Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jelonekkk..
za stary jestem na wewnętrzne escytacje , i za młody aby wszysto cynicznie wrzucać pod haseło 'zimna polityczna gra' kto tak gra ...to widzę doskonale , a i powody tej gry sa dla mnie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonki jedza suszi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem Tak z ciekawosci co sadzicie o calym zamieszaniu w zawieszeniu z Jakubiak? } A co niby mógłbym sądzić? Nie znam powodów takiej decyzji. I jakoś tak po reakcji mediów, myślę że na to by poznać prawdę, musimy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem noz sie w kieszeni otwiera szkoda ze tacy ludzie jak Korwin maja takie zerowe poparcie } Większość ludzi woli jak ktoś jest w stanie pomyśleć z nich. Tu masz odp. W polsze za ludzi myślą media. Więc mnie nie dziwi poparcie jakie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę udziału w wyborach od obalenia rządu Olszewskiego. Na kogo bym nie zagłosował, hałastra polityków jak pokazało to wydarzenie, i tak może i robi wiele złego ponad głowami wyborców. I tak zrobią co zechcą. To przynajmniej bez mojego udziału w tej szopce. Całkiem, całkiem żyło mi się za komuny, obecny reżim też niewiele jest w stanie zmienić w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie głosowanie w wyborach
to nic innego jak chowanie głowy w piasek :D ale skoro tak ci było dobrze za PRL gdzie za ciebie decydowano , mówiono ci ile masz miesa kupic bo na kartce miałeś .. to się nie dziwie . Ale narzekać potrafisz / do wyborów nie idziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiono ci ile masz miesa kupic bo na kartce miałeś .} Zawsze mogłem wyjechać do rodziny na wsi i kupić nawet całą świnie. ;) Nie napisałem że było mi dobrze za PRL,u tylko że dało się żyć, ja żyję, więc i teraz choć nie mam na nic istotnego w kraju, TU się nic nie zmieniło między PRLem a współczesnymi czasami, też uważam że da się żyć. :P Temat narzekania już mam przerobiony, uważam że każdy ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie głosowanie w wyborach to nic innego jak chowanie głowy w piasek } A głosowanie to głupota. I co? Jak za PRL, wystawią ci kandydatów ze stałej sitwy i masz wrażenie że wpływasz na losy kraju. To dopiero jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myervin ale o co tobie chodzi z tym filmikiem przeciez najwazniejsze jest ze kaczynski sie zesral rano zjadl kanapke i splunal przez balkon obrzydliwiec. przeciez to pis rzadzi co wy nie ogladacie telewizji ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Głosowanie ostatnio sprowadza się do ogłupiania tej "młodej i wykształconej" cześci społeczeństwa. Nakręca się kampanię w mediach typu GW i prywatne TV- i te sosoby lecą głosować na prymitwa z wąsami- który nie promowany przez media, nie mówiąc o tym, że gdyby był przypadkowo poza PO, stałby się największym obciachem. A tak, ta młodzież nie zna kto on- ale leci do urn poprzeć jedynie słusznego kandydata- bo tak jest po "europejsku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murdock
Kluczem do zrozumienia tego co sie dzieje dzis jest zrozumienie tego co sie stalo w polsce po 89 roku.Jezeli ktos to widzi i rozumie-to rozumie co sie dzieje teraz i NIGDY nie zaglosuje ani na sld ani na po ani na psl.Jezeli ktos jest zbyt mlody-to tez nie jest wytlumaczenie.Wszystko mozna znalezc w necie.Jezeli ktos ma wstret-jak dzisiejsza mlodziez do czytania historii-to mozna sobie wlaczyc you tube i tam zobaczyc.Najpierw "niestety"trzeba jednak przeczytac madre ksiazki historyczne o historii najnowszej.Po to zeby miec wiedze o tym co i kto to sa wszelkiej masci lewacy.Czyli komunisci,socjalisci,ludowcy.Trzeba znac ich cele polityczne metody dzialania,powiazania itd.Jezeli ktos bedzie mial taka wiedze-to powtarzam jeszcze raz-NIGDY nie bedzie dokonywal zlych wyborow.To znaczy-nie bedzie glosowal tak jak chce medialna(komunistyczna)propaganda.Tak madra osoba bedzie sobie zdawala sprawe z tego ze media sa w rekach lewactwa.Jak mawial Jossip Wissarionowicz:"kto ma media,ten ma wladze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 10:56 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem ok ale to tylko jedna strona medalu, Kaczynski przegral bo duza czesc jego wyborcow potencjalnych olala temat i wolala siedziec w domu" To fakt- ale znam i takich i takich- nie chciało mu się iść głosować na Komorowskiego w drugiej turze- coś przeczuł i nie pomylił się- już są plany likwidacji zwrotów VAT-u za mat. budowlane- a on chce się budować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile kosztuje
podroz tuska do indii i wietnamu ktos wie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na pewno wie Shatyn- jak do Peru zapewne nic. Pobyt tak znamienitego gościa i męża stanu D. Tuska- jest finansowana przez spragnione jego mądrości rządy tych państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodza na glosowania bo sie tlumacza ze ich to nie obchodzi ale kurwa maja sami dzieci wiec jaka im przyszlosc buduja oddajac wladze w rece takich jacy nami rzadza?? zadnej nie maja jak sie pytam zadowolony jestes ze podatki ci podnosza to morda od razu w kubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mocny filmik- brawo dziewczyny! PO na was czeka przy urnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murdock
A co powiecie na to: "„Przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę napisał na swoim blogu Janusz Palikot." ---czy nie jest to postepowanie faszystowsko/komunistyczne?Organozowanie publicznych nogonek na niewygodnych ludzi?Tak bylo w III rzeszy i w sovietach.Krok nastepny-to napady na wyznaczone cele.Przesladowania i w najlepszym wypadku wypedzenie z tych dwoch krajow.W polsce mamy do czynienia z tym samym.Tu trzeba wyraznie zaznaczyc to ze pierwszym ktory skierowal lewactwo-wychowankow J.Owsiaka i Michnika,wespol z katolikami"postepowymi" nazywajacymi jedynie siebie wierzacymi przeciw-nam-katolikom,ludziom stojacym jak skala przy Bogu i Kosciele Katolickim byl nie kto inny jak szef POlszewikow Donald Tusk.To on nazwal nas "moherowymi beretami".To okreslenie dotyczy wszystkich wedlug POlszewikow i wspomnianych pozostalych dwoch grup-"fanatykow religijnych".Nimi jestesmy dla tzw."postepowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca10 nie chodza na glosowania bo sie tlumacza ze ich to nie obchodzi ale k**wa maja sami dzieci wiec jaka im przyszlosc buduja oddajac wladze w rece takich jacy nami rzadza?? zadnej nie maja } Jasne że mnie to obchodzi jaką przyszłość będą miały moje dzieci. Ale popatrzcie, Kaczyński podpisał traktat? podpisał. Jak bym oddał na niego głos żałowałbym tego głosu. Więc jaki mamy wpływ na politykę idąc na wybory? I sam odpowiadam, żadnego. Ten rzekomy wpływ to iluzja jaką stworzyły media. Przykład z referendum w Irlandii, to dopiero pokaz politycznej obłudy współczesnych ludzi polityki. I co Irlandia powiedziała nie, to się przeprowadziło referendum drugi raz. :D Wierzycie że wrzucając te kartki czy kartę do urny macie jakiś wpływ? Iluzoryczny IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ci będzie. :D IMHO politycy to nie idioci, duża część wyborców na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×