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest dokladnie opisany baby comp http://www.ladycomp.pl/Baby_Comp__35 a tutaj dyskusja na kafe. na ten temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3199957&start=0. Drogie to dziadostwo bardzo ale ja juz nie chce nigdy brac tabletek antykoncepcyjnych dlatego zdecydowalam sie na zakup. Polowe zaplacil chlopak ;P Zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej. Mam nadzieje, ze nie bede przez tablety miec problemow z zajsciem w ciaze. Dalam sobie poł roku na przygotowanie...uregolowanie cyklu, zmiane diety na zdrowsza, kwas foliowy itd. Zazdroszcze wam, ze juz sie staracie tez bym chciala. Wszedzie widze maluszki , brzuszki achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia za ciaze mnogie to ja dziekuje :) wole losu nie kusic tym bardziej, ze moj tata jest blizniakiem wiec szanse na mnogi ciaze i tak mam spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej dziewczynki.. widze ze byla goraca pogawedka.. mialam co czytac.. odebralam wyniki.. i z mojej interpretacji wynika ze nie jest zle.. ale i tak skonsultuje to z lekarzem w poniedzialek.. wczoraj dostalam @... jak ja plakalam z bolu.. matko... po prostu plakalam bo nie umialam wytrzymac..pomaga tylko ketonal super ekstra dawka. po ktorej jak ja wezme cala dretwieje i mam banie po prostu.. mowie wam odlot..po 1 tabletce.. takie to mocne.. od wczoraj zaczelam brac te antykoncepcyjne tak jak zalecila mi lekarka.. ciekawe.. mam nadzieje ze nie wyrosnie mi jakis niechciany wąs!! masakra ! pije se wlasnie piwko.. juz wszystko mam w d**ie.. bedzie co bedzie.. tak naprawde to teraz zrozumialam ze mozliwe skoncza sie marzenia o dziecku.. a jeszcze dobija mnie tesciowa stwierdzeniem ze BEZ DZIECI MOZNA ZYC.. latwo jej powiedziec bo ona ma.. dlatego wnerwia mnie takie gadanie.. mowi ze w domach dziecka jest tyle dzieci.. ale przeciez w tym wszystkim chodzi o to ze by poczuc sie matka od srodka.. czuc jak sie rozwija dziecko w nas.. odczuwac ruchy.. oczywiscie nie mowie ze dzieci z domow dziecka sa zle ale pragnienie bycia w ciazy to jest to.. i nikt mi nie powie ze nie.. wtedy kobieta czuje sie prawdziwa matka.. a z drugiej zas strony, moze dostalam jeszcze troche czasu na przygotowanie.. moze za bardzo chcialam (niewatpliwie).. ale coz.. nie pozostaje mi nic innego jak sie wyleczyc i czekac.. jeszcze bede mamcia i nie jedno dziecko urodze .. tak to wlasnie bedzie.. bedziemy mieszkac w lesie, ja bede miala gromadke dzieci, moj maz bedzie pasal owce i krowy, bedziemy zapieprzac na roli a naszym jedynym srodkiem transportu bedzie kon ! :D taka jest moja wizja zycia :D fajnie nie ? ;) bedzie dobrze.. juz bylam zmuszona zakonczyc moje obsesyjne myslenie o dziecku.. no i moze dobrze.. moze mi sie psychika uspokoi i samo przyjdzie.. skoro wiele ludzi tak mowi to cos w tym musi byc.. moja dobra kolezanka za ponad miesiac rodzi wiec to dziecko niestety (albo stety :P) bedzie skazane na moje towarzystwo :D wszystko sie ulozy.. wierze w to.. rudziku ;* cholera.. jednak moje przeczucia sie mylily.. :( ale przyjdzie kolejny miesiac i jeszcze wiecej przyjemnosci :) witam nowa kolezanke ;) zapomnialam nicku :P nerwus uwazaj na siebie tak samo moniaa i vi ;* matki rodzicielki ;*;) i cala reszta moje kochane ;) brac chlopow w obroty :P ale tern dzien byl meczacy! matko ! spalam duzo a jednak padam na twarz.. zaraz ide spac bo juz pozno jak nie wiem.. ma sa kra !! spijcie moje kochane ;* milej nocki i kolorowych ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
Dorciaa co do ketonalu to dla mnie to normalka przy @ była i w sumie nawet zastrzyki przeciwbolowe byly bo ibupromu to bym musila z 5 zjesc na raz :), Ja dalej walcze z przeziebieniem ale juz 4 dzien atybiotyku i mala poprawa :( ta okropna pogoda wogole nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ntrzymaj sie dzielnie, niedlugo twoja choroba minie i juz bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
ja dalej choruje antybiotyk nie pomaga :( juz nie wiem co robic tak się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
do tego mam klucia dziwne w podbrzuszu a do usg tyle jeszcze czasu, kochane dziewczyny poradzcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucia w podbrzuszu moga byc tylko objawem ciazy, ale jesli antybiotyk nie pomaga i dalej sie boisz po prostu jedz na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto ?? wstawac spiochy :) dorociaaa.--> przykro mi, ze musisz przez to wszystko przechodzic...dobrze, ze starasz sie podchodzic do tego z dobrej strony i odczytujesz to jako wiecej czasu na przygotowanie :) dobre nastawinie na pewno pomoze :) tesciowa olej, one tak juz maja, ze lubia popitolic glupoty... moja mama stracila pierwsza ciaze i jej tesciowa (moja babcia) w kolko gadala, ze chore drzewa owocow nie daja...w koncu bedzie dobrze :) jestes mloda i silna, dasz rade :) nerwus:)--> skoro antybiotyk nie pomaga to koniecznie musisz isc z tym przeziebieniem na kontrole... a takie klucia w podbrzuszu nie musza byc niczym groznym... wszystko tak sie rozciaga... do usg juz zostalo Ci malo czasu, ale gdyby te klucia sie jakos nasilily to ja bym na Twoim miejscu poszla do lekarza szybciej... monia_aa--> a co tam u Ciebie ?? jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- byc moze taki mialas bolesny okres bo ci torbiel schodzila? wiec badz dobrej mysli:) niki- ja mialam w 18tc USG i jeszcze nie bylo widac nic nieprawidlowego....nieprawidlowosci pojawily sie w 21 tygodniu ciazy iw ciagu tygodnia tak sie rozwinely, ze dziecko nie przezylo. Nie chce wdawac sie w szczegoly, bo mowiac wprost mnie to meczy i wkurza mnie wspomnienei o tym....ale tak chcial los, chociaz nigy sie z tym nei pogodze. Ale musze przez to przebrnac dola wlasnego zdrowia psychicznego. Rowniez jestem zdania ze jesli sie dobrze czujemy i nie ma zadnych ni9epokojacych objawow to nie ma co przed 12-13 tc robic USG, bo i tak nic z tego nie wyniknie. Ja bylam jeszcze w lodzi na USG i moje dziecko bylo potwornie chore i pani doktor praktycznie nie dala nam zadnych szans na to ze mozna je uratowac. Ale gdyby byla szansa to bym sie kladla do szpitala i dawala sie ciac. Ale dziecko umarlo i musialam urodzic. Gdyby nie USG nie wiedzialabym i mogloby to wszystko zagrazac mojemu zyciu. A dodam ze ciaze mialam idealna. Nic mi sie nie skracalo, lozysko bylo piekne, duzo wod plodowych brzucho rosl a ja sie czulam wspanialae. Wiec pozory czasem moga mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala --> dzielna i silna z Ciebie kobieta dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie ?? co tutaj tak pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam u lekarza,juro ide do szpitala. serduszko nie bije,rozwój zatrzymał sie gdzies na 9 tygodniu. :(:(:(:(:( wyc mi sie chce!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
witam no niestety antybiotyk nic nie pomogl infekcja gardla, ucho i katar a lekrze zapisuja wkolko to samo ja chyba zwariuje jutro jade prywatnie do laryngologa , bardzo sie martwie bo to okropne jest kiedy sie nie wie do konca o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
moniaa tak mi przykro po prostu mnie zatkalo jak zobaczylam ta wiadomosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
wiem ze to nic nie znaczy ale wiedz ze jest gdzies w Polsce dziewczyna ktorej nie znasz osobiscie ale smuci sie z Toba, bardzo bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
i jeszcze jedno nie odchodz od nas bo przeciez jestesmy dla sibie wszsytkie wsparciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> po prostu nie wiem co mam powiedziec... zwlaszcza, ze to wszystko przezywalysmy razem i prawie rowno... tak strasznie mi przykro... moja wizyta jutro... z dusza na ramieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kochana bardzo mi przykro, wierz mi wiem co czujesz, przezylam dokladnie to samo, tylko ze ja nawet nie bralam zadnych lekow to byla moja pierwsza ciaza i kompletnie sie nie spodziewalam jak w 10 tc dostalame krwawien i na usg sie okazalo ze dzieciatko nie zyje. Kochana wiem ze zadne slowa ci w tym momencie nie ukoja bolu i wierz mi nie da sie o tym zapomniec, ale da sie z tym zyc, da sie przyzwyczaic do mysli ze aniolek odszedl. Za tydzien wypadal by moj termin porodu i wierz mi jak spotkalismy znajomego ktorego zona wlasnie urodzila a miala termin na 4 dni po mnie, swieczki mi w oczach stanely bo ja juz tez powinnam tulic swoje malenstwo. Ale uwierez mi kochana czas naprawde leczy rany. Teraz bedzie ci bardzo bardzo ciezko ale wspierajcie sie z mezem nawzajem i nie zapominaj ze on tez cierpi, on tez stracil dziecko. I nie boj sie o tym mowic. I badz dzielna. I kochana nie wypisuj sie od nas, roznie lekarze mowia, ale niektorzy stwierdzaja ze mozesz sie starac ponownie juz po pierwszym @, wiem ze teraz nie chcesz o tym slyszec, ale bedzie dobrze uwierz mi kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczyny za słowa otuchy.... nie wiem co napisać,zobacze co mi jutro powiedzą. Kupiłam już tabletki CYTOTEC,drogie jak cholera..... życie jest nie sprawiedliwe..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
napisz będziemy czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×