Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość iftar słonko a ty dlaczego
swoich kompleksów, otyłości i smotności nie zatuszujesz swoim chamstwem, słonko:D wez sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar iftar
Czuć ze faceta ci brakuje ale tak to już jest jak sie problemy z tuszą ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar słonko a ty dlaczego
a prawie każda Polka jest znawczynią diety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot wiedział też
że warunki są fatalne od pilotów samolotu który lądoał tam wcześniej z dziennikarzami, prowadzili ze soba rozmowy radiowe, prawdopodobnie też wiedział że o mało nie rozbił się tam ruski IŁ który odleciał do Moskwy rezygnując z lądowania no i teraz pomyśl, mając takie info jednak próbował usiąśc na tym lotnisku, czyż to nie błąd? bezpieczeństwo pasażerów ponad wszystko, tak ich podobno uczą więc cos tu jest nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar słonko a ty dlaczego
a to szkoda...:P powinnaś schudnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie POmuna boi..
Jaroslaw milczy - ale wedlug Cimoszki podpala Polske wedlug innych dzieli, jatrzy, judzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieużywana POchwa iftar
iftar miłego dnia na kafe:) zaraz pewnie wpadnie szatyn i obywatel:) zawsze to jakieś "męskie" towarzystwo:( miłej zabawy:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli rozwolnienie
weźcie sie jakoś dzuieciaczki za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię takie tematy
jak np.manipulacja :)http://kultbezp.ciop.pl/P_O_Z_I_O_M_3/pdfy/FOLIE_MOD_IIIa.pdf jedną z metod jest ośmieszanie czegoś , co nie jest pewne na 100% ....gdzie istnieją jakieś pewne wątpliwości - te niejasności przedstawia sie wtedy jako ...wymysł chorego umysłu ( zaburzenia paranoiczne ) albo obsesyjne szukanie "dziury w całym " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Iftar i cały czas to właśnie usiłuję powiedzieć. Kościół to ludzie, ale uważam, że można rozprawiać o polityce nie z a,bony, bo to dom Boży i tam o czym innym, powinno się rozmawiać. Podobno Kościół to miejsce na modlitwę, a nie politykowanie z ambony. Można po mszy sobie popolitykować.... PS Wolę być dziwna niż fanatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savvvvviorrrrr
żyd,antypolak gardzacy wartosciami takimi jak patriotyzm,wspólnota,Bóg,honor ,ojczyzna i rodzina-oto typowy wyborca PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już nic do powiedzenia, więc już nic nie mówię, bo wychodzę z założenia, że jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów. Kiedyś ktoś polecił mi taką sentencję. " Nie mów wszystkiego co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz." Wyczerpały mi się możliwości dyskusji. Zgadzam się z Iftar... Podczytywać będę, ale chyba napisałam wszystko co chciałam...Czasem milczenie jest złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Zimmerman
ja głosyje na moje koszerne PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do naszego
forumowego kretyna Shatyn-a. :) Dlaczego dziadzie nie latasz na śmietnik ??? Nie zauważyłęś totalnego ataku na twojego wymarzonego kandydata na prezydenta Bronka wiochmena Komorowskiego ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie ojcze shatynie :classic_cool: :D a wiesz co jest najciekawsze? - wyborcy PIS są gorliwymi katolikami/chrzescijanami - powiedz mi tak szczerze widac po nich tą milosc do bliźniego tutaj na forum ? taki dajmy na to ... wawcia :D obłuda , fałsz, obskuranctwo, zakłamanie, przewrotnośc , fanatyzm ideowy , obsesja Ryżego - oto charakterystyka wielu wyborców PIS ( nie piszę że wszystkich proszę pieniactwo o uważne czytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANIE TUSK MY POLACY MAMY PRAWO DO PRAWDY!!! PROSZE NIE BYĆ HITLEREM! 11:49 MarianKatoqwi IPN to dobro narodowe Polski ! jedyna instytucja, która pokazuje prawdziwą historię Polski i jest postrachem dla agentów i kapusiów dawnych służb komunistycznych. Polacy muszą wiedzieć jaka była ich historia.Polska nie przeprowadziła dotąd lustracji jak np. Niemcy i Czesi i wmałym wymiarze tą rolę spełnia IPN. Tusk już ubezwłasnowolnił CBA mianując swojego spolegliwego jej szefa, który już żadnej korupcji w PO nie wykryje. Panie TUSK PROSZE MIEC CHOCIAZ ODROBINĘ KRZTY PRZYZWOITOŚCI BO TO CO PAN WYRABIA TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA! GDZIE PANA SUMIENIE?! :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To, że nasze państwo
jest wyznaniowe jest dla mnie oczywiste Księza uzurpują sobie prawo do wszystkiego, narzucają nam swój punkt widzenia, mówią nam jak mamy żyć, jak często się kochać, mówią nam na kogo mamy głosować i mają w tyłku, że akurat jest cisza przedwyborcza, wszystkie mosty, gmachy, budynki, szkoły, boiska, drogi , autostrady ... etc. muszą być koniecznie poświęcone, równocześnie uważają, że ich osobiście polskie prawo nie dotyczy i uważają, że są lepsi od nas i więcej im wolno ... To fakt, że na przestępstwa księży u nas przymykano oczy, przymykano oczy na ich bogactwo, rozdawnictwo majątku państwowego ... kler ciągnie kase z budżetu państwa ile się da i kryzys światowy im nie straszny ... Nikt mi nie powie, że nasze państwo nie jest państwem wyznaniowym chociaż Konstytucja mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:22 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Rowerem po lesie ? I dzierlatki ? Tego się po Tobie nie spodziewałem... xxxxx Masz racje w końcu diagnoze wawcia mi postawiła że jestem pedziem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kościół to ludzie to prawda
ale w naszym KK ludzie nie mają nic do gadania, mają robić tak jak proboszcz powie i dawać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Zimmerman
czyli sa tu tez inniu zydzi jak JA którzy wspierają komorowskiego i PO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Zimmerman
jestem typowym żydem ,wyborca PO który jak kazdy z tej partii gardzi Polakami,niszczy w Polakach patriotyzm i szacunek do wartosci rodziny,ojczyzny i honoru... to dla mnie typowe wiec uwierzcie mi wkońcu-jestem zydem i będe głosował na swoich koszernych braci z PO Z KOMOROWSKIM NA CZELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn-ie .............
mam dla ciebie w pełni zautomatyzowaną koniobijkę dla seniorów z nawilżaczem. Zostaw rękę Obywatela i skorzystaj z najnowszej techniki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×