Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres:) no wiesz, pić tak samemu..do lustra? My po 13-tej:) ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk - gratulacje - 🌻, dużo 🌻, znaczy bukiet 🌻 ;) ja też chcę teraz pić !!!!!- poproszę pić !!!!- nie czekam do 13 - tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie godzinka w tą czy w tamtą... Regres jako jedyny na razie facet, stawaj przy barku i polewaj :) Ja poprosze whiskacza z kosteczką lodu - na poczatek ;) Resztę zapraszam tez, buteleczek do wyboru, do koloru ;) ;) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ale mnie 2 razy powtarzać nie trzeba :D dla Vonk ---> Whisky z lodem :D http://www.e-drinks.com.pl/drinki/whiskey/whisky_soda.htm dla ojejkujejku absynt :P http://www.absinthwelt.de/product_info.php/products_id/132 a dla jovik ze mną : http://farm2.static.flickr.com/1098/1119651076_851fb9a86e.jpg :P jak ktoś dotrze to poleje Zdrowie niepalących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee..Regres- Żytniówka:D:D A pamietasz Stołową?? No to chlup....:D Góóóórrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaluuuuuuuuuu!!! Czyyy Ciiiiiiiiiiii nie żal?:D;) Yhykm..ogóreczka na zagryche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przy żytnióweczce, to można "góralu.....", a ja to muszę tak raczej na smutno i nostalgicznie - w końcu rodzaj alkoholu wymusza odpowiednie zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamietasz Stołową??" ba, Bałtycką,poloneza,i Vistulę też mnie to sie ze łbie już kręci hyyyy i czkawkę mam :P ps.spadam do domu wytrzeźwieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 🖐️ Vonk 🌼 z okazji roku BP życzę wszystkiego naj naj naj :D i nigdy więcej śmierdziela z tej okazji wznoszę toast i stukam się z tobą lampką szampana stuk stuk STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Złosliwiec:) Jak miło, że jesteś na topiku👄 Pozdrawiam serdecznie i Twoje dębowe kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 wonk🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i ja dołaczam sie do gratulacji ..zaczełas drugi roczek .i oby wiecej takich rocznic ..ale coraz mniej ludzi pali i dobrze ..jak widze babke z fajeczką ..to mi jej zal bo wiem ze ja tez tak nie raz zapaliłam gdzies w kaciku ..i teraz jestem spokojna ze juz mnie ro nie dotyczy ....aby nigdy ..nie dac sie sprowokowac ...pozdrawiam wszystkich bardzo goraco ..padnieta jestem dzisiej cos mi cisnienie dokucza takze ide hop do łozeczka zimno w domu brrrrr dobrej nocki wszystkim ..pachnacym🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kacu:O po wczorajszej imprezie nie za bardzo dziś... Regres wyrzucił mnie pod drzwiami i zwiał...taki kolega!!!;) Zartowac lepiej niz chorować-:D Pozdrawiam Was, u mnie słoneczko świeci, chociaż zimno jak jasna cholera! Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Ladnie to tak bezemnie balowac :D Zycze slonecznego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze mi i mam mega kaca zawroty głowy i piję Maślanę pamiętam tylko że coś Jovik mi wczoraj marudziła że zimno, że źle sie czuje,że będzie wymiotować :P odprowadziłem ją do chaty i nic nie pamiętam :P :D:D:D:D Miłego dnia bywalcy :D Vonk teraz czekam na 2 rocznicę :) basiek trzeba było zajrzeć na kielona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wczorajszej bibce zdycham leżąc na biurku ;) Mam nadzieję że do 2-giej rocznicy wydobrzeję... Dziekuję wszystkim za gratulacje. Motywują strasznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawiusią ..moze ktos ma ochote :):) Dobrze ze ja wczesnie zwiałam z rocznicy wonk🌻to dzisiej dobrze sie czuje :):):)u mie dzisiej tez słoneczko i trzeba sie na spacerek wybrac z wnusiem ..takze do wieczzorka wypije kawke i trzeba korzystac zpieknej pogodypozdrawiam wszystkich i miłego dnia zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - Jovik i Regres uwalili się jak nie przymierzając ....................osoby świętujące 1-szą rocznicę Vonka, a ja na smutno i....... "raz do koła, raz do koła......."i "miałeś chamie złoty róg" , następnym razem też piję czystą ;), miałabym normalnego kaca, a tak to mam migernę :) 😘 dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -07 09 2010 1. Zlosliwiec ------------->1978 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 4 mies 29dzień) 2. Jovik-------------------->1766 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 10 mies 2dni) 3.Balbina------------------> 934BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 6 mies22 dni) 4. Sadny dzien -----------> 927 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 6 mies15dni) 5. Neri11 ------------------> 758 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 29dni) 6. AgaB--------------------->735 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 5 dni) 6. Bella 1962 -------------> 678 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11 mies 9dni ) 7. Pachnąca aga ---------->640BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies 1dni) 8. Ojejkujejku ------------>639 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies ) 9. Madziuchna 04 ------- >606 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 7 mies 28dzień) 10. Regres ---------------->494 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 4 mies7dni) 11.Vonk ------------------->366BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 2 dni) 12 Jullka 01--------------->359 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (11mies 25 dni) 13.Mamuska44 ---------->356 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (11 mies 22 dni) 14.Farbowana_lisica ---->333BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (9mies 30dni) 15 Lorika ----------------->239 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (7 mies 27dni) 16.Witch321 ------------->233 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 21dni) 17 Grace R --------------->227 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (7 mies 15dni) 18.Basiek1 ---------------->175 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (5mies 22 dni) 19.Monamas -------------->131 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (4 mies 7 dni) 20.Żabka ------------------->97 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 3 mies 7dni) 21. dodob--------------------55BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (1 mies 24dni) 25. Ja-ka----------------------38Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (1 mies 8dni) Aga B witaj na pachnącej liście Jovik cieszę się że jesteś po przerwie;) vonk gratulację🌻 niestety opóźnione bo nie miałam tydzień neta i ominęła mnie twoja impreza Dla wszystkich z listy przesyłam moc buziaków i spadam robic kolację :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- o tej "niepamieci" to moze ciszej mów;) mój mąz siedzi obok;):D Pozdrawiam. Żabka, dzieki za liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich 🌼 🖐️ cześć żabka dobrze ze jesteś 🌼 jovik 🌼 a ja objadłem się tortem i tez leżałem z obżarstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam po chwilowej przerwie jeszcze raz :) Jovik "Żabka, a Ty co? Nie ograniczaj sie do tabelek- skrobnij cos o sobie, bo nie wierze, ze Ci tak to BP lajtowo idzie" wcale nie jest łatwo ale staram się iśc naprzód nie chce marudzic i smęcić jak mi źle jak ciężko bo przecież każdy z was bardzo dobrze o tym wie jak jest to dlatego zostawiam tylko tabelki a oduczyłam się pisać o tym co mnie męczy i boli bo nie pamiętam kto ale ktoś mi kiedyś zwrócił uwagę że to jest topik dla rzucających palenie i tylko ten temat ma być poruszany a jak chce pisać o innych problemach to mam sobie utworzyc nowy temat :D więc jakoś tak to z grubsza wyglada Madziuchna żyjesz kochanie? ❤️ lisiczka ❤️ jak zawsze :D:D:D dla wszystkich którzy jeszcze nie śpią 👄 no i dla śpiacej sadny też oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- o tej "niepamieci" to moze ciszej mów" Jovik a ja myslałem że mąż wie że idziesz z nami na balety :O ;) i że będzie grubo :P boli bo nie pamiętam kto ale ktoś mi kiedyś zwrócił uwagę że to jest topik dla rzucających palenie i tylko ten temat ma być poruszany " żabko bzdura !!! pisz co cię boli a my postaramy sie jakoś ci pomóc !!! nie jesteśmy tutaj tylko od chwalenia i nagany Jesteśmy tutaj by ze soba rozmawiać i to nie tylko o tym że nie palimy .... Miłego Dnia dla całej ekipy :D 🖐️ ps.ale z was śpiochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, nie pamietam, aby ktos z nas Ci tu zarzucił takie rzeczy:( Jedynie ja Ci zwróciłam uwage na to, że tutaj NIE PALIMY albo nie udajemy, że rzucilismy:( Zale w kontekscie tego, żeby kogos usprawiedliwiać, że zapalił nie są tu mile widziane. Inne sprawy- tak.Ale Ty chyba to dobrze wiesz....skoro tutaj jesteś to znaczy, że nie palisz a to bardzo dobrze. Chcesz- piszesz, nie chcesz- też dobrze. Każdy ma problemy- jedni piszą, drudzy nie chcą...każdą decyzje trzeba uszanować:) Pozdrawiam niepalących..mało tutaj nowych, czyzby poszli gdzie indziej??? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:D Cóż...mąż wiedział, że ide ale nie wiedział JAK wracam..i niech tak zostanie. Jak mówi moja starsza koleżanka: "Mąż powienien znać pół prawdy a nawet mniej!!!!" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś ogólna niemoc mnie dopadła. Nie wiem,czy to przesilenie jesienne już, czy cokolwiek innego, w każdym razie odpływam... Nie palę, na szczęście i nie chce mi się, więc jest jakiś plus :) Pozdrawiam Wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas- chyba tu wszystkich jakas niemoc dopadła, bo nikt nie raczył sie wpisać:O Cóż... mam nadzieję, że ta "niemoc" dotyczy równiez fajek:) U mnie leje i szaro- buro:( Ide robić kawke, komu, komu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×