Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Monia130 to być tu z nami :) Czekamy na opis twoich wyników :) Załoga czołem 🖐️ Koniec lenistwa :P czas do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas,to ta sama osoba co Monia130 - zmieniłam nick'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 229 dni (+ 22g50m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 6898. Będę żyć dłużej o 52 dni (+ 16g43m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2759,41 zł! Znowu mi nie poszedł post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻🖐️ pachnaca aga----dzieki za kawke 🌻 monamas----witaj w naszym gronie pachnidelek,dobra decyzja aby nie palic juz wiesz jak jest fajnie zyc bez papierosa jeszcze raz witaj 🌻 Regres---witaj 🖐️ mamuska44----🌻 dla reszty milego dnia i BP 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🌼 🌼 🌼 zaczęłam 4 dzień, hurra!!!! żabko:), Nie umiem poradzić sobie z tym programem...ściągnęłam na kompa i dalej nie wiem co.. Dziś kupuję melisę, bo miałam drugą noc z koszmarami :( Regres:) ja właściwie rzuciłam po to żeby zacząć ćwiczyć, bo lubię ćwiczyć ale palenie mi to utrudniało:) Dziś idę na fitness. Chcę założyć sobie jakiś konkretny plan, co i kiedy będę ćwiczyć, bo jeśli spontanicznie podejdę do tematu, to rozejdzie się po kościach. :) Pozdrówki wszystkim i pachnącego dnia :)) Ja właśnie piję kawusię, ale taką pomieszaną ze zbożową (Ricore - Nestle). Jest łagodniejsza. Prawdziwej już dawno nie piłam. Wogóle teraz to z nałogów nic mi nie zostało; nie palę, nie piję kawy, nie pije alkoholu. A natura nie znosi próżni, coś trzeba wymyśleć hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka🖐️ piszemy na tym topie wklejam twój post z tamtego tematu :) "mamuska44 Witam Was Kochani po tak długiej przerwie. W szczególności pozdrawiam nowe twarzyczki bp. Od 26.04 do wczoraj nie miałam dojścia do kompa, tylko raz wysłałam swój licznik żebyście wiedzieli, że jestem nadal pachnąca. Przez ten okres przebywałam non stop z palaczami, cholernie było ciężko, a najbardziej przy drinku. Czy myślicie, że oni próbowali się przy mnie ograniczyć? W życiu. Nawet chyba chcieli żebym się skusiła. Lokomotywa moja do dzisiaj jest w domu i jego smród też. Nie palę już 229 dni (+ 22g50m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 6898. Będę żyć dłużej o 52 dni (+ 16g43m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2759,41 zł! Musimy wytrzymać. Później się odezwę jak WAS wszystkich sczytam. Ślę buziole "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas Będę, będę I będę bez papierosa " monamas no raczej :) ;) Paulina 🌻 basiek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę sobie, że najtrudniejsze dla mnie będzie wyjście do knajpy ;> Poczekam, zatem, 3 tygodnie (podobno tyle potrzeba, żeby się do czegoś przyzwyczaić) i dopiero wtedy rozpocznę próby wychodzenia :) Kurczę, a już myślałam, że problem palenia jest za mną... Zawsze trzeba być czujnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich serdecznie i pachnąco 🌻 Spóźnione ale szczere GRATULACJE dla Regresa!!! Odwaliłeś kawał dobrej roboty, wielki szacunek!!! Ja tez uwielbiam whiskey i obiecuje że następna szklaneczka jaką mi przyjdzie wypic bedzie toastem wzniesionym za Twój sukces :) A u mnie licznik tez dalej bije...dziś 241 dzień BP 🌻 Pozdrawiam wszystkich gorąco i wracam do pierwszej strony poczytac zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje że następna szklaneczka jaką mi przyjdzie wypic bedzie toastem wzniesionym za Twój sukces " Vonk🌻 dzięki Miło mi :) Ok , to i ja Jackiem Danielsem za 124 dni wzniose toast za twój rok bez fajki:D jak ci sie podoba nowy topik żabki odsłona nr 2? Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja ale zara zmykam do pracy :) Vonk--witaj pozazdroscic takiego wyniku 🌻 p.s.a ja dzisiaj jakas podminowana chodze wszyscy obrywaja i nie wiem o co chodzi jarac mi sie nie chce----moze pogoda---bedzie dobrze----nie zapale bo JA NIE PALE-----ale dlaczego mnie znowu nosi :( o.k.spadam trzymajcie sie pachnaco 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie kochani ja gdy rzucałam palenie ostatniego wieczora paliłam jak smok paczkę spaliłam w w kilka godzin, oglądając film wychodziłam na każdej reklamie i paliłam po kilka naraz. tej nocy spałam tylko godzine bo małemu ząbki wychodziły,rano zostało mi kilka papierosów które oddałam mężowi na czarną godzinę. Cała moja rodzina i przyjaciel wiedzieli że rzucam i gdyby nie ich wsparcie i cierpliwość nie wiem czy by się udało. Jak pamiętacie trafiłam do Was w 56 dniu mojego niepalenia i teraz żeby tym którym chodzi po głowie chęć na maszka udowodnić jaka to głupota na własnym przykładzie pokaże że to bez sensu MOGŁO BYĆ Nie palę już 100 dni (+ 3g29m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 2940 Będę żyć dłużej o 10dni (+ 5g00m0s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1617,55 JEST Nie palę już 15 dni (+ 11g33m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 425 Będę żyć dłużej o 7dni (+ 11g25m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 233.75zł! Kachna czytasz?? :D pachnąca aga kawa pyszna mniam 🌻 Regres 👄 monamas witaj mamuśka no na szczęście już się martwiłam ❤️ Basiek moja kochana ❤️ Paulina jak ściągnęłaś już na kompa to musisz znaleźć i uruchomić wtedy bedziesz miała ikonkę na pulpicie wpisujesz dane i w rogu u góry pokazuje się jak długo nie palisz ile papierosów nie wypaliłaś itd. z tym że wersja jest angieska i musisz na polski przełożyć to znaczy skopiować czyjś licznik i wpisać swoje osiągnięcia . Mam nadzieje ze coś zrozumiałaś z tego co napisałam :D Vonk 🌻 fajnie że jestes wszystkich oczywiscie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani jak wszyscy wiecie tamten tydzien był okropny odchodziłam od zmysłów myslałam ze pójdę na terapie do psychologa bo myslałam ze mi cos sie z głowa porobiło ,byłam na skraju załamania ale bałam sie zapalić i pomimo ze chec jest nadal to nastrój sie poprawił znowu tryskam energią itd.nawet poranek dzisiaj nie był taki straszny ale jak czytam ze ktos po 4 latach poległ to też mi opadają ręce ,ale jak narazie trwam i oby jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja lista motywująca, którą wrzuciłam kilka lat temu, gdy rzucałam palenie. Pisałam wtedy pod nickiem Monia130. Dziś znów rzucam palenie... Pamiętajcie, że nawet po 4 latach można wrócić do nałogu... bo to nałóg i czyha... Tym razem też dam radę, na następne 40 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika te pod pkt oddaja cała prawde o nałogu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczoru BP :D Monia 130 🌼 czy pamiętasz złośliwca jak trzymał. za Ciebie kciuki fajnie ze jesteś bo nie palić to coś pięknego :D ja już ponad 5 lat nie pale i cały czas się bujam na tym topiku BP :D ze starej paki jest tez jovik 🌼 :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie żabka 🌼 dzięki za pomoc, zobaczę później jak to działa. Ja miałam tak jak Ty, że jednym machem wszystko zepsułam, a nie paliłam 8 miesięcy w ubiegłym roku. Ostatniego dnia - czyli 30.04 o północy wypaliłam ostatniego z bodaj 1,5 paczki tego dnia (!) i założyłam sobie, że 1.05 to będzie ten dzień. No i trwam, tak jak Wy.:) monamas 🌼 widzę, że zaczynamy od tego samego punktu. Jak Ci dzisiaj? Ja całkiem ok. Do wczoraj było źle, a dziś całkiem dobrze.:) Regres 🌼 byłam na ćwiczeniach, tak jak obiecałam tutaj. Jak to miło z pożytkiem wydać kasę - zamiast na fajki poszło na karnet na fitness:) lorika 🌼 fajnie, że wkleiłaś tu punkty - motywatory. Dzięki i pozdrówki. basiek 🌼 kachna 🌼 pachnąca aga 🌼 mamuska 🌼 Vonk 🌼 Cieszę się, że nie palę. :) Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina36 🌼 Witam na pokładzie pachnącego grona bp zuch dziewczynka cztery dni BP trzymam za ciebie kciuki :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
żłośliwiec jak się cieszę ze jesteś Z tobą wszystko nam się uda, jestes jak dobry duch tego topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec [kwiatek} dzięki za wsparcie. Ty też się trzymaj i gratuluję tak dużego stażu BP, to naprawdę sukces!!! Pozdrówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w3itajcie Ciesze sie że nasz topik jest taki aktywny, przybywa nas pachnących Hura ja dziś padam Jakaś zmęczona jestem chyba za dużo wolego było hihi ale juz niedługo weekend i znowu wolne :):):) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wynik Nie palę już 514 dni (+ 07g24m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 18000. Będę żyć dłużej o 137 dni (+ 12g08m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6345,28 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i założyłam sobie, że 1.05 to będzie ten dzień. No i trwam, tak jak Wy" Paulina36 ja też rzuciłem palenie 1 maja :) 2009 roku :) To chyba dobra data? ;) Fajnie ze kupiłas karnet, ja zakupiłem karnet ale na pływalnie :) Cwiczenia czy to na pływalni czy na fitnes daja nam bardzo wiele dobrego , a jak cwiczymy z czystymi płucami to korzysci sa jeszcze wieksze złosliwiec 🖐️ w końcu trafiłeś :P pachnaca aga te 514 dni bez fajki wyglądaja BARDZO , BARDZO ładnie :) gratuluje ci takiego wyniku :D Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1233444
gratuluje ;)))) pozdrawiam Was i zapraszam tu super stronka można wiele rzeczy robić pisać wiersze , zadawać pytania i jeszcze wiele rzeczy ! : http://sonikamalutka.gliteruje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres 🌼 gratki dla Ciebie za ten roczek BP:) Data fajna, szczególnie, że obiecałam sobie zrobić prezent na 36. urodziny, które już za kilka dni:)) Czuję, że odżyłam po tych dzisiejszych ćwiczeniach. Basen też mi się śni:) W sumie, to każdy ruch ma sens. Nawet gra w babintona:). Dlatego kupię sobie rolki, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i nadal pachnaca febra przeszla , zlosc tez:D Trzymam kciuki za Was dziewczyny na poczatku drogi zucania uda sie Wam napewno tak jak i nam ale zadnego nawet najmniejszego maszka pamietajcie bedzie dobrze 🌻🌻 zabka----👄❤️ zlosliwiec---wkoncu dotarles 🖐️ Paulina36----🌻 pachnaca aga----🌻 Regres----🖐️ farbowana_lisica---🌻 kachna--🌻 monamas---🌻 Vonk---🌻 lorika---🌻 ja-ka---gdzies Ty 🌻 Dla pozostalych 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami wieczorkiem melduje że wszystko wraca do normy nie jest zle do południa troche mnie przesladował ale pózniej odpuscił dzieki za wsparcie kochani żeby nie wy to nie wiem czy bym nie pękła w tych cieżkich chwi;lach i za to 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MOGŁO BYĆ Nie palę już 100 dni (+ 3g29m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 2940 Będę żyć dłużej o 10dni (+ 5g00m0s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1617,55 MOGLO BYC Nie palę już 15 dni (+ 11g33m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 425 Będę żyć dłużej o 7dni (+ 11g25m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 233.75zł! NIE MA NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×