Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Dzien dobry:) Unas nockaw porzadku, teraz jestesmy u mamy w Poznaniu. A rano dostałam od synka kartke na dzien matki i rózyczke, oczywiscie to tatus pomyslał ale az sie wzruszyłam:D Zycze milego dnia i wszystkiego naj naj wszystkim szczesliwym mamusiom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.... tak tak miejmy nadzieje,ze dzis dzieci beda grzeczne z okazji NASZEGO SWIETA:) powinnysmy sie spotkac na jakiegos drineczka!:) hihi dobena -to milo dopiero co?:) ja powiedzialam Marcelowi,ze dzien matki jest a on patrzy na mnie,patrzy wstal z sofy przyszedl do mnie przytulil mnie i mowi "mamau"..."mamau"... a potem przyniosl mi z pokoju kask i zalozyl na glowe:) chyba mnie ukoronowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie to nasze I święto :) ja też dostałam bukiet z irysków oraz czekoladkę :) miki faktycznie może to koronowanie było :) Mama- moja Królowa dziewczyny mam pytanie - jak odciągacie pokarm to potem jak go podgrzać i na jaką temperaturę?? wystarczy wstawić do pojemniczka z gorącą wodą, bo podgrzewacz do tej pory nie był mi potrzebny wię go nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKI Z TYM DRINKIEM SUPER POMYSŁ TEŚCIARK WLE DO KUBKA ALBO MISECZKI GORĄCĄ WODE I PODGRZEJ;PATRZ CO JAKISCZAS,WYDAJE I SIE ŻE BĘDZIESZ WIEDZIAŁAKIEDY MLEKO JEST DOBRE,MUSI BYĆ CIPLUTKIE,ALE ŻEBY NIE PARZYŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka - śliczny chłopczyk :) zobaczyłam troszkę dalej - super z brzuszkiem wyglądałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem drink zasluzony by nam sie przydal! szkoda,ze wszystkie nie mieszkamy w jednym miescie:( tesciarka-ja tez tak podgrzewalam w wodzie jak martita mowi.....a tak wogole to tyle rzeczy jest "niby" potrzebnych dla dziecka a potem sie zastanawiasz " po co pieniadze wydawalam".Ja jak Marcel mial sie urodzic to nakupowalam glupot np:sterylizator do butelek(ktorego uzylam raptem 2 razy),przewijak,ktory do tej pory stoi w pokoju a uzywalam go tylko parenascie razy i inne glupoty...poza tym na strychu stoja 3 wozki!!!!jeden zepsuty 2 w stanie idealnym!!! jesli wiec kiedys byscie czekos szukaly to pytajcie moze akurat mam!hehe co do wozkow to bym ich sie z checia pozbyla bo zagracaja mi miejsce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wystawialam na Londynek.net ale tu ludzie sie targuja ze mna o jakies grosze....glupie angole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wystawilam zupełnie nowe prawie ciuchy ciazowe i ubranka po Filipku.W ciazowych prawie nie chodziłam a tez nakupowałam duzo,a najlepiej chodziło mi sie w leginsach.Filipek tych pierwszych tez prawie nie nosił bo wyrastał z nich jak na drozdzach. I wyobrazcie sobie ze ludzie tez uwazaja ze 120zł za pakiet 3 sukienek,dzinsów i 2 rybaczek to duzo. To ja nie wiem za ile powinnam sprzedac skoro same dzinsy kosztowały mnie 80zł a mialam je moze z 2 razy na sobie. Dzis moj synio zjadł pol słoika marchewki z jabłuszkiem.Az trzesł sie cały zeby mu dawac.Zupke sama wczoraj ugorowałam ale jakos i ta mu nie posmakowała.Chyba kupie juz taką z mieskiem od 5 mies,moze to mu podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁApa- wiem o czym piszesz u mnie tak samo było jak wystawiałam na allegro wisali wiadomosci czy nie dało by sie taniej ! Ale coz ludzie juz tacy sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały dzień sadziłam kwiaty,po południu wybralismy sie na solarium,ale nie byłoświatła:-( i jutro muszę znowu jechać Ludzie są nienormalni,jak pracowałam to potrafili kłócić się o złotówkę,a najlepiej za darmo jakby dac;ne rozumiem takich męd,jak coś komuś nie pasuje to nie kupje i tyle,a nie zawraca głowę ja też mam mase ciuchów,ciążowych ani po Igorze nie sprzedałabym bo się jeszcze może przydają dla drugiego,ale moje,które są za duże albo już w nich nie chodzę chetnie,ale nie chcę mi się bawić i użerać z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski ;) Dzisiaj mielismy ciezki dzien, zakupy spacerki z rodzinka itp jestem wykonczona. Maly spi grzecznie w lozeczku :) Moze problem z lozeczkiem mamy juz za sobą, mam nadzieje. Ide spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też smacznie śpi dobena napewno się już trochę przyzwyczaił,a dzisiaj miał dużo wrażeń ja też idę się wykąpać i do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry!!!!!! pobudka.....nawet sie wyspalam,nie do konca ale jakos tak mi dobrze....wczoraj dostalam na dzien matki 0.7 Baileysa i wypilam z pol....(ja od prawie 3 lat nigdy tyle nie wypilam-bo ciaza,karmienie potem nagle druga ciaza)i po prostu mnie "zabralo"...tak sie usmialam nawet nie wiem z czego"maz "patrzyl na mnie i nie dowierzal....ale oczy mi sie zamykaly wiec poszlam spac....moze ten likierek spowodowal ze tak mi sie milo spalo:) u nas baaaardzo brzydko kropi deszcz....zreszta sama chcialam zmiany pogody na gorsza.... jutro jedziemy zrobic dzieciom paszporty a dzisiaj mielismy robic zdjecia ale nie wiem co z tego wyniknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!U nas nocka standardowa,teraz mały je drugie śniadanie;wczoraj był bardzo grzeczny,zobaczymy jak będzie dzisiaj u nas pochmurno,ale zapowiadaja że ma być 22 stopnie,wiec dzisiaj idziemy na dwór na pół dnia,jak nie spadnie deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) miki- pewnie oczy ci błyszczały :) hiihhi ja tez juz maze o piwku z sokiem :) wczoraj u mamy wypiłam troszke szampana :) a tak smakował :) ihihih Dziewczyny doradzice mi dobry krem dla mojego szkraba nawilzajacy bo juz mam 3 i nie wiem czy sa dobre :( moj mały od paru dni ma strasznie sucha skorke az miejscami czerwona nie wiem od czego ma to na klatce i na raczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze mamusią nie jestem, ale planowane mam w tym roku... Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie,czy podawałyscie dzieciom herbatkę na trawienie z Hippa?Mój mały nie chce nic pić,dzisiaj ją kupiłam ,może mu posmakuje;z tego co pamiętam któraś z was podawała ją maluchowi Kfffiatuszek dziekujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny my juz w Belfascie dzisiaj przylecielismy ale mam zaleglosci tak duzo napisaliscie , Mateuszek bardzo dobrze zniósl lot , dobra ide sie rozpakowac pozniej wiecej napisze, pozdrawiam mamusie oraz maluszki (cos mi polska klawiatura nie dziala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witamy!!!!!:) eva napisz wszystko pozniej- czekamy....nowosci z podrozy wszystkim sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eva ,obrób się i pisz mój mały śpi,pewnie w nocy będzie się budził na jedzenie,trudno,dzisiaj był bardzo zmęczony ja mam dzisiaj pechowy dzień,zamówiłam zaproszenia,tych co monikadd pokazywała już nie ma ,ale znalazłam też bardzo fajne,tylko że nie mogłam się dogadać z gościem,w końcu wszystko załatwiłam,to okazało się że czapkę z Nexta,którą zamówiłam maluchowi żle wysłali i dostanę ją pózniej,w końcu pojechałam na solarium się odprężyć i co-znów nie było światła,na koniec pokłóciłam się z mężem o auto,które mieliśmy kupić dla mnie i okazuje się nic z tego,co prawda nie jeżdzę odkąd zdałam prawo jazdy,czyli 7 lat,ale teraz kiedy jest dziecko przydało by sie,to on nie,bo potrzeba pieniędzy na remont;mam dosyć tego dnia,oby jutro było lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva- witam :) opowiadaj co u ciebie /??? A ja musze sie wam pochwalic ze moj Ksawcio skonczył dzis 2 mies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szczescia i zdrowka !!!! dla Ksawerego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita- ja tez jak patrzyłam te zaproszenia to juz nie było ale napisałam do tej osoby co wystawiała i wystawiła je na aukcje znowu. No to troszke masz kiepski dzien ale to nic jutro bedzie lepiej :) ciesz sie ze masz prawko bo ja nie mam a jak maz mnie prosił zebym zrobiła to nie chciałam a teraz tez by mi sie przydało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-wez mila kapiel i sie nie przejmuj jutro tez jest dzien-piatek.....to podobno najlepszy dzien w tygodniu:) a moj "maz" ma teraz 4 dni wolnego i sie bardzo ciesze bo wkoncu moze odpoczne....mielismy jechac nad morze w weekend...ale te dziady pieprzone papiery przysla z ubezpeczalni w poniedzialek i nie mozemy wykupic "road taxu"(taki podatek na samochod to jest) dopoki nie bedzie tych papierow....wiec....nie wiem czy samochod bedziemy miec w weekend!!! a przydaloby sie.....bo juz bym chciala na plazy sie porelaksowac.....ale nie wiem nic...wiec moze byc tez zonk... no nic, inaczej go wykorzystam jak morze nie wypali:) napewno duuuuzo czasu bedzie spedzal z dziecmi:P pogoda sie zapowiada dzis tez milo bylo.... sprzatc zaczelam moze do wieczora wszystko ogarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×