Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość ewelka1111
Sandrine posłuchałam Twojej rady i zrobiłam najpierw botoks.Za 2-3 tygodni umówie się na nici hilarunowe.Może orijentujesz się jakim preparatem lepiej wykonać ten zabieg zeby efekt był bardziej trwały .Bo z tego co widze to rózne lekarzy pracują na różnychpreparatach.Może znasz kogoś zaufanego w Warszawie kto dobrze wykonuje ten zabieg.Nie dostane wolnego w pracy zeby jechać do Poznania czy jeszce dalej.Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Odnośnie preparatu to ciężko coś polecić. My pracujemy na markach Juvederm i StylAge i są rewelacyjne - efekty utrzymują się długo. Niemniej jednak są one drogie. Natomiast jeśli chodzi o polecenie gabinetu w Warszawie - niestety nie mam zdania. Dopiero w październiku jest kongres medyczny, więc będę miała okazję poznać wyniki i wiedzę konkurencji. Chociaż nie ukrywam, że planujemy otwarcie drugiej kliniki w Warszawie, ale to niezbyt prędko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1111
Dziękuję Sandrine za odpowież.Jak by to nie było kłopotem to napisz,najlepiej za mój e-mail,żeby nie być posądzonym o reklame.Piszesz u Was .Gdzie przyjmujecie i jaka cena mniej więcej.Może dojade jak nie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Jakoś tak nie boję się oskarżeń o kryptoreklamę, bo oficjalnie przyznaję się do tego gdzie pracuję. Dzięki temu mogę obserwować to co widzę, reakcje pacjentek na zabiegi, etc. dzięki temu założyłam własną firmę zajmującą się pełnym doradztwem w zabiegach estetycznych ;-) Natomiast klinika w której pracuje to Biogenica. Odnośnie Warszawy, to nie zapeszam, póki nie dopnę umowy do końca ;-) ale napewno będziemy tam nie prędzej niż w listopadzie. Pozdrawiam P.S. Nazwę kliniki można ze spokojem wygooglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Przekazuję wam dziewczyny BARDZO SMUTNĄ I PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ.!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 dni temu ZMARŁ DR.ADAM KRUK !!!!!!!!!!! Jestem w szoku !!!Jeszcze miesiąc temu byłam u niego na zabiegu . W listopadzie umawialiśmy się na kontrolną wizytę.Przez cały okres reonwalescencji emailowaliśmy i nagle umilkł.Zadzwoniłam dzisiaj do Solumedu i tam usłyszałam tą straszną wiadomość !!!!Wiem,że chorował,ale nie wiedziałam,że to tak poważna choroba!!!! Wspaniały,dobry,mądry człowiek i lekarz!!!!!!Pogrzeb jutro w Głogowie,godz.14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga875
a na co doktor chorowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Rak !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 402
temat cos zamilkl. sandrine odezwij sie , i doradz mi co moge zrobic ze swoimi policzkami . mam 40 lat i zrobily mi sie juz chomiki . Myslisz ze zabiegi z medycyny pomoga czy moze isc na lifting ? a moze jakis laser ? Duza masz wiedze wiec moze cos doradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5329581&start=0 Rozmawiamy O dr.Kruku na innym forum (j.w) Robił mi nici 5 tyg.temu.Efekt nieprawdopodobny !!!!Jestem mega zadowolona !!!Policzki się podniosły o 2 cm,a mam o 10 lat więcej od ciebie.Zabieg bardzo polecam,ale tylko u dobrego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5329581&start=0 Rozmawiamy O dr.Kruku na innym forum (j.w) Robił mi nici 5 tyg.temu.Efekt nieprawdopodobny !!!!Jestem mega zadowolona !!!Policzki się podniosły o 2 cm,a mam o 10 lat więcej od ciebie.Zabieg bardzo polecam,ale tylko u dobrego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 402
Didey czy możesz mi wysłać zdjęcia z przed i po zabiegu ? Chce zobaczyć efekt . Podam emaila jak odpiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ,didey
didey,od kiedy doktor Kruk chorowal,bo to az nieprawdopodobne co mowisz.jego ostatni wpis na ESTHETICON jest z 16 wrzesnia a 25 juz nie zyl????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Niestety nie robiłam sobie zdjęć przed zabiegiem.Pan doktor w gabinecie też nie zaproponował, więc nie mam dokumentacji fotograficznej.Efekty zabiegu oceniło więc moje lustro i mój mąż:). To całkiem możliwe,że 16 wrze śnia był jeszcze wpis Dr.Kruka.Rak toczy organizm albo bardzo długo i w wielkich cierpieniach albo szybko.Wiem tylko,że Pan Doktor pracował do samego końca i zupełnie nie było widać po nim,że tak ciężko choruje.Zawsze pełen energii,uśmiechu i życzliwości.Chyba był świadomy powagi swojej choroby,ale nikomu się nie żalił.Może chciał być w swojej chorobie i cierpieniu sam ?Pewnie któregoś dnia poczuł się na tyle źle,że już nie mógł wstać ani odpisać na żadnego emaila.Jak z perspektywy czasu przypomnę sobie te swoje emaile do niego z pytaniami kiedy zejdą siniaki itp, myślę sobie: to ja powinnam wspierać doktora i dodawać otuchy,a nie użalać się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie - miałam urwanie głowy i nie miałam czasu tutaj zaglądać. Odnośnie chomiczków to proszę napisz mi czy masz szczupłą, pociągłą twarz i zapadnięty policzek, a nadmiar skóry lokuje się w dolnej części twarzy? Jeśli jesteś 40-latką to warto byłoby popytać o preparat Sculptra - zdjęcia przed i po serii zabiegów znajdziesz na ich oryginalnej stronie: http://www.sculptra.pl/scl/pl/pl/layout.jsp?scat=BB9B319F-39B2-48BB-91E2-2D62E9855318. Oczywiście nitki hialuronowe również mogą przynieść zadowalający efekt, natomiast w przypadku kwasu hialuronowego wszystko zależy od ilości zużytego preparatu. Część klientek, które posiadają pucułowate policzki chciałoby je zredukować i wykonują zabieg lipolizy iniekcyjnej - nie róbcie tego - tłuszczyk na twarzy po zredukowaniu może już nie wrócić i twarz będzie wyglądała staro. Tyle z teorii, bo zdjęć nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
A może tak jakieś kondolencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Didey, Przepraszam Panią bardzo, ale moim skromnym zdaniem jest to wątek, który ma za zadanie pomagać pacjentkom w wyjaśnianiu spraw dotyczących zabiegów. Nie uważam, że na każdym wątku powinno się pisać o tak tragicznych zdarzeniach, gdyż robienie z tego zajścia szopki medialnej jest wg. mnie brakiem szacunku do lekarza, którego do dotyczy. Pacjentka napisała jaki ma problem, ja odpisałam. Jeżeli brak złożenia przy tym kondolencji jest brakiem dobrego wychowania z mojej strony to uprzejmie przepraszam. Myślę, że skoro jest to dla Pani takie ważne - to warto założyć wątek z kondolencjami i tak je kolekcjonować. Aczkolwiek myślę, że w tych kwestiach "milczenie jest złotem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zszokowana wpisem
tej wrednej SANDRINE ! zeby mowic o bzdurach pod postem, gdzie ktos poinformowal o tragedii osoby, ktora ona wczesniej krytykowala ! co za obrzydliwe kreatury tu pisza i reklamuja swoj obrzydliwy interes bez wzgledu na jakiekolwiek skrupuly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1011
Do jestem zaszokowana wpisem! A ja jestem zaszokowana,twoimi wpisami. Zmarł lekarzi "cześ jego pamięci" lecz nie może tak być,że ty opłakujesz lekarza na wszystkich możliwych forach,to jest nienormalne,zachowujesz się gorzej niż członkowie rodziny którzy z pewnością w ciszy opłakują śmierć bliskiego. Ty natomiast zrobiłaś św.p. Krukowi coś w rodzaju ołtarzyka i próbujesz wszystkich zmusić do wspólnego lamentowania. Zmarł człowiek,więc daj mu spokuj po śmierci,nic ci to nie pomoże a jedynie ośmieszasz się tymi wpisami można sobie tylko pomyśleć to lub tamto,gdyż ty swoim postępowaniem nas do takiego toku myślenia zmuszasz. Co gorsze to,twoje pojękiwanie zaczyna być dla nas wszystkich męczące i uciązliwe. Więc odpuść i popłacz sobie w domu do woli.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1011
Ps. Moje przesłanie było skierowane przede wszystkim do "didey"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny, mam pytnko:
te nici mozna stosowac na cala twarz (czolo, policzki)? i czy ten kwas sie jakos wchlania? mozna bez problemu zrobic sobie potem lifting twarzy bez obawy, ze skora sie "pozaciaga" tam, gdzie sa nici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaw
Nie ta kolejnosc moim zdaniem. Najpierw lifting ,a pozniej wypelniacze czy jakies tam nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny, mam pytnko:
a ja chcialam sie "podratowac "nicmi i za 5 latek zrobic lift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że możesz się podratować . Nici trzymają do ok roku, a potem się rozpuszczaja. Nie będzie mieć to żadnego wpływu na zamierzoną operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaw
jezeli chcesz zrobic teraz nic,a za 5 lat lifting to w takim razie oczywiscie ,ze tak. Jak najbardziej. Myslalam , ze Ty chcesz zrobic sobie nici i zaraz lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaw
jezeli chcesz zrobic teraz nic,a za 5 lat lifting to w takim razie oczywiscie ,ze tak. Jak najbardziej. Myslalam , ze Ty chcesz zrobic sobie nici i zaraz lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madera
Ile kosztuja te nici ? Czy to wogole sie oplaca ,i na czym o polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahgyi
Dla mnie to bez sensu są te nici w sumie to nie nici tylko Wypełniacz . Nie pamietam ile to kosztuje ,ale jeżeli to trzyma efekt rok czasu to szkoda kasy . Lepiej iść odrazu na lifting albo na przeszczep tłuszczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ziuta
Może dodam coś od siebie, ja jestem osiem miesięcy po niciach hialuronowych - jeżeli tak to można nazwać. Miałam trzy serie w odstępach 4-5 tygodniowych preparatem reDexis, i radiesse. Powiem tak widoczne, jest wstrzyknięcie tego preparatu,ale nie równo się rozrasta,bo wystarczy odrobinka nie w tym kierunku i powstaja górki i pagórki,policzki podzieliły mi sie jakoś na połowę,a tak ogólnie nie wyglada to dobrze.Czekam z niecierpliwością kiedy to wszystko się wchłonie i mi zejdzie. A zapłaciłam za te trzy zabiegi,bagatela 4500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×