Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

DZiewczyny hurra - 1 kg do tyłu i to przy wizytacji kochanej cioteczki ;) wiec jednak mialam racje mało jesc :) po tym jogurcie greckim a on chudy to taki bardzo nie jest nie czuje sie głodu , dzisiaj zjadłam 2 narazie nie czuje wogole żadnej ochoty na jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale w brzuchu 89 wiec wyobrażacie sobie komzm mojej figury ? :P dosłownie jakis pasibrzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatek73 a powiedz Ty tylko te jogurty jesz i nic wiecej???? bo kurde to mi się trochę mało wydaje. ja jutro ostatni dzien p+w. dzis zrobiłam to coś ala tortilla i pychotka :) najadłam się że uffff.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj to zjadłam jeden duży 400 ml + mniejszy i calą makrele na noc :P ale to tak juz z przyzwyczajenia;) po nocny podjadacz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek-gagatek
Kochani! mam zamiar zastosowac te dietke. widze ze skuteczna. mam tylko mala prosbe. jesli mozecie mi napisac jakich konkretnie rzeczy z nabialu mam szukac. bylam ostatnio w biedronce, a tam tylko jeden serek chudy. zadnego wyboru. macie jakies konkretne ulubione. no tak, zeby sciagnac z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhheeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj:D:D:D:D :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( znowu pada, wrrr...... zimno, straszny wiatr.... ja chce już latooooo albo jeszcze nie najpierw trza pozbyć się brzucha aby móc nosić super obcisłe bluzki ;);););) dziś na obiad zupa pomidorowa z lanymi kluseczkami z otrąb :) nawet mniam ale chyba za dużo koncentratu dałam ale i tak dobre ja się chyba też zważę i będę porównywać wyniki za tydzień ale czuję na buzi że schudłam i chyba boczki ciut zmalały, nie no dziś wyciągam twister, i się pokrecę jutro stepper i steppować będę, dziewczyny dziś 2 dzień 2fazy , nie wiem co się dzieje ale wogóle nie mam apetytu, nic bym nie jadła ale czasami to po prostu wciskam sobie aby zjeść serek wiejski lub jogurt..... napiszcie co dziś zjadłyscie , jakieś nowe przepisiki by mi wleciały... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś jadłam tortille. upiekłam te nalesniki dukanowskie i przełozyłam to piersia z kurczaka pomidorem sałatą i zrobiłam sos czsnkowy. wyszło pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita to cieszę się że ci smakował mój przepisik ja mam zupkę nagotowaną na 2 dni więc jeszcze jutro mam obiad zapewniony, dziś na śniadanie zjadłam roladki z sałaty ( zamiast chleba) i białym serem a na kolację zrobię placuszki z tuńczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratek gagatek - ja kupuję jogurt naturalny firmy danone albo bacoma (sa bez cukru i mała zawartość tłuszczy), kefir, jaja, chudą szynkę, chudy ser biały , serek homogenizowany bieluch, kurczaka bez skóry, itp. pij dużo wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no natasza powiem Ci że bardzo mi smakowało, jutro ostatni dzień warzyw więc może ten zupę jaką ugotuję, a potem znów same proteiny. chciałabym tak jak beatek73 zmniejszyc ilośc jedzienia może wtedy szybciej waga w dół ruszy. jutro mam dostać @ więc jeszcze dziś coś bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) ja to się martwię, że tak mało jem, boję się że jak teraz nie mam apetytu to później zrzucę sie na żarcie i całą dietę szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93 w biodrach!!! a mamuniuu! beatek Ty mi takich kosmicznych liczb nie podawaj:o żeby mieć 93 w biodrach to by mnie czołg musiał przejechać chyba:o:D jak Ty kobitko mało jeesz:( ja to obżartuch jestem przy Tobie:( ktoś pisała o biedronce coś. nie ma co tam wybierać sie na zakupy, oprócz sera białego chudego, nic więcej nie kupicie. wszystko tłuuste:o serki homo, taki 500g 3%, można kupić w Tesco. w achuanie podobno(nie mam w okolicy niestety) są jogurty firmy JOVI owocowe 0%. jogobelle light myśle, że można w większości sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję w Lidlu Carrfourze
jogurt light 0 % Linessa w Carrfour kupuję twaróg w kostce chudy maślankę oraz ryby - filety "na wagę" wychodzi tanio i codziennie gotuję sobie inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę, mogłybyście jeszcze raz podac mi przepis na nutellę. Zamulona jestem zupełnie i nie mogłam znaleźć z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 łyżek odtłuszczonego mleka w proszku 1 czubata łyzeczka odtłuszczonego kakao 3 czubate łyzki słodzika w proszku (ja nie dodaje) 8 kropli aromatu (czasem dodaje pomarańczowy) 2 płaskie łyzki odtłuszczonego mleka w płynie MOZNA EWENTUALNIE DODAĆ : 1 żółtko ze sredniej wielkości jajka ja robie tą nutelle na oko. nie patrze na proporcje z przepisu, ważne by wyszło tak jak prawdziwa nutella, nie za rzadkie i nie za gęste. wyczytalam właśnie, że ponoć jedna łyżeczka ma 18kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krotka a może wyczytałaś gdzieś czy tą nutellę mozna jeść w pierwszej fazie?? bo ja ja własnie w pierwszej fazie jem, a dzis jak szukałam w tych 350 przepisach dukana to jej tam nie znalazłam. ale z kaloriami to mnie pocieszyłaś :) nataszka to ty szybko polecisz wagowo w dół jak tak apetytu nie masz. tylko uważaj bys na zdrowiu uszczerbku przez to zadnego nie miala, bo to też nie dobrze przesadzac w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje z paulla??? dawno jej tu nie widzialam, chyba bobas jej za bardzo nie pozwala, albo utonęła w szyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina1999
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=85299909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek gagatek
dzieki! czyli moga to byc produkty z niska zawartoscia tluszczu. ja myslalam, ze tylko takie 0%. pewnie, ze takie najlepsze, ale dzieki. w biedronce faktycznie lipa. wybor zaden. udam sie do marketu i zrobie zakupy. zycze wytrwalosci!!! wam i sobie, oczywiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... i kolejny dzień pada :(( przeraża mnie to co pokazują w telewizji. najgorsze jest to że prognozy nadal nie wyglądają optymistycznie :(( bratek gagatek wytrwałości życzymy i odwiedzaj nas tu by dzielić się swoimi osiągnięciami. ja dziś ostatni dzień na p+w rano waga wskazała że nic przez te dni nie schudłam ale tez nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem że to forum o dietach ale może wy mi coś poradzicie, otóż marzy mi się zmiana fryzury, obecnie mam włosy prawie do ramion koloru ciemny brąz. mam dosyć tej fryzury i już nawet nie staram się układać jej by wyglądała modnie. mam niebieskie oczy i naturalny odcień cery, mam lekko kwadratowe rysy twarzy. zastanawiam się czy w moim przypadku pasowałby mi ciemny blond odcień włosów i fryzura typu : http://wdziek.info/fryzury_ze_srednich_wloso w.html trzecia od dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) u mnie nie pada i nawet słonko da sie zauważyć;);) jowita mi podoba sie i kolor i fryzurka. wg powinno Ci być dobrze, ale moze lepiej fryzjera sie poradzić;) tez ostatni dzień warzyw mam więc dziś bedzie na obiad pierś z kurczaka i brokułłł;) korzystając z ładnej pogody idę sie przewietrzyć;) oby i u Was przestało padać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzowy-wafelek
hej hej ja etz jestem z rzeszowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga mi stoi na 66.0kg. Dzisiaj drugi dzien samych protein. Mam nadzieję, że w niedzielę waga pokażę 65kg :) Kryzys mija pora zrobić ta nutellę Będę ją dodawać do tych placuszków otrębowych - tzn smarować je nią :) Dziękuję za przepis :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołałosica - ja jakbym ważyła 66 kg to pewnie nawet nie wpadłabym na to by się odchudzać :) 100krotka dzięki za opnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ryzowy wafelek ja Cię już chyba gdzieś widziałam :)) chyba na innym forum :) jak tam dietka?? kiedy zaczęłąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wiem, że te moje 66kg to nie jest jakoś super dużo, ale w tańcu coraz bardziej czuję te nadprogramowe kilogramy. Szczególnie, ze poziom coraz wyższy i coraz więcej skomplikowanych figur, a mnie bolą kolana. Właśnie dziewczyny znalazłam super ćwiczenia, więc podaję linka :) http://chomikuj.pl/G_ula_/Fitness/filmy/Zumba polecam ostatni filmik :) Wczoraj uczciwie 30 min wytrzymałam Te ćwiczenia nie sa bardzo wykańczające, a zawsze troszkę ruchu. Czytałam, ze na tej diecie nie powinno się wykonywać jakiś forsownych ćwiczeń, więc takie ćwiczenio-tańczenie chyba jest w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołałosica super przesłałaś te filmiki zwłaszcza jeden mi sie spodobał i zacznę tez ćwiczyć :) 100krotka tam jest jeden filmik dla nad na uda pupe i brzuszek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×