Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i(n(k(A)

Nie.nie odezwe sie i nie, nie napisze

Polecane posty

Gość a ja mam takie pytanie
ile Ty niki i Twój sms-owy rozmówca macie lat? to miłe - te Wasze rozmowy :) i na dosyć wysokim poziomie - ciekawa jestem Waszego wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Na wysokim poziomie?:) Mi właśnie się wydaje, że rozmawiamy jak nastolatkowie.:) Już stara du... ze mnie-mam 23 lata, a on 27.:) Nie jestem pewna co do tego wyrażenia czy ma swojego aniołka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
to miłe....i aż ciężko uwierzyć że ktoś ma tak fantastycznie ale takie rozmowy sa właśnie najlepsze :) niedosłowne a wyrażające tak wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Czy ma o kim fantazjować, a jak napisze, że ma swojego Aniołka do fantazjowania, to pociągniemy dalej, żeby dowiedzieć się kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie czasem jest takie smutne
Ilona a co radzisz napisać do męża coś miłego, nie widzieliśmy się od wczoraj, jutro wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
A cała ta rozmowa zaczęła się od niewinnych przeprosin za to,że mnie w nocy obudził.:) To uczucie,rzeczywiście fajne-dawno takiego nie miałam,zważywszy na to,że od roku jestem sama,a wcześniej byłam w 5 letnim związku.:) Napisane i wysłane tak jak doradziłaś ilona,czekamy na ewentualną odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keya90
do ja też mam taki problem powiedz jeszce raz dla typa co do niego czujesz jeżeli on bedzie widział w tym problem to nie spotykaj sie z nim więce bo mu tylko i wylącznie chodzi o seks i tyle tego dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Piszta, bo ja spać muszę, o 5 wstaję. Swojego też bajeruję, dwuznacznymi rozmowami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
skoro idziesz spać,to za wczasu doradz co odpowiedzieć na dwie ewentualne wersje,żeby się dowiedzieć o kogo chodzi.:) 1.Jeżeli odpisze,że ma swojego aniołka. 2. Jeżeli odpisze,że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Do męża: Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Czyjś czuły szept jest jedynym pragnieniem. A czyjś dotyk jedyną namiętnością. Ty i zawsze tylko Ty. :) Tęsknię za Tobą ... (tu wpisz jakieś miłe określenie, którym go nazywasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam podobny problem
keya90 - mam jeszcze raz się z nim spotkać i mu to powiedzieć? nie wiem czy nie będzie to narzucanie się na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
1. Mam takiego Aniołka: "Doprawdy? Nic mi nie mówiłeś, że ja nim jestem, a wiedz, że jestem jedynym Aniołkiem na ziemi. ;)" 2. Nie mam takiego Aniołka: "Czym jest życie bez czyjegoś ciepłego uśmiechu, splecionych rąk i bliskości. To najcenniejsze, a mi samej tego brak. Mam nadzieję, że ja również kiedyś spotkam swojego Aniołka. :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie czasem jest takie smutne
dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
ilonaw-ten ostatni post był do mnie skierowany? Bo jeżeli tak to będzie zbyt odważna wiadomość.:) No nic,spróbuje coś sama sklecic aby się dowiedzieć o kim ma te kosmate myśli.:) Jeżeli oczywiście dostanę odpowiedź na poprzedniego smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Ja zawsze stawiam na jedną kartę i dobrze na tym wychodzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Skoro w ten sposób piszecie, to nie sądzę żeby tu było coś odważnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Idę spać, dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
szkoda,że poszłaś spać ilona,bo mój amant odpisał-nie wiem co rozumiesz przez swojego aniołka? A czy masz kogoś? I powiedz mi jak obiekt może być zle odebrany?:) Ech...no to jestem w kropce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytabe
hey a ja dzisiaj miałam mega dylemat czy napisac mu dobrej nocy... w końcu to zrobiłam ale echo... i wiecie co wam napiszę dzisiaj znalazłam niezłe porównianie do tych stanów- zauroczenie to przejściowy imbecylizm i angina psychiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie czasem jest takie smutne
niki i co odpisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keya90
wiesz co ciężko mi cokolwiek powiedziec bo nie byłam w takiej sytuacji. Ale wydaje mi sie że jeżeli jeszce raz nie spróbujesz to bedziesz się z tym męczyła. Lepiej żałowac ze się coś zrobiło a nie wyszło niż że sie nie spróbowało... przynajmniej tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Witam was dziewczyny,wczoraj moja rozmowa smsowa toczyła się jeszcze przez jakiś czas, poradziłam sobie nawet sama z odpisywaniem.:) Na dobranoc mój obiekt starań życzył mi niegrzecznych snów i sam stwierdził,że może ja mu się przyśnię również w taki sposób.:D Ale dzisiaj jak narazie jeszcze sie nie odezwał. Myślicie, że powinnam coś pierwsza napisać? Oczywiście liczę na Ciebie ilonaw.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Ja bym poczekała aż do wieczora, a jak się nie odezwie napisała coś miłego na dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ksiedza polecam
KOCHANKA KSIĘDZA !! Romans uczucie rozstanie i to głośne na całą Polskę a dziewczyna nadal walczy i go kocha mimo że jest księdzem wystarczy obejrzec i napisac jakis komentarz zeby jej pomoc wiadomo jest ze ten ksiądz i jego przelozeni oglądają te filmiki ! http://www.youtube.com/watch?v=C5HA0EbGKE4 http://www.youtube.com/watch?v=duVFe9g1xNA http://www.youtube.com/watch?v=0BSbUw_2XAY http://www.youtube.com/watch?v=VuUZHOqc31c http://www.youtube.com/watch?v=Jqgiq8VLxc8 http://www.youtube.com/watch?v=wxOcUGfdI7k http://www.youtube.com/watch?v=j3JTHpbtBpQ&f eature=related http://www.youtube.com/watch?v=aeajmzTb4Yo&f eature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ja myślałam nad tym,aby zapytać się co takiego mu się śniło po naszych wczorajszych rozmowach.:) Ale skoro lepiej będzie zaczekać do wieczora to tak chyba zrobię,chociaż strasznie korci mnie żeby już zadać mu to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Wieczorkiem zadasz, jeśli do tego czasu nie napisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ok, będę twarda i zaczekam do wieczóra, a nóż sam się odezwie,chociaż wątpię w to.:) Tylko Ilonko bądź na posterunku, żeby jakby co doradzić mi co napisać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Staram się, chwilowo idę odespać, bo do późna smsowałam, a dzisiaj zapowiada się emocjonujący wieczó (obym tylko wytrzymała i nie zaciągnęła Go do łóżka - za szybo)zajrzę za godzinkę z kawałkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny, ja niestety też mam tego typu problem co Wy i nie wiem co mam robić:( ale to chyba jest w większości moja wina... A więc od jakichś 4 miesięcy spotykam się z chłopakiem, na początku wszystko było super, a on bardzo się o mnie starał zawsze pisał do mnie rano, po zajęciach i na dobranoc ... szczerze powiedziawszy ja sie do niego pierwsza odezwałam może ze 3 razy... no i teraz od jakichś 5 dni jest taka sytuacja, że od dosyć niechętnie pisze do mnie, w ogóle wyczuwam zmianę w jego zachowaniu i sposobie pisania, nie wiem co mam o tym myśleć:( przecież widziałam jak bardzo mu na mnie zależy a teraz mam wrażenie, że to wszystko minęło... bardzo źle mi z tym, ja już się zaangażowałam a on po prostu mnie olewa... powiedziałam sobie, że nie będe się tym zadręczać i też będe go miała gdzieś, no ale nie potrafie!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ja też właśnie do późna smsowałam ze swoim obiektem westchnień, a poźniej przez te niegrzeczne smsy miałam problemy z zaśnięciem.:) Jeszcze nigdy tak nie miałam,nawet jeszcze nie spotkałam się z tym facetem osobiście,ale tak mnie do niego ciągnie,że szok-oczywiście pod względem fizycznym jak i psychicznym,bo po dotychczasowym kontakcie widzę,że jest do rzeczy.:) Ilonka trzymaj się jeszcze przez jakiś czas,ja rozumiem że hormony szaleją, ale musimy być twarde.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×