Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Witam z rana. Moje dziecię jak zasneło wczoraj o 17ej tak spi z przerwami na jedzenie do tej pory.SZOK !!!!!! Jednak spacerek nawet w deszcz robi swoje. Wczoraj wyszłam z nim po poludniu na polko bo przestało w koncu padac,niestety w trakcie spaceru znowu sie rozpadało ale my jeszcze chwilke pochodzilismy.No i po spacerku synek mu tak pieknie spi. Za to znowu moja starsza corka zaczyna kaszlec. Dopiero niedawno miala zapalenie oskrzeli a tu juz znowu kaszel :( Trzeba bedzie isc do pediatry bo mi sie Filipek znowu zarazi. A dzis i tak idziemy do lekarza tyle ze do ortopedy na usg bioderka i sprawdzic corce nogi bo jej pediatra wypatrzyła koslawosc stóp. same kłopoty z tymi dzieciakami/no oczywiscie oprocz tych pieknych chwil/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U mnie nocka super,mały przespał całą,wstał o 5 zjadł i poszedł spać,przebudził sę o 7-mej,zabawa,jedzonko i teraz znowu usną,bez huśtania!!Fajnie by było jak by już umiał sam zasypać cały czas:-) Lapa to dzisiaj same 'wycieczki' przed tobą:-) Dobena jak tam nocka? Miki ty to miałaś baaardzo duzo cierpliwości do tego aby karmić synka piersią,ja w takich sytuacjach napewno bym się poddała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) nie chce mi sie wierzyc....wstalam i pada:(:(:(:( boze i co mam tu przesiedziec caly dzien????????zwariuje chyba...maly taki rozleniwiony lezy caly czas i9 bajki juz wlaczyl.....mala tez....a ja przez to cisnienie to jestem taka ospala ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas nocka super, spał znow do 3 :) ale ... wieczorem obudził sie o 21:30 i do 23 marudził i nie spał :O a jak go wziełam do siebie to zasnał od razu, normalni w 5 sekund!!! A dzisiaj rano jak przyszedł czas na drzemke sprobowałam polozyc go do lozeczka i co... 20 minut krzyku wkoncu zasnał na rekach i lezy w lezaczku.Powtórka z wczoraj wieczor. Dziewczyny jest coraz gorzej 😭 Łapa ja dzisiaj zrobie jak Ty i pojde na spacer, mam nadzieje ze poskutkuje. cieplo go ubiore a poki co nie pada to moze sie uda:) Masz racej ze same problemy!!! My tez mamy z bioderkiem problem :O Miki dobra jestes, rekord niezły!!! U mnie rekord to jakas godzina na rekach az wkoncu nie dałam rady i pałeczke przejął tatus. Ja mu nie daje cycka do "potrzymania" na uspokjenie bo nie chce zeby sie nauczył ale widze ze wszystko dzieciom wkoncu przechodzi. Musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac co przyniesie nowy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Igor wlasnie wstał ,z rana spał 1.5 godziny,teraz podałam mu herbatke ,bo do jedzenia jeszcze 30 min i o dziwo pje,troche sie z nim pobawie jedzenie,potem znowu zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipek bioderka ma ok,to nasza druga kontrolna wizyta.Za to starsza corka ma jakies klopoty z nogami i pewno beda cwiczenia.Jakbym mało miała do roboty hehe. To jeszcze bede musiała cwiczen pilnowac. Przyjdzie zwariowac.Ale jakby ktos powiedział sama tego chciałam decydujac sie na dzieci. Oby dzis tylko nie lało bo do przychodni musze wozkiem bo parkingu nie mają. Czy któras brała drugie szczepienie skojarzone? W czerwcu Filip bedzie drugi raz szczepiony.Za pierwszym razem pozwoliłam sobie na normalny panstwowy tryb,czyli 3 szczepionki w nózke.mały strasznie plakał i miał guzy potem.Teraz chciałam mu tego oszczedzic i wziasc te skojarzoną. Ponoc u mnie 120zł kosztuje. Jesli któras z was miała napiszcie prosze mi cene i nazwe i jak sie dziecko po tym czuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa ja od poczatku podaje skojarzona5w1 czyli 1 szczepionka plus druga na zaoltaczke osobno (dwa wklucia) ktora kosztowala 120zl. 6w1 kosztuje 200 wtedy jest jedno ukłucie. moj oskar byl tylko marudny wieczorem po tej szczepionce ale zadnej goraczki ani odczynów poszczepiennych nie mial. ale wiesz kazde dziecko inaczej reaguje. tutaj zobacz sobie jakie sa mozliwosci http://www.obejmijmnieszczepieniem.pl/kalendarz_szczepien.aspx?gclid=CMqH-dewlaECFUSVzAodbCnl3Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez szczepiłam 5 w 1 (109zl u mnie)i Igorowi nic nie było,we wtorek idziemy na druga dawke,a 10 czerwca druga dawka rota i pneumokoki nie wiedziałam ze na bioderka jedzie sie 2 razy,we wtorek bede w przychodni to zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam zaszczepić 6 w 1 to pediatra mi odradziła,mowiła że dzieci ja gorzej znosza,a dziewczyny na forum szczepiły,anika chyba,i nic sie nie dzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc też całkiem miła. Wbrew moim przeczuciom po marudnym dniu Piotrus łądnie zasnła o 21 obudził się o 23.30 na jedzonko i pospał do 4 chyba i też pojadł z 10 minutek i dalej spał do 6.30 a potem jeszcze pospaliśy sobie do 10 więc pełen wypas hi hi. I nawet jak się budził to nie płakał tylko sobie gaworzył. normalnie jestem w szoku, bo do tej pory jak tylko się budził to w ryk. Teraz próbowałam go uśpić bez cycka, czyli nakarmiłam do syta, troszkę się popatrzył na świat a jak zaczął ziewać i marudzić to do spania ale oczywiście nic z tego nie wyszło, leżał z otwartymi oczami i marudził, przysypiał i znowu się budził aż w końcu po 2 godzinach całkiem się zaczął wiercić a ja zrezygnowałam i dałam cycka i śpi jak aniołek:) MIki to Tyfaktycznie cierpliwa byłaś, ja to aż tak nie mam, na początku jak mi przysypiał przy piersi to go tak długo budziłam aż moim zdaniem się najadł i dopiero wtedy pozwalałam usnąć przy piersi i się mu żołądeczek rozciągnął i teraz juz mi tak w trakcie jedzenie nie przysypia, ciągnie cycka przez 15 minut bez przerwy albo i dłużej. Tyle, że jak się robi śpiący to musi pociumkać u mamusi na rękach i koniec. Mam nadzieję, że jak troszkę będzie starszy to się przyzwyczai do samodzielnego zasypiania. U nas dzisiaj pogoda śliczna, cieplutko, słoneczko. I pojedziemy do tatusia do pracy, żeby się mógł synkiem pochwalić:) Słuchajcie powiedzcie mi jakich pieluch używacie? Bo ja do tej pory pampersów ale słyszałam, że Dada z biedronki są dobre i kupiliśmy paczkę ale teraz często mi się zdarza, że mu ta pielucha przecieknie i się zastanawiam czy akurat taki przypadek czy te pieluchy są jednak gorsze. Jeśli chodzi o skórę to nei widzę żadnej różnicy pomiędzy pampersami a tymi dada. Napiszcie jakie macie doswiadczenia z pieluchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrka-to sobie pospalas:) ja nie pomoge....pampersy mialam przez 2 lata u marcela....(teraz juz sika na nocnik)i u malej tez pampersy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas tez piekna pogoda dzisiaj, poszlismy wkoncu na spacerek. Mały usnął jak aniołek ale obudził sie po pol godzinie i zaczał znow swój krzyk. Nie wiem o co mu chodzilo, dopiero jak wrocilismy do domu to tatus wlozyl go do lezaczka i w tym lezaczku dopiero noszony sie uspokoił. A jak sie postawilo lezaczek na ziemi znow krzyk.Ja juz nic nie rozumiem.😭 co do pieluch.. ja uzywam pampersów, ostatnio skusiłam sie na huggies i sa okej ale pampersy lepsze. Z huggiesów troszke czasem wycieknie bokami i wydaje mi sie ze siusiu sie nie rownomiernie wchłania w przeciwenstwie do pampersów. A jak sie kupi w pampersy w promocji to cena jednostkowa wychodzi podobnie jak te tanie z lidla czy biedronki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały po po płudniu spał 2 godzinki,teraz zjadł i leży na brzuszku,chce 'wstawac' do tv,on coraz częściej się podnosi na nóżce i rączce,a jak się złości ,że nie może się przewrócić:-) ja używam pampersów,wcześniej huggis-ów,były super,póżniej mały dostał odpażeń na jąderkach,zmienłam na pampers ale one też nie pomogły,dopiero ten środek który przepisała m doktor zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 6w1 za 175 zl jest u mnie w przychodni i ogolnie u mnie bylo super;) Julka po szczepionce spi całą dobę budząc sie tylko na jedzenie;) żadnych skutków ubocznych nie było;) a co do pieluch to ja nie używam juz zadnych innych niz pampersy, bo inne przeciekają...w Huggiesach tyle razy mi wyciekła kupka, że juz ich nie kupuję;)a są takie tańsze pampersy pomarańczowe- o co to chodzi?co jest z nimi nie tak, że są tansze?któraś z wasd wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika nazywają się sleep & play;ja ddostałam od znajomych paczkę,ale nie są fajne,bardzo śmerdzą,są chyba trochę cieńsze,ale też nie przecekają;ja nie lubie zapachowych pieluch,a wszystkie pampersy trochę pachną i to mi w nich przeszkadza;nie próbowałam tych nowych,'Sensitive",miałam z tej serii husteczki i były beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez własnie koncze hagisy bo tez mi przemakaja,happy tosamo.Jednak pampers to pampers i niestety nie zaoszczedzi. Dzis w przychodni dla dzieci mialam kłotnie z przedstawic handl ktora sie wepchala i siedziala 15min u lekarza.ale sobie po niej pojechalam.... i zlozylam skarge u kier przychodni tak mnie babka wkurzyla.Gdyby nie pyskowala do mnie to moze by jej uszło ale ze rozwinela sobie paszcze to nie popuscilam. To ja chyba wezme skojarzoną w czerwcu bo szkoda mi małego zeby tyle razy cierpial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas nocka oki mały jak wstał i zjadł to troszke marudził i przez cały dzien był oki tylko teraz sie wierci. Ja uzywam tez pampersów i jestem zadowolona innych nie probowałam kupuje w auchanie i płace za 94 szt ok 50 zł starczaja na 2 tyg. Dziewczyny a zadna z was nie zalało ??? jej co sie dzieje !! tyle miast zatopionych !!! i podtopionych szok!!! jak człowiek oglada w tv to sie patrzec nie chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina- napisałam zaproszenia na chrzest i mi wyskoczyły :) nie obraze sie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monkadd wczoraj znalazłam,oglądałam,ale tylko trochę,te twoje najfajniejsze mój Igor dzisaj super spokojny,byliśmy na solarum i jak zasną to znowu spał 2 godz,teraz już zjadł i się bawi,zaraz będzie kąpiel i spanie powoli dzisiaj odstawiłam kropelk,narazie wszystko ok kupiłam dzisiaj 'Mamo to ja',była karta rabatowa 15%,będzie na zabawkę,bo ja mam tylko 10%,szkoda ze nie można ich połączyć;w przyszłym tyg pojedzemy i coś kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a nasz dzien taki sobie dzisiaj. Mały na spacerze płakał pierwszy raz to sie zdarzyło. Potem pospal 2 godzinki ale cały czas sie przebudzał i musiałam go bujac w lezaczku caly czas. Potem go nakarmilam i znow plakal troche. Nie wiem co sie z nim stalo. A wieczorem nawet nie zdazylam go do lozeczka polozyc juz zaczał płakac. Płakał i krzyczał przez pol godziny, zasnął na rekach i poki co spi w lozeczku. Jak to jeszcze potrwa tydzien to pojde do lekarza bo moze cos faktycznie z nim jest nie tak. zaczynam sie martwic, naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena może to ta pogoda, bo moja Jula od tygodnia jest taka nieswoja...nie wiem o co jej chodzi...mam nadzieję że to przez pogodę albo ząbki, ale na szczescie mamy wizyte u lekarki za tydzien wiec ja obejrzy;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslałam Anika ale dzisiaj pogoda sie polepszyła, wkoncu poszlismy na spacer i skonczylo sie placzem. U nas zabki to raczej nie sa bo jeszcze za wczesnie. No nic z takim malenstwem to kazdy dzien jest niespodzianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Igor śpi,szybko zasną; Ja szukam kompletu pościeli z przybornikiem,ochraniaczem prześcieradłem i ne moge się zdecydować,zawsze coś nie tak;mam już taki komplet i super się sprawdza,szczególnie przybornk;-) dobena może twój maluch tak żle reaguje na tą pogodę albo tak ma w tym wieku,nie może sobie poradzić z nadmiarem wrażeń,dla niego wszystko jest nowe;wiem że lekarze nieraz przepsująrople na uspokojenie jak dziecko jest bardzo nerwowe,ale wydaje mi sie że nie bedzie to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my oczywiscie i tak zaliczylismy spacer....a marcel taki padniety,ze caly czas beczal i cos mu nie pasowalo ale nie wiem czemu slonce wyszlo pogoda sie poprawila...moze przez ten okrutnie brzydki poranek....no nic teraz i tak spi...ja tez zaraz zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip wczoraj nie spał do 23ej az dziwne. A dzis za to spi i spi.W nocy tylko jedna pobudka. A u nas wczoraj na osiedlu byl pozar. Zjechały dwie straze i strasznie sie dymiło.Notariusz sie zapalił albo go podpalili. Mielismy z okna niezły widok i stalismy jak te gapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa USG bioderek ok,mam przyjsc dopiero jak bedzie juz pewnie siedział.Mała tez nie ma koslawosci,pediatra sie pomyliła. A u pediatry dała nam kolejny antybiotyk ale jej nie daje,temp nie ma a kaszel minie.Bede obserwowała.Daje jej syropki i powinno minac.Kolejny antybiotyk po 2 tyg przerwie to niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×