Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

cos ze dwa chyba lata temy na WOŚP w gliwicach bylo KSU,nie moglam isc bo ąngela byla chora,kolega poszedl,potem do mnie dzwonil i mi spiewal do telefonu razem z nimi Jabol Punk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze taka plotkarska ciekawostka :) dwoch czlonkow Brzytwy ozenilo sie z moimi kolezankami ktore wogole nie jezdzily na koncerty,nie lubily takich klimatow,tylko jedna z nich miala babcie w Brodnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze Brzytwa to gliwiczanie?? wiem :) ale oni własnie jakiś czas temu znikneli z rynku ... no Armia to tez czołówka i podstawa gatunku :) ale powiem ci że nie byłem nigdy na ich koncercie ps.dodam jeszcze kapele Psy Wojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc tych starych dobrych punkowych kawalkow jest ciagle zywych tzn w sensie ze grane 25 lat temu czy teraz tak samo odnosza sie do wspolczesnosci jak wtedy,wiesz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi spiewal do telefonu razem z nimi Jabol Punk " hahahahahhaha:D nie uwierzysz ale kiedyś tak samo zrobiłem Moja siostra chciała isć ze mna na koncert KSU a ze miała jakies zaliczenia akurat za studiach to miała koncert przez telefon :P dokładnie na tym kawałku "jabol punk" :D ale jaja były :) ja telefon do kolumn a ona gdzies tam na uczelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Brzytwie nie byłem bo na Armii to z 5 razy byłem :) Jeszcze za starego fajnego składu jak był Maleo,Stopa I Brylewski :) ale ja nie wiedziałem że ty punkówa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czarnr glany z bialymi sznurowkami miales? :) i czerwone dzinsy (gumy) i czarna koszulka :) pol gliwic chodzilo ze sznurowkami mojej produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze te pierwsze sklady byly najlepsze,mi najbardziej w glowie utkwil koncert Brzytwy w Zabrzu najpierw na rozgrzewke gral big cyc dopiero co zaczynali byc znani,potem Brzytwa a na koniec klasyka polskiego punka Proletariat z olejem jeszcze takim szczuplutkim,bo potem sie spasl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Olej sie spasł mega aha na Big Cycu też kiedyś byłem , tez fajnie było ... Ale to byłem jak pierwsza płyte wydali byli wtedy mega popularni , typu Berlin Zachodni i babcia klozetowa :) Aguś nie miałem gumek :P ale miałem za to czerwone spodnie i glany tzw "rumunki " ranyyyyyyyy kiedy to było :) ale mi wspomnienia odżyły :) a tak na marginesie jak już rozmawiamy o punkowych kapelach to trzeba pamiętać że na ślasku u nas były ( a moze i jeszcze są ) takie zespoły jak :Liberum Veto,7 godzin snu,Rottwailer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to ja kiedyś cie zabiore chetnie na jakiś punkowy koncert ;) jak będziesz chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotwailer--gliwice,nie graja juz od dana niestety wiem 7 godzin snu i liberum veto tez nie a szkoda .... chodziłem na ich koncerty często do Mega Klubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś fajnie wiedzieć że jesteś fanką takie muzy :) miło mi że mam tu taka powierniczkę punkowej muzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :) a z takick mniej znanych kapel to kwazar i puniceffaust tez kolega moj gral moze slyszales Sałat na niego mowilisny,zreszta mowimy do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tych kapel nie słyszałem ... nie obiło mi sie uszy ;) Aga ja uciekam bo muszę życze Miłego dnia:D ps.super wiedzieć że lubisz taką muzę myslę że ten temat jeszcze kiedyś poruszymy Aga :D a tymczasem 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Regresku,muzyka to kawal duszy,zawsze zostaje gdzies w czlowieku :) ja za niedlugo tez jade do rodzicow na obiadek :) bywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko czekam na torta Pokaz nam się tu dziś jeszce raz biegnę do Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wiesz jest wieczór to lampeczka winka może też być STO LAT !!!!! dla Ciebie miłego wieczorku kochani bo nasz topik to coś pięknego a od jutro palacze mają problem , dobrze ż enas to nie tyczy.bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Jestem jestem :) z mirenowym bolem głowy niestety:( Ale co tam :D Zapraszam na tort i alko :D a co wlaśnie na noc zeby bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę udanego pachnącego 🌻 tygodnia. Od dziś zakaz palenia, no zobaczę co niektórzy będą porabiać, jakieś uniki, chowanego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie długo mnie nie bylo ale mielismy w domu gości i nie mialam chwili wolnej dzisiaj od rana w radio tylko o paleniu bo od dzis zakaz palenia w miejscach publicznych rewelacja ;) to mi sie podoba wprawdzie nie przeczytalam wszystkiego co pisaliscieod 5 dni ale ja widze same plusy zycia bez fajek a jesli chodzi o tycie czy cere proponuje raz w tygodniu dzien sokowo owocowy rewelacja w kazdym calu nie tyjesz witaminy naturalne same superlatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×