Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Która wraz z rozwojem cywilizacyjnym, internetu, mediów itp. staje się coraz rzadszym zjawiskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to się nie przejmować i mieć dobre buty na zimę :) Wiem z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trzymać poziom, nie dać się ściągnąć nawet o 1 stopień niżej :) Buty na zimę i nie tylko posiadam najlepsze ze znanych mi :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
to ja, Witaj Maćku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@chodnikowy latawiec Oj, opowiedziałbym o tych moich butach, ale nie będę zaniżał poziomu dyskusji. @Czarne glany - jak to brzmiało pewne motto -"człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie" :) @cześć WeWo. Cześć :) A mogłąbyś w końcu jakiegoś personalnego nicka wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
Nic mi do głowy nie przychodzi.. Nazwij mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że nie muszę udzielać odpowiedzi w kwestii butów :D Znane jest mi to motto :) Witamy fankę WeWo :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@cześć WeWo naprawdę chcesz oprzeć pomysł na swój nick na mojej chorej wyobraźni? Ja po prostu trochę się z tym źle czuję. Czytając: WeWo - cześć WeWo, co tam jak tam (przykład). Krok po kroku można przez to w psychozę jakąś wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
dobrze, niech zostanie Szaroperłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
Nie chcę Was ściągać z tematu; za powitanie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
Mnie także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie chcę Was ściągać z tematu; za powitanie dzięki" Nie ma za co. Nie musisz ściągać, możesz się dołączyć do naszej przeintelektualizowanej wręcz dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
Nie podołam intelektualnie.. ale za zaproszenie dziękuję; miło z waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
Bardziej weszłam, żeby z kimś - jak zwykle - pobyć trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaroperłowa, nie zarzekaj się. Po prostu oddaj się rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anna 28 lat (opluła męża) jA TEŻ SZUKAM PRZYJACIELA , LUB PRZYJACIÓLKI. tAK ZEBY POGADAĆ O ZYCIU, O PROBLEMACH." Wiem, bo widziałam Twój topik :classic_cool: O życiu rozmawiamy, ale raczej od strony czysto egzystencjalnej i o problemach tejże natury :) Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć WeWo
trudno mi; chyba zrezygnuję...ja bardziej do przygarnięcia niż do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaroperłowa, w takim razie nie nalegam. Możesz sobie tu posiedzieć. Nikogo nie wyganiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
złośliwość rzeczy martwych.. Pierwotny nick się uparł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś już tą, którą chcesz być Szaroperłowa. Bądźmy sobą. To najważniejsze. Nawet jeśli jesteśmy zaledwie symbiotycznymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki WeWo. Moije problemy sa i prozaiczne i tez bardziej skomplikowane, i natury egzystencjalnej i bardziej psycho-duchowe, a ze na duszy mi cięzko ostatnio to przeważają te ostatnie, ale gdyby ktos mógł zajrzec do mojego umysłu, albo pamiętanika to wygladałoby to jak wielki szejk z masa problemów, stresów, watpliwości i obaw i na dodatekcodziennie dolewam do tego coś nowego m.in. gorzki smak mojej przeszłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"złośliwość rzeczy martwych.. Pierwotny nick się uparł" czy to może być przypadek...? Ewidentny przykład przekazu podprogowego jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzieki WeWo. Moije problemy sa i prozaiczne i tez bardziej skomplikowane, i natury egzystencjalnej i bardziej psycho-duchowe, a ze na duszy mi cięzko ostatnio to przeważają te ostatnie, ale gdyby ktos mógł zajrzec do mojego umysłu, albo pamiętanika to wygladałoby to jak wielki szejk z masa problemów, stresów, watpliwości i obaw i na dodatekcodziennie dolewam do tego coś nowego m.in. gorzki smak mojej przeszłości " Każdy dzień zostawia w nas swój ślad. Przepraszam, że tak powiem, ale może skupiasz się na gorszej stronie życia i nie dostrzegasz tej jaśniejszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×