Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Ja od wczoraj postanowilam nie czytac o objawach tylko z kims sobie pisac niekoniecznie o tych objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja nie umiem tak w ogole nic o nich nie czytac...chyba ze mnie w domu nie ma hahahahahaha xxx148 - napisz cos:) starasz sie, czekasz na @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Też bym chciała dzidziusia, ale u mnie to chyba będą marne szanse, przynajmniej nie chcę sobie robic dużych nadziei ? ale gdzieś ta nadzieja jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
kiedy masz termin @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx148 to nie jest tak z nadzieja ze chcesz i jej niema zawsze jest tylko nieraz sie nie odzywa tak jak u mnie. Ja tez bym chciala teraz dzidziusia ale tez watpie w to ze wyszlo a moze jak tak bede myslala to bedzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest troszkę gorzej, bo przez pięc lat nie miałam okresu ( choroba rak i powiedziano że dzieci już nie będzie i koniec bo nie będzie okresu) ale od 3 miesięcy mam okres. I sobie pomyślalam że może to jakis znak. teraz czekam na okres ok. niedzieli powinien byc, ale troszke niepokoją mnie moje objawy, choc z drugiej strony może to tylko hormony. Nie chce myślec że to objawy bo boję sie rozczarowania, ale taka tyci tyci nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedzieli masz jeszcze kilka dni spokojnie poczekaj na okres i pozniej zacznijcie starania albo w razie braku okresu zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz roznie to z objawami bywa niektorzy maja szybko a inni znow wogole ich nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
xxx148 - no to faktycznie sytuacja jest ciezka...:( ale jak piszesz okres sie pojawil, wiec moze jakies szanse sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to niedługo a jednocześnie długo !! :-) Może się uda. Ale niepokoi mnie straszny ból piersi, którego wcześniej nie miałam, i raz zmierzyłam sobie temperaturę ale jeden raz to o niczym nie świadczy gdy nie mierzyłam przez cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze czas sie dluzy a bol piersi to nie wszystko a jaki czas minal od staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to drugi cykl , kiedy na poważnie podeszłam do tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
wiec jeszcze duzo przed Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, mam synka który ma 10m lat, ale przy nim to zeszło się trzy lata ale miałam nie właściwego lekarza,który chyba sam nie wiedział co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
witam was kobietki polecono mi ten link:) otoz chodzi mi o dni plodne. ostatnia @ mialam 27.04 a cykle mam co 28-29 dni wiec od kiedy moglabym sie starac o bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
inka linka - a nie obserwujesz sluzu?? ja sie kalkulatorem w ogole nie kieruje...tylko obserwuje sluz - w dni plodne jest przezroczysty i rozciagliwy jak bialko jaja kurzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
dziekuje ci bardzo kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Witam nowe koleżanki prosimy o zapisywanie się do tabelki... no kobitki mnie też korci test, ale chyba jednak jutro zrobie a o objawach to ja co miesiąc miałam inne i wynika chyba z tego że już wszystkie przerobiłam a o ciąży ani słychu ani dychu z moim pierwszym dzidzisiem to była taka wpadka kontrolowana(nie było takiego ciśnienia czyli rzadko się widywaliśmy ale podczas wizyt "jazde bez trzymanek" i tak wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ANAAABEELL no wlasnie u mnie ciezko go zauwazyc bo czasem go widze a czasem nie wystepuje czy to moze oznaczac ze nie mam owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
a i z tego co wyczytałam to kolejna pani dołączyła do sobotnio - niedzielnych @ czyli będzie grupowa radość albo ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
sluz pewnie jest tylko pewnie glebiej:) i mozliwe, ze dlatego go niebardzo widzisz. Ja mam inaczej bo zawsze sie ze mnie "wylewa" ;) ale kazda z nas ma inny organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
magdalen1981 - wpadki najlepsze...:)to cisnienie wszystko psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a czy ktoras moze opisac jakie sa objawy jak plemnik laczy sie z komorka i komorka zagniezdza sie w macicy? czy sa jakies odczucia czy nie ma rzadnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
puszek666 witaj z tego co wyczytałam to jest jakiś lekkie ciągnięcie i może pojawić się jakiś brązowo różowy śluz ale z własnego doświadczenie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666 - raczej nie ma zadnych objawow jak sie łaczy plemnik z komorka a jesli o zagniezdzenie chodzi to niektore kobiety maja lekkie plamienie. Stronka z testem owu jest git wychodi na to ze moge test zrobic 8.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
puszek666 - dzieci nie mam wiec na swoim przykladzie Ci nie odp. ale z tego co czytalam moze wystapic lekkie plamienie czy klucie w podbrzuszu. Ale watpie zeby to byla az tak odczuwalne, wiekszosc kobiet pewnie nic nie czuje. Zagniezdzenie wystepuje w odstepie kilku dni od "starania sie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×