Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość LL
Twórcą zabiegu nici hialuronowe jest pani dr Monika Lelonkiewicz. http://nicihialuronowe.pl/ polecam tę stronę, jest tam bardzo dużo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wykonywał taki zabieg w Klinice Beautymed Dr Krzysztofa Mirackiego ? Widziałam go w telewizji i całkiem nieźle się zaprezentował ,a i stronę mają niezłą .Dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataT
najlepiej ten zabieg wykona doktor Alina Graczyk Pawlik-klinika Ladies Clinic przy Sienkiewicza. tak dobrego, kompetentnego lekarza z pasja nie ma w Krakowie, efekty sa zawsze przepiekne. teraz zrobilam nici hialuronowe i jestem zachwycona! a klinika piekna i przemily zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg przy zastosowaniu nici jest bezinwazyjny można je stosować na różne partie twarzy w zależności od potrzeb poprawy jędrności skóry oraz likwidacji istniejących już zmarszczek .Efekt zabiegu jest widoczny zaraz po zabiegu i utrzymuje się przez kilka miesięcy.Polecam nie tylko Panią z trójmiasta gabinet medycyny estetycznej ELMED Ul.Haffnera 6 i Poniatowskiego tel.58345-34-28 dr.Baczewską i dr Izę.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam jednak zdecydować sie na zabieg mezoterapii w Elite i tutaj własnie jesli chodzi o efekty były one rewelacyjne własnei na problemy ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest rzeczywiscie bardzo dobry salon i na pewno sama tez bardzo chętnie bym go polecała. My kobiety uwielbiamy spędzać czas w takich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici hialuronowe dają zarąbiste i natychmiastowe efekty. W czasie zabiegu można poprosić o lusterko w połowie - szok. Na nici najlepiej do pani Lelonkiewicz oczywiście. Na śląsku warto tu: naturallook.com.pl Dało się zrobić za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola72
Ooo widzę, że nici liftingujące są coraz bardziej popularne, co mnie też w sumie nie specjalnie powinno dziwić. Jednak taki sposób na pozbycie się zmarszczek i bruzd jest moim zdaniem najlepszy i najbardziej skuteczny. A jeśli chodzi o miejsca, gdzie można zrobić ten zabieg w Krakowie, to polecam MTTEsteticę. Doktor Tyc-Tyka zrobiła mi nici liftingujące tak, że widać było tylko spłycone zmarszczki. bez żadnych siniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy pacjentów z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Mamy na celu ustrzec innych przed wykonywaniem zabiegów u osób nieurpawnionych do ich wykonywania oraz przed tymi które ignorują swoich pacjentów pozostawiając ich bez pomocy. Masz powikłanie lub podejrzewasz, że możesz borykać się z takim problemem. Przyslij zdjęcia i krótki opis na info@feelbeauty.eu http://feelbeauty.eu/articles/show/id/487/koniec-z-udawaniem-ze-powiklania-nie-istnieja-w-medycynie-estetycznej-koniec-z-zabiegami-u-osob-nieuprawnionych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_passion
Najlepiej nic**pdo zrobi dr Magdalena Tyc-Tyka. Korzystałam z jej usług w MTTEstetica w Krakowie i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych powikłań, zgodnie z zapowiedzią policzki mi się delikatnie podniosły, a po miesiącu wyglądałam jeszcze lepiej. Cieszę się, że tego lekarza poleciła mi moja dobra koleżanka, bo szłam na zabieg z pozytywnym nastawieniem i w ogóle się nie bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola, my_passione, zielona_gęś... ciekawe ile jeszcze znajdzie się ciekawych nicków - czy Wy naprawdę myślicie, że forumowiczki są aż tak głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była propozycja żeby te wszystkie Osuchy TYCe i inne wiatroszaki miały osobny temat i tam opisywali jak mama i koleżanka jej kuzyna są zadowoleni. Ciągle się ukazują i chyba mają nas za inteligentnych inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7
Hej dziewczyny, podczytuję ten wątek. Czy któraś z Was może mi powiedzieć, jak to jest z tymi nićmi na przykład po miesiącu? Czy one pod skórą tworzą jakieś zgrubienia po włożeniu, czy je czuć, jeśli się dotknie skórę? Mam zmarszczki pod oczami (nie te od zewnętrznych kącików, które się traktuje botoxem, tylko pod oczami), czy nici nadają się też do tej okolicy? Zależy mi na wygładzeniu właśnie tych zmarszczek centymetr pod okiem, bo one są moim największym problemem. Czy jeśli zrobię sobie nici w tej okolicy to znaczy, że skóra się podniesie i moja dolna powieka będzie jakby wyżej, a tym samym oko stanie się mniejsze? Jeszcze do działania samych nici. One po włożeniu pod skórę powodują po czasie powstawanie kolagenu, ale czy to jest tak, że tego kolagenu powstaje dużo (w sensie czy aż za dużo), czy tylko tyle, że skóra jest wygładzona i napięta? Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga2221
gość7 - na wszystkie pytania niestety nie odpowiem, bo miałam trochę inny zabieg, ale powiem to, co wiem :) Ja robiłam zabieg nićmi hilo lift i nie czuję żadnych zgrubień, są one niewyczuwalne. Co do kolagenu to wydaje mi się, że te nici są przystosowane, żeby pobudzać jego produkcję tylko w pewnym stopniu. Przynajmniej po sobie widzę, że skóra jest odpowiednio wygładzona, wyglądam po prostu młodziej, ale ciągle bardzo naturalnie, nie ma przesadzonego efektu. Co do reszty to najlepiej skonsultuj się z lekarzem, na forum możesz dostać różne odpowiedzi, niekoniecznie właściwe:) lekarz podejdzie do problemu indywidualnie i najlepiej powie Ci, co można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka666
Dziewczyny, prosze mi powiedziec ile kosztuje ten zabieg. Czy podniesie chomiki, czy nici sa widoczne podcza mowy, czy smiania sie. I ogolnie czy jestescie zadowolone.acha po jakim czasie trzeba ponawiac. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannikaa
Dzień dobry, przeczytałam cały wątek. Jestem gotowa na nici haliuronowe/hydrolift. Wiem co, nie wiem -gdzie. Mieszkam w Warszawie. Nie doczytałam, nie znalazłam informacji, poza na poczatku wątku o skin clinic żadnych więcej adresów warszawskich. Podpowiecie coś? Mogę skorzystać i ze skin clinic, ale może jest jeszcze w Warszawie gabinet z dobrymi rekomendacjami w zakresie zabiegów z nicmi haliuronowymi? Lubię mieć wybór i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata C
Przeczytałam cały wątek, łącznie z wzajemnym obrażaniem:) Mam 44 lata i początek zabawy z poprawkami siebie. Zaczęłam niefortunnie, bo od zakupu na gruponie ,,regeneracji" ust- zero efektu, jedynie wielki czarny krwiak na ustach- zero informacji o preparatach czy czegokolwiek (,,klinika" w W-wie). Przestraszyłam się tym wylewem i poszłam do innej kliniki. Trafiłam super, różnica niesamowita, świetna lekarka. Zaufałam:) W sobotę zrobiłam sobie pierwszy zabieg - jeszcze w tej pierwszej nieszczęsnej klinice lekarz mi powiedział że poprawki najlepiej zacząć robić od góry- więc od soboty mam botox w czole:) Właściwie wczoraj zaczął chyba działać, dzisiaj -4 dzień po zabiegu czuję napięcie na czole. Lekarz oprócz lwiej zmarszczki i poziomych wstrzyknęła nad brwi żeby uniosły się powieki- mam bardzo opadające. Dziś czuję jak lewa strona ,,działa":) Prawa jakby mniej, ale na lewe oko zaczęłam więcej widzieć i widzę że delikatnie powieka się uniosła:))))) Jestem zachwycona:) A botox kompletnie nie boli- nawet te ukłucia- chyba fanką zostanę. Mam chomiki, niestety i lekarka poleca mi właśnie nici- stąd moja wizyta tu na forum, póki co zbieram kasę:) W międzyczasie zamierzam zrobić sobie zabieg regenerujący i modelujący usta- tańszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz nici samorozpuszczalne. Raz, że efekt będzie taki sam - zostanie podtrzymany ładny owal twarzy. A dwa, że nie będziesz miała ciała obcego w skórze na dłużej. Nici liftingujące samorozpuszczalne wchłaniają się w skórze po okresie mniej więcej pół roku, ale rezultaty ich działania (czyli odmłodzenie i brak wiotkości skóry) utrzymują się dwa lata. Przeczytałam o tym tutaj: http://urszulabrumer.pl/jak-zlikwidowac-efekt-opadajacych-policzkow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 1
Witam !Mam 52 lata.Od 10 lat korzystam z medycyny estetycznej - podobno wyglądam super.8 lat temu miałam thermage 1 raz - bardzo ,bardzo bolało - 7 tyś - nie opłaca się.Potem robiłam nici hialuronowe - efekt dobry ale drogo i krótko około roku ( przynajmniej u mnie).Jestem ryzykantką i w sierpniu (bo miałam wolne )zrobiłam nici PDO z haczykami jakies z Korei!!!!Efekt super ale po 3 miesiącach.Prawie nic nie boli a nie miałam znieczulenia.Miałam po 4 nitki po bokach policzków ,2 w podbródek i 2 pionowo bo lekko wisiały mi chomiczki.Koszt 2.400 zł za 8 nitek - p.doktor powiedziala ,że musi od razu dać 8 bo po tyle jest w paczce.1000 zł za następne 4 nitki .Fakt buzia ładnie podciągnięta ,nie miałam żadnych powikłan ,tylko drobne siniaczki i spuchnięcie . W lewym policzku miałam widoczną zagiętą nitkę i na końcu kulkę.To mnie denerwowało ale znikło po 1 miesiącu.Jeszcze czuję pod palcem końcówkę- kłująca nitki powyżej na policzku mam nadzieje że zniknie.Pisze szczerze to co sama doświadczyłam.Uważam ,że warto ale cudów nie ma . Trzeba mieć dobrego specjalistę - sprawdzonego.Nie reklamuję - robiłam w Krakowie - lekarka jest droga ale pewna- ja nie jestem z Krakowa.Na wiosnę dołożę nitek -bo to kosztuje ( nie wiem czemu one są tak drogie a piszą że cena jednej to 150 zł guzik prawda wychodzi drożej ... chyba nigdy nie wyjdę z debetu ale u mnie warto ....a mąż nie musi o wszystkim wiedzieć bo by nie zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łamigłówka
baaaardzo fajne są nici liftingujące. Wiem, bo niedawno byłam w Warszawie w Medycynie Młodości na tym zabiegu. Po tygodniu widać było wyraźnie, że zmarszczki się spłyciły. I zatamowałam jak na razie opadanie twarzy i powstawanie chomików. Podobno efekt ma się utrzymywać do dwóch lat. Niech się utrzymuje i dłużej. Uwielbiam wyglądać młodziej od koleżanek w tym samy wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro będzie tydzień po zabiegu. Po pierwszym dniu-koszmar, szczypie, kłuje, ciągnie. W trzeciej dobie parę siniaków-już nie szczypie ale przy intensywnej mimice (śmiech) kłuje, uczucie jakby coś pękło. W 6 - stej dobie prawie nie czuje pod palcami nici kiedy dotykam. Ilosć nici 45- Pani doktor zapowiedziała mini. 2-tyg czasu na efekty. Nie oczekuje cudów, jak trochę pomogę naturze będzie ok. 4 lata temu zrobiłam botoks. Okropną lwią zmarchę i czoło. Powtórzyłam 2-razy już nie muszę , skóra jakby sama zrozumiała...Mam 37 lat pracuję z klientem, mieszkam w Bielsku-B. Polecam moją sprawdzoną dr. Anetkę Ptak. Przestałam się bać i tłumaczyć....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu kto ty jesteś muszynka czy sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkim polecam Klinikę Zdrowia i Urody Marianny Czarnej w Redzie. Dojeżdżam 400 km 2-3 razy w roku od 10 lat. Jestem od niej uzależniona. Cena dużo niższa, po wizytach nie wydaję pieniędzy na drogie kosmetyki bo nie warto. Efekty są po każdej wizycie rewelacyjne. Bardzo profesjonalna, ciepła osoba, dla której praca jest pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriana1980
Nici liftingujące wymagają dużej precyzji od lekarza, dlatego polecam doktor Brumer. Doktor w ogóle specjalizuje się w zabiegach poprawiających wygląd okolicy podbródka. Ma super efekty u pacjentów po lipolizie likwidującej tłuszcz w tym miejscu: http://urszulabrumer.pl/idealny-podbrodek-to-mozliwe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×