Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Alericiano
No cóż miałem takie nieodparte wrażenie ale być może się myliłem:D. Temat podjęty był z jego stałego bloku tematycznego,z którego wychodzenie gdziekolwiek sprawia mu okrutne cierpienie intelektualne.:D No chyba że pis jeszcze.:D Cóż mogłem się pomylić. Ja żywię nadzieję,że Ty problemu molestowania nie zamykasz na jednym środowisku.Czytając pewnych tu osób posty odnoszę wrażenie,że wierzą(być może chcą w to wierzyć) w nierozerwalność tego typu patologii z kk jak i to,że jako takie w ogóle poza tym nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Kompromitacja TVNu i GW z tymi wynikami ale telewidzom/czytelnikom to nie przeszkadza bo oni do kompromitacji sa przyzwyczajeni. Albo taka pierduła właśnie teraz : tytuł na GW "Rekord poparcia dla Komorowskiego w Miasteczku Wilanów", gdzie pisza o poparciu Komorowskiego 72,74 proc. , a Kaczyńskiego 13,5% Prosze 3min szukania: gm Godziszów 84.16 Kaczyński, 3.05 Komorowski gm Nowa Sarzyna 74.75 Kaczyński, 13.67 Komorowski gm Jasienica Rosielna, 76.99 Kaczyński, 10.57 Komorowski Taki troche nie warty wspominania ten rekord Komorowskiego i nie rozumiem w jakim celu jest to na tronie głównej GW. Chyba, że chcieli na siłe wspomnieć o tym jak piszą: "Miasteczko Wilanów jest specyficznym rejonem. Do budowanych tam osiedli sprowadzają się przede wszystkim stosunkowo nieźle sytuowani młodzi ludzie - żelazny elektorat Platformy Obywatelskiej." I niech to czytją inne żelazne elektoraty PO czyli emigracja z irlanfdii żyjąca na walizkach i licencjaty pracujące za ladą, niech czytaja i marzą o czyms na co ich nigdy nie będzie stać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle circus
Heh. Mnie to w największe zdumienie wprawiły prognozy sondażowe. Wg mnie niektóre tzw niezależne źródła powinny być politycznie zweryfikowane. Bo ja w pewne błędy to nie uwierze. Owszem istnieje jakiś ich próg ale to co przed pierwszą turą w było publikowane na zlecenie pewnych stacji czy gazet zakrawa na analityczną kompromitację albo subtelne mataczenie wg opinii publicznej. To sygnał by naprawdę mieć dystans do tych danych bo są delikatnie mówiąc do poopci. Ale to tak naprawdę delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle circus
"Rekord poparcia w miasteczku Wilanów"? He he żal.pl. Normalnie. A o rekordzie wśród polonii Kaczyńskiego ani mru mru. Ha. Jeszcze tu co niektórzy na forum rezonują że tam nie powinno być głosowań. No cóż. Mógłbym się tu silic na górnolotną polemikę z nimi cytując między innymi Jana Nowaka Jeziorańskiego i jego tez "zaletach obserwacji kraju z dalszej perspektywy"ale to nie ma sensu. Posłuże się za to cytatem wypowiedzi pewnej Pani,która oświadczyła mi,że głosowała na kandydata po gdyż on potrafi się.........wysłowić(w przeciwieństwie do rzekomo jego kontrkandydata bo o niego zapytałem)i pomijając to,iż nie jest to prawda z uwagi na rozmaite gafy niechaj to wystarczy wszystkim tym,którzy myślą,że trzeba być w Polsce i znać realia by głosować bo to goowno prawda jak na załączonej historii widać. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać co do autentyczności tej relacji. Wystarczy mi to,że swoje już wiem na ten temat i widzę co się dzieje jak i to jakie "powody"kierują ludźmi by głosować tu akurat na kandydata po:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tvn jaka zenada jak pokazywali niby wyborcow komora ze wyksztalceni piekne meble torty herbatka siedza na zajebistych kanapach a potem wyborcy kaczynskiego dziadostwo zacofanie. i zobaczcie ze ludzie sie na to łapia tępaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech Wałęsa przyznał, że miałby dużą szansę na wygranie tych wyborów - Jeśli naród by mnie tym razem zrozumiał, to mógłbym wygrać. Przecież przewidywałem wszystkie rzeczy, nawet los Kaczyńskich - powiedział. kretyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alle circus
No właśnie właśnie. Od tego typu manipulacji to gorszy jest tylko fakt że niektórzy w nie wierzą i to szczerze. A potem są takie krytyczne opinie natury polityczne jak np "bo on ma fajny garnitur....fryzurę......"albo tam podukał coś po angelsku a już z niego poliglotę robią:D:D EH ludzie to mają.....kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Tak jest, i jak coś platfus mówi to jest to prawda ale jak mam inne zdanie niż on to musze to udowodnić. Tu jest pare ciekawych wpisów: http://foros.salon24.pl/159890,najdynamiczniejsi-oszczedni-wyksztalceni-popieraja-pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze na 'po' glosuja mlodzi piekni i inteligentni, a na PIS sama ciemnota:O:O wystarczy tylko przyjrzec sie komitetom honorowym obu kandydatow i wszystko jasne...w komitecie bronka jakies aktorzyny i rezyserzy -pieszczochy komunistow, profesor z wyksztalceniem maturalnym, same stare dziady czy sportowcy jednego sezonu, a w komitetach honorowych Jaroslawa sami naukowcy, profesowrowie, doktorzy oraz wyksztalceni artysci....nie szukajac daleko mozna przyjrzec sie wyborcom na tym topic-u.....i tak z jednej strony taki shatyn po podstawowce, z podkrakowskiej wsi, dziadek w wieku emerytarlnym, albo taka musztarda wydzierajaca sie 'TYLKOOOO PALIKOOOOT'(mozna zobaczyc na YT) a z drugiej strony JA (skromnosc nie pozwala na wypunktowanie moich zalet, ale przysiegam, ze przepasc jest ogromna na niekorzysc wyborcow 'po'...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów____
Na kolana wyborcy SLD albowiem "pan" Niesiołowski do was przemawia. Tak tak, to ten sam. Kolega panów: Kutza,Wajdy,Palikota,Bartoszewskiego, Wałęsy,a także Rysiów,Zbysiów,Mirów i innych znanych z "języka miłości" jakże innego od języka nienawiści jakim włada PIS ( hahah), wszak "ZGODA BUDUJE !!!" http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA " Gdzie masz w mojej wypowiedzi zarzut o przyjaźni Niesiołowskiego z kolegami od afery hazardowej ????? Typowy mataczący POkemon z ciebie......tam pisze....."kolega Mira,Zbycha itp"........Czyż nie są kolegami partyjnymi,POkemonie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w komitecie honorowym PiS były osoby, które wpisano na listę bez ich wiedzy. Na pewno tak zrobiono z Krajewskim. I jeszcze kilkoma osobami. Tyle w temacie świetności komietetu honorowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze ten Niesiolowski moze byc przewlekle chory na wscieklizne...ta piana na pysku o tym swiadczy, na wszelki wypadek radze sie nie zblizac do niego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów 1. nie jestem Pokemonem albowiem PO to nie jest moja partia marzeń , ale rozumiem że TY dla PIS dałbyś się pokroic :D :D jesteś tak skrajnie stronniczy i miałki w ocenach Panie wklejka że żal tyłek ściska :-O 2. a czy Niesioł jest kolega Zbycha ???? jakieś dowody bo nie podałeś Pominąłeś ważne pytanie o Zbycha i Niesioła więc zastosuję tę samą " obelgę : co ty . Typowy pisowski manipulator i obłudnik z ciebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów____
tak są kolegami partyjnymi.........zapytaj profesora Miodka. On wyjaśni ci co znaczy i w jakich sytuacjach stosuje się zwrot 'kolega'.....matołku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
A gdzie o tym pisza , że Krajewskiego wpisano bez jego wiedzy na liste komitetu honorowego poparcia Kaczyńskiego?? Chyba , że nie o ty Krajewskim mowa..bo jest z tych znanych i kompozytor Seweryn i pisarz Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............
[ Ja żywię nadzieję,że Ty problemu molestowania nie zamykasz na jednym środowisku.] Masz rację, na pewno NIE, ale w tym środowisku takie sprawy od dziesiątków lat zamiata się pod dywan i dlatego najwyższy czas żeby zaczać o tym mówić i żeby sprawcy zostali ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesioł ma cyklofrenię
jest to choroba dwubiegunowa - ataki furii , agresji , nieuzasadnionej histerii przeplatane są z okresami depresji , zapaści , zagubienia jest to ewidentne i omawiane w różnych środowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvn powinien sie zapasc pod ziemie po tych wczorajszych sondazach, tak samo gw ...wedlug jej sondazy gajowy bronek mial wygrac w Iturze:D:D:P:P no i okazalo sie, ze ta tvp jest najbardziej obiektywna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
_____Brak słów__ Gdyby dzisiaj w Polsce wszyscy dorośli odważnie opowiedzieli o swoich kontaktach w latach dzieciństwa z duchownymi to polski KK runąłby w posadach . Niestety , ludzie przez wiele lat żyją w traumie i ze względu na całkowitą tępotę społeczeństwa boją się mówić , najczęściej obciążając siebie za wydarzenia z przeszłości . To potworne zakłamanie społeczeństwa powoduje , że sprawcy czują się bezkarni i na tym poczuciu żerują do dzisiaj . >>>>>>>.. Dokładnie , bardzo trafnie to ująłeś, bo nie jest to atakowanie KK tylko zła jakie jest tam od dziesiątków lat i to nie tylko u nas , ale jak dowiadujemy się i w innych państwach na świecie. Na pewno bezkarnośc sprawców i zamiatanie pod dywan przestępstw powoduje, że przestępcy czują się pewni, a tak nie może być Każdy musi odpowiadać za swoje czyny i mieć poczucie, że kara jest nieunikniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
alle circus Zawsze sonadaż traktuję z przymrużeniem oka To nie pierwsze wpadki, dlatego sondaże dla mnie są niestety mało wiarygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......... Anouk
Właśnie, wpisano na liste osoby, nie pytając je o zdanie, niby popierające Kaczyńskiego i mało tego chyba Poncyliusz p[owiedział, że jeżeli te osoby nie chcą być na liście to mają się zgłosić w celu skreślenia ich z listy To dopiero szczyt chamstwa !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........
Maaagdalenka niesiol ma pewnie wyrzuty sumienia, ze wydal esbecji swoja narzeczona >>>>>>>>>>>>> ty to jesteś po prostu głupia nie wiesz co orzekł sąd w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×