Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dopiero wrocilam jakas h temu....ale sie wymeczylam.....to lato to bedzie dla mnie koszmar pod wzgledem biegania po placach zabaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 4-5?ale musi Ci byc milo.Ja jak sie poloze to za 2h juz wstaje na karmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Igor śpi od19.30 wczoraj nie przebudził się w nocy,ale poszedł pozniej spać,mam nadzieję że dzisiaj też się uda spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , nocka nie za bardzo nakarmiłam go 23 usnął i spał do 3 więc super ale jak się obudził i go na karmiłam otworzył oczka ,szeroki uśmiech i zaczęły się rozmowy nocne i tak do 6 rano gdzie go nakarmiłam i teraz zasnął, a ja ledwo siedzę ,piję słabą kawkę i dobrze że nie muszę wychodzić ze starszym synkiem do szkoły (jest lekko przeziębiony) bo tutaj deszcz Miki to masz niezły maraton jak idziesz z maluszkami na spacerek ,domyślam się że masz podwójny wózek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie nocka bez zarzutow :) mały spał od 24 do 4 !!! normalnie rekordddddddddd!!!!!!!!! zjadł i zasna i spał do 7 :) a jak u was pogoda ??? bo u mnie pochmurna :( chyba nici ze spacerku dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
no my tak śpimy zawsze na początku wstawała ok1-2 i potem 4-5 i ok 8 chociaż zdarzyło się raz że ja jeszcze nie usnęłam po poprzednim karmieniu a ona znów chciała ;) wyśpi się w nocy i potem w dzień się buntuje że ja nic nie mogę zrobić :( ale leppiej niech śpi w nocy kurczę wczoraj jak kładłam się spać to chciałam Was o cos zapytac a teraz zapomnialam znw cos mi sie dzieje bo literki mi sie pozamienialy z to y a y to z i brak polskich + nie wiem co to??? a jestem ciekawa czemu jestem na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich rankiem,u mnie tez pochmurno,ale nawet jak pada to wychodzimy wiec i tak podworko musi byc w domu by zwariowal tak dlugo....wozek mam podwojny oczywiscie,to chyba najlepsze rozwiazanie bo bandzior caly czas ucieka nie ma mowy o spacerze za raczke....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikadd to fajnie że tak Ksawerek dobrze sobie spał to i ty na pewno się wyspałaś. Tesciarka pewnie że lepiej jak śpi w nocy gorzej by było kaby odwrotnie. Miki jak pada to ja też wychodzę z małym (rano zaprowadzam starszego synka a popołudniu go odbieram) ale jest przeziębiony a my we wtorek lecimy i nie chcę żeby się bardziej rozłożył , ja jutro wybieram się z Mateuszkiem na szczepienie , ogólnie od początku super znosi szczepienia mam nadzieję że i teraz tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
a u mnie nawet slonce troche swieci, ale chmurzy sie...mysle ze chociaz na moment uda nam sie wyjsc :D przypomnialo mi sie o co chcialam zapytac + jakie kremiki z filtrem stosujecie dla maluszkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam ze wy lecicie....jakie szczepienie?jeszcze?przeciez maly ma tyle co mojA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nivea kids czy cos takiego z filtrem 35 albo 50 ale to juz na najwiekszy upal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał mieć 1 kwietnia ale że był chory to przyszło zaproszenie na 29 3rd Dip,Tet Pertussis,Hib&Polio;2 Pneumo a Kremik również z nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki jak tak sobie surfujecie moze male zakupy-IOFFER(w wyszukiwarke)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara- u mnie tez tak było ze litery były pomieszanie :) wiec reserowałam kompa:) A moj mały nadal ma trodzik i wydaje mi sie ze sie zatrzymał w miejscu :( a na dodatek zaczeły mu właski wypadac na głowce :( jej jest coraz brzydszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-no co ty nie gadaj tak o maluszku....jak wloski mu zaczely wypadac?od czego ten tradzik,co to sa takie krostki na twarzy mam rozumiec....duzo tego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-no co ty nie gadaj tak o maluszku....jak wloski mu zaczely wypadac?od czego ten tradzik,co to sa takie krostki na twarzy mam rozumiec....duzo tego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadd no co ty mówisz wszystkie maluszki są cudne a wloski wycierają się od leżenia mój z tyłu ma małą glacę , a taki trądzik przejdzie mojemu jeszcze we włoskach zostało będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, u mnie noc spokojna tyle tylko że mały jadł 2 razy ,no ale poszedł spać o 19-stej więc nie masię co dziwić;pogoda taka sobie,ale wezmę go na dwór,mieszkam na wsi więc niemuszę daleko wychdzić Ja małego nie smaruję kremem tylko maścią Bephanten,bo ma tradzik i ona mu pomaga monikaddd mój też miał dużo i nic nie pomagało,ale znalazłamna forum pomoc i najpierw myję bużkę woda przegotowaną,pote solą fizjologiczną i smaruję w/w maścią i jest durzo lepiej,a włoski takim maluchom się wycierają,mój też ma bujną czuprynę i też z tyłu głowu ma mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mIKI właśnie weszłam na tą stronę ,dosyć ciekawa a robiłaś już tam może zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo -miało być mam do was pytanie,Igor od paru dni nieustannie wkłada rączki do buzi,przed jedzeniem i po ,smoczka nie toleruje,wiem ze w ten sposób dzieciaki się uspokajają ale żeby cały czas?Może któreś z waszych też tak miało lub ma,ja juz się śmieje że zęby mu ida;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna- ale buzke bepantenem smarujesz bo ja mam ta masc kupiłam sobie na brodawki bo na poczatku bolały. Moj smoczka ssie :) wiec nie mam problemu :) A włoski to najbardziej jemu wychodza z przodu !! nie wiem czy to moze od tego tradziku ??? bo na głuwce tez ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-moj maly byl lysy do 8 miesiaca calkiem lysy,wypadly mu wszystkie wlosy a teraz ma bardzo geste.... martita-moja mala to lape ma w buzi nonstop,smoka wypluwa i palucha ssie eva1977-ja wszystko kupuje przez internet-od jedzenia po ubrania....wszystkie przeceny sa moje,tam tez kupowalam pare rzeczy....najczesciej chinskie podrobki znanych firm i jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-moj maly byl lysy do 8 miesiaca calkiem lysy,wypadly mu wszystkie wlosy a teraz ma bardzo geste.... martita-moja mala to lape ma w buzi nonstop,smoka wypluwa i palucha ssie eva1977-ja wszystko kupuje przez internet-od jedzenia po ubrania....wszystkie przeceny sa moje,tam tez kupowalam pare rzeczy....najczesciej chinskie podrobki znanych firm i jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita mój to próbuje całą rączkę do buźki (dziąsełka twarde więc mogą być ząbki) mój starszy synek pierwszego ząbka miał jak miał 4 miesiace ale super na pewno to wygląda jak Igorek ćwiczy ,to całą rączkę wkładał do buzi ssał sobie przeważnie 2 paluszki, Ja przeważnie to zamawiam na ebay mówiąc szczerze to nie wiedziałam o Next ale obcykana jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×