Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim :) My wczoraj bylismy w miescie u mojej mamy, troche spacverowalismy, bylismy na zakupach a mały był taki grzeczny (leżał sobie w foteliku i patrzył) w centrum handlowym ze moglismy sobie pozwolic na dluzszy obiadek w restauracji :) wieczorkiem juz bylam taka padnieta ze nie pisalam. Nocke mielismy tak jak zawsze, o 1 karmienie, potem o w poł piatej, potem marudzenie wiec do lezaczka i dzien zaczelismy o 8:30 Martita a co robisz w domu jak wstajecie o 6? Strasznie wczesnie :O Ja na szczescie jeszcze tak nie mam, ale widze ze jak robi sie jasno na dworze to Oskarek przebudza sie kolo 6 wlasnie 😭 jutro mam zamiar troche go oszukac i spuszcze rolety zeby sie nie przyzwyczail do tak wczesnego budzenia sie ;) A teraz wlasnie wrocilismy ze spacerku, ja mam chwilke dla siebie a mały spi na dworze jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny co dopiero rozumiem co to miec dziecko i obowiazki domowe !!! zawsze myslałam ze te kobietki co siedza w domu z dzicmi to maja dobrze ale nie prawda !!! my pracujemy 24h na dobe a jak sie pujdzie do pracy to sie przepracuje swoje i sie zmyka do domu :) Ja to powiem wam szczeze ze siedze długo i nawet jak mały spi to ja nie bo cos tam sie jeszcze robi to zmywanie po kolacji itd zazwyczaj kłade sie ok 24 jak mały sie przebudzi wtedy go karmie i moge isc spac za to rano staram sie jak najdłuzej z nim spac :) bo jak sie budzi o 5-6 to ja daje mu smoka i spimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... . .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar...... .. .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... .....2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga....... .....1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008.......Nina....... ...1.......małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Wiecie co mnie też rąk brakuje do pracy....albo jakby tak dobę wydłużyć.. wczoraj mała marudziła i prawie do 23 ją usypiałam :( dziś pospałyśmy rano Iga grzeczna była - spakowałam ją w wózek i na dwór :) pospała prawie 2 h ale cały czas wózek musiałam ruszać... jedyne co zrobiłam w czasie jej drzemki to ziemniaki obrałam teraz w biegu z Małą robię obiad w domu - syf - wszystko pouciskane po kątach- pranie czeka a Mała ani spać ani chwilkę poleżeć nie chce sama :( a jeszcze dziś czeka nas wyjazd do miasta po pieluszki i prezent dla mojej mamy na 50-tkę może coś doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej tesciata to rzeczywiscie ! moj to dzis ładnie spi od 10 prawie tylko raz sie przebudził i zjadł i znowu spi ...a le słysze ze juz sie budzi. Moja mama tez miała w lutym 50-tke :) kupiłam dla niej posciel z satyny bo tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!my cały czas na dwórku,mały wstał,zjadł.pogugał i wzięłam go znowu ,śpi w wózku yak że jestem w szoku,nawet sam usypia a na początku tak nie lubiał to prawda że my kobiety mamy kupę roboty w domu,ja wykorzystuję każda chwilę kiedy mały tylko zaśnie lub się bawi pod karuzelą a nieraz potrafi nawet 1.5 godziny;obiad staram się gotować zawsze na dwa dni,a zupy wieczorami z dnia na dzień;ja nie piorę tak często 3 razy w tygodniu,mam dużo ubrań dla dziecka i je tak składuje aż się uzbiera eva ja k mały wstaje o 6 lub 7 to zaczynamy sobie rozmawiać,póżniej rozbieram go z pieluszki i kładę pod karuzelę,on strasznie lubi leżeć porozbieany ,po jakimś czasie go usypiam 'pośpi godzinkę czasem 2 i znowu jedzonko ja zazwyczaj jestem wyspana bo ide koło 22 lub 22,30 w nocy wstaję zazwyczaj tylko raz także z rana mam siłę dla Igora,nie wiem co by było jak wstawałby częściej i budził się tak rano:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściarka to dzisiaj masz urwanie głowy,może jakiś ładny zegarek lub komplet porcelany,albo niezawodna biżuteria mamie sie spodoba;wszystko zależy od tego czy chcesz jej dać prezent "użytkowy" czy coś tylko dl niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus najedzony i teraz mi nawet pozwala zjesc obiadek:) Tesciarka moja babcia miala ostatnio urodziny, a z racji tego ze jest zakochana w prawnuczku kupilam jej piekną ramke a w srodek wlozyłam zdjecie małego. Bardzo sie cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a smarujecie malenstwa kremem z filtrem jak idziecie na spacer? Moezcie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki szkoda twojego dzieciaczka,rzeczywiście dużo przeszliście,mnie i inne młode "świeze" mamusie dopiero czekają takie przygody,oby jak najmniej eva to szczepienia z głowy:-) mój nie płakał tak bardzo,mią 2 wkłucia w udo,ale myślałamze będzie dużo gorzej,teraz idziemy na rotawirusy,ale to szczepionka doustna,a następne kłucia dopiero pod koniec maja w poprzednim poście zamiast eva dobena miało być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie smaruję kremem tylko maścią ,mójma ten tradzik i obawiam się że kolejne mazidła tylko pogorszyły by ten stan,fajnie że mały grzeczny ,my cały czas na dworze 5-tą godzinę z przerwami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj"przyszly maz" czy nie wiem jak mam to nazwac ale niewazne, ma dzis imieniny,ktore nie wiem czemu tak jak urodziny obchodzi od zawsze(co nie jest wspaniale dla mnie bo zawsze musze zastanawiac sie nad prezentem);a wiec w zwiazku z tym mam pytanie?czy mam jeszcze nie wiem,zrobic obiad mu np.czy dac tylko sam prezent czy jak?moze macie jakies pomysly....przypominam,ze nie ma mowy o jakichs kolacjach romantycznych itd....bo z dziecmi....czekam na porady....aaaaaaaaaaaa kur......aaaaa osikal mi nowa sofe...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj"przyszly maz" czy nie wiem jak mam to nazwac ale niewazne, ma dzis imieniny,ktore nie wiem czemu tak jak urodziny obchodzi od zawsze(co nie jest wspaniale dla mnie bo zawsze musze zastanawiac sie nad prezentem);a wiec w zwiazku z tym mam pytanie?czy mam jeszcze nie wiem,zrobic obiad mu np.czy dac tylko sam prezent czy jak?moze macie jakies pomysly....przypominam,ze nie ma mowy o jakichs kolacjach romantycznych itd....bo z dziecmi....czekam na porady....aaaaaaaaaaaa kur......aaaaa osikal mi nowa sofe...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka-ty masz marike???jezu jakie fajne imie moj brat sie upieral zebym dala tak malej ale wyszlo inaczej.....super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje kremem z filtrem z Nivei, bo nawet nie wiedzialam w sklepach zadnego innego;) a jak ide na spacerek to i tak zakrywam wozek apaszkę tak, żeby małej nie świeciło w buzie, bo po pierwsze tego nie lubi a po drugie nie chce zeby sie spaliła w tak mocnym sloncu, bo na tak delikatną skórkę pewnie niewiele potrzeba... moja Julka jest juz po 2gim szczepieniu 6 w 1 i powiem wam, że nie chcialabym jej wiecej razy kłuć niż ten 1 raz , bo biedactwo tak sie zawsze rozpłacze, na szczescie szybko udaje mi sie ją zawsze uspokoic, ale ostatnio to siedzialam z nią na krześle z takim szczebelkowym oparciem i po szczepieniu chce wstawac, a tu patrze, a Jula złapała w momencie ukłucia sie szczebelka tak mocno, że potem nie chciala puscic;) no ale teraz mamy 27 maja szczepienie, a potem dlugo dlugo na szczescie nic;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec witam,sorki ze teraz pisze ale mam dwojke szkrabow i nawet wpisanie sie w tabelke to nie lada wyczyn :P Mam dwie coreczki jedna ma 6 lat i chodzi do 1 klasy a druga wlasnie dzisiaj konczy 3 miesiace..Mieszkamy w UK..Ja mam 28 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my już w domku synek odebrany ,później wspólny spacerek ,Mateuszek troszkę marudny , ale na spacerku spał ładnie, Dobena z tą ramką to super prezent Ja dzisiaj miałam na obiadek makaron z brokułami (szybko się robi a mój starszy synuś uwielbia) majoweczka witamy śliczne imionka A kremik zawsze z nivea Idę pranie z pralki rozwieśić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... . .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar...... .. .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... .....2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga....... .....1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008.......Nina....... ...1..małopolskie amerrka......28..........21.04.2010......Piotruś......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nie mam czasu pisac wlasnie cialge cos do roboty a ja jeszcze taka jestem slaba po porodzie. Dzisiaj bylismy na pierwszym spacerku i tak sie zmeczylam ze nie wiem. Czuje sie jak staruszka! Bylismy tez u lekarza i musze sie pochwialic ze moj maly ma tydzien a juz nie dosc ze wrocil do wagi urodzeniowej to juz ma sporo ponad bo jak wychodzlismy ze spzitala to mial 3300 a teraz ma 3700:) I to na samej piersi:) Pani doktor mowila mi o szcepieniach i tego jest tyle i takie strasznei drogie!!! Zeby to wszystko zrobic trzeba by miec z 2000zł. Juz widze byla mowa o szcepieniach ale napiszcie mi pokrotce jak to jest? Sa te szepionki laczone...to czy je sie rzeczywiscie oplaca? Plus pneumokoki i rotawirusy i menigokoki. Co o tym wszystkim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
no hej nowej koleżance :) rany dziewczyny byłam na zakupach z mężem i małą - szok! wyjazd typu - na syrenie przez kraj połowę rzeczy nie kupiłam...mała tak płakała - raczej wyła!! tylko na rączkach..już mi sił brak.... a teraz przy cycu :) czyli spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Witam nowe mamusie! U nas już po kąpieli,mały śpi. amerrka jak chcesz to możesz szczepić bezpłatnie,ale wtedy dziecko jest dużo razy kłute,większość mam tutaj szczepiła skojażonymi 5w1 lub 6w1,kosztują ponad 100 i są w trzech dawkach co 6 tyg;ja szczepię jeszcze na rota -325 zł i tez trzeba 2 dawki,za 2lub 3 miesiące pneumo i meningo też drogie -jedna ponad 100 druga 200 lub 300,ilość dawek uzalezniona jest od wieku dziecka,dużo to kosztuje ale myślę że warto A jak jest ze szczepieniamiw Uk?Tam wszystkie sa chyba bezplatne? teściarka malutka wie gdie jej dobrze i pcha się na rączki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe i stare kolezanki....ja juz po spacerach....padam,wlasnie weszlam....w uk bezplatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj moj Oskarek nie chciał usnać, chyba bołał go brzuszek bo tak sie biedny prezył 😭 czy któras z was ma tez problemy z brzuszkiem? Amerrka witamy, swiezo upieczona mamusia :) Ja tez bylam przerazona cenami szczepionek ale jak to sie rozłozy w czasie, rodzina troche pomoze (np zamiast prezentów na chrzciny ja wymysliłam ze chce pieniazki na szczepienia wlasnie)bo po co dziecku pełno zabawek czy czegos a szczepienia na całe zycie plusuja:) Poki co ja zdecydowałam sie na 5 w1, we wtorek idziemy, juz sie boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mój mały dostał gorączkę po tym szczepieniu W ciągu dnia troszkę marudny ale na spacerku spał zobaczymy jaka nocka będzie, Moja pyziunia wazy 7600kg., Amerrka gratulacje z okazji narodzin syneczka!!! Tak tutaj leki i szczepienia (leki przepisane przez lekarza) są bezpłatne Teściarka u mamusi na rękach najlepiej nie ma jak cycuś Dobena mój ostatnio tez miał problem z brzuszkiem ja mojemu podaję herbatkę z bobovity miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva -nieraz tak dzieciaszki reagują,ja też kupiłam w razie jakby mu coś było czopki ale póki co nie przydały się dobena ja tez szczepiłam 5w1 i mały zareagował świetnie,nawet bardzo nie płakał,szkoda że malucha bolał brzuszek,moze coś zjadłaś imu zaszkodziło?mój miał na początku swojego zycia jakby ataki kolki ,zmieniłam mleko i podaję kropelki(tak polecił lekarz) i nic go już nie boli:-) mój Igor śpi juz od 2 godzin i ja też zmykam ,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva o to ty już masz co nosić:-) ja małego troszkę pilnuje z tym jedzeniem bo ostatnio wazył 6 kg 100g,ale on się duzy urodził i pediatra powiedzieła ze bedzie trochę szybciej przybierał na wadze;teraz w nocy je tylko raz,wczesniej zdarzało mu się 2 lub 3 ,spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrrka-gratulacje z okazji przyjscia na swiat malego martita,eva-jest "troche" tych waszych brzdacow-sporawe chlopaki wysrosna... dobena-ciesz sie ze Oskar kolek kochana nie ma,mala przez pierwsze 5 tygodni codziennie od 21 do 24 wyla i zanosila sie z bolu cala sina,bez przerwy, maluszek sie meczyl ja nie wiedzialam co robic....bujasz ,przytulasz a tu nic.nic nie pomaga jakis koszmar.....brzuszek troszke poboli(moze cos zjadlas i mu nie spasowalo) a dobrze ,ze sie malec z kolka nie meczy.... tesciarka-skad ja znam te krzyki niemilosierne w supermarketach....ja teraz wchodze tylko z nosidelkiem i spokoj mam na h zakupow bo mala nie wie gdzie oko zachaczyc tak kolorowo....za to oczy musze miec dookola bo Marcel kocha uciekac miedzy polkami-a przy kasie mam w wozku 2 razy wiecej rzeczy niz kupilam....wszystko co mu pasuje wklada nawet nie wiem kiedy wszystko nadrobilam...poczytalam...ide jesc dzieci spia.....dobranoc Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×