Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... . .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar...... .. .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... .....2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga....... .....1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008.......Nina....... ...1..małopolskie amerrka......28..........21.04.2010......Piotruś......po morskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry... tesciarka-daj znac jak malutka zniosla to badanie,juz mi przykro takie maluchy a tak musza cierpiec... eva-udanego pobytu w polsce,odpoczywaj ile mozesz.... niestety ja tez jestem niepocieszona,ze juz koniec laby....tak bylo milo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mojego małego powoli znikaja pryszczyki ale za to teraz sie pojawia ciemieniucha !!!! a tak sie starałam jej uniknac !!! nawet olejuszek nie pomogł !!! macie jakies sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) My dzisiaj mielismy nieciekawa nocke bo zjadłam wczoraj smazonego kotleta na obiad i pewnie niestety to spowodowalo bol brzuszka :( ale za to pospalismy potem do w pol 10 wiec nie tak zle :) na ciemieniuche mi pomogł krem bepanthen bo oliwka i wyczesywanie niestety nie dawało rady a jak posmarowałam kremem na drugi dzien nie bylo sladu :) wiec sprobuj :) a my mielismy isc dzisiaj na szczepienie ale Pani doktor znow nie ma i dopiero jutro jedziemy. Dzisiaj wiec mamy dzien siedzenia w domku, bo chce sprawdzic czy mały bedzie lepiej spał jak zrobimy dzien "bez gosci i zbednych emocji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) My dzisiaj słabo pospalismy w nocy, mały płakał, bolał go brzuszek i czuje sie winna bo zawsze jak zjem smazonego kotleta on ma problemy. Juz nie bede wiecej probowac. Monika na ciemieniuszke mi pomogł krem bepanthen. Smarowałam oliwka i wyczesywałam ale nie pomagało, a jak uzyłam kremu od razu na drugi dzien nie bylo sladu. Z tym ze Oskar mial tylko na brwiach ale za to sporo. Mielismy isc dzisiaj na szczepienie ale pani doktor znow nie ma i przelozylismy na jutro. W zwiazku z tym dzisiaj robimy sobie dzien "bez gosci i zbednych emocji" i zostajemy w domku, chce sprawdzic czy faktycznie wychodzenie z malym w obce miejsca powoduje u niego stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, najpierw wyskoczył mi bład i pisałam od nowa a teraz sa dwie podobne wiadomosci, ha ha :;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wyczytałam ze moze tez sie pojawic na czole i brwiach i u nas cos takiego jest ! wiec te miejsca tez mam smarowac ???? nie zaszkodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten krem mam gdzies ale tak go schowałam ze nie moge znalesc !! jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minikaddd-smaruj takze na brwiach i czole nie zaszkodzi....osobiscie radzilabym unikac oliwki,bardzo czesto dlugotrwale stosowanie powoduje alergie u takich malych dzieci..... Ja przechodzilam u obywu ciemieniuche wiec powiem Ci co mi pomoglo u Marcela byla niewielka,takze na brwiach i za uszami-stosowalam"olejuszka"-taki specjalny olej na ciemieniuche.Po kazdej kapieli -tylko ty musisz szorowac Ksaweremu glowe gabka i mocno,nie boj sie nic mu nie bedzie-wcieralam olejek i rano wyczesywalam mu szczotka mocno cala glowe...tylko konsekwentnie,nie zapominaj i myj mu glowe codziennie szamponem czy czego tam uzywasz.A u mojej malej ciemieniucha-nie chce straszyc zmienila sie w skorupe twarda jak u zolwika niestety-mieszkam w uk i te konowaly daly mi masc przeciwgrzybiczna po ktorej to jesscze bardziej stwardnialo.W koncu nasmarowalam jej glowe wazelina i odrywalam(to byly takie strupki) paznokciem...1,5 h mi to zajelo mala miala lepek caly czerwony....ale wykapalam i nigdy nie powrocilo....pamietaj ze moze niestety nawracac wiec myj glowe codziennie-szoruj....to tyle moze cos pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie panikuj ;)- u mnie po 3 miesiącach nagle tez sie pojawila- nie ruszaj tego- nic nie rob tylko kup sobie emulsję Septoderm (czasem trudno ja dostac) i codziennie smaruj małemu główkę i brwi (ale tylko jesli zobaczysz ciemieniuche tam) i lekko go potem wyczesuj i tyle- po 1-2 tyg wszystko zejdzie. nie skrob nic i nie kombinuj bo mozna tylko zaszkodzic malemu. Tesciarka- wspocxzuje wam tego badania...napisz co i jak było;) trzymamy kciuki! My po weekendzie w wawie- bylo super!juleczka pokazala sie z najlepszej strony- calyczas byla pogodna- w nocy spala bez przeszkod i w ogole jakby dziecka nie bylo;) wszyscy byli pod wrazeniem jaka jest cudowna;) a ja oczywiscie byla bardzo z niej dumna;) a tyle osob nowych poznala, że ho ho! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minikaddd-smaruj takze na brwiach i czole nie zaszkodzi....osobiscie radzilabym unikac oliwki,bardzo czesto dlugotrwale stosowanie powoduje alergie u takich malych dzieci..... Ja przechodzilam u obywu ciemieniuche wiec powiem Ci co mi pomoglo u Marcela byla niewielka,takze na brwiach i za uszami-stosowalam"olejuszka"-taki specjalny olej na ciemieniuche.Po kazdej kapieli -tylko ty musisz szorowac Ksaweremu glowe gabka i mocno,nie boj sie nic mu nie bedzie-wcieralam olejek i rano wyczesywalam mu szczotka mocno cala glowe...tylko konsekwentnie,nie zapominaj i myj mu glowe codziennie szamponem czy czego tam uzywasz.A u mojej malej ciemieniucha-nie chce straszyc zmienila sie w skorupe twarda jak u zolwika niestety-mieszkam w uk i te konowaly daly mi masc przeciwgrzybiczna po ktorej to jesscze bardziej stwardnialo.W koncu nasmarowalam jej glowe wazelina i odrywalam(to byly takie strupki) paznokciem...1,5 h mi to zajelo mala miala lepek caly czerwony....ale wykapalam i nigdy nie powrocilo....pamietaj ze moze niestety nawracac wiec myj glowe codziennie-szoruj....to tyle moze cos pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale 2 razy caly czas mi sie wysyla nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady :) juz od 3 dni przed kopiela 1h smaruje oliwka potem myje głowe szamponem i szoruje gabka a na noc olejuszkiem a rano wyczesuje ale jest jeszcze i niem wiem czy widac poprawe bo moj mały ma czaena czuprynke ale razem z tymi łuskami włoski mu wypadaja :( jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika sprobuj tym kremem, ja wyczytałam w necie tez na jakims forum ze on pomaga a mialam go wczesniej na brodawki jak mnie bolały na poczatku karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprobuj roznych sposobow nie na kazda skore dzialaja te same....niestety....a wloski beda wypadac tak jest zawsze od ciemieniuchy...moj maly byl lysy do 7 miesiaca (juz wczesniej pisalam chyba)a potem mu odrosly nowe wiec sie nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprobuj roznych sposobow nie na kazda skore dzialaja te same....niestety....a wloski beda wypadac tak jest zawsze od ciemieniuchy...moj maly byl lysy do 7 miesiaca (juz wczesniej pisalam chyba)a potem mu odrosly nowe wiec sie nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jak pech to na całego dzisiaj rano pyły z wulkanu spowodowały odwołanie lotu a wylot mieliśmy rano ;my już spakowani ,na lotnisku no i powrót do domku a już dzisiaj o 14 wznowili loty ,musieliśmy przebukować bilety na następny wtorek ,walizki stoją zapakowane a ja nie mam siły ich rozpakować ,Mateuszek chyba odbiera moje zdenerwowanie i jest dzisiaj marudny i niespokojny monika to fajnie że te pryszczyki mu znikają , a tą ciemieniuchą nie przejmuj się będzie ok dobena no to ładnie sobie pospałiście , pozdrowieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze eva....ale wredna ta przyroda,dzieci juz przyszykowane na lot a tu taka wiadomosc,no nic mam nadzieje,ze za tydzien ruszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze eva....ale wredna ta przyroda,dzieci juz przyszykowane na lot a tu taka wiadomosc,no nic mam nadzieje,ze za tydzien ruszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, a moja pani dr mowila zeby nie szorowac, tylko ta emulsją Seboderm (2-4 razy dziennie)i delikatnie przeczesac wloski- bo mozna jeszzzcze bardziej podraznic skóre. monika zmien tez szampon- ja uzywalam Oilatum i byl beznadziejny i nic nie zapobiegl ciemieniuszce, wiec kup sobie Emolium albo Klorane Bebe żel do mycia ciala i wlosów- ja mam ten drugi i jestem bardzo zadowolona. Slyszalam zeby nie zdrapywac tak jak napisala Miki przy drugim dziecku, ale rozumiem ją bo czasem nic sie nie da zrobic, a samo smarowanie nie wystarcza. Ja codziennie myje malej glowe od urodzenia mojej Juli a i tak zdarzyly nam sie małe łuski, wiec to chyba nie kwestia higieny, a jesli uzywalaś Olejuszka i nic nie dalo to prosze cie zmien go na Seboderm albo zapytaj swojego lekarza o cos innego, bo widocznie to nie dziala na Twojego synka;) badz tylko ostrozna bo Ksawery ma bardzo delikatną skórę i staraj się jej nie podraznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Twoja zlosc i rozczarowanie, sama mieszkalam w uk 4 lata i pamietam jak zawsze odliczałam dni do wyjazu, ale za tydzien na pewno przylecicie ;) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika-wiem moze i masz racje,moim dzieciom to akurat pomoglo wiec napisalam....a co do emolium to mam wszystkie preparaty z tej serii(zele do mycia,plyny,kremy itd...)i bardzo sobie chwale....zreszta mam AZS i Marcel tez mial jak byl maly ale Liliane na szczescie to ominelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej.... a moja siostra ma byc chrzestna u ksawerego !!! i co to bedzie jak znowu ta chmura najdzie !!! w dzien jej przylotu !!!! szokI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju nam troszkę przeszła śmiejemy się z mężem że do trzech razy sztuka ,pierwszym razem mieliśmy lecieć 20 kwietnia -przebukowaliśmy na 4 maja teraz znów na 11 więc zobaczymy jak patrzym przed chwilką w necie to już latają , mój maluszek po karmieniu spał prawie 2,5 godz., teraz się obudził i gaworzy , (a moje walizki są zapakowane muszę je rozpakować przynajmiej tą z ubrankami chłopców) Mój matuś też ma tą ciemieniuchę ale malutko troszkę brzydko to wygląda ale na ostatnim szczepieniu lekarka mówiła że jest ok , ja też smaruję oliwką i po kąpaniu wyczesuje mam nadzieję że samo zniknie (nie jest tego dużo) monikaddd napewno będzie dobrze i będą znów latały i przyleci siostra na chrzest miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niby sie mowi małe dzieci mały problem ale tak nie jest !! najpierw u mojego zaczeły oczka ropiec niezdazyły sie zagoic to ten trodzik ! trodzik jeszcze pozostał to teraz ta ciemieniucha !!! jej juz myslimy z mezem co nastepne bedzie !!! szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście już po wizycie u okulisty :) ale tak jak pisałam było to dla nas straszne przeżycie - najpierw zakrapianie oczek, potem badanie - ja trzymałam małą na rekach i za rączki, a mąż za głowke...płacz niesamowity ale uff... to już ostatni raz :) wszystko jest ok :) faktycznie eva - niezły pech :O - ale tak jak piszesz - do 3x sztuka :) wiecie ja nie wiem czy dobrze zrobiłam - ale u Igi na głowce pokazało się coś takiego jak łupież i po kąpieli posmarowałam kilka razy linomagiem i zniknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! eva a to pech,moja ciocia z rodziną wyjeżdza pod koniec maja do Irlandii i też się martwią co to będzie teściarka dobże ze już po wszystkim i mała ok monikaddd u mnie młemu się też delikatnie skóra łuszczyła ,ja myję mu głowe szamponem Oilatum,mam też płyn do mycia,i wszystko znika,skórka na całym ciele super;martwię się tylko czy nie zrobię z małego 'wrażliwca' i bedzie żle reagował na inne płyny;miałam wcześniej Emolium i u mnie się nie sprawdził Ja dzisiaj po pracy i po solarium;mały w nocy wstał tylkoraz,takze wszystko super;dzisiaj juz też zasną,a ja też kapanie i do łózka,jestem trochę zmęczona,ale w nocy zregeneruję siły;mam dobry nastrój bo przyszły mi cienie i kolczyki z Allegro;miłej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już tez wykąpany i zasnął , teraz starszy się kąpie mam nadzieję że nocka będzie tak jak ostatnia anika to super że wyjazd do warszawy się udał i że Julcia była pogodna Tesciarka jak dobrze że za wami ta wizyta iże wszystko ok maritita to po pracy mały relaksik w solarium -super miłej nocki i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita- widzisz Ty jestes zadowolona z Oilatum , a ja bardzo nie...sama mialam na niego uczulenie i strasznie wysychala mi skora od kąpieli, a szampon nie zapobiegł ciemieniuszce, wiec chyba to zależy od rodzaju skóry dziecka;) Eva nie martw sie- oby za tydzien udalo wam sie wyleciec do Polski- moi rodzice tez chcieli w wakacje odwiedzic znajomych w Irlandii ale sie chyba nie zdecyduja bo boja sie ze bedzie pyl i nici z urlopu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny my już na nogach od 6 ,nocka była super jak zasnął o 21 obudził się o 1 na karmienie no i o tej 6 rano zabawa i gaworzenie , pogoda u nas deszczyk sobie siapi ale ciepło , starszy synek już też wstał (mają cały tydzień przerwy w szkole) idą szykować śniadanko, miłego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×