Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witajcie kochani Goldena będzie dobrze Jak Ci się kochana zachce palić to się głośno zaśmiej i tupnij nogą :) U mnie jakiś wirus panuje :( ale juz powoli wychodzimy z tego najgorszego sadny jak u Ciebie? Cały czas myślę o tej biednej Madzi żal serce ściska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień jadę do kina na "w ciemności"-pewnie będę przeżywać z tydzień czasu ten film" Ja idę we wtorek na "Róże" ponoc extra film jest :) Miłego łikendu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochani za troske u mnie lepiej,ale wczoraj tez myslalam ze juz jest ok,zjadlam kilka pierozkow z serem i zwijalam sie z bolu ;/ zabka biedna widzialam twoj opis na gadu :( teraz ty chora chorsza trup,zdrowiej kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Ja dzisiaj o niczym innym nie myśle jak o tej kruszyneczce Madzi. To okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mroźno mroźno ale my pachniemy nie palimy oby do wiosny, dziś jestem pod wrażeniem matki Magdy cały dzień myśle, kurcze co to za kobieta.......................... trzymajcie sie ciepło , pachnąco miłego odpoczynku w końcu mamy weekend kiedy będzie ciepło ja już mam urlop zaplanowany w tym roku będę odpoczywać w Egipcie ;):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich cieplutko :D życzę miłego dnia :D u mnie 27 jovik 🌼 kaj jesteś ? sadny dzien 🌼 jak zdróweczko lepiej ? pachnaca aga 🌼 jak na uczelni kolokwium po zaliczone :D Mart@ 🌼 biedny bezbronny dzieciaczek zabka 🌼 zdrówka życzę :D @gusia 🌼 w kinie byłem w tamtym roku na Bitwa warszawska :D Goldena 🌼 będzie dobrze :D życzę wytrwałości trzymam kciuki 🖐️ 🖐️ mamuska44 🌼 u mnie 27 brrrr :D uściskaj swojego ślubnego za 1 rok BP :D xx444 🌼 sekundowe zachcianki zajarania męczyły mnie przez 9 miesięcy ale wszystko minęło i już jest OK. :D monamas 🌼 już nie długo bo jak się nie mylę to za 3 dni IMPREZA :D dodob 🌼 jak możesz to się odezwij jak ci idzie bp kaja__ 🌼 fajnie jest nie palic :D Regres 🖐️ zycze przyjemnie spędzonych chwil w kinie :D Grzeslaw 🖐️ i wszystkim nie wymienionym 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zlosliwiec,lepiej,ale musze uwazac na zoladek,bo kawe czuje ze wypilam ;/ u mnie w tej chwili po tej cieplej stronie jest -11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie; Złośliwiec jak zwykle pamięta o Wszystkich.Gratuluję wspaniałej pamieci.Prawie całą noc nie spałam po wiadomościach w mediach; czuję się jak śnięta.Poraziła mnie wiadomość o Madzi z Sosnowca,że też takie typy jeszcze istnieją! Reasumując - PATOLOGIA !!!! Nie jedna rodzina chciałby mieć dziecko a tu taka wywłoka pozbyła się.Szkoda słów. Życzę spokojnego weekenu,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwiec jeszcze w poniedziałek ostni egzamin, ale jak do tej pory jest dobrze , mozesz przyjść na wywiadówkę :):):) miłej soboty choć mroźna, słoneczko świeci i tak za okna wygląda pięknie pogoda :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Sądny dzień życzę zdrówka:)🌻 Goldena trzymaj się bez papierosa:)🌻 Żabka tobie również życzę zdrówka:)🌻 xx444🌻 Złośliwiec Regres pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w mroźną sobotę :-))))) Ja BP🌻 Złośliwiec, Grzeslaw - dzięki chłopaki za słowa otuchy Sadny zdrowiej nam szybciej i uważaj na zoładek{kwiat] Żabka gdzie jesteś?Jak się czujesz?🌻 pachnąca aga - na wywiadówkę pójdziemy wszyscy z topiku ;-))) xx444 - podpisuję pod tym co napisałaś oburącz @gusia a Ty gdzie?, kawę zawsze razem pijemy a dzisiaj?Już zaparzam i czekam, na wszystkich czekam Mart@ miło,że się odezwałaś ale nie słyszę, że BP 🌻 A zapomniałabym o Regresie, też czekamy na Ciebie :-) Uściski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to juz jest szczyt wszystkiego,zoladek wyzdrowial za to zatoki mnie zlapaly ;/ no kurwicy z nerwica dostane,leb mi rozrywa.Musze jutro zaraz rano teraflu zatoki kupic.Ide sie polozyc.Ale steperkowi nie odpuscilam leb nie leb deptac musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na śniadanko , właśnie upiekłam pyszny chlebek , zaraz ugotuje kakao i zapraszam chętnych miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Goldena,już jestem na kawie,przynoszę pyszny jabłecznik-dzieci piekły,bo ja byłam na pogrzebie-gdzie wymarzłam. U mnie piękny śnieg,a temp.-8,ale -27 to już okropny mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien zdrowiej nam , myślę że dzis czujesz sie lepiej, dużo zdrówka dla Ciebie i wszystkich pachnących tu przyjaciół naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czesc dziewczyny 🌼 u mnie jest 25 ale chętnie się załapię na śniadanko :D ciepły chrupiący chlebek z masełkiem i dżemikiem i gorące kakao :D a na deserek przegryze pysznym jabłecznikiem :D wstawać śpiochy pachnąca aga i @gusia sponsorują dziś pyszności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani Ja BP 🌻 - melduję się Nawet nie wiem ile mrozu w domku, obijam się równo :-))) Agusia już wpadam na kawusię, jabłecznik jest, ja drożdżowe dowiozę - uczta na całego !!!:-D Dziewczyny (i chłopaki też) trzymamy się i nie palimy !!!!!! Co chwilę będę wpadała na topik, bo w domku siędzę i oby do wiosny. Aha 7 lutego - 3 m-ce hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Zapraszam na imprezę, nie wiem kiedy to zleciało, a jak brzmi! 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mija niedziela?? My po obiadku zjedliśmy rolade, kawusia wypita i zaraz jedziemy na basen zgubić to nasze obżarstwo:):):) ale czasem trezba coś dla ciałka zrobić i pyszności pojeść :):):0 Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli przygotowuje sie do wymiany telefonu,wolalabym nokie ale interesuje sie tez sony erickssonem xperia arc s i w zwiazku z tym mam pytanie czy jest ktos szczesliwym posiadaczem takowego eryka?? albo innego na androidzie?? potrzebuje dwie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mmm,jakie pyszne wczoraj było śniadanko i jakie pachnące towarzystwo:) Pachnąca Ago,z przyjemnością wypiję z Tobą kawę,proszę się dołączać:D Jeszcze ten tydzień i ferie:) Udanego i pachnącego tygodnia🌻🌻🌻 ps.dziś zapraszam na rozgrzewający żurek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień Na żołądek ugotuj len,a na zatoki to np.czosnek Życzę zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich BP 🌻 pachnąca aga, ja wpadam na kawusię, a jutro zapraszam wszystkich na torcik, kawkę, herbatkę. Jutro mam 3-miesięcznicę (krcze jak to cudownie brzmi) Żabka, Sadny - no dziewczynki zdrowieć mi tu szybciutko bo bez Was imprezka do d..y Chłopaki na Was czekam również :-) Wpadnę później bo klawiatura mi zamarza ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Pozdrawiam wszystkich BP🖐️ Trzymam za Was kciuki, nie dymcie, nie palcie a wszystko będzie ok:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje przetrwalam chorobę :D dziś pierwszy raz od tygodnia będę chodzić na steperze :) ja Trzymam się dobrze bp tylko te sny ,,, eh ciągle pale to straszne na szczęście to tylko sen . mój mąż przychodzi z pracy przesiąkniety tym smrodem bo w szatni sie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smród aż głową boli ale co można zrobić takie życie... aha jeszcze się pochwale że przestałam pić kawe zaczęłam pić zbożowa :) Pozdrawiam was trzymajcie się ciepło w te mrozy :) a i czekam na imprezę goldena :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej a ja nie pale 5 miesiecy juz Niby wiedziałam ale jakoś taki szok ... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×