Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres---> moge Ci podac przepis na bezpieczne picie:) Jak juz czujesz, że nogi swoje a ty swoje to poproś o cytrynę! Tak- cytryne i... obierz ja i zjedz pół (po alko jest mniej kwaśna:p). Będzie Ci lepiej i "syndrom dnia następnego" lżejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, chlapnij moje zdrowie bo ja z racji przyjmowanego antybiotyku ten weekend na trzeźwo :(:(:( Brzmi strasznie, ale pocieszę się jutro rano jak otworze oczy i pomyślę jak Ty, biedny, sie w tym czasie bedziesz czuł ;) ;) ;) Kazdy medal ma dwie strony :) Miłego weekendu dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy i tycie i pryszcze--bledy w diecie rzucajac na chwile zmienia sie nam przemiana materi i nalezy diete dostosowac,kto tego nie robi tak jak ja to mu przybedzie tu i owdzie 12 kg :) a potem kupi sobie steper i beda mu tak jak mi spodnie spadaly,musze znowu zmieniac garderobe :) tym razem zrobie to z dzika satysfakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam.....widzę,że w ten piękny listopadowy poranek wszyscy jeszcze śpią;) A ja już do pracy się szykuję....ale może to i lepiej bo przynajmniej nie będę oglądać tej pięknej pogody ;) pozdrowionka dla wszystkich i miłego weeku czy pracy-zależy co tam kto ma w planach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny... a czy Ty naprawde gubisz na nim kilosy??? Bo ja chodze na fitness, siłke i jakos to mało efektywne..( Fajny, mąz kazał zamawiac:p ten steper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik na wadze stracilam i spadaja mi spodnie,no co mam ci powiedziec,jakies 2 rozmiary moge sie odwazyc mniejsze kupic.Zostalam z jednymi spodniami ktore mi z tylka nie spadaja. steper kupilam pod koniec sierpnia jakos tak,cwicze systematycznie godzine dziennie patrzac na telewizor,robie sobie 2 przerwy na picie po 30 minutach a druga po 50.za caly ten czas nie cwiczylam cos ze 4 dni,dwa co mnie w domu nie bylo i 2 co bylam chora tak solidnie. na poczatku pot sie ze mnie lal okrutnie i po jakiejs pol godzinie oddychalam jak do porodu (swietna technika:) ) teraz owszem troche sie spoce wiadomo,ale kondyche juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to biore ten steper:P tylko k...ewsko droga przesyłka:( Ale...co się nie robi dla figury:) dzieki za pomoc sadny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rzucalam fajki wygladalam jak miss anoreksji 55 kg wazylam przytylam 12 kg potem jeszcze 3 czyli dobilam do 70 kg!!! przed chwila sie wazylam jak odczytalam twojego posta waga pokazala mi 65 kg,podczas kiedy jest wieczor a wazyc sie powinno na czczo a nie wtedy kiedy czlowiek opity i objedzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wazy 6kg,to musi przesylka kosztowac:/ kurier DHL mi przywiozl a nawet nie wiedzialam ze wyslali,ja jakos w piatek wieczorem zamowilam a we wtorek mialam steper w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Własnie dobiłam do 70kg.:( 72:p ale wyjściowa waga to 59kg.:( źle mi....ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki...wielkie:)\ za 2 miesiące napisze co mi "spadło" tzn. ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja tez sie nieczuje za dobrze jak jestem za duza :/ teraz mysle ze tak akurat,a cwiczenie na steperku juz mi tak w krew weszlo,jest wpisane w codzienny grafik,i naprawde sprawiaja mi radosc te cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z tych aktywnych kobiet..:) rower, górskie wspinaczki, pływanie, fitness, silka i.... choroba tarczycy:( Ale dam radę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze polecam herbatke z biedronki just fit na spalanie z L-karnityna to te pudelka z rozowym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domu dopiero teraz .... piatek fajny ale dzisiaj sobote spedziłem z dobrym kumplem Byłem na mega koncercie .... moze ktos kojarzy zespół "sedes" albo "defekt mózgu" ???? Ja dzisiaj przy nich bawiłem sie megaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebisty był koncert !!!!!!!!!! No ja lubie takie klimaty i z tym sie nie ukrywam;) pozdrowienia dla fanów ... był fajny koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam żabko kochana czekam na torta Sto lat sto lat w dniu urodzin., nigdy więcej śmierdzieli i tylko samych miłych i słonecznych dni 🌻🌻🌻 miłego dnia 'ja szykuje sie na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres---------defekt mózgu oczywiscie ze kojarze,jak moglabym nie,mam nawet gdzies ich kasete (plyt CD jeszcze nie bylo) , no na takim koncercie trudno sie swietnie nie bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wiedzialam ze jeszcze graja,a moze znowu graja,Brzytwa juz dawno nie gra,chlopaki sie pozenili,porozjezdzali i po kapeli,ruszyles wspomnienia starych dobrych szkolnych czasow,czasow koncertow Brodnicy,Jarocina,czasow kiedy cale wakacje stopem sie jezdzilo po Polsce eeech wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia :) no jak nie znam jak znam :) Te kapele co wymieniłaś to czołówka starego dobrego punka ... wszystkie lubię :) Ale z tego co widzę to ty też klimaciara jesteś starego dobrego polskiego punka :) i fajnie,bo ta muza jest zajebista,proletaryat,armia,zielone żabki,ksu...itd Ale wczoraj było świetnie :) Ostatni raz na Sedesie byłem w Jarocinie aż mi sie łza w oku zakręciła jak wczoraj usłyszałem te stare hiciory ... echhh fajne są takie chwile:)taki jakiś sentymentalny sie zrobiłem:P pozdrawiam całą ekipę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×