Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

o prosze i tralalala sie nawet do tabelki wpisala :) anitia to racja ze moze byc zaraz a moze byc w terminie a nawet po terminie ;) to oznacza, ze maly jest juz w pozycji do wyjscia :) ale to dobrze :) a ja dzisiaj miałam randkę z mężem :) najpierw poszliśmy na obiado-kolację... zamówiłam spaghetti carbonara, a tu mi makaron penne przynieśli, z plasterkami szynki zamiast podsmażonym boczkiem :/ a fuj... poszłam oddać, bo jak tylko zobaczyłam jak to wygląda to mi się płakać zachciało :/ Pani kelnerka zmieszana nie wiedziała jak to wyjaśnić, że w karcie jest spaghetti, a podali penne... ale z pomocą przyszedł jej pan udający Włocha... obleśny mały grubasek :/ wyjaśnił mi, że po włosku spaghetti to makaron :/ też mi... kazali mi sprawdzić, że nawet na internecie w przepisach wszędzie jest makaron penne... sprawdziłam... jest spaghetti... zresztą to nie było pierwsze miejsce gdzie jadłam to danie... ale mogli sobie gadać ja i tak to oddałam i dostałam kasę s powrotem :P ot co :P później był spacer i "zarobiłam" dwie książki :) bo ostatnio mam manie czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
Cześć dziewczyny muszę się komuś wyżalić, przepraszam że to własnie na was trafiło. W listopadzie postanowiliśmy postarać się o dzidziusia. ale stwierdzono u mnie wielotorbielowatość i musiałam zacząć brać tabletki anty. teraz jestem w połowie cyku.(miesiąc po odstawieniu) Od okresu staramy się jak możemy ale ja chyba nie chcę znów przechodzić tego co wcześniej. Zrobiłam sobie test bo pojawił się dziwny śluz i ból jajników. Niestety jedna kreska. Zaczynam robić to co ostatnio czyli doszukiwać się objawów itp. Straszne jest to że nie można zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............10................04.02 . 2012..........?? czocharowa....okolo 15........okolo 6............?????? ???????????......??? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia nic nie wiem :D wszystko jest okolo :P u mnie ok :D jakos leci.. staram sie nie nakrecac.. ale dalej mi sie to wszystko wydaje zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa zjadlas w tabelce tralalala ;) i już moze podarujmy sobie to "okolo" ;) _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......15...............6...............?????? ???????????......??? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi SŁOWNIK UNIWERSALNY POLSKO-WŁOSKI makaron- spaghetti, maccheroni, pasta , m maccheroni mpl, pasta f carbonara jest ze spaghetti masz racje i jak w menu jest spaghetti to powinno byc czasem mysla ze ludzie glupi i sie nie upomna bardzo dobrze zrobilaz ze oddalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zjadlambym i z makaronem penne, bo w sumie lubie wszystkie makarony, ale wkurzayła mnie ta szynka w plastrach zamaist boczku i nawet ona nie byla podsmazona i sos byl jakis kwasny takze po pierwszym kesie oddalam... za 17 zl to mogli sie postarac, a porca byla mikroskopijna i podana tak jakby ktos ja tylko z gara przezucil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIuniula - czyli masz PCO??? czy tez masz zespol policystycznych jajnikow? bo to roznica. Bo przy PCO powinnas miec wszystkie hormony w normie tylko jajniki z pecherzykami a przy PCOS to juz mozesz miec rozjechane hormony, problemy z tarczyca, nadwaga, cukrem....robilas badania hormonalne???? Poza tym ze bralas tabletki, mialas monitoring cyklu? Kiedy tabletki odlozylas? Wiesz czy ci sie cykl unormowal?? Glowa do gory ja tez mam stwierdzone PCO, czyli wielotorbielowate jajniki i jestem w ciazy wiec jak trafisz na dobrego lekarza to cie pokieruje jak nalezy. Vi- aco, dopisalam sie co mi tam;) Niki nie jestes sama, spokojnie...jeszcze jest Vi:) Ale nie lam sie Niki...daj sobie troche czasu.... Laski przez te carbonary mimo zejdzenia dwoch kanapeczek musze cos wwszamac:D lece na miacho spotkac sie z kolezankami;) odezwe sie po weekendzie bo jade do starych na dzialeczke nad jeziorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama jestem jako starajaca sie bo vi sie nie stara jak narazie czas leci dalam sobie czas 3 lata minely i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
tralalala... moje jajniki co miesiąc miały po dwa torbiele, nie występowała u mnie owulacja wogóle przez co nie miałam okresu. dopiero po duphastonie po jakimś miesiącu przychodziła Badań nie robiłam bo lekarz mi takich kazał robić jedynie zalecił brać mi tabletki anty przez jakiś czas bo moje jajniki mogły tego dłużej nie wytrzymać. ..więc zaczełam brać cilest przez pół roku teraz jestem połtora miesiąca po odstawieniu tabletek. Mam problemy z hormonami, i sama to stwierdzam bo mam nadmierne owłosienie. Cukier zawsze w normie a tarczyca w podstawowych badaniach wyszła ok Nie miałam monitoringu cyklu bo musiałam zacząć brać tabletki anty. Postanowiliśmy spróbowac bo słyszałam że często po odstawieniu tabletek przez trzy miesiące jest największa szansa zajście w ciążę w mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia co sie dzieje??? jestem po wizycie,maluch ma 45 mm :) kość nosowa jest,przezierność ok :) maluszek tak fajnie fikał :) co za widok :) :) :) a i od jutra odstawiam tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa bylam dzis prywatnie na usg.. boje sie..:( sama juz nie wiem.. powiedzial ze bez watpienia to ciaza... rowny 6 tydzien dzis.. z obliczen tak wyniklo.. jajeczko ma 18mm.. tylko ze... :(:( ... cialko zolte czy jakos tak nie jest pewny czy widzi.. :(:( mowil ze prawdopodobnie zarys.. :(:( i mowil ze nie wie czy to wina starego sprzetu czy co.. :(:( jeszcze mi wspomnial ze cialko zolte jest bardzo istotne, poniewaz jak go nie ma to moze byc puste jajko.. :(:( chyba bym tego nie przezyla.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest watek dla staraczek bez staraczek? widze ez same brzuszki .... ja sie staram od miesiaca niestety za pierwszym razem sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnbbbcc
matki wariatki co za wszelka cene przeciwko bogu!!!!! chcialy teraz wyja we lzach umieraja cale bo bog mowi NIE urodzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super :) czocharowa spokojnie :) moze idz jeszcze na usg za tydzien to powinno byc juz wszytsko jasne. To wczesna ciaza. U mnie w 6 tyg bylo widac tylko pecherzyk ciazowy, bez cialaka zoltego i zarodka. nie denerwuj sie. virtualia tak wyszlo, ze mi sie udalo pierwszej wystarac... reszta hurtowo teraz :) jest jeszcze Niki, ktora sie stara, a ja bede sie znowu starac w przyszlym roku :) takze u na sjest tak ze ejdna urodzi druga sie stara ;) no i tak tylko u nas brakowalo trola... posty zgloszone do usuniecie... Wy tez zgloscie ta pomaranczke to szybciej usuna! po co nam taki trol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia nie stresuj sie bedzie dobrze tak jak vi mowi idz za tydzien na usg tylko ja bym poszla do kogos kto ma lepszy sprzet albo poczekaj na swoje usg i sie nie stresuj zobacz moni powiedzial ze ma ciaze pozamaciczna i wszystko jest ok bnnbbbcc o co ci tak wlasciwie chodzi??? ja bym chetnie wysluchal o co ci chodzi i jaki jest twoj punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to zglosilam do usuniecia.. ;/ komus sie po prostu nudzilo i pisal jakies herezje.. ;/ ciesze sie ze w ogole sie udalo ze jestem w ciazy.. :) tak fajnie mi :) vi, niki dziekuje za wsparcie... moze faktycznie widzial zarys tego zoltka, ale mial tak stare te usg.. a tydzien 6.. myslicie ze pecherzyk 18mm jest w normie jak na ten czas ciazy? i jeszcze chcialam sie zapytac czy przy dlugich cyklach takich jak moje (moje max to byly do 35 dni)to wszystko moze dziac sie pozniej ? wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorocia - ja na pierwszym usg byla dopiero pod koniec 6stego tygodnia i widac bylo serduszko migajace, ledwie jakikolwiek pecherzyk, nic nie wiem o cialku zoltym, ale jak juz napisalas ty mialas bardzo dlugie cykle, moj cykl byl gora 27 dni wiec wszystko tez inaczej sie rozwija. Nie stresuj sie kochana, ja wiem ze latwo sie mowi, sama sie stresowalam jak nie wiem, ale musisz wytrzymac kilka dni, pojdziesz na kolejne usg i juz bedzie dobrze wszystko. Po prostu to jest jeszcze bardzo wczesna ciaza i jeszcze malo co widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekam se do tego mojego usg.. do 28.. i wszystko sie wyjasni.. juz tylko 2 tygodnie... jak to nie widzialas cialka zoltego? od razu serduszko? dlaczego u mnie to jest takie wazne ? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ze nie widzialam cialka zoltego, tylko polozna ktora robila mi usg nic na ten temat nie powiedziala, widziala jak bylam zdenerwowana tym wszystkim i pokazala od razu bijace serduszko. Wiec ja sie nie znam na tym cialku zoltym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia pecherzyk jest ladny jak na ten czas :) wlasnie sprawdzilam na swoich usg :) ja cialko zolte widzialam jak juz byl zarodek i serduszko i bylo to w 8t3d, takze spokojnie to bardzo wczesna ciaza :) cialko zolte jest bardzo wazne bo na poczatku pelni funkcje lozyska, ale spokojnie wszystko na pewno jest dobrze :) musisz tylko to usg zrobic na dobrym sprzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×