Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

witajcie. codziennie do Was zaglądam ale nie chce mi sie jakoś pisać..... pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- spokojnie....daj sobie czas...a moze gdzies pojedziesz??? lato w pelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala-> najchetniej to bym poleciała na bezludną wyspe,ale sie nie da.... teraz musze sie obejrzec za jakąś pracą,nie długo zaczniemy remont u naszej cioci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
witam kochane noi powiedzilam w pracy, zaloga przyjela to ok natomiast szefowie srednio ale i tak wyadje mi sie ze nie ejst zle, dwa dni stresu zwiazane z badaniami i praca odbily sie na mnie eniestety i na dzidzi tez :( widze ze brzuszek ma sie srednio bo czasem mnie pobolewa i jest mi sie nie chce, teraz musze dobrowadzic sie do normalnego stanu oby groszek byl zdrowiutki i wielkosc pecherzyka plodowego byla ok na nstepnym badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki przez najblizszy czas nie bedzie mnie na kafe, mussze niestety przyspieszyc swoj wyjazd do polski i zamiast w piatek jedziemy juz jutro. Wlasnie sie dowiedzialam pare godzin temu ze moja mama zmarla, a miala tylko 52 lata. Nie chorowala tak nagle. Ciezko mi. Ale chyba to jeszcze do mnie nie dotarlo. Przepraszam ze wam truje nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
bardzo mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia --> tak mi przykro... nie wiem co powiedziec ... badz silna... nerwus :)--> widzisz calkiem niepotrzebnie martwilas sie jak w pracy przyjma wiadomosc o ciazy, bo nie bylo tak zle :) teraz juz bedzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju anitko:( tak mi przykro...trzaymaj sie jakos.....i czekamy na Ciebie jak juz bedziesz w stanie z nami gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia-> tak mi przykro,wiem co czujesz mój tata zmarł 5 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia-> tak mi przykro,wiem co czujesz mój tata zmarł 5 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia-> tak mi przykro,wiem co czujesz mój tata zmarł 5 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu jeszcze zaglada ?? ehh jakos tak tu smutno sie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
chyba ladna pogoda zacheca do wyjsc na dwor :) vi jak zdrowie? ja staram sie do 10 sieprnia zajmowac kazdy dzien bowiem wtedy mam badnia prenatalne w klinice ogolnie troche szkoda z enie mozna kontrolowac w jakikolwiek sposob czy maluch ma sie dobrze (nie licze usg) wiec czlowiek jest skazany na takie czekanie, mnie dopadla infekcja :( ale podobno to norma w ciazy staram sie byc optymistka chociaz u mnie z tym ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus :) --> no w sumie moze i pogoda spowodowala te pustki, ale jakos na innych topikach wszystkich nie wymiotlo ;) co do samopoczucia to tak srednio... ciagle z,eczona jestem... tez sie martwie, ze musze tak dlugo wytrzymac bez zagladania do groszka... zastanawiam sie czy wszystko ok, a przed badaniem to chyba mi serce wyskoczy... a tu jeszcze tyle czasu... ide 26 lipca... juz sie doczekac nie moge... co do infekcji to sie nie martw... do mnie od poczatku ciazy sie przypaletala i tak sie tyrzma... mimo globulek, masci i paleczek mlekowych... lekarz mowi, ze w ciazy tak czesto jest... na szczescie stan sie nie pogarsza ;) a jak Twoje samopoczucie ?? w pracy ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, po 14tc mozna juz samemu podsluchiwac serduszko ....mozna kupic takie aparaty na allegro:) ja mialam pozyczony od kumeli i moglam sobie nawet nagrywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala --> swietny pomysl z tym monitorem bicia serca :) to sie nawet oplaca... wizyta kosztuje mnie 100 zl, a ze straseu moglabym latac co chwile a to urzadzenie kosztuje okolo 200 zl :) i bede wiedziala, ze groszek tam jest i zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
anita- bardzo mi przykro trzymaj sie vi zawsze mozesz kupic stetoskop powinno byc taniej :) Dziewczyny mam takie troche dziwne pytanie w jakiej ilosci sperma wyplywa po stosunku tzn tak od razu i jaka ilosc byla by normalna?? wiem ze moze glupie pytanie ale ja mialam takie wrazenie ostatnio tak jak by wszystko od razu wyplywalo i odtatnio jak bylam na HSG to lekarka miala problem zeby wprowadzic rurke przez szyjke macicy i ze wstrzyknieciem kontrastu wszystko od razu wyplywalo musiala probowac 3 razy az sie wkoncu udalo. teraz zauwazam roznice po stosunku juz nie wyplywa wszystko tak szybko. zastanawiam sie czy to moglo byc przyczyna naszych niepowodzen w starankach ??? dzisiaj 14dc wiec zobaczymy co to bedzie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85--> u mnie to zawsze zalezalo od pozycji... czasem od razu wylatywalo wszystko czasem prawie nic... jak zaszlam w ciaze to nie wylecialo prawie nic ;) wiesz byc moze to byl Wasz problem, w koncu jak mialas zajsc w ciaze skoro cala sperma wylatywala zaraz po stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi- u mnie bylo tak ze niezaleznie od pozycji wszystko wylatywalo a teraz od badania sie to zmienilo wiec mam nadzieje ze to bylo powodem i nie ma innej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
u mnie wszsytko plynie powoli, nie wiem tylko jakie zabarwienie powinien miec sluz w ciazy wiadomo ze nie czerwony ale chyba tez nie takie jak w dni plodne vi wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie straaaaasznie gorąco i sie troszke opaliłam :) a tak nic nowego,dziś byłby 12tc. Ale wiecie co chyba już sie pogodziłam że mamy aniołka,widocznie tak miało być..... smutne ale prawdziwe... w przyszłym tyg po wyniki histo,aż boje sie co tam będzie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
dzsiaj rano myslam ze zawalu dostane wchodze do lazienki a tu zolte uplawy jest week do lekarza ciezki dostep co o tym sadzicie prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus :)--> zolte uplawy to infekcja... tez takie mam... sa kobiety ktore cala ciaze maja infekcje... pytalam lekarza czy to moze zagrazac dziecku, powiedzial, zeby sie nie martwic, bo wiele kobiet ma grzybice cala ciaze...przepisal globulki, masc i paleczki, ale pomoglo na chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej dziewczynki... kurde.. matko.. smutno tu :( ja koncze pierwsze opakowanie tabletek.. 3 zostaly mi do konca...przede mna jeszcze dwa.. kurde ale tenczas powoli leci.. nie ma dnia zeby mnie nie klulo w tym brzuchu.. wiecie.. ja starcialm ochote jakos na tiririri.. nie wiem.. ale bedzie dobrze.. pozdrawiam was wszystkie;* trzymajcie sie... az boje sie zagladac bo co chwile smutne wiadomosci :(:(:( buziaczki papapap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) dziś odebrałam wyniki i przetłumaczyłam już,brzmią tak "doczesna gąbczasta i zbita oraz kosmki",tyle udało mi sie ustalić za pomocą neta,ciekawe czy dobrze, Dzwoniłam już do swojego gina i na 18 dziś na wizyte... zobaczymy co powie.... ale gorąąąąąco.... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- to moze znaczyc nic...oni musza napisac cos...a wiadomo moglas miec stan zapalny ale to juz po np...lub w trakcie lyzeczkownaia....nic to nie musi oznaczac...moze po prostu zarodek sie nie umial zagniezdzic i byl za slaby...ja tez mialam jakies takie dziwne wyniki...ale mnie lekarz uspokoil zebym sie histopatologicznymi nie martwila. Bo ciezko jest okreslic na ich podstwei jednoznaczna przyczyne. nerwus- na prawde martwic sie mozesz jak krwawisz lub plamisz na brazowo....takze bez stresu idz do gina po jakies globulki na infekcje. Dorocia- przekleilam Ci cytat o lasce ktora miala cos podobnego do Ciebie, a teraz jest w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja juz po wizycie,wynik badania histopatologicznego u mnie to nic innego jak stwierdzenie,że to była ciąża i tyle.musze zrobic badania: PRZECIWCIAŁA ANTYFOSFOLIPIDOWE: -ANTYKOAGULANT TOCZNIA -PRZECIWCIAŁA ANTYKO....dalej nie moge sie doczytac.... koszt ok 200zł, jesli te wyniki wyjdą dobrze to po pierwszym okresie możemy sie starac o nastepnego dzidziusia. Czy która z Was też robiła te badania? Vi -> jak tam? co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
witajcie wiec pojechlam do lekjarza wczoraj z samego rana tak jak mi radzilyscie i dostlam cos na infekcje plus duphaston ktory niby jestt na podtrzymanie, a wszsyctko przez to ze zbudzil mnie bol brzuchja i juz sama nie wiedzilam co sie dzieje i gdzie mnie bioli, kochane powiedzcie mi czy wiecie cos na temat tego leku albo znacie kgos kto go stosowal? chcilabym bardzo zeby juz byly swieta i kazda z was byla w upragnionej ciazy i zjadala sie specjalami :) teraz musze leciec do pracy mam nadzieje ze slonce da nam dzisiaj zyc bo to koszmarek troche jest i wczoraj w aucie myslam ze sie przekrece jak maz zabral mnie na obiad :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
moniaa trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×