Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam :) u nas noc super mały zjadł 0 23 i spał do 4 !! a rano jak maz odchodził do pracy to z nim pogadał i zaraz przy cycu zasna :) teraz tez nakarmiłam i spi. Łapa u mnie tak samo tesciowa dzwoniła codziennie jak wyszlismy z kliniki wiec czesto nie odbierałam bo naprawde karmiłam :) i chyba zrozumiała ze za czesto dzwoni i teraz juz nie tak :) U nas pochmurnie juz 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Nasza nocka w porzadku, Oskarek spał w lozeczku do 2 i wziełam go do siebie juz na karmienie i spalismy dalej. Rano tylko zauwazyłam ze budzi sie coraz wczesniej :O no trudno. U nas znow beznadziejna pogoda, raz slonce za chwile deszcz. Mały troche pomarudził i spi:) ja ide sprzatac, choc wcale mi sie nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas nocka taka może nie najlepsza ale też nie najgorsza. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, ze jak o 2 się maly obudzil to godzina nam zleciala zanim znowu zasnął. Ake za to potem już nawet nie pamiętam jak go karmiłam, bo spał z nami i tylko mu cycusia odsłoniłam pociumkał chwilkę i spał dalej do 8. Wysłałam Wam dziewczyn zdjęcia, mój mail to kasiamer@wp.pl też poproszę o zdjęcia:) U nas pogoda lipna...wieje strasznie, zimno i troche pada i tak się właśnie zastanawiam co dzisiaj bedziemy robić. Myślę, że może w ramach spaceru wezmę małego i pojedziemy do jyska, muszę kupićpościel.... Piotrusiek się coraz częściej śmieje:) Fajne to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się jeszcze udało uśpić małego przed szczepieniem,inaczej byłby płacz amerrka super synuś pogoda do baniani,mam juz jej dosyc strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pada i pada:( dobrze ze mały spi :) A mam pytanie dziewczyny te ktore daja koperek do popicia ile ml. dziennie dajecie ???? A jeszcze mam pytanie zawsze w nocy jak karmie małego to mam duzo pokarmu cycy az twarde ! a dzis spałam 4,5 godz bez karmienia i były miekkie !!!!! jej.... nie wiem co sie stało ??? czy ja trace pokarm ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena,amerka-dzieki za chlopakow,tez wyslalam wam pare "swiezych"fotek no ktora mi powie czym ten koper slodzic???????halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawałam herbatke koperkową Hipp tego sie juz nie słodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikka to niekoniecznie znaczy ze tracisz pokarm!!! moze po prostu Ci sie laktacja normuje i masz dokladnie tyle mleka ile potrzebuje Ksawciu, ja mam piersi caly czas miekkie ale oskar sie najada i przybiera na wadze wiec jest okej. Twarde mialm na poczatku tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok....tylko ja pytam o normalny koper -nie taka herbatke gotowa-tylko ten do zalewania wrzatkiem-czy ktoras to slodzi?czy wy dajecie takie gotowe herbatki? :)czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ja daje te gotowe, ok 30 ml 3 razy dziennie. mniej wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po;Igor trochę marudził ale dlatego ze go wybudziłam,po szczepieniu nie płakał wcale,teraz zjadł i smacznie usną,mam nadzieję że będzie wszystko ok;ile żeśmy czekali,ponad godz,tyle było dzieci. ja małemu daje herbatke gotowa z kopru i uspokajająca;statnio nie chce nic pć,dzisiaj trochę pochlapał;ja też miałam ta do zapażania,słodziłam glukozą bo sama mu nie smakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My siedzimy w domku na wsi.Rano jade tam z małym i wracam po corke do przedszkola po 15ej i dopiero do domu.Ja sie bawie w ogrodniczke i sadze kwiatki hihihi. Mam pytanie do mam karmiacych zupkami. Jak ugotowac dziecku zupke ????? nie dziwcie sie hihi starszej dawałam do 8mies słoiczki a poznije juz jadła normalne zupy,nie umie przez to gotowc takich pierwszych zupek.Nie wiem jak dobrac proporcje i co to ma byc? i np czy sie soli taka zupke? Filip nie bardzo chce jesc te słoiczkowe zupki wiec chciałam zobaczyc czy gotowana mu posmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dziecko próbowało już mięska to chyba gotujesz jakiegos kurczaczka, żeby był delikatny rosołek- możesz też dodać tez inne mięsko jak dziecko już próbowało, a potem warzywa- albo brokuły, albo inne jarzynki. Jesli dziecko nie jadlo jeszcze mięska to gotujesz same warzywa - pewnie delikatnie trzeba je posolic do smaku. Slyszalam tez zeby co dwa dni do zupki dodawac troche maselka, zeby tluszcze zwierzece tez dostawało dzieciątko. No i trzeba zupke zmieli i chyba tyle...nie wiem czy soli sie mocniej zupkę, no ale chyba nie za bardzo bo to niezdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupek nie sol nawet troszke ....u takich maluchow sol obciaza niewyksztalcone w pelni nerki..... ugotuj kurke np.z warzywami na zype -marchewka -pietruszka -brokula -ziemniak zeby zupka byla gestsza i miala troszke tluszczu pod koniec gotowania dodaj lyzke oliwy z oliwek.....lub kasze manne zeby bylo bardziej kleiste.....zblenduj...albo rozgniec widelcem....pyszne...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam że nie należy dodawać soli do zupek dla maluszków my też dziś byłyśmy na szczepionce - przy szczepieniu nie płakała, jak na razie też ok - oby tak dalej :) Iga waży już 5600 :) wiem że to znacznie mniej niż Igor czy Filip - bo oni mniej więcej są zbliżeni datą ur ale waga urodzeniowa Igi to 2650 i do tego była wcześniaczkiem nie chciałabym zapeszać ale córcia nam się "naprawiła" - śpi w ciągu dnia - chodzimy na spacerki i to coraz dłuższe i o dziwo "oswoiła się" z gondolą bo odkąd skończyła 3 tyg nie dała sie w niej ułożyć i korzystaliśmy tylko z nosidełka wpinanego na wózek :( a tam stale taka zgieta była... monika może to być kryzys laktacyjny na początku 3 m-ca - albo za mało wypiłaś - mnie też się kiedyś tak zdarzyło jak za mało piłam w ciągu dnia, teraz wypijam butelkę niegazowanej i do tego normalnie herbatę i inne napoje. pij też herbatkę z kopru :) na pewno pomoże dziwczyny ja też chcę Wasze dzieciaki zobaczyć julk1@wp.pl na naszej kl - julita sieja Amerka- masz fotki zablokowane i nie mogła ich zobaczyć a mam jeszcze jedno pytanie - ile wcześniej trzeba iśc do księdza żeby "zaklepać" chrzciny - mąż brata z uk w wakację przyjeżdza a na niego czekaliśmy - więc 31 VII lub 1 VIII będzie imprezka :) jejku nie obraźcie się ale nie pamietam która z Was pisała że jej maleństwo takie marudne - my w 2 m-cu bardzo się umęczylismy z Igą płakała prawie cały dzień i nie spała do tego nic nie pomagało - i tak jak samo się zaczęło tak sie skończyło :D a mam jeszcze pytanie do herbatek, chyba martita pisałaś że dajesz uspokajaj ącą - a nie za wcześnie na taka czytałam że możan dopiero po 4 m-cu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj synek spi grzecznie w lozeczku:) znow sie udało :D ja tez mu daje herbatke uspokojającą z Hipp, ona jest po 1 mscu. Nie wierze w jej zdolnosci uspokajające ale jest ziołowa a inne mu sie znudziły wiec nie mam poki co wiekszego wyboru. a chrzciny to chyba zalezy od koscioła. ja jutro mam zamiar zaczac działac a planuje na lipiec:) Anika julcia jest przesłodka, dziekuje za zdjecia:) najbardziej podoba mi sie w tej różowej czapeczce :) Miki super miec taka parke :D Jak widze Marcelka to az mi sie wierzyc nie chce ze ani sie obejrze a Oskar bedzie taki duzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mialam wlaśnie wątpliwości co do tej soli...jeśli piszecie że nie można to dobrze;) ja jeszcze nic nie gotowałam, wiec nie wiem tak dobrze;) ale tak właśnie mi się wydawało, że to niezdrowe dla takich maluchów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj byliśmy na zakupach,bez Igora,znowu dzisiaj był marudny;on już wcale nie chce lezeć tylko oglądać,chve żeby go nosić,chce leżeć na brzuszku,na plecach się wypina do wstawania czy wasze dzieciaki też miałytak na przełomie 3 i 4 miesiąca? jak tak będzie to muszę kupić nosidło i będzie chodził wszedzie ze mną dzisiaj zaszalałam i kupiłam małemu dziny i bluzki w h&M,nie mogłam się powstrzymać i kupiłam słodziutkie buty nike,o sobie tez nie zapomniałam,bo nowa sukienka się przyda:-) dobena dzisiaj też wszystko poprzestawiał sobie Igor,jutro będę wracaćdo normalnego trybu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciarka ani się obejzysz a twoja Iga będzie tyle ważyła i coraz gorzej będzie ci ją nosić,swoją drogą to bardzo ładnie przybiera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściarka wyślij zdjęcia na pocztę,bo mi bardzo wolno chodzi internet i nasza klasa otwiera sie bardzo długo,mój e-mail:misiu_rysiu1@wp.pl ja idę do księdza w przyszłym tyg,chrzciny mam 4 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam wszystkim MAMOM W DNIU ICH ŚWIĘTA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!U nas nocka super,mały wstał dopiero o 4 tej,zjadł i spał do 7 mej,teraz znowu usną W Dniu Mamy wszystkie nasze dzidzie będą bardzo grzeczne:-);mój Igor dzisiaj kończy 3-eci miesiąc,jak to zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×