Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam :) po nocce moj mały jakis niespokojny był dzis wstał co prawda 2 razy ale potem ciezko było go uspac. U nas pogoda pochmurna mały spi a ja mam chwile zeby ogarnac mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!U mnie nocka standardowa,jedo karmienie i mały budzi sie o 7.00,kiedyś wstawał o 5,teraz znowu mu się pozmieniało;z rana spoko,pózniej tak się rozplakał ze godzinę wył,nie mógł zasnąć i przetrzymał,teraz na szczęście śpi,to sobie odpocznie:-) anika może dlatego nic mojemu nie jest,bo nie ma problemów ze skórą;myję go e tym dlatego iż znikają wszelakie chrostki i skóra jest super mięciutka,tylko boję się,tak jak juz wcześniej pisałam,że zrobię z niego "uczuleniowca"na inne płyny szoda ze dzisiaj tak brzydko,cały tydzień ma taki być,ja to chyba wezme Igora na dwór,opatulę i niech sobie powdycha świezego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, nasza nocka bez rewelacji, ale bardziej martwie sie szczepieniem, za pol godziny jedziemy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena powodzenia :) A ja dziewczyny nie widze efektów moj mały ma duzo tych łusek ciemieniuchy wyczesuje i konca nie widac !! na poczatku było tylko z przadu a teraz patrze ze i z tyłu zaczyna sie robic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie niecierpliw sie- to nie zejdzie w 2 dni tylko najwczesniej w 2 tygodnie;/ tak to juz jest, że jest to powazna sprawa i tak szybko sama sie nie wycofa- poza tym trzeba wyleczyc przyczyne i ta emulsja o ktorej ci pisalam to robi(usuwa łojotok), a nie sam skutek, bo inaczej ciemieniucha badzie sie robic dalej;/ moja Jula po weekendzie postanowila wczoraj przespac caly dzien- taka zmeczona byla, a ja zaskoczona nawet nie wiedzialam w co rece wlozyc;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ale jak wpisuje ta nazwe SEPTODERM w google to wychodzi ze to zel do mycia rak ??? czy to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a my juz po szczepieniu :) nie bylo tak zle, mały zaczal plakac jeszcze przed wkluciem chyba czuł co sie swieci. troche poplakał i zaraz wlozony do fotelika i troche pobujany zasnał i spi do teraz. Ja chyba tez sie zdrzemne poki mam mozliwosc ;) Jedyne co mnie martwi to to ze lekarka powiedziala ze oczko ktore mu ropieje, ropieje za dlugo i musimy isc do okulisty. Az sie boje dzwonic, pewnie uslysze termin na za dwa miesiace :O i trzeba bedzie isc prywatnie :O Monika uzbroj sie w cierpliwosc to na pewno wygrasz z ciemieniuchą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chciałabym dołączyć, Monikaddd mnie juz zna z forum o owulacji:)). Mój mały urodził się 12 kwietnia 2010:) ale nadal ma żółtaczkę, choć juz rączki i nóżki ma białe, ale strasznie wolno to schodzi, lekarz powiedział,ze to moze byc do 6 tygodni. Mały ma teraz 3 tygodnie skończone. Zrobilismy mu juz wszystkie możliwe badania, nawet usg brzucha i okazało się ,że to moje mleko jest winne, bo mam jakies tam za mocne hormony, ktorych mały nie moze zwalczyć tak od razu i dlatego to tak długo trwa, ale nadal karmię go piersia bo lekarz nie kazał odstawic, tylko raz w tygodniu mam go na 1 -2 doby karmic sztucznym. W zeszłym tyg tak zrobiłam i naprawde od razu zbladł, a jak ponownie gowzięłam do cyca to znowu zrobił się zółty nooo:((... a tak ogólnie to jest kochany i grzeczny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Korina :) dopisz sie do tabelki :) Moj synek tez mial zołtaczke jak sie urodził i był naswietlany i na szczescie po tygodniu mu zeszło, ale jesli lekarz Ci mowi ze to normalne ze tak dlugo schodzi i jesli to nic powaznego to pewnie lepiej mimo wszystko karmic piersią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Korina :) dobrze ze zajzałas do nas :) Co do zóltaczki to moj miał bardzo słaba i nie musiałam chociaz tym głozy sobie zawracac i sie martwic :) Korina wszystko bedzie oki :) tylko niestety trzeba czasu. Dobena- to dobrze ze juz mały jest po :) i ze taki grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY......1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ...2.......OPOLSKIE Anika1502......26............2.01.2010..........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... . ..1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29.............3.03.2010..........Oskar....... .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009........Liliana... ......2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010........Iga....... ......1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008........Nina....... ....1.........małopolskie amerrka........28.............21.04.2010......Piotruś.........1..........po morskie korina..........26.............12.04.2010......Olafek...........1..... Korina mam nadzieje ze dobrze napisałam ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy jestescie takie madre :) moze byscie doradziły mi czym mam smarowac małemu buzke zeby była nawilzona bo po tych pryszczykach ma taka sucha i szorstka skórke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-tak jak wczesniej pisalam ja mialam-"emolium krem specjalny" smaruje malej buzke od 1 miesiaca zycia prawie codziennie bo ma sucha skore....bardzo dobry,przynjamniej dla niej....mozesz wyprobowac takze atoperal-powstala nowa seria dla niemowlat i dzieci tez bardzo dobra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jak tam wam dzionek zleciał ? my cały dzień na spacerku ,pogoda się poprawiła , teraz b będziemy się szykować do kąpieli., witaj Korina i gratuluję syneczka a żółtaczka minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padnieta jestem,kawe laduje caly czas i to espresso ale nie pomaga....na chroniczne zmeczenie chyba nie dziala...Marcel w ogrodku na slizgawce z tata a ja dysze przed komputerem ...mala krzyczy caly dzien cos jej nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Oskar byl grzeczny i spokojny przy szczepieniu ale za to teraz niezbyt, płacze spi i marudzi i tak na przemian, Zdecydowałam sie go nie kapac, tylko go umyłam i narazie zasnął, ale juz sie boje nocki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Korina!!!ja tez bylam na poprzednim forum, wiec jest nas wiecej;) a Monika masz racje- przepraszam- jak zawsze pomylilam nazwe- to jest Seboderm!!!!na opakowaniu jest napisane ze kuracja trwa 1 miesiac, wiec to kwestia czasu jak ciemieniucha zniknie;) a co do buzi to ja smaruje linomagiem bobo i skora jest sliczna na buzi po nim;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena będzie dobrze taka reakcja po szczepieniu ja życzę Oskarkowi i tobie spokojnej nocki Miki widzę że nie tylko ja jestem uzależniona od kawy ,Marcelek na pewno zadowolony z zabawą na ślizgawce Mój maluszek już śpi więc ja jeszcze troszkę i szykuję sobie kąpiel (oczywiście sterta naczyń do mycia ,nie chce nikt za mnie tego zrobić )a nie lubię zostawiać tego do rana , miłej nocki dla was i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski :) jak po nocce ??? u mnie oki :) teraz mały lezy u nas na łuzku i sies smieje do kwiatka 20 minute juz :) hihi tak smiesznie wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Wczoraj byłam padnięta i nie miałamczasu wejść na kafe,bo byłam na zakupach;znalazłam w Auchanie super bodu 2-pak Disneya za 5 zł,z przeceny oczywiście,kupiłam tylko jedno bo było w rozm,68,reszta malutka;oczywiście nie ominęłam H&M i kupilam kolejną bluzkę małemu i słodziutkie skarpeteczki Supermena; mój mały miał wczoraj zły dzień,nie chciał spać,często płakał,nawet jak przywieżliśmy teściową zeby go popilnowała jak będziemy w sklepie,to marudził,chciaż ona potrafi go szybko uspokoić nocka super,tylko jedno karmienie,ranek też,mały się fajnie bawi pod karuzelą monikadd ja smaruję buzię Bedhantenem,zaczęłam ze względu na trądzik,a teraz gdy znikną cały czas używam bo ma fajna buzię dobena super że mały spokojny na szczepieniu,mi przesunęli na wtorek szczepienie na rota;z oczkiem napewno nic powaznego,daj znać kiedy wizyta korina witam,żołtaczka niedługo minie i będziesz w pełni cieszć sie dzidzią mój mały ma odpażoną już 3-eci tydzień skórę na jąderkach,tylko z przodu;zmieniłam mu już pieluchy,smaruję maściami,Sudokremem i nic nie pomaga,moze coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina- ja powiem ci ze od narodzin ksawerego smaruje mu pupcie sudokremem i jestem bardzo zadowolona nie miała zadnich odpazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita-czasem jak odpazenie nie chce zejsc trzeba wysuszyc wiec przez pare dni sproboj uzywac pudru sypkiego zamiast kremow....moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita-czasem jak odpazenie nie chce zejsc trzeba wysuszyc wiec przez pare dni sproboj uzywac pudru sypkiego zamiast kremow....moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w nastepna niedz mam chrzest ksawerego a nie mam w co sie ubrac !! musze cos kuoic ale nie wiem co najlepiej sie czuje w sukienkach ale chyba bedzie mi niewygodnie małego karmic ? macie jakis pomysł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze raczej spodnica z bluzka....nie bedziesz miala problemu z karmieniem....chyba ze znajdziesz sukienke rozpinana z przodu na guziczki np.do pasa tez bedzie dobrze karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Igor dzisiaj znowu niedozniesienia,nie chcespać,jak wstał o 10.30 i zjadł,tak dopiero teraz usną mi na rękach i nie wiem na jak długo;płacze bo jest zmęczony a usnąć nie chce;oby mu się to zmieniło,bo 'psycha' mi siądzie:-( Ja już go pudrowałam przez tydzień ,niczym nie smarowałam,tylko puder i nie pomogło,we wtorek ide na szczepienie to moze coś poradzą monikadd najlepszabyła by bluzka naszelkach,które możesz w każdej chwili zsunąć albo jak pisze miki rozpinana,może być też taka sukienka;możesz kupić jakąś garsonecze i pod spód ubrać taką bluzkę;poszukaj tureckich ubrań oni mają wyjściwe bluzeczki,tuniki z dżetami,cekinami,póżniej ją też można wykożystać;ja pracuje w odzieżówce i już widziałam super sukienki na 'moje 'chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze.....mala juz pol h karmie kaszka i moze ze 4 lyzki wyladowaly w buzi....caly czas macha rekami z calej sily i co zblizam sie z lyzka to - trach.....i kaszka jest na mojej twarzy,foteliku... wszedzie a jak przytrzymuje jej rece to drze papke coraz bardziej....a marcel uczulony na jablka i placze,ze nie chce mu dac...to mu dalam zjadl i kaszle,kaszle....ale ostro je dalej....i drugie sobie przyniosl ...no chyba jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Nam nocka minęła super mały zasnął o22 obudził się o2 i po karmieniu zasnął i obudził się 7 super jak by mu już tak zostało ,teraz bawi się na macie już zaczyna pomału obracać się z plecków na brzuszek , dzisiaj ładnie na dworze więc zaraz mały spacerek martita to super że zakupy się udały monika dd ja też mam w domku bepathenem bo po urodzeniu miał na czole krostki (bardzo mu pomógł) na co dzień smaruję go johnsonem . martita na odparzenia sudocrem jest dobry przed kąpielą zostaw na chwilkę małego z gołą pupą (ja tak robię mojemu żeby mu skóra po oddychała ., puder również pomoże wysusza lub babcine sposoby mąka ziemiaczana lub rumianek ja też szykuję się na spacerek do zobaczenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×