Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Kasiula moja mama to by sie zgubila w rzeszowie:)hihihih sprawdzilam mapke i juz wiem gdzie to:) moja dama spi ja popijam kawke a za oknem szykuje sie burza:/ pewnie dzis bedziemy siedzialy w domku ja mam znow sterte do prasowania:/ ja o te kolczyki popytam u nas jest mnostwo kosmetyczek na pewno ktoras bedzie dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena - na pewno wiesz gdzie w Rzeszowie są tzw. "budki" albo " szczęki" z ciuchami i Stara Hala , to to właśnie te okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 2 burze u nas przeszly:/ ja troszke poprasowalam ale musze odsapnac bo strasznie mnie kregoslup boli chyba na ta zmiane pogody:( normalnie masakra:/ a mala dama nadal spi:/ Kika pewnie ze wiem gdzie "szczeki" tamte okolice znam dobrze a czy to nie czasem w tym nowym centrum kolo Sadu? Kika a pochwal sie jakie autko kupiliscie:) ja wczoraj odbylam jazde testowa naszym ehhhh zupelnie inna jazda nisz naszym starym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas postraszyło burzą i nic z tego nie było, ale pogoda jakaś słaba bo maluch tylko śpi, nawet jeść za bardzo nie chce, a ja z nim :)o zaczynają się piski, lecę , może jakieś pranie zrobię - mam jakiś leniwy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja mam dzis wene na sprzatanie pranie i prasowanie:D sloneczko wyszlo i juz sie duszno zrobilo a przez chwilke po deszczu bylo tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawor
Kurcze dziewuchy czekam na okres bo niby w tamtym miesiącu był ale taki 24h a teraz mam jakieś plamienie, raz jest a na następny dzień znika i na dodatek miejsce po nacięciu krocza coś mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena to nie jest w tym nowym centrum ale zaraz niedaleko. Po tej samej stronie ulicy co centrum jak przejdziesz przez światła dla pieszych jest taki ciąg sklepów i to w tym ciągu. Na pewno znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena - kupiliśmy mało spotykaną w sumie u nas Lancie Lybrę , jak mi M w tamtym roku pokazał jak ona wygląda to mi się nie podobała , szczególnie przód ale jak ją juz zobaczyłam na żywo pod domem i się przejechałam ( tylko jako pasażer :P bo nie mam prawka :P ) to się zachwyciłam, jeździliśmy tydzień czasu zaraz po zakupie nie wiedząc że przecież tablice zjazdowe mają datę ważności :P dopiero policja uświadomiła M :P Ma już 7 lat ale udało się znaleźć tą najbardziej wypasioną wersję za którą w innej marce trzeba by było zapłacić drugie tyle . M polował na nią pół roku, oby tylko spisywała się tak jak jest chwalona . Teraz zostało juz tylko sprzedać naszą "Hanię" , jest w dobrym stanie ale na benzynę :P i brakowało mi już kombi :) To są fotki z ogłoszenia http://img12.yfrog.com/slideshow/webplayer.php?id=lybraczarna1i.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziewczyny do Was pytanie :) miałyście może usuwany chirurgicznie pieprzyk ? Ja chciałam wreszcie zrobić z moimi porządek ,, mam skierowanie od dermatologa do chirurga, na razie tylko dwa idą do "odstrzału " i nie wiem gdzie się najlepiej z tym udać . Może macie kogoś sprawdzonego ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladny "wozek" prezentuje sie jak lizmuzyna:) naprawde ladny:)...wiesz ja jestem corka i siostra mechanika wiec troszkie znam sie na autkach no ale zawodowcem w tym nie jestem:D my musielismy kupic takie male autko bo pod blokiem to nie ma miejsca do zaparkowania wiec kombi zupelnie odpadalo no i kolor jasny nie widac tak brudu a wiadomo ciezko utzrymac czystosc auta bez garazu:/ no i nasz ma silnik 1,4 benzyna ze wzgledu na to ze diesele ciezko czasem odpalic na duzym mrozie ale za to silniczek 16V wiec ma wiekszego kopa:D tez ma sporo bajerow i mial byc ABS ale w komisach to sie nie znaja na tym i pisza ze wszystko jest a na miejscu sie okazuje ze nie ma:/ my kupilismy taki http://otomoto.pl/volkswagen-polo-1-4-16v-klima-bezwypadkowy-C13254241.html hehehe tylko cena znacznie nizsza i w sumie to ja go upolowalam:D moja siostra miala na plecach taki duzy wiekszy troszke od 5 zl i tez jej to wycinali ale to robil chirurg u nas w Ropczycach...ma taka tylko kreseczke mala moze z czasem bedzie jeszcze mniej widoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa11dsa
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale najlepsze sa te spryskiwacze do lamp:D niezly bajer:D no a srodek - jak to mowi moj znajomy - "cos pieknego":D jazda takim autkiem to dopiero frajda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, a ja wpadam na chwilkę bo dym u nas w domku...3 siostrzeńców i 1 bratanica:D czasu na nic nie mam:/ I prośba wielka bo Sebus od jakiegoś czasu ma spocone stópki praktycznie cały czas czy ciepło czy nawet ma zimne i spocone:( Kurcze nie wiem co się dzieje. Ubieram go jak trzeba i cały czas tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide spac mam dosc na dzis cale popoludnie marudzila M dopiero wrocil z pracy:/ tak mnie boli kregoslup ze nie daje rady... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agwiazdka mój Adaś ma tak samo, pediatra powiedziała że wit. d się źle wchłania albo jest jej za mało i dlatego zwiększyła nam Vigantol na 2 krople: 1 rano i 1 wieczorem, teraz już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agwiazdka, dkarolcia : u mnie to samo, maluch nie tylko nóżki ma takie ale i rączki, mi pediatra nic nie powiedział :/ daje mu po 1 kropelce wit. D, ale słyszałam właśnie to co piszecie: albo się źle wchłania albo jest za mało, ale może to być też oznaką przedawkowania : i nie dużo mi to wyjaśnia :) bo wiele tych "albo" u mnie mężowi też tak pocą się nogi i ręcę to tłumaczyłam sobie że Maksio ma to po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh moja ma to samo my nie dajemy wit D:/ no i badz tu madry:( Milenka spi z tatusiem a ja odpoczywam ...wykonczy mnie ten kregoslup gdyby nie tabletki przeciwbolowe to nic bym w domu nie zrobila dzis nawet nie bylam w stanie dziecka wziasc na rece:( a od wczoraj taka marudna ze chwilami mam juz serdecznie dosc!:(do tego ten upal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny czym smarujecie dzieciaczki po kąpieli pod paszkami i we łałdusiach? ja posupuje pudrem Nivea Baby, ale pod paszkami i na szyji skóra się wysuszyła, zrobiła się taka gruba...macie lepszy sposób? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała tez się poci, szczególnie na główce podczas jedzenia, ale myślę, że przyczyna tu są upały, ostatnio ssie paluchy ... u nóg hehe, dziś pierwszy raz piła jabłkowy soczek, smakował jej, ale piła łyżeczką, Dkarolcia a co do paszek i fałdek, to ja oliwką smarowałam, we wszystkich zgięciach i za uszkami i na szyi,a pudru nigdy żadnego nie używałam, a czasem zamiast oliwki po kąpieli to miałam płyn do kąpieli z oliwką, a teraz to czasem oliwkę stosuję, czasem jakiś kremik nawilżający Nivea baby jak zauważę jakąś sucha skórę i tyle:) na szkole rodzenia tak panie radziły, żeby oliwką nie całe ciało tylko zagięcia i fałdki, my jeszcze tydzień na wczasach u babci, a potem juz tatuś wraca i my też do siebie, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje całe ciałko mleczkiem nivea baby;)Jest oki:)Moja niunia jak na ten upał to jest grzeczniutka i ładnie je:)Nawet spała dziś podczas dnia długo;)Ostatnio upały Jej dokuczały .....Była niespokojna,ale na szczeście w nocy śpi zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis byla masakra Milenka ciagle mokra byla:( i nie chciala spac marudzila teraz sie rzuca po lozeczku:/ dkarolcia czytalam gdzies ze pudru sie juz teraz nie stosuje:/ oliwka smarowalam tylko na poczatku teraz kapie w plynie z oliwka z Ziaji duzo tanszy a rownie dobry jak z Nivea Baby a pod paszkami czy w pachwinkach to smaruje kremem na odparzenia nakupilam tego przy wyprawce wiec mam zapas wczesniej Bepanthen teraz mam linomag wszystkie sa dobre tylko jakos ten z Nivea Baby mi nie podchodzi taki bialy i ciezko rozsmarowac dostalam probke od poloznej po porodzie... aaa dobry jest tez plyn z Oilatum mialam probke ze szpitala, jak wyciagnelam Milenke z wody to praktycznie nie trzeba bylo jej wycierac:/ nie wiem co ten plyn zawiera ale mi sie spodobal tylko troche drogi jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zdazylam wiadomosc napisac i zasnela mowie Wam jaka sie niegrzeczna zrobila chyba ja za bardzo wychwalilam rano myslalam ze dostane fiola chcialam posprzatac do tego ten kregoslup a ta co 5 min sie budzila i krzyk i nie chciala za bardzo sama lezec dobrze ze maz sie nia zajal po pracy bo bym chyba zwariowala az po poludniu wzielam ja na zakupy i wtedy byla jak aniolek nawet nie pisnela:/ do tego jeszcze taka ruchliwa wywija raczkami i nozkami wszystko chce dotknac no ciezko ja na rekach utrzymac oczywiscie nie ma mowy o pozycji lezacej tylko siedziec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kąpieli stosuje na zmiane oilatum płyn i płyn do kąpieli z oliwką-Nivea baby....i to wystarczy??? a puder w moim przypadku sprawdza się super na siureczka i pachwiny a na dupcie sudocrem. pozdrawiam...do jutra jak sie ...nie rozpłynę:-) w pokoju mam 30st...marakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz Filip dziś grzeczniutki aż byłam zdziwiona spał chyba od 12:00 do 17:00 a później jeszcze leżał sobie w wózeczku i TV oglądał wiec ja w tym czasie posprzątałam w domu. A rano jak sprzątałam sypialnię to zawiozłam go do innego pokoju bo spała i później moja mama przyszła to jej mówie że Filip śpi poszła a ten leżał cichutko w wózku i się rozglądał tak więc nie wiem co on dziś aż taki grzeczny. Najgorsze jest to że mąż poszedł na nockę i sama będę musiała wstać w nocy a ostatnio to mąż ciągle wstawał bo miał urlop ale dobrze że ma tylko jedna bo jutro jest wolne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widze, ze Milenki dzisiaj maja podobn humorki, moja tez nie chce spac, zasypia na 5 minut i krzyk. A na spacerku byla taaaka grzeczna:)Teraz maz sie meczy hehe, ciekawe kto pierwszy usnie. Ja pod paszkami i szyjka smaruje alantanem albo linomagiem bo tez ma sporo faldek, a pupe sudocremem i jak narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o smarowanie to olejku nie używałam nigdy i pudru także nie używałam. Ja używam kosmetyków z serii Emolium z apteki trochę drogie ale bardzooooo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff- jak gorąco, nawet teraz, wykąpałam małego i mamy upał w pokoju, muszę wywietrzyć tylko żeby się komarów nie napchało :/ mnie dziś strasznie pożarły :( a ja używam płynu oilatum, albo z Hippa do kąpieli, i wtedy smaruje mu paszki i pod brudką, fałdki na nóżkach oliwką zwykła z bambino,a pupa obowiązkowo parafiną ciekła - super natłuszcza i taniocha- pani doktor nam zaleciła po tym jak w pachwinach kiedyś miał takie małe ranki :/ a po oilatum to praktycznie niczym już nie smarowałam - ale faktycznie jest drogi mój Maksio nawet dziś grzeczny, marudził tyle co zwykle, dość spał ale krótkie drzemki - pewnie przez te upały nawet nie mógł spać za długo, ale za to ładnie bawił się w wózku więc udała się wizyta u cioci :) a co do pocenia, to się strasznie poci, przy karmieniu to bidula dziś miał rączki, nóżki, główkę mokruteńkie lecę spać bo padnięta jestem, papap Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moja faldek nie ma wiec nie mam co smarowac tylko paszki i pupcia po kapaniu a szyje przemywam w ciagu dnia tak jak raczki czy buzie nawet kilka razy dziennie:) ja jeszcze wlosy musze wyprostowac i jak zwykle malej dac papu pewnie znow po polnocy pojde spac:/ jutro powtorka z upalow a zapowiadali chlodne i deszczowe lato:/dobrej nocki kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Wasze bryki dziewczyny. Super:) Mam nadzieję że i na nas przyjdzie czas bo nasza toyota taka zdezelowana. U nas po staremu, ciągle szukamy tej niani:( Była wczoraj kobieta na rozmowie, całkiem ok, mieszka blisko mojej pracy ale naprawdę cięzko zostawić maleństwo z taką obcą osobą. Jednak jak zostaje z siostrą to jestem spokojna a jak myślę że po pażdziernika będzie z kims obcym to mi się płakać chce:( Sama nawet nie wiem jak tej niani szukać, o co pytać:( Ja malutką smaruje zwykłym kremem nawilżającym bambino lub bobni. Oliwki raczej nie są polecane do normalnej skóry bo zatykają pory. A moja Martynka nie ma wysuszonej skóry. Większy problem mamy z szyjką, tam od czasu do czasu używam sudocream, bo robią się jej czerwone ranki. Kiedyś używałam oilatum lub tego co pisze Filipinka ale teraz mała ma większą radość z kąpieli jak ją myje jakimś żelem. Mała maruda leży w łóżeczku i krzyczy na tatę:) Aha wracając po pocenia to moja też ma od czasu do czasu spocone nóżki po karmieniu. Może to trochę wina tych upalów, bo z wit D to też żartów nie ma a jak widać każdy lekarz mówi co innego:( A u nas odpust dzisiaj:) Może kupię niuni coś do zabawy:) A jeszcze dodam że w pracy ok, piszę bo byłyście od początku jak do niej poszłam:) Byłam z siostrą na tenisie w piątek, cała mokra wróciłam ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×