Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość hola facet
[Pisuarki robią się nerwowe, powódź sprawiła że "ich katastrofa" zeszła z afisza w dodatku po "ich katastrofie" rozbiły się jeszcze dwa samoloty: w Libii 104 ofiary i wczoraj w Indiach 160 ofia pisuarki się boja że ludzie w Polsce nie będa już pod wrażeniem "ich tragedii" i nie wybiorą Yarka.] przeholowałeś, w katastrofie pod Smoleńskiem nie zginęli tylko PiSowcy, ale również ludzie z innych partii, a pewnie tez bezpartyjni Nie wiem, ale Polacy nie są chyba, aż tak naiwni żeby uwierzyć w takie banialuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Wewo, cały człowiek Ciebie boli. Tam gdzie mieszkam wały trzymają. Pozdrawiam Anouk i Wewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ....
[Swoją drogą ja też przecież świadomie niebezpieczne tereny wybrałem No ale udało się. Sucho. Tylko boli mnie cały człowiek.] Jeżeli świadomie wybrałeś na budowę domu teren, który może być zalewany to ... twoja broszka i twoja strata Ja osobiscie nie rozumiem takich ludzi jak ty i tobie podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Lepper o Kaczyńskim [Nie wierzy pan w przemianę Jarosława Kaczyńskiego? - Absolutnie nie wierzę w przemianę Kaczyńskiego, bo to jest tylko gra pozorów i kiedy dostałby władzę, to byłoby nieszczęście dla Polski. Co pan chce przez to powiedzieć? - Jarosław Kaczyński jest niebezpieczny dla Polski i dla demokracji. Gdy byliśmy wspólnie w rządzie, to on cały swój czas poświęcał służbom specjalnym. On nie interesował się gospodarką, rolnictwem, polityką społeczną, przemysłem, miejscami pracy, bo większość czasu poświęcał na kontakty ze służbami specjalnymi. Jarosław Kaczyński jest bardzo niebezpieczny.] Przygadywał kocioł garnkowi ale zeby być wicepremierem w rządzie Jaroslawa Kłamczyńskiego Lepperowi to jaki jest Jar nie przeszkadzało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
[Nie wierzy pan w przemianę Jarosława Kaczyńskiego? - Absolutnie nie wierzę w przemianę Kaczyńskiego, bo to jest tylko gra pozorów i kiedy dostałby władzę, to byłoby nieszczęście dla Polski.] A kto wierzy ??????????????????? chyba tylko kompletny idiota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... WeWo, daj odpocząć swoim wszystkim członkom. A odnośnie wyborów, ja bym chyba się nie zdecydowała na inne miejsce zamieszkania niż południe. Ale tam u Ciebie to milutko jest. Idę poszukać tego wątku;) A ogólnie: to moim zdaniem i po katastrofie i w czasie powodzi pokazuje swoją sprawną organizacyjnie twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rząd Tuska ...
ma nie lada problem, zima sroga, śniegu od cholery i trochę, kryzys światowy, śp. prezydent RP rzuca kłody pod nogi, śmierć ludzi w katastrofie pod Smoleńskiem, zorganizowanie pogrzebów kilkudziesięciu osób z Parą Prezydencką włącznie i pogrzeb z udziałem wielkich tego świata, utrudnienia związane z wybuchem wulkanu, teraz powódź i to najgorsza od lat, sędziwi Polacy nie pamiętają tak " ogromnej wody", ... Rząd sobie wspaniale radzi z wszystkimi trudnościami, tego nikt nie może podważyć wiadomo, że dyletant znajdzie i dziurę w całym, ale fakt jest faktem Współczuję Tuskowi i podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
To już nie powódź . To prawdziwy potop . Niewyobrażalna siła niszczenia , tak jak i niewyobrażalne cierpienia tych ludzi . Straszne , aż wierzyć się nie chce patrząc na zdjęcia z zalanych terenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wielka powódź. W tym roku na Wiśle, 13 lat temu na Odrze. Najgorszy okres zacznie się dopiero, bo teraz część powodzian jest w szoku. Kiedy woda spłynie, a ludzie wrócą do swoich domów lub tego, co z nich zostało, będzie dla nich najcięższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEver trust those people
Do "Rząd Tuska"-co ty za głupoty tu wypisujesz człowieku? A wulkan na Islandii to niby jaki problem rządom Tuska miał sprawić? A pogrzeb dotyczył wszystkich. Ze wszystkich środowisk w tym też PO. I co to za jakieś idiotyczne sformułowania że ś.p. Prezydent "rzucał kłody"im pod nogi. Pomyśl zanim coś napiszesz. Wysil się nie standardowo bo masz chyba uszkodzony jakiś ośrodek w mózgu.......i to nie jeden. Być może i układ limbiczny też:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a shatyn
dalej na pomarańczowo ten człowiek nie ma krzty godności własnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Otuloną, ktoś te pozwolenia wydaje, tylko nie bardzo wiadomo po co i na co, skoro wiadomo,że jak postawią osiedle bliżej wałów, to może ich zalać. W moim mieście wały jeszcze trzymają, ale są poważnie namoknięte i w każdej chwili mogą puścić. Spadam spać. Dobranoc. Wewo, Anouk i inni trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to też mój głos
Skąd wiem, że ten wizerunek był z gruntu fałszywy? To proste- po wypowiedziach- które tu były wklejane- ale były wykasowywane- z oczywistego powodu- łamią tutejszy regulamin. Nie należą one do człowieka- z minimalnym zasobem kultury i taktu. Te wypowiedzi stały w sprzeczności z werbalnie kształtowanym wizerunkiem. Ponadto jeszcze inne fakty świadczą o fałszerstwie. Ale temat uważam za zakończony- bo osoba nie zasługuje na dłuższą analizę- nawet z punktu widzenia naukowego. Ten konretny rys psychologiczny człowieka- stanowi wręcz banał w obszarach krajów postkomunistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on tego nie zobaczy
czego to dowodzi? czego dowodzą wpisy otulonej? tego że shatyn miał prawo ubliżać innym? jemu zrobiono, więc profilaktycznie on zrobi innym takie samo kuku? swojego zdania nie zmienię, zaś wpisy osób, które cytują mój poprzedni post świadczą o tym, że nie tylko mnie 'wyjątkowo' potraktował możecie pisać peany na jego temat, a prawda i tak pozostanie niezmienna-był chamski i okrutny wobec osób, które miały inne poglądy polityczne, wobec osób które mu w żaden sposób nie ubliżyły skoro tak zszargały mu nerwy niewybredne posty mógł odejść z tego topiku, a nie w rewanżu wyzywać innych, tych którzy złego słowa do niego nie powiedzieli moje zdanie pozostaje bez zmian: to zły człowiek, szerzący chorą nienawiść do ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto TWORCZOSC NIEJAKIEGO
PANA SHATYNA: 14:51Shatyn (Shatyn@chello.pl) Czasmi dla odreagowania i wyluzowania lubie dowalić takim pokrakom umysłowym... BARDZO PODOBAJĄ MI SIE TE POSTY. POKAZUJA WPROST JAKI MARNY POZIOM MAJA ZWOLENNICY KACZYŃSKICH I RYDZYKA. WIĘCEJ TAKICH POSTÓW !!! NIECH WSZYSTCY WIEDZA JAKIE JESTESCIE DNO I POMYJE ORAZ ODPADKI LUDZKIE !!!!! Mówić to może Pan Shatyn. I Pan Shatyn mówi: WATTCHER KUDNDLU NIEMYTY DO BUDY !!! BO CIE USPIMY WSZARZU ! Nie kpie z katolików tyko z katoli, moherów i reszty gnojarstwa. Chcesz taka / Zrób sobie "Niech będzie pochwalony przez rydzyka jarek kurdupel zawsze dziewica. Teraz i zawsze." Do... Wszyskim matolom Znowu pielęgniarki nie zamknęły dzwi od dyzurki ? Ten szpital psychiatryczny powinien przejść głębokie reformy... Jak to miło doprowadzić was do pasji i spowodowac że zamykacie te swoje świńsko-katolskie ryje Typowy katolomoher w d**e kopany... Nie ma żadnego powrotu samolotu . Własnie takie sa wasze wiadomości pachołki katolskie. 11:47 [zgłoś do usunięcia] Jasny Shatyn Ale tu nie ma mowy o większości czy mniejszości.Konstytucja mówi o neutralości państwa..A więc dlaczego symbol jednej religii ma wisiec w klasie i tym samym wyrózniac religię tylko części ucznów ?A co jeśli ateiści uznają, że gumowy penis to ich znak, symbol ?To juz nie może wisiec ?Bo ? 11:50 [zgłoś do usunięcia] Jasny Shatyn A jak ja wierzę np w cudowne działanie i boskośc dziury w płocie ?To co?Mogę powiesić w urzedzie miasta sztachetę ? 20:20 [zgłoś do usunięcia] Jasny Shatyn Ciekawe czy ten komuszy IPN przeprosi Michnika za kłamstwa ?A swoja droga ciekawa sprawa.I IPN kłamie jak rówenież jego zwolennicy np na podobnym z nazwy topiku tez kłamią.Czyzby się zarazili ? CIEKAWI MNIE TEZ CO TEZ JEGO SZANOWNA MAŁŻONKA MÓWI NA TO ZE TEN PAN SIEDZI SOBIE NA SYMPATII:D:D:D PEWNIE GDY ŻONKA NA PRÓBIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubione zajęcie tego chorego
człowieka SHATYNA: jak to miło doprowadzić was do pasji i spowodowac że zamykacie te swoje świńsko-katolskie ryje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie już tak się podniecać tym shatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin Skończcie już tak się podniecać tym shatynem. wyczuwam subtelną nutkę zazdrości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedantka w kazdej dziedzinie
Hmmm... czytajac wpisy ze strony 366 , 367 kilku nickow (kamila-myrevin-shatynówna , TycJan , klasyka głupoty polskiej) uderza pewne podobienstwo , a mianowicie interpunkcja . Rzadko widac uzywanie w ten sposob kropek , przecinkow , robiac spacje przed nimi i po nich , tak jak celowo zrobiłam je w tym poscie w celu zademonstrowania :) Ja wiem , ze wiele osób pisze pod róznymi nickami , ale czyzby kamila i tycjan , to była jedna osoba ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie powód do honorowej rezygnacji z Euro 2012 , czy też zgodnie z hasłem "Polak potrafi " damy radę ? Drogo nas to wszystko będzie kosztować. Tu katastrofa Smoleńska i ogromne koszty z pochówkiem , tu samoloty dla VIP , ruina w służbie zdrowia , katastrofa w ZUS , teraz ta powódź i to wszystko w czasach światowego kryzysu . Powiało grozą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Zazdrość o wzbudzanie negatywnych emocji? Mylisz się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tycjan.. Jestem przekonany że z tego też się wykaraskamy. Ne zniszczyło nas sto lat zaborów, wojny światowe.. co tam jakaś powódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodzieje niepodległości
Szczecin, 13 grudnia 2005 r Kochana Mamusiu! W Unii jest fajnie, niczego tu nie brakuje. Cukier jest po 4 euro za kg, benzyna po 5,50 euro za litr, masło po 4,10 euro za kostkę, chleb po 3,20 euro za bochenek, a paczka papierosów po 12 euro. Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937 r. i powiedział, że teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego (Mamusia wie, 2% od wartości nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, że będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech albo Austrii. W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka Kowalskiego startowała w przetargu, ale rozstrzygano go w Brukseli i wygrali Szwedzi. Co prawda inżynierów sprowadzili od siebie, ale Heniek i tak się cieszy, bo uznali jego kwalifikacje i pozwolili nosić cegły. Niech sobie chłop zarobi, bo jego firma już nie wytrzymuje tego zwiększonego VAT-u w budownictwie. Chciał wysłać syna na studia do Francji, ale nie miał na to pieniędzy. Córka jednego z ministrów miała więcej szczęścia i dostała unijne stypendium. Chłopak Henia jest całkiem zdolny, więc zdawał na naszą politechnikę. Byłby się dostał, gdyby nie konkurencja młodzieży z innych krajów unijnych. W końcu tam uczelnie też są przepełnione. Na razie jest na darmowym stażu w hipermarkecie. Ostatnio w mieście pojawiło się mnóstwo byłych rolników. Mówią coś o nierównej konkurencji, niskich dopłatach i limitach produkcyjnych. Nie wiem o co im chodzi, przecież mieli najwięcej zyskać na integracji. Do domu naprzeciwko wprowadziło się młode małżeństwo - Tomek i Jacek. To bardzo wrażliwi ludzie, nawet starają się o adopcję. Pani kurator jest bardzo tolerancyjna i świeżo po aborcji, więc mają duże szanse. Niech Mamusia na razie siedzi na tej Białorusi, bo tu szaleje eutanazja, zwłaszcza, że ubezpieczalnia już o Mamusię pytała. To tyle, bo idę po zasiłek. Będę go pobierał jeszcze dwa miesiące. Całuję mocno, Zdzisiek P.S. Niech mi Mamusia przyśle kilo szynki, ale takiej ze zwykłego prosiaka, bo te nasze świecą po nocach. P.P.S. Niech Mamusia wyśle ten list swoim znajomym. Może za kilkanaście lat do mnie wróci. Wtedy Polski już pewnie nie będzie, ale w końcu będę obywatelem nowego euroregionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super text
:)zapodaję dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
NEver trust those people Do "Rząd Tuska"[20:00 ]-co ty za głupoty tu wypisujesz człowieku? A wulkan na Islandii to niby jaki problem rządom Tuska miał sprawić? A pogrzeb dotyczył wszystkich. Ze wszystkich środowisk w tym też PO. I co to za jakieś idiotyczne sformułowania że ś.p. Prezydent "rzucał kłody"im pod nogi. Pomyśl zanim coś napiszesz. Wysil się nie standardowo bo masz chyba uszkodzony jakiś ośrodek w mózgu.......i to nie jeden. Być może i układ limbiczny też Dziękuję za diagnozę widać, że sam wszystkich mierzysz swoją miarką. Jaki problem z wulkanem? A taki m.in., że samoloty nie latały i firmy poniosły w związku z tym straty To oczywiście jest NIC Przeczytaj sobie co napisałam na temat pogrzebu - masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem jak widać Poza tym jak widzę jak nie ma się argumentów w dyskusji to najlepszy sposób atakować dyskutanta - to twoja dewiza Tylko licz się z tym, że kto czym wojuje od tego ginie. Życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestancie wklejać
dyrdymały jaki to Shatyn był be, a wy aja Takie wklejki wybiórcze to tylko o dupę roztrzaskać Mogę wam zacząć wklejać wasze posty chamskie, bandyckie, obraźliwe... więc radze robić rząd i znikać stąd To nie forum dla smarkaczy tylko dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Alicja z krainy TUSK A ty smarkulo co, dawno bana nie miałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mie dwa dni a wy w kółko o shatynie ?????? chcecie namiary na dobrego psychiatre to ma telefon ( sam korzysatałem ) :D :D Orange Do ........... to pewnie Shatyn ... i co z tego ? Masa czarnych nicków to robi Shatyn był momentami wkooorwiający ( dla mnie prawie zawsze nigdy ---->>>>>>>>>>> chyba że o aborcji rozmawialiśmy ) ale przynajmniej nie wyzywał nikogo od ciot i pedałow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin masz rację
smarkate pomarańczki i nie tylko podniecają się Shatynem i jak widać szukają rozrywki w rodzaju "dopierdolę komuś" no cóż smieć zawsze będzie śmieciem i skończy za kratkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×