Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość powstańkaa
tu macie kwintesencję rządów POlityków http://markd.pl/afery-po/ poczytajcie sobie o wolności słowa w internecie,bo już niedługo go nie będzie. Tam wszystko pisze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanatyzm charakteruzuje wielu wyborców PIS-u Jeśli ktoś głosuje na PO ( przeciw PIS ) to fanatykiem nie jest raczej zatroskanym o los Państwa obywatelem, dziwne ktoś ma wywody doprawdy pomylenie z poplątaniem w główce .... płytkie intelektualnie są wywody co poniektórych tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet największy tuman "ma swój rozum" I tu się mylisz. Wystarczy popatrzec na wawcie czy Maaagdalenke, ewentualnie otuloną ( o Meryvinie nie wspomnąc), żeby stwierdzić, że nie każdy... piszesz tak bo sobie nigdy nie radziles w rozmowie z nami i dlatego dales nam niby te swoje fikcyjne ignory. prawda boli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogi obywatelu Shatynie: - przeanalizowałem sobie pana wawcia - otóż: 1) niedostępne dla jego umysłu jest to o czym tutaj piszemy 2) prosty chłopak i w gruncie rzeczy dobry człek tyle że... dziecinny i z lekka zfrustrowany ( mało panien w życiu pewnie lub wcale) 3) aby jakoś się odnaleźc wśród nieco mądrzejszych od siebie tu na forum ucieka w świat fantazji ( shatyn i obywatel to pedzie, shatyn i obywatel to ta sama osoba) 4) on musi wyzywac od baranów by jakoś uratowac przed sobą samym swój własny wizerunek ( myśli że jest całkiem inteligentny ) a wiec odpowiem na ten wspanialy post :D obywatelu wlacz dziewczynie swoja muzyke na pewno nogi same sie rozloza:D ktos kto pisze o kims ile mial panienek w zyciu to musi byc naprawde biedaczkiem :D niedostepne dla jego umyslu jest to o czym tutaj piszemy ale co dokladnie?? wklejki shatyna czy argumenty glosuje na bronislawa i PO bo wybieram mniejsze zlo?? faktycznie nie rozumiem tego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie mam na kogo głosować, bo jakoś najbliżej mi do poglądów Janusza Korwina - Mikke, z wyjątkiem eutanazji i aborcji. Nie jestem ani za PO, ani za PIS. Każda z tych partii zaspokaja potrzeby wąskiej grupy obywateli. Ktoś mi powiedział, że PO uchodzi przez wielu za partię tylko dla bogatych. Wydaje mi się, że to prawda. PIS z kolei to sami wiemy. offerma , Obywatel , Shatyn , Wewo , Anouk , Iftar . Wiem, wiem zaraz dostanie mi się od pomarańczek, ale to co pisał Wewo jest prawdziwe i należy to stosować. Z innej beczki, to zdarza mi się słuchać tego, co wymienił Obywatel, czasem nawet Venom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Fanatyzm charakteruzuje wielu wyborców PIS-u" z pewnością. jednak ponad wszelką wątpliwość charakteryzuje również was." Bo ? ja odpowiem ofermo za nich pozwol mi bo praktycznie slowo PiS nie schodzi z waszych ust przez sekunde nie zajmujecie sie tym kto obecnie rzadzi i jak rządzi tylko jestescie nastawieni na ciagla krytyke PiS-u. jestescie juz tak tym zaslepieni i przesiaknieci ze sie rzygac chce na te wasze argumenty wklejane z portali dla zwyklych idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia a Otulona też
jest pojebana, bo słucha Bathorego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowilem nie dziwie sie ze jestescie tak pojebani skoro sluchacie takiej muzyki :D na pewno was uspokaja :D:D czy te teksty spiewane ryczane tam to jest o polityce milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorzy sie poznali na
zglosil to tez :D:D:D niezle sie mozna tutaj usmiac :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywanie mnie fanatykiem oznacza: 1) złą wolę niejakiej ofermy 2) nieumiejętnosc czytania forum ze zrozumieniem 3) celowe pomijanie faktów jak chocby mojej krytyki wobec PO ( np afera hazardowa itp. ) także ... nie jest dla mnie owa oferma partnerem do wymiany poglądów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia a Otulona też
a ona tak cie zawsze wawcia broni:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci shatyn oferma pojechal :D a ty jak zwykle wkleiles swoj oklepany tekst:D:D jaki ty jestes prosty i przewidywalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorzy sie poznali na
poczekaj wysle jeszcze jednego posta i spadam, tylko nie zapomnij tam dopisac konkretnych pkt. regulaminu ktore zostaly zlamane przez ten post no bo chyba nie jestes obludnikiem co shatyn? czy tylko zadasz wskazania pkt. regulaminu jak twoj belkot usuna? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu wklejał poglądy Korwina, nie pamiętam na której to stronie było, ale on tam mawiał o wolności, co mi się podobało, ale aborcja i eutanazja jest dla nie też ważna... Nie mogę znaleźć tego tekstu tutaj wklejonego tekstu o Januszu Korwinie Mikke... podejrzewam, że nie znajdę, bo za wiele stron jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo do przedawnienia jest zawarte we wszystkich prawodawstwach pństw na świecie... Nie opowiadaj bzdur offermo... szczegolnie w krajach afryki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przedstawiając swój program kandydat ogłosił, że naprawianie państwa będzie odbywać się pod hasłem "Walka z pięcioma B" - biurokracją, bezrobociem, biedą, bałaganem i bezprawiem" źródło wikinews. To w skrócie program Janusza Korwina Mikke. Rzeczywiście walka z 5 B jest bardzo trudna, kolejne rządy niezależnie od tego czy są z lewicy, czy z prawicy obiecują zmniejszenie administracji państwa. Do tego walka z biurokracją, chcąc coś załatwić musisz latać od pokoju 1 do pokoju 3, bo w jednym i tak niczego nie załatwić, bo w jednym pokoju składasz wniosek a w następnym tylko kupujesz znaczek. I tak latasz jak głupia...Wolność jednostki jest też ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze ignoruje redakcja ciebie a ty ciagle zasypujesz ich tymi donosami :D jaki ty kurwa jestes prosty w obsludze niczym papier toaletowy. dobra ide zjesc kielbaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalem ze wiesz..
' zwolnieni urzędnicy nie zwiększają bezrobocia bo niczego nie wytwarzają. " o matko Bosska :D :D :D co za tuman !!!!!!!! to znaczy że ja pracując w biurze jak mnie zwolnią to kim będe ???? nie bede bezrobotnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalem ze wiesz..
:D :D :D :D i taki ma czelnośc się mądrzyc na forum :D :D :D co to za przygłup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochowali sie widze shatyn koledzy i wola przemilczec te twoje wywody :D:D bo przeciez z lekka sie wstydza ciebie bronic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×