Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

lorika, monomas....nic dodac, nic ujac... zabka, to prawda, znajdz granice miedzy niepaleniem a paleniem z przewrami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko wierzymy w Ciebie i pamietaj nas nie mozesz zawieźć 🌻🌻🌻 u mnie dzis świeci pięknie słoneczko, zapowiada sie piękny słoneczny, ciepły dzień. jak patrzę w tv tpo wierzyć sie nie chce że taka słoneczna pogoda a tam gdzieś ludzie mają taki koszmar z wodą. zapraszam na kawkę, herbatkę a moze wolicie kakao zapraszam. miłego słonecznego i pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Wita nas dziś nowy dzień. To co było jest jak sen... Patrz do przodu, a nie wstecz, Życie to tak piękna rzecz. Ciesz się głupstwem, chwytaj chwile... Doba ma ich przecież tyle pachnaca aga--ja poprosze kawke bez cukru i smietanki---dziekuje--🌻 Milego i slonecznego dnia zycze ja zaraz do pracy zmykam papaski--🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tez świeci słoneczko :D pachnaca aga 🌼 nie odpuszczę takiej okazji i chętnie z tobą napije się herbatki :D zaraz jadę na działkę się opalać i na grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec aj zazdroszcze Ci :) działeczka, opalanko i gril ach same przyjemności. Ja zaraz zjem obiadek i idę na wyciecze rowerkową. Wczoraj mi się udało nawet 19 km przejechac Potem troszke musze odpocząć. Bo noc ma dziś pracowitą:):) ide na pielgrzymkę do Lichenia tak więc rano jutro mnie nie bedzie z kawką. miłego odoczynku dla wszystkich w końcu sobota żabko odezwij sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oj bolalo bolalo ten tramwaj znaczy sie i jeszcze troche boli ;/ lorika monamas to ja dolanczam do klubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może załóżmy klub kobiet, które rzuciły palenie i trafiają na mało odpowiednich mężczyzn...ha ha ha... :) ja zaraz wychodzę na piwo z przyjaciółką (palącą), ale ja... skończyłam z tym blisko 40 dni temu :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Fajnie pachnąca aga 🌻moje marzenie własnie pojechac doLlichenia ..napewno sie spełni moze w tym roku sobie zrobimy wycieczke z mezusiem..Zabko🌻ale cie rozgrzeszamy co ...ale fajnie ze masz tyle pomocnikow kazdy Ci tłumaczy po swojemu ....ale bedzie dobrze .....tez dzisiej byłam na działeczce spiekłam sobie plecki ale naprawde az sie dudza raduje jak swieci słoneczko ...a z drugiej strony serce sciska co sie dzieje w Sandomierzu ..juz za duzo tej wody ..moze sie wkoncu unormuje wszystko pozdrawiam was serdecznie i pachnaco ...mąz tez dalej trzyma sie dzielnie tylko ma te swoje nicoretki .. bez nich narazie nie daje rady no zobaczymy jaki bedzie dzielny ja juz mam na liczniku 1050 dni ..az nie wierze pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie🌻🌻nie bede wymieniac po kolei ale 🌻🖐️wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas to może załóżmy klub kobiet, które rzuciły palenie i trafiają na mało odpowiednich mężczyzn...ha ha ha... hahahahahahahah nie zgadzam sie !!!! Na tym topiku takiego klubu nie bedzie ja na to sie nie zgadzam !!!! i juz!!! '' Te które rzuciły fajki robia to dla siebie nie dla przyszłych facetów !!!! i tak jest ps...monamas nie podburzaj !!! Ps 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Muszę sie pochwalić że wygrałem 350 zł :) Postawiłem wczoraj 100 zł że na żużlu wygra Jarosław Hampel tzn w Grand Prix na żużlu .Dla laików informacja ze jest to cykl turniejów o Mistrzostwo śwata w tej dyscyplinie sportowej .Dla pełnej informacji dodaje fakt że Tomasz Gollob był drugi :) trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówka wczesniejszego postu nie mam pojecia skad sie wzieła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Witam w ten piekny sloneczny niedzielny poranek :D Zycze udanego dnia oczywiscie bez dymku papierosowego:D Ja dzisiaj znow do pracy wiec znikam 🖐️ Regres---gratulacje wygranej 🖐️ sadny dzien---🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Regres-----przypuszczam ze z tych uczuciowych tematow he he ci sie wziela :) to co pijemy dzis??? Regres stawia Basiek i ja juz czekamy z kufelkami i lampkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam :p Tylko bez podtekstów :P Mam dzisiaj szaleńczy humor i lekkiego kaca ;) Bo wczoraj z kumplami na tym żuzlu byłem:) W knajpie my oglądali żużel a jak sie dowiedziałem juz ze wygrałem to i postawiłem po setce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moj byly kaca leczyl maslanka,a mi zawsze dobrze robi rosolek milego leczenia :) zaraz mykam do rodzicow pa bawcie sie pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przypiekłam się wczoraj na słońcu,ale to nie zniechęca mnie do dzisiejszego leżenia i opalania mniaj przypieczonych wczoraj części ciała. Opalam się i uczę, więc łączę przyjemne z pożytecznym :) Regres--> oczywiście, że ja rzuciłam palenie dla siebie. Mojego ex też rzuciłam... i też dla siebie :) I jest OK :) Przyjdzie czas, że trafię na tego właściwego :) Wczoraj było piwko z przyjaciółką - u mnie bez papierosa i bez większego poświecenia :) Cudnego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> oczywiście, że ja rzuciłam palenie dla siebie. Mojego ex też rzuciłam... i też dla siebie I jest OK monamas----------podpisuje sie pod tym obiema rekami i nogami :) dobra teraz juz naprawde jade he he bo mi rosolek tatusia ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie monamas 🌼 :D sadny dzien 🌼 :D Regres 🖐️ :D oczywiście ze ja rzuciłem palenie dla siebie mojej ślubnej tez nie rzucę bo bardzo ale to bardzo ją kocham też dla siebie i jest OK. :D a drugiej takiej już nie znajdę oczywiście dla siebie i jest OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wrocilam piekna pogoda jest oby sie utrzymala jak najdluzej taka,ale na cuda nie licze pozdrawiam pachnaco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie...Ja już po Mielnie,ale nie był to wyjazd moich marzeń a taki miał być:( Regres"bo mi głowa pęknie ponoć na kaca najlepsze jest powietrze z pompki od materaca ale wolę piwo " w hotelu ,w którym byłam był kelner jak sobowtór M.Wójcika właśnie....No kopia ,wypisz ,wymaluj:D Śmiać mi się chciało na sam widok jego:) Generalnie z tymi facetami to macie rację dziewczynki,tylko ja myślę,że to może ze mną coś nie tak a nie z nimi;) ja ostatnio,właśnie nad morzem kupiłam paczkę śmierdzieli....Tak,przyznaję się.... ale nie,nie zapaliłam...Musiałam poczuć tylko świadomość ,że mogę je kupić....I takim oto sposobem to było prawie 10zł najlepiej jak i najgorzej zainwestowane:( Czuję,że śmierdziele tylko czekają na moją wpadkę...Stoją za moimi plecami i zacierają ręce...Myśląc-już niedługo maleńka,już niedługo.... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌼 Witam w poniedzialkowy poranek trocze pochmurny :) Zapraszam na kawke.herbatke....... farbowana_lisica----mam nadzieje ze mysli o zapapaleniu Ci minely,wiesz szkoda by bylo tych dni pachnacych 🌻 Milego i spokojnego dnia wszystkim 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×