Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

@Anna 28 lat Otóż właśnie o egzystencjalizmie dyskusja przede wszystkim tu się toczy. @Czarne glany - Powiadasz? Wielki Brat? :) Moi Drodzy czas na mnie. Dziękuję za pouczającą i rozwijającą rozmowę. Będę (może) wieczorem i jutro z samego rana, bo potem czeka mnie "służbowa wycieczka" :) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wewo Być może wspominany Absolut steruje komputerem Szaroperłowej używając jej jako narzędzia;) Nie wiem w jakim celu, ale niezbadane są wyroki Góry :D Trzymaj się WeWo. Do wieczora, albo do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi mówi, (nazwijmy to intuicją), że wyszedł z tego bez szwanku :) Na szczęście próba nie potrwała długo i wskoczył nowy nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że danie nam wolnej woli jest faktem. Może całe sterowanie polega tylko na przypisanych nam z góry cechach, ,materiale genetycznym itd. dobranych dla nas indywidualnie w celu osiągnięcia najwyższego dla nas poziomu rozwoju. Zrobiło się tutaj znowu kameralnie. Czyżby nasze potencjalne rozmówczynie jednak zrezygnowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja ;) Taka, nawet mało zakamuflowana chęć przebywania "blisko" podziwianej osoby ;) Ale czemu ta druga z problemami się nie udziela? Tego nie wiem ;) Idę proszę drogiego Kolegi pomieszkać trochę w domu ;) Jeśli mnie real wypuści to podskoczę wieczorkiem z jakąś nutą, albo bez :) Do później, albo do jutra. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można stwierdzić (z dużą dozą prawdopodobieństwa), że jestem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Już wsłuchuję się w kawałek od Ciebie i sama też czegoś za chwilę poszukam, a co sobie będę żałować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wspomniany przeze mnie Umberto Eco pisał o wielokropku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy :) Ja zaraz idę się zainstalować pod prysznicem i powoli trzeba będzie do Morfiego się wybierać ;) Smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×