Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

hej seledynka:) ten pchacz jest firmy my baby, nie wiem czy sa na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! My w drodze powrotnej ze szkoły Olka , poszliśmy do parku , pogoda nawet słoneczko świeciło więc z chłopakami pozbieraliśmy liście i zrobiliśmy jesienne bukieciki., Dobena ja też mam taki podobny samochodzik tzn, Mateuszek ma dałam ostatnio linka, Mateusz już siada i odpycha się nóżkami a w siedzonku jest skrytka ., no ale ten co ma Oskarek jest super ., mi też się zapach z johnsona podoba bo ja kąpie w tym Mateuszka i czasami też korzystam (ogólnie to on ma wszystkie kosmetyki z tej serii) seledynka 37 witaj wśród nas miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva a jakie sa jeszcze kosmetyki z tej linii? wiem ze jest jeszcze oliwka ale ja nie juz uzywam. Przydałby sie jeszcze krem ale nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:) ja padnieta;bylismy w miescie,banku,na szybkich zakupach;nawet znajomych spotkalam ale na kawke juz nie zdazylismy;) Marcel oczywiscie zaciagnal mnie na jakies elekryczne pojazdy i czekalam az sie wyjezdzi z 20 min:O teraz dzieci spia:)....a mnie pomimo wolnej chwili czeka sprzatanie i chyba zdechne jak pies:( no nic do jutra i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanta73
No super sprawa ten pchacz:) Ja mam na imie Jesica:D jestem tymczasowo w Londynie a wy z jakich czesci swiata jestescie?))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena ja mam płyn do kąpieli, balsam i krem do buzi , Miki fajny ten pojazd , a Marcel jak prawdziwy facet .,auta no i sport., Szamanta 73 witaj ja jestem tymczasowo w Belfascie ., Moje łobuziaki nadal łobuzują ,nie wiem kiedy im się baterie wyładują ., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie witaj szamanta :) u mnie wirrrr....czytam ciągle- jestem na bieżąco,a le z pisaniem krucho :( miki jutro postaram sie wysłac jakieś fotki anika :) dzis oglądał Julii fotki trzymając na kolanach Igę i miłam fotkę jak Julka ma taką śmieszna krzywą minke w kapieli, a Iga najpierw popatrzyła a potem hi..hi zaczęła się zaśmiewać a na pytanie "kto to" wyciągnęła rączkę i chciała w ekran postukać :) ale się uśmiałam bo tak reaguje na lustro i chyba myśła że to ona :D łapa na pewno będzie ok :) głowa do góry dobranoc :) pozdrawiam Was :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena ja też dostałam taki płyn wczoraj!!!! już go przetestowałam i jest bardzo fajny;))) Teściarka, ale słodka jest Igunia;)))) ona czasem robi minki jak moja Julcia- a jej zdjęcie w czapie i okularkach jest moim favourite!!!! Wita Szamanta;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za słowa wsparcia.Czekam juz tylko na @ i sie doczekac nie moge bo juz bym chetnie zaczeła brac te tabsy. U mnie dzis troszke pochmurno,a ja mam spiacy poranek bo sie mały budził troszke w nocy.Wyłazą mu kolejne zabki no i wiadomo.... Na dodatek znowu palnełam w czyjes auto /leciutko/ jak cofalam.Nic sie nie stało ale oczywiscie sie wystraszylam,jeszcze zapomnialam torebki z dokumentami,prawkiem itp i tak pojechalam pol miasta do szkoły.Oj cienko widze dzien dzisiejszy :( a rano czarny kot mi przebiegł droge. Ja na razie nie kupuje pchacza.Poczekam jak Filip sam stanie na nogach i zobacze co wtedy.teraz to on jeszcze nie bardzo czai po co ma nózki. witam nową mame !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry anika - mam pytanie do Waszego fotelika:) bo są 2 wersje priori i priori xp - który macie i może wiesz czym się różnią?? i czy faktycznie regulacja siedziska daje możliwość wygodnego spania?? miki wysłałam fotki tylko 4 ale doślę jescze :) kiedyś ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas dzis leje, na spacer to chyba znow do centrum handlowego zeby nie siedziec w domu:O ja bym oczywiscie zalozyla kalosze i folie na wozek i poszlabym na spacer normalnie ale Oskar to tej folii nie za bardzo lubi, wiec niestety. A moze przy okazji znajdziemy wkoncu jakąś fajna czapeczke bo nigdzie nic mi sie nie podoba. Dla dziewczynek jest mnostwo ale dla chlopcow to jakies takie niefajne:O eva dzieki za linka, juz wiem czego szukac:) akurat skonczył mi sie krem wiec mam nadzieje ze znajde ten:) łapa glowa do góry:) czarny kot jeszcze o niczym nie swiadczy jak zmienisz nastawienie to na pewno nie bedzie taki zly dzień;) i życze zdrowka na pewno wszystko bedzie dobrze:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marcel kaszle......:(juz myslalam,ze po klopocie a tu niestety..... wole dzis sie nigdzie nie wybierac,no chyba,ze do ogrodka bo tam trzeba troche posprzatac:(trawa po kolana a liscie z drzewa sa jak dywan. lapa-dzieki za zdjecia:) filip juz taki duzy:D a i do Zuzi podobny:) tesciarka-slodka jest mala; dzieki tazke:) dobena-milego buszowania po sklepach;) ide robic sniadanie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka to są dwie wersje- starsza i nowsza- xp jest lepszy do aut trzydrzwiowych, w których nie masz możliwości dobrze napiąć pasa, bo on ma taką dźwignię, która go napina automatycznie jeszcze bardziej, ale jak się ma auto z drzwiami z tyłu, to we dwie osoby da się tak zapiąć nawet zwykłe priori, że ani drgnie;) my z powodu, że kupiliśmy go od znajomej to mamy zwykłe priori i ono niczym oprócz tej wajchy tak naprawdę się nie różni, bo reszta to tylko drobny facelifting, ale jakbym miała kupować w sklepie, to dołożyłabym 100zł do xp, no bo obydwa modele można kupić w sklepie- ten zwykły wcale nie jest gorszy- tylko nie ma tego systemu. A co do regulacji oparcia, to bardzo się przydaje, bo w sklepie tego nie widać jak dziecko rzeczywiście siedzi, bo siedzenie w aucie jest samo w sobie już pod kątem, więc po rozłożeniu Julia rzeczywiście prawie leży;))) Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to tu wszystko w rękach rodziców- ponieważ wszystko zależy od prawidłowego zamontowania fotelika i zapięcia dziecka w pasy tak, żeby np się nie skręcały- o takie rzeczy trzeba dbać- fotelik nie ma prawa (prawidłowo przypięty) ani drgnąć (tzn jego podstawa) a dziecko musi być mocno przypięte do fotelika. Ja w każdym razie polecam Priori i Priori XP- fajny jest też Tobi i wbrew obiegowym opiniom też ma regulację oparcia aż do leżenia;) tylko jest droższy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dziękuję za zdjęcia- dzieciaki masz fantastyczne;))) a Lili to już duża dziewczyna;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie też pochmurno , deszcz siąpi , mąż właśnie zawiózł Olka do szkoły, Nocka ciężka ostatnio Mateusz póżno zasypia , a wcześnie wstaje no dziś jak mała burza gradowa i wszystko wymusza płaczem., Tesciarka ja też proszę o foteczki Iguni jak znajdziesz chwilkę email dagmarawachala@interia.pl Łapa oj widzę że od rana dzień ciężki ., ale na pewno później będzie lepiej Miki dużo zdrówka dla Marcelka ., zmykam zrobić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dużo piszecie:-) witam nową mamę i zapraszam do rozmów:-) u nas noc z pobudkami,no ale trudno,raz jest lepiej ,raz gorzej wczoraj byliśmy oglądać foteliki i chyba zdecydujemy sie na ten co ty anika,tylko tą nowsza wersję;chciałam większy fotelik,ale one się nie rozkładaja,i został ten do 18 ,a ten model wydaje się najbardziej rozsądny i cena tez dobena fajną czapkę kupiłam Igorowi w Smyku,taka futrzaną,tylko że ona jest bardzo ciepła,w H&M kupiłam taką brązową z Kubusiem,też dobrze wygląda,pochodz po galeriach,coś napewno się znajdzie ja dzisiaj wybieram sie na zakupy no i sprzatanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita ta brazową z kubusiem wcoraj oskarowi przymierzałam, fajna jest ale on ma blekitną kurteczke i wolalabym cos w granacie, te futrzane sa boskie, w h&m tez sa takie wielkie futrzane ale narazie za cieplo a poza tym wydaje mi sie ze takiemu malemu to srednio wygodnie w takiej wielkiej czapie jak siedzi w wozku. No nic dzisiaj pojade jeszcze do 3 sklepow moze cos bedzie:) Oskar tez sie przebudza w nocy, ale dostaje smoczek i zaraz zasypia spowrotem wiec to sie da przezyc. Dzisiaj jadl juz o 6 wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor ma brazowa,wiec pasuje,a do sportowych kurteczek ma czerwona i niebieska kupiona w C&A,wiec tam tez mozesz zajzec Ta wutrzana juz mu zakładałam i nie raziła go,jest podszyta miekkim kozuszkiem,wiec go nie gryzie Igor musi dostac wode albo soczek zeby usnac,dobrze,że nie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie do c&a dzisiaj sie wybieram i w ten sklep pokładam najwieksze nadzieje:D haha Oskar jeszcze spi a ja zajadam sie drożdzoweczką:) eva smacznej kawki ja sie dolączam z soczkiem grejpfrutowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z kawa podjezdzam:) czekamy na Lilke i idziemy do ogrodka troche ogarnac go na zime.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ja już II kawkę kończę , Mateusz właśnie śpi a ja w międzyczasie obiadek nastawiłam i troszkę ogarnęłam salon., co do ogródka to też muszę się zabrać ale jakoś nie po drodze ,odkładam to za jakiś czas a czas biegnie ,ale ty masz pomocnika super i chwilka i będziesz mieć porządek., Dobena ja tez bym wsunęła taką drożdzoweczkę lub pączka ,soczki też lubię., Ja też muszę wybrać się na zakupy kupić cieplejsze ubrania ale to bliżej wyjazdu ,(na święta wybieramy się do Polski) .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez u mnie wieje.Normalnie głowe urywa.Bylamz malym na spacerku.Poszlam do biblioteki oddac ksiazke a tam karteczka ze przeniesiona do ogniska baleteowego,No wiec przez pol miasta zadylam z malym do tego ogniska a tam zonk,zaparte wrrrrrrrrrrrrrr alez sie wkurzylam.Ide na dol do innej blioteki a pani ze od nich sie tam wchodzi.Rozwinełam sie juz bo nie wytzymalam,tak zjechalam babki za złe informacje ze az mi samej ich bylo pozniej szkoda No ale na drugi raz niech nie wprowadzaja ludzi w bład bo ja z malym w ten wiatrz zrobilam chyba z 5km zeby ksiazke oddac. Na dodatek Filip strasznie marudzi. OJ jednak nie jest to dobry dzien :( i Zuzia tez mnie wkurza bo jesc nie uczysc sie nie tylko wygłupy. Ja dzis chyba kogos pobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa faktycznie dziś masz pod górkę., Ja zmykam po Olka kurcze a taka pogoda że najlepiej to w domku siedzieć no ale cóż., zmykam później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Łapa- jutro będzie znacznie lepiej;) mam nadzieję, że ta cysta, to nie będzie nic wielkiego- dopiero teraz doczytałam...aż się boję, bo sama też powinnam iść do lekarza na kontrolę- a jakie objawy miałaś? mi nic nie dolega, ale sprawdzić zawsze trzeba bo ostatni raz była z pół roku temu u ginki;) a wcześniej przecież non stop- to już się przyzwyczaiłam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz anika ja to zwalałam zawsze na karb PSM czyli tego napiecia przedmiesiaczkowego.Boli mnie podbrzusze,mam dosc długie cykle bo czasem 36dni,nieregularne,włoski na nogach,nabieram wody i brzuch mam jak w 5 mies ciazy.Ogolne samop[oczucie tez złe.A to sie okazuje ze to wszystko od tej cysty.Hormony sa zaburzone i przez to cały organizm zle działa.Mnie jeszcze lekarz powiedział ze mialam niebywałe szczescie ze tak za pierwszym razem zaszłam w ciaze bo przy takich cystach trudno sie zachodzi. Ja raczej sie licze z tym ze bede musiała isc kiedys na wyciecie.Skoro mam juz drugi raz to bedzie wracało.Na czas brania tabl schowa sie ale jak kiedys odstawie pewno znowu sie pojawi. Tyle ze teraz to moga mi juz tam wycinac wszystko,ja juz dzieci nie chce i nie zamierzam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po obiedzie i po ogrodzie:) ale niestety zapal do sprzatania zanikl jak tylko stanelam przy wejsciu do ogrodka:( tony lisciowego dywaniku i tony zgnilych jablek pod jablonka:(prace zostawilam tatusiowi;) ide uspic Lilke bo znow cos jej sie poprzestwialo... lapa-jak Ty mowisz o tych torbielach to mnie od razu wszystko w srodku boli:O mam nadzieje,ze wszystko jakos minie przez tabletki a potem Co to wytna wkoncu:) ja od razu przypomnialam sobie o mojej zapomnianej przepuklinie:O,ktora tez musze zlikwidowac droga operacyjna chyba:( no idziemy ogladac film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki miki za zdjecia,fajowe masz łobuziaki i jakie juz samodzielne,nawet sie przewracaja razem Kiedy moj Filip zacznie chodzic;) juz mam dosc dzwigania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A u nas ciężkie dni, Piotruś ma wielki katar, oprócz tego ząbki go wkurzają, ja mam pierwse dni w pracy a u męża w pracy te nie za dobrze i chyb abedzie musial zmieniac prace więc ogolnie jestem zestresowana:( No al ejedno dobre, ze z pracy moge nie raz wczesneij wychodzic. Pozdrawiam Was i jak się ogarnę to więcej napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×