Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Balet to inna inszość. Najbardziej go lubię:D:D:D:D Ale do opery podobno trzeba dojrzeć. Ja pamiętam, jak miałam 6 lat i babcia zabrała mnie 1. raz do opery, na specjalną operę dla dzieci. Nazywała się Błękitny kot i pamiętam i to, jak jechałyśmy, gdzie siedziała, i muzykę. Wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że zachwycasz się operami Mozarta to było do przewidzenia;) A jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na żywo jest lepsze, no może poza śmiercią czy okrucieństwem. Nie, unikam skupisk ludzkich. Różnorodność wykonań dostępnych w necie, może nie wyczerpuje całkowicie mojego głodu.. ale szukając uparcie, nawet długo, potrafię znaleźć interesujące mnie wykonanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że zachwycasz się operami Mozarta to było do przewidzenia } Nie operami.. muzyką.. zwala z nóg. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat twierdzę, że Mozart był boski. W sposób, w jaki tylko Platon mógł wymyślić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię czasem się wystroić, zabrać mojego marudzącego męża i pójść do opery. Nabija się ze mnie, gdera, ale potem po jakimś czasie sam mówi, że nie było ŹLE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, to znam! Sama to parę razu tu wklejałam. Dla mnie jego Kalaf jest liryczny i delikatny, taki chłopięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ......... Myr
13:45 [zgłoś do usunięcia] Myrevin 29 i 22 lat, to są dzieci biorące przykład? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Oczywiście, że TAK Chyba w to nie wątpisz A poza tym dzieci zawsze są dziećmi dla rodziców, niezależnie ile mają lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To klasyka w pewnym sensie. Także moja rodzinna:) Dla mnie najbardziej wzruszającą arią jest właśnie Nessum Dorma, szczególnie fragment, gdy śpiewa, że jego tajemnica jest w nim. Nie jestem specjalnie oryginalna z tym "Turandotem". I choć "monopol" miał miodowogłosy Pavarotti, nie jest on moim ulubionym Kalafem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, on jest co najwyżej głosem Kalafa, a nie Kalafem! Ale śpiewa bosko, złociście, ciepło, miodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny jest Kiepura! Już kiedyś o tym pisaliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......Anouk
15:21 [zgłoś do usunięcia] Anouk Wczoraj wyczytałam gdzieś, iż naukowcy zauważyli, że Hokkaido po trzesięniu przesunęła się o 2,4 metra, zaś oś obrotu Ziemi o 10 cm. >>>>>>>>>>>>> A ja czytałem, że oś Ziemi w związku z ostatnim trzęsieniem ziemi w Japonii , przesunęłas sie o 4 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma wyjscia trza z buta
wiem nawet dlaczego :P milkniesz. dobrze, ze jest yotube, to i ja moge "liznać " odrobinkię kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Media jak to media.. Czasem wyprowadza mnie z równowagi taki brak refleksji nad ludzką tragedią. Czym jest ten kurwa krótszy dzień czy niespotykana aktywność sejsmologiczna, przy tej ilości ofiar? Na tym robić sobie oglądalność.. przerażające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, z drugiej strony spójrz na to przesunięcie z perspektywy wszechświata i jakiejś komety, planetoidy .... coś jak efekt motyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet lubi. Ja się tym nie interesuję, nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×