Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Dobena- u nas to co praktycznie co 2 tygodnie wszystko sie zmienia, jeżeli chodzi o usypianie małej i w ogóle jej zachowanie- przez jakis czas potrafi byc spiochem a potem np w ogole nie chce jej sie spac na wieczor. Teraz ma akurat taki czas, że po kapieli malo je tylko chce isc spac i dopiero budzi sie o polnocy i wtedy je porzadnie, ale przez dlugi czas bylo tak, że wieczorami dlugo marudzila i szla spac dopiero ok 22.30 lub 23. wiec to chyba bardzo sie zmienia i nie mozna przyzwyczajac sie za bardzo do jakiejs sytuacji,ale owszem wszelkie zmiany wplywaja na nasze malenstwa i na pewno niepokoj moze byc zwiazany ze zmianą miejsca;)pozdr i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wyjezdzamy wlasnie na weekend do warszawy, wiec do zobaczenia we wtorek;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika miłej majówki !! My też jeszcze chwilka i na spacerek do parku jest pochmurnie ale spacerować można. miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) My dzisiaj dzien rodzinny, wiec znowu duzo ludzi i obce otoczenie, az sie boje co bedzie wieczorem przy usypianiu.ale nie chciałabym z drugiej strony zamykac sie z małym w domu i nigdzie nie wychodzic bo zwariuje :O Anika co do rota to nie wiedzialam ze to tak wyglada, musze zapytac moja lekarke co ona o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony nie można izolować dzieci od ludzi (bo później będzie się bało) a z drugiej strony maluszek jest nerwowy czuje lęk ; bo dobrze że byś było przy nim żeby czuł twój zapach (może będzie się czuł bezpieczny., Mój straszy synek jak był malutki miał tak około 8 miesięcy reagował płaczem ,jak byliśmy z wizytą lub ktoś do nas przyszedł jak tylko ja straciłam się z pola jego widzenia to płacz był straszny ,bawiąc się na dywaniku kątem oka patrzył czy jestem a twój Oskarek jest malutki i odróżna twój zapach , miłej majówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie masz racje, ale ciezko to zrobic jak idziemy do jego babci to ona go chce na rece potem dziadek i jak im wytlumaczyc :O a dzisiaj to juz w ogole nie wiem co sie z nim dzieje, płakał strasznie az specjalnie wyszłam z nim na krotki spacer to zasnał. A tak z ciekawosci, ile spia wasze dzieci w dzien? Bo Oskar dzisiaj nie spał od 15 do 19 i zastanawiam sie czy to moze nie za dluga przerwa i moze dlatego tak płakał potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja po pracy,mójmaluch był dzisiaj bardzo grzeczny,nacą obudził się jak zwykle raz,teraz po kąpieli bedzie zabawa i usypianie dobena mój Igor zawsze spal w nocy,wczsniej wstawał 3 razy na jedzenie i od razu spał,teraz wstajetylko raz;ja nie wiem co to znaczy wsawać i usypiać w nocy,on poprostu wie żew nocy się śpi i oby mu się nie pozmieniało;co do spania w dzień zawsze po jedzeniu jest 1.5 godz zabawy a póżniej usypianie bo robi się marudny i płacze;wydaje mi się że twój synek dlatego tak płakł,bo 4 godz to duża przerwa,mój jak ma zły dzień i nie chce mi usnąć to też się tak denerwuje,wtedy go na siłe próbuje uśpić,bo jest straszny ryk;na szczęście nie zdarza się to często:-) co do szczepionki to prawda że nie chroni przed wszystkimi szczepami,ale gdy dziecko nawet zachoruje to lepiej ją przechodzi,łagodniej,tak mówił mi mój lekarz,ale każdy robi jak uważa:-) ja jutro mam gości,nie uśmiecha mi się to bo mój mały tez nie lubi tłumów,maluszki lubią spokój i poukładany tryb dnia,kazda zmiana oznacza dla nich niepokój,nowe wrażenia,a mój mały jest nerwuskiem i potrafi się denerwować spokojnej nocy i pozdrowienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karmienia ja mam duży biust a pokarmu miałam niewiele,mój lekarz się śmiał że powinnam armię wykarmić a tu jednego nie mogę;prawda jest tez taka że nie walczyłam aby tego pokarmu było więcej,a dziecko często płakało bo nie dojadał ;wydaje mi się że wszystkie małe i średnie biusty produkują więcej pokarmu;wszystkie moje koleżanki mają przeciętne rozmiary a karmiły lub karmią bez problemu i bbardzo długo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nie wiem co sie stało ale usnął dopiero teraz, karmiłam go o 20 i dwie godziny płakał. Ale zwałam to na zmeczenie i emocje w ciagu dnia, mam nadzieje ze to o to chodzi. A moze to tez to ze zmieniłam mu kropelki na brzuszek. Oby nocka byla dobra chociaz, bo padam. Wam zycze spokojnej nocy, DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem jak
beznadziejny temat, nie ma nic gorszego niz mamuski podniecające sie dziecmi ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita ja robie tak samo ze po karmieniu zazwyczaj zmieniam pieluszke i juz na przewijaku zaczynamy zabawe, tak przez godzinke i potem drzemka, ale dzisiaj cos nam tak nie wyszło,hmmm.... ale skoro Twoj maluszek tak ma a jest troszke starszy to znaczy ze dla mojego te 4 godziny niespania to na pewno za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas nocka super,mały zasną o 21.30 i spał do 5tej,dzisiajmamy gości i mam nadziejae że będzie spokojny i ładnie zasypiał,bo jak nie to czeka nas dużo płaczu dobena to ciężki wieczór za tobą,wydaje mi się ze miał za dużo wrażeń albo bolał go brzuszek po zmianie kropelek,a czemu je zmieniłaś?ty robisz podobnie jak ja ,czyli zabawiasz go aż widzisz ze jest zmeczony,pózniej mój chce spać ale nie może,muszę go bujac nz rękacz albo podawać butelkę z piciem i kołysać,w końcu po jakimś czasie usypia,niestety nie chce smoczka,wtedy moze szybciej by się uspokoił;wydaje mi się że z twoim małym jest podobnie,może miał zły dzień,mojemu też się to zdaża i wtedy nic nie pomaga musi się wyryczeć:-) oczywiście nie ominęły nas pomarańczówki,trzeba wszystkie takie wpisy ignorować:-)do zobaczenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już na nogach Mateuszek ładnie spał budził się do karmienia i od razu zasypiał , pogoda troszkę pochmurnie ale myślę że później będzie ładnie to spacerek do parku., Miłego dnia w gronach rodzinnych .,pozdrawiam a do tej osoby co stwierdziła że beznadziejny temat to nikt ci przecież nie kazał wchodzić na ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie kolezanki....my szykujemy sie na wyjscie do znajomych...taka majowka caly czas jakies odwiedziny....pozdrawiam wszystki mamy i maluchy takze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki no to udanej majówki , my wczoraj byliśmy w odwiedzinach a dziś z chłopakami siędzę w domku pochmurnie się zrobiło , mąż w pracy ale po mału się pakuję do wyjazdu ,; pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po odwiedzinach,mały oczywiście nie chciał usnąć,bo za duży chałas i do tej pory był usypiany więc widzisz dobena że nasze maluszki są podobne,nie lubią zamieszania i gwary bo się rozdrażniają i cięzko je uspokoić eva miłego pakowania i na ile wyjeżdżasz?pomarańcze ignorujmy:-) ja jutro wyjeżdzam do teściowej,ale w międzyczasie jeszcze muszę iść na pogrzeb sąsiada,także w tą majówkę nic nie odpoczełam,a we wtorek jeszcze idę do pracy,no ale w środę będę mogła pospać we wtorek jadę jeszcze na zakupy i solarium,mam ochotę na fryzjera i blond włosy,bo w tej chwili mam cimny brąz z refleksami,a zbliża się lato i czas na zmiany:-)kosmetyczka trż by się przydała ,tylko kiedy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli Mateuszek zasnął , a wyjeżdzamy na 2 tyg., (mój mąż dostał tylko tyle urlopu) ale dobre i to, Ja też planuję jak będę w Polsce odwiedzić kosmetyczkę no i fryzjera ; maluszek pod opieką babci a mama troszkę poszaleje po mieście może uda nam się razem z mężem jakąś kolacyjkę we dwoje Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) My juz wlasnie po kapieli i maly spi w najlepsze :) Dzisiaj powiedzialam rodzince ze nigdzie do nich nie jade wiec oni przyjechali na chwile do nas i od razu Oskarek usnał bez problemu czyli po prostu Martita masz racje i trzeba naszym dzieciom oszczedzac emocji, jeszcze ich w zyciu beda duzo mieli ;) Jutro niestety jedziemy do mojej mamy na obiad wiec znow obce miejsce,ale nie na dlugo wiec mam nadzieje ze nie bedzie skutkow w postaci trudnego zasypiania. Zycze milego wieczorku i spokojnej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do fryzjera tez bym poszła i do kosmetyczki, ale jeszcze troche wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
hej :) nie ignorujcie pomarańczowych :) bo nie wiem dlaczego mój nick jest wciąż pomarańczowy :( my majówkę spędzamy też w domu - bez zapraszania gości ze względu na Igulkę mieliśmy robić grilla 1 maja ale darowaliśmy sobie dziś ur. mojej mamy 50-tka nic nie kupiłam ostatnio bo Iga tak płakała że zmykaliśmy do domu kupiłam tylko taką małą doniczkę z fasolką- i trzeba wyhodować swoje imię a dziś robimy dla niej obiad - kurczaka na butelce z piwem :) zamówiłam dużego torta i będziemy świętować a prezent połączę z dniem matki :) a co do fryzjera..kosmetyczki to też bym skorzystała :) pozdrawiam Was Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie Tesciarka super pomysł z tym obiadkiem i prezencikiem dla mamy !! Nocka minęła super mały po nakarmieniu o 22 obudził się po 3 a następne karmienie już o 7 więc pospałam sobie, pogoda dzisiaj ładna słoneczko od ranka świeci więc na pewno udamy się na spacerek Tesciarka udanego świętowania ; pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva ale fajna taka nocka, moj synek od 21 spi maksymalnie do 1 i potem karmie go co dwie godziny nawet bo ponoc mleko w nocy smakuje najlepiej... cos w tym jest. Zastanawiam sie czy nie zaczac wprowadzac mu bebiko na noc, moze w wtedy by dluzej pospał. My dzisiaj u mojej mamy na obiedzie. Oskarek grzeczny ale zasnac cos znow nie moze. Mam nadzieje ze mimo wszystko zasnie ładnie wieczorkiem. Zycze milego dnia, odezwe sie jeszcze pod wieczór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzewczynki! teściarka ignorować będziemy tylko te niemile pomarańczówki:-) dobena mój mały dzisiaj nie chciał spać w dzień,dopiero o 15 zasną i też był marudny;u mnie noce są super,az nudno bo mały wstaje tylko raz i śpi:-)dzisiaj byliśmy na obiedzie więc też miał dużo wrażeń i stąd to jego zachowanie. eva to jakprzyjedziesz do Polski to odpocznij sobie,fryzjer i masażystka obowiązkowo!dzieci pod opieką rodziny jutro idę do pracy,takze cały dzień bedę bez mojego skarba,mam nadzieję że wytrzymam:-) dzisiaj mały jest juz wykapany i znalazłam kolejny sposób na usypianie-bardzo mocne bujanie włóżeczku,raz już tak zasną ,mam nadzieję że dzisiaj też się sprawdzi:-)pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj Oskar tez juz po kapieli, u mamy na obiedzie duzo wrazen ale udało mi sie go jakos uspic w dzien wiec wieczorem nie bylo zle i juz spi :) Jutro nasze pierwsze szczepienie, mam nadzieje ze bedzie dobrze:) pozdrawiam i zycze spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciarka załóż konto na kafe to będziesz "zaczerniona",ja też nie wiedziałam,ale jak sie zalogowałam to zmienił się kolor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też po kąpieli dzień dla Igi też pełen wrażeń :) teraz je kolacyjkę i już prawie śpi dobranoc teraz powinnam być zaczerniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) wieczorkiem :) u nas majowka sie udała gril potem u jednej babci i u drugiej :) wypad za miasto :) a dzis w parku na lodach :) i tak mineło szybko za szybko :( jutro maz do pracy a tak dobrze było ! Widze ze u was tez oki :) dzieciaczki nakarmione i pomyte :) a moj marudzi maz nosi na recach bo cos spac nie chce. Miłej nocki buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz jesteś teściarka (zaczerniona)!!! Mały już zasnął , walizki spakowane i jutro w południe już będziemy w Polsce mam nadzieję że Mateuszek dobrze zniesie swój pierwszy lot , jak znajdę chwilkę to oczywiście coś na piszę a jak nie to dopiero zjawię się za 2 tygodnie., monika widzę że udany miałaś weekend tylko szkoda że co dobre to się szybko kończy Kolorowych i spokojnych snów dla maluszków no i oczywiście dla nas mam.,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie deszcz pada...nici ze spacerku :( zresztą wczoraj było to samo ;/ eva to miłego lotu :) myślę że maleństwo też dobrze zniesie lot, w ubiegłym roku moja szwagierka z 6 m-czną Olivką podróżowała i tylko start i lądowanie były ciężkie Iga obudziła się dziś o 3 taka głodna że jak wymieniałm pieluszkę - to myśałam że mnie pogryzie :) monika - ja też ubolewam że wolne się skończyło bo z mężeż było nam raźniej nas sziś czeka bardzo przykra wizyta u okulisty badanie dna oka u Igi - mała się upłacze strasznie ostatnio byliśmy m-ąc temu i było koszmarnie, tak płakała a wizyty konieczne są ze względu na tlenoterapię po porodzie już mi szkoda maleństwa - ostatnio miała aż zasiniałe oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva- spokojnego lotu zycze :) i sie odzywaj :) Tesciara- jej szkoda bedzie igusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×