Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

ale znów dziś dużo piszę :) córa śpi to ja buszuję :D patrzcie na allegro jakie sprzedają specjały dukanowe :):):) te łazanki otrębowe to fajna rzecz :) można by to własnoręcznie wykonać-ciasto zapewne takie samo jak na pierogi, i można by zrobić jak normalne łazanki z mięsem(chudą zmieloną wołowiną) i kapustą :) (które uwielbiam).Kurde na pewno coś wymodzę jak mi się zaczną dni warzywne :) no i w ogóle stwierdzilam że chyba muszę zaopatrzyć się w kilka rzeczy, które są na szczęście na allegro, myślę o kupnie: -skrobi kukurydzianej (widziałam na allegro 500g za ok.6zł:)) -słodzika w płynie(huxol)- 1litr chyba 19zł -słodzika w proszku(tez np.niemiecki huxol) -proszku zasadowego i może coś jeszcze, na razie nie wiem co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie robienia sernikobrowniesa:) ale juz widze ze cos jest nie tak :o nie wiem czy do czegos sie bedzie nadawał, jak nie to mnie szlag trafi, tyle składników poszło wyjelam po 35 min i ta brazowa czesc byla ciapowata włożylam znów na troche do piekarnika i czekam na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś piszę sama ze sobą :o :D więc już Wam mówię, co z sernikobrownies-em (jeju co za nazwa :p) potrzymałam go chyba jeszcze ze 20min w piekarniku, wyszedł ciut lepszy niz wczesniej(konsystencja).Jeszcze nie wystyg dobrze ale już jestem po degustacji :) i jest pyszny :) wiem już co zrobic inaczej nastepnym razem zeby był jeszcze lepszy, czyli: -wiecej niz teraz słodziku (jest mało słodki) -inny ser biały, miałam taki z tesco, rzadki jak twaróg, a lepszy bedzie jakis suchy ser np bieluch z lidla -przydałoby się coś wymyślic, żeby ta brązowa częśc była gęstsza...ale jajek się bez cukru na pianę ubić chyba nie da :( -acha a serek homo lepszy byłby tez gęstszy niż ten z lidla w wiaderku, ale serek homo np z tesco (formowy tesco)jest baaardzo gesty a tłuszczu też ma 3% i w ogóle smaczniejszy jest- bardziej taki smietanowaty a nie kwasny jak ten z lidla Takze nastepnym razem ciut zmodyfikuje ten sernik i bedzie git :) i roboty przy nim nie ma wiele :) w 2 miseczkach wymieszałam te 2 czesci sernika , zajęło mi to kilka min :) POLECAM TEN SERNICZEK dziewuszki :) NO NIECHżE SIę KTóRAś ODEZWIE 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam się:D co za dzień:o w szkole tylko byłam po wpis z kolokwium i stałam w kolejce-mojej ukochanej-do dziekanatu, później sprintem na dworzec. no i na koniec podróż autobusem(kierowca chciał nas żywcem ugotować:o) do domu. ochłodziło się...oby jakiegos huraganu nie było:o czy tylko ja(no i 2 moje koleżanki:D:P) mam tak, ze każde buty mnie obcierają, uwierają??!!:o mam obie stopy w odciskach:o:( paula ten serniko-coś tam:D też mnie zainteresował, ale znając mnie - zjadłabym go w 2 dni(:o) - wiem to po przykłądzie z piernikiem, to wole go nie robić;) dotychczas tylko piernik robiłam i wg to był taki jak NORMALNY piernik:) od początku diety ubyło mi 3cm w biodrach!!! :):) DOBRE I TO... mi pewnie powiedzą, ze schudłam jak będę się słaniać na nogach i ważyć 40kg:(:D choć włąściwie to sama spektakularnych efektów nie widze:o co do wagi to żyje w nieświadomości. ostatnim razem w 4 miejscach pokazała 4 różne wyniki:o coś mi się zdaję, że wszystkie wadliwe egzemplarze przypadły NAM :O:D idę się położyć bo paaadam:o jutro pobudka przed 6:o:o ostatni raz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) jowita- ja to bym kazała Łukaszowi interweniować, mamuśka jak się rozkręci to Wam całe wesele zorganizuje:o witaj ENI dziś się zważyłam...:o waga bez zmian jakim cudem?!?! dobre przynajmniej to, ze w biodrach znów -1cm ;) w sumie już 4cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,pisze juz na innym temacie,ale jest nas tam az 2 :) Dzis zaczelam walke z kilogramami,i mam nadzieje,ze ze moge to robic z Wami!!!! Moge????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:) Napisze co dzis zjadlam i co zamierzam zjesc:) Na sniadanko zjadlam maly jogurt naturalny,a do tego 3 platerki wedliny drobiowej,do pracy wzielam serek wiejski,a po pracy zjem gotowane udko z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze Wam powiem,co mnie sklonilo do tej diety...moja kolezanka z pracy "dietuje" sie juz ponad 3 miesiace - fakt,ze waga startowa ogromna,bo 130 kg,ale schudla juz 32 kg,i nie chodzi glodna,dobrze sie czuje. Postanowilam i ja sie wziac za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nigdy nie bylam na zadnej diecie...Ale tez nigdy nie wazylam tyle ile teraz. Wiec nie musialam raczej,ajesli mialam pare nadprogramowych kilogramow,to uprawialam jakis sport,typu jazda na rowerze,czy chodzenie na aerobik. Teraz jednak przytylam duuuzo,i musze sobie pomoc dieta,a wydaje mi sie,ze ta jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez mam taka nadzieje,choc moze nie zalzezy mi az tak bardzo na czasie,a bardziej na tym,zeby zgubic te kilogramy i nie obawiac sie ich powrotu. No zobaczymy. Dzis rano na wadze bylo dokladnie 75 kg.,wczoraj bylo 74,6 - nie wiem czemu,od dzis sie regularnie bede wazyc,i zapisywac sobie w notesiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) melduję się i ja :) nie miałam czasu wczoraj pisać, z drugiej strony tyyyyle napisałam w sobotę że czuję się usprawiedliwiona :p paula witamy drugą paule:p :D Czy nie będziemy miały teraz problemów komunikacyjnych?:D może po prostu Ty będziesz paula24 a ja paula? ;) powodzonka życzę w dietkowaniu :) robiłaś test Dukana? co Ci pokazał? 100krotka---- nie tylko Ty i Twoje 2 koleżanki macie tak, że każde buty obcierają :o :D ja również, mnie potrafią obetrzeć do krwi nawet nowe kacie domowe :p a każdy nowy but "na dwór" to już obowiązkowo moje stopy mają już tyle blizn i szram po nowych butach że szok :o :D Czyli Twoja waga też nie leci :( ale centymetry lecą!!!:) to super:) gratulacje :):):) ...chyba też się dziś zmierzę.... jowitko---własnie ciągle zapominam się Ciebie spytać co z tą salą weselną co byliście kilka weekendów wstecz ogladac?pasowała?:) a co do tego zachowania teściowej...szczerze współczuję :o mnie by trafił szlagnawet sobie nie wybrażam takiej sytuacjimusicie sie postawic jej bo Wam na łeb wlezie!!! poza tym, gdyby to ona fundowała wesele to może mieć coś do powiedzenia, ale jeśli bedzie tylko gościem a nie sponsorem:p to niech spada :)ma być tak jak Wy chcecie i koniec! :) i nie dziwię się że nie masz ochoty mieszkać z teściami :( nie ma to jak na swoim:)przez ostatnie kilka lat przerabiałam różne warianty,mieszkaliśmy w 4róznych miejscach,sami i z kims, i wiem że ciasne ale własne i tylko we dwoje jest tysiac razy lepsze niż nie wiem jakie luksusy ale z kims ! a nawet jeśli nie własne to przynajmniej razem i sami :)Twoje zdrowie i samopoczucie jest ważniejsze niż te opłaty za najem!Takie jest moje zdanie:) a co do mieszkania...zaczynam powaznie myslec o przeprowadzce...wiem, ze to głupie, bo to nowy dom który zbudowalismy dopiero co, mieszkamy kilka m-cy, a ja mam juz ochote stad uciekac :( nie spię po nocach dosłownie ostatnio przez to :( a co do fajek...palę :( już jestem wciągnięta na nowo :( palę mało, kilka szt dziennie ale jednak :( Co do wagi, dziś pokazała mi 4 razy 80,7:) to najnizszy wynik jak do tej pory, w strażniku mam 80,9 i aż nie wiem czy nie zmienić hihi śmieszna różnica, ale jaka przyjemność wpisywania niższej wagi :D wiecie co, rozmawiałam ostatnio na gg z jedna dziewczyna z która się kiedyś zgadałam na jakimś forum chyba w marcu odnośnie odchudzania, ja wtedy jeszcze zastanawiałam się w jaki sposób sie odchudzac i w planach miałam wtedy adipex, ja w koncu zrobiłam kapuscianke, potem protal a ona adipex łaczony troche z protalem(tylko ze protal szybko jej sie znudził o zrezygnowała, została przy samym adipexie) i wiecie co??? teraz po 2 miesiacach zagadałam do niej w sobotę i zgadnijcie jakie ma wyniki??? MINUS 11 KG!!!!!!!!!!schudła w te dwa miesiace 11kg!!! ten adipex coraz bardziej zaczyna mnie kusic...jeśli waga nadal nie bedzie leciec to nie wiem czy znow po niego nie siegne... No to chyba tyle na razie, pewnie potem się jeszcze odezwę :) papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarłam 2 truskawki :P paula ja to bym na suwaczka nawet 10dag zaznaczyła:D tyle, że nie ma co zaznaczać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitka!! Wybij sobie z głowy ten adipex. Moje znajome próbowały już przeróżnych leków m.in. adipex, meridia i zelixa. Za każdym razem gdy odstawiały tyły z powrotem. A najgorsze jest to, że te leki dają podobno jakieś straszne skutki uboczne. Schudłaś już 9kg bez wspomagania się lekami Z resztą myślę, że żaden lekarz przy zdrowych zmysłach nie przepisze takiego leku osobie która nie jest chorobliwie otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Paulla! 7,3 kg schudłaś zdrowo i sama. Te wszystkie leki podobno tak hamują łaknienie, że człowiekowi w ogóle nie chce się jeść. To przecież nie jest normalne. Może faktycznie jak się nie je przez 2 miesiące, albo je bardzo mało to się schudnie 11kg. Tempo przemiany materii musi drastycznie spadać, że już nie wspomnę jak bardzo wycieńcza to organizm. Trzymajmy się naszej diety. Zobaczcie ile osób na niej schudło i utrzymuje wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dziewczyny, ze wcześniej się wymieniałyście zdjęciami. Postaram się zrobić sobie jakieś w miarę aktualne fotki. Mam kilka zrobionych przy wadze z której startowałam, ale niestety nieźle się kamuflowałam strojem i chyba dużej różnicy nie będzie widać. No ale zrobię aktualne foty i wyślę dla porównania:) Jak już będę gotowa to będę Was prosić o maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WAGUNIA MI SIE TRZYMA.....NADAL.... CHYBA NAPRAWIŁAM SWOJA PRZEMIANE..........ale nie jem niestety wszystkiego, czasem wafelek....wchłone, ale juz potem tylko sereczek........dla równowagi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! brawo Wesoła!;) adipex jest beeee!!!:) mam nadzieje, ze @ się zbliża bo apetyt mi rośnie:o:o:( ciagle pada i pada, ze skrajności w skrajnosć-jak nie upały to deszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem kobietki że ten adipex jest niezdrowy i w ogóle:) wszystko wiem:) także ja absolutnie nikogo nie namawiam! miałam kiedys swojego sprzedawce zaufanego i moja kolezanka widzac efekty, jak bardzo schudłam zapragnęla tez go brac, mówiłam jakie to niezdrowe i o tym jakie niepokojące objawy mam po nim np te zaniki pamieci o ktorych Wam pisałam ale ona sie uparła i koniec, to ja tez sie uparłam jak chciała namiary na sprzedawce :D mimo dobrych checi i sympatii do kolezanki nie dałam jej namiarów, powiedziałam ze ja do tego reki nie przyłoże, niech se szuka sama :p nie chce miec potem jej zdrowia na sumieniu :( niestety, znalazła jakiegoś :o schudła pięknie ale sama po 1 opakowaniu stwierdziła, ze zle sie po nim czuje i nie chce juz :) odetchnęłam :) niestety potem przytyła oczywiscie :/ jowita gratuluje ustalenia terminu i wybrania sali :) to szybko Wam poszło, wiem ze ludzie szukaja sali miesiacami, ogladaja kilkanascie i w ogóle:o no to tak tescie sie dorzucaja to juz inna bajka :o niestety i ich zdanie trza wziac pod uwage...choc ja sadze ze wtracac sie nie powinni wesołalosica-czekamy na foty :) 100krotka---zmieniłam strażnika :p własnie pichce sobie obiad :) wiecie co wymysliłam, z racji ze kurier dzis mi przywiózł zamówiona na allegro :p maszynke do miesa :p to od razu ja wyprobowałam, zmieliłam miesko wołowe i zrobiłam pulpety :) wg swojego pomysłu:) własnie sie gotuja :)jak wyjda dobre, dam Wam przepis :):):) a teraz musze zmykac, potem sie postaram odezwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów ja :D uroczyście donoszę, że pulpetasy są super :):):) oto przepis: -mięsko mielone -ok.250-300g -cebulka, czosnek -mąka kukurydziana -jajko -kostka rosołowa (dałam drobiową bo nie miałam wołowej) -troszkę otrąb owsianych -przyprawy Mięso zmieliłam,cebulę i czosnek tez, do zmielonego dodałam jajko, około łyżkę otrąb (wsypałam też odrobinę mąki kukurydzianej), przyprawiłam.W garze zagotowałam wodę, wrzuciłam kostkę rosołową, liśc laurowy, ziele angielskie, przpyrawy i do tego wrzucałam kulki uformowane z mięsa.Gotowałam ok.30min, na koniec zaprawiłam mąką kukurydziana dla zagęszczenia :) Jadłam to z 2 ogórkami kiszonymi pokrojonymi w kosteczkę.Było pyszne i najadłam się bardzo:) Acha, ciągle Wam zapominam napisać co wyczytałam gdzieś na jakimś forum odnośnie ogórków na Dukanie. Otóż z tego, co pisały dziewczyny to okazuje się że nawet w dniach czysto proteinowych (gdy dozwolone są korniszony), można jeść (i one jedzą) ogórki także kiszone.A ponoć chodzi o to, że Dukan napisał tylko o korniszonach bo we Francji ponoć nie znają czegoś takiego jak ogórki kiszone :) są tylko konserwowe :) także podobno można jeść i takie :) dla mnie to super nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj popłyyynęłam z truskawkami:o:o aż mnie żołądek rozbolał:o wchodzę na wagę, z ciekawości, a tu 0,5kg mniej!!! 4 razy z rzędu tak pokazała moja waga-oszustka:D zaczynam dziś warzywa więc jest szansa, że chęć na słodkie zabije pomidorem;):P mam chęć kupić sobie blender, kusi mnie np puree z kalafiora, brokuła...;) do napisania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie z tymi truskawkami. Za chwilę się skończy sezon, więc kiedy je mamy jeść? Gdyby Dukan wiedział jakie dobre są polskie truskawki na pewno by pozwolił je jeść w fazie naprzemiennej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) dziś z rana od razu waga podniosła mi ciśnienie wczoraj było 80,7 ,aż se strażnika zmieniłam a dziś co???!!! dziś pokazała mi franca 81,5!!!!!!!!! ...tylko ze wczoraj zgrzeszyłam :o od początku tej diety nie skusiłam się na loda a wczoraj stało się :o bo facet se kupił 2 lody, i stwierdziłam ze raz jak zgrzeszę to się świat nie zawali :o i zjadłam loda na patyku w śmietankowego...niestety polanego czekolada :o był prze,prze,przepyszny!!!😭 - nie jadłam loda od tamtych wakacji, kiedy to w ciąży pochłaniałam ich całkiem sporo;) No ale bez przesady, żeby od razu tyle waga poszła w górę? Chociaż..jeśli na takiej diecie organizm czerpie na maxa energię z pożywienia , a jak sie zgrzeszy to już na maxa, maxa ,maxa....no to może ...:o Wczoraj przed wieczorem u miałam "atrakcje" niadaleko domu :o zebrało się 3 jakichś czubkow i chyba przez 2 godz się bili :o a ja tu mieszkam sama tak jakby na mającym powstać osiedlu...jest kilkanaście działek , ale w tej chwili stoi tylko mój dom i sąsiad nieopodal się buduje :o nie wiem czy to byli robotnicy z jego budowy czy jacyś inni ...byli nacpani albo pijani bo ledwie sie na nogach toto trzymało i rzucali sie na siebie, tarzali po ziemi itp i darli przy tym wniebogłosy:o najpierw miałam niezłego stracha, bo kurde ja sama z dzieckiem w tych polach, zywego ducha w okolicy zero, tylko oni i to całkiem blisko:o jak bym zadzwoniła po policje to wiadomo by było ze to ja:o i mogliby sie potem mscic:o mialam tylko nadzieje ze sie nie pozabijaja i ze nie przyjdzie im do głowy wlezc mi na podwórko:o no ale podarli sie, pobili i chyba sie zawineli bo wszytsko ucichlo i nikogo juz nie bylo, potem sasiad byl na budowie i chyba niczego podejrzanego nie zauwazył (bo to było pod jego domem)...ale widowisko mialam niezłe :o ehhhh:o 100krotka jak szukasz blendera to moge Ci cos polecic, kiedys na forum"ciaza, poród, macierzyństwo(...)":) zalozylam temat jak robic papki dla niemowlat i jedna mamusia poleciła mi cos, czym "wykarmila"trójke swych dzieciaków, podala linka do allegro, kupiłam to i potem nie mogłam jej "wydziekowac", blender jest boski, uzywam codziennie, robie nim wszystkie obiadki, deserki dla małej a oprócz teggo cigle przydaje sie w kuchni:) oprócz robienia papek ma inne funkcje i wiele czesci, super sie myje i ogólnie jest cudowny.kosztuje 60-cos zl, polecam baaardzo, zaraz go odnajde na allegro i Ci podam linka :) nataszki rzeczywiscie ostatnio cos nie ma, wczoraj widzialam na nk ze miala w niedz rocznice slubu:) moze pojechali na podróz rocznicowo-poslubna?:D ok musze konczyc, córa mi siedzi na rekach i sie zaczyna szarpac, a ja pisze jednym palcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja;) byłam........na polu truskawkowym u dziadków:D:o zanim przeczytałam słowa Wesołej, już sie do niech zastosowałam:D znów truskawki wzięły góre:P pocieszam się, że to lepsze niż ciasto, baton czy inne cuś;) mamuńciu jakie one pyszne...;) zaraz tego blendera namierze;) thx za namiary;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem - od wczoraj i teraz:) Drugi dzien diety i czuje sie swietnie,a najlepsze jest to,ze weszlam na wage dzis,i waze rowne 74 kg,czyli 1 kg mniej niz wczoraj...ciekawe,czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×