Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda W.

Chyba już czas zabrac się za siebie!! Kto się przyłączy do odchudzanka?:))

Polecane posty

Dziewczyny, mam dobra rade : Jeśli boisz się utyć, wypij przed jedzeniem setkę! To usunie uczucie strachu :) A tak na powaznie, to ciezko mi jakos dzisiaj, glodna jestem od rana, ale nie mam ochoty ani na jajka ani na mieso...i siedze a kiszki marsza graja, cwiczyc tez mi sie nie chce, to chyba przez ta pogode taka zmulka :( Mam nadzieje, ze Wam idzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak czasem mam, ze mi sie chce, ale mi sie nie chce:) i powiem ci, ze nawet lubie to uczucie:) hehe:) bo ide do lodowki, zaglądam do niej, dochodze do wniosku, ze mi sie nic nie chce i odchodze:) potrafie tak czasem przez pare godzin lazic:) ale przynajmniej nie jem:) albo ide do sklepu po jabłko:) albo pomarańcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25646856
witam dziewczynki :) chętnie się do was przyłącze, tez muszę zgubić z 8 kg. ważylam ok 56-57 a teraz jakos sie tak zapuściłam mówiąc kolokwialnie i waże 64! masakra jakas juz patrzec na siebie nie mogę, ale jednak nie potrafie sobie odmówić słodyczy, które od zawsze są moja słabością! mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać, bo sama bym sobie nie dała rady :) będę zaglądać w miarę możliwości czasem rano czasem wieczorem. zagubionaJa89 nie martw się, teraz chyba taki okres, ja tez się kłóce ze swoim cchociaz nie ma powodu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoooo ile Was tu jest!!!Widzę że nie tylko ja zmagam się z tym problemem ;) też jestem od tygodnia na diecie mam zamiar z 61,5 zejść do 52 ewentualnie 55 kg.I tak już dużo zrzuciłam jeszcze 2,5 miesiąca temu ważyłam 80 kg no ale byłam w ciąży:) teraz po porodzie jeszcze ze 6 kilogramków i będzie dobrze.mam nadzieję że do lipca mi sie uda.Pozdrawiam Was serdecznie Kobietki i życzę powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25646856
zagubiona no po jakimś czasie zawsze tak jest, po prostu musicie sie dotrzeć, przeczekać taki 'dziwny' stan. jeśli go kochasz i wiesz, że on również cię kocha to nie masz sie czym przejmować :) a jak zaręczeni, to może jakos na czasie ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka heja widz, ze mamy nowe kolezanki:))) witamy i zapraszamy do wspolnej walki:) uda sie bez problemow:) narazie nie idzie mi ta waga z gorki, ale wiem, ze i tak bedzie dobrze:)) a co do facetow... uwierz mi, ze ja z moim jestem dopiero jakis rok i 3 miesiace, a juz od dawna sie klocimy o takie pierdółki ze szkoda gadac:) za to wielkich kłótni brak:) ale ja sie wcale nie dziwie, bo wiem, ze mam strasznie wladczy charakterek i lubie wszystkich dookola ustawiac, a on sie nie daje. Znowu ja mu sie tez nie daje i stad takie rozne popierdółkowe kłótnie:) ale przynajmniej bądź co bądź nie jest nudno i mdło:) takze glowa do gory:) choc znam te dni, bo tez mam czasem dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannabe-skinny
Ja wlasnie dzis podielam decyzje ze koniecznie musze troche schudnac. Mam 170 cm, waze 59 kg, wymiary 89 - 64 - 91 udo 55 (!!!). Od kilku tygodni biegam, z tym ze nie zbyt regularnie, ale 1 cm w udzie zgubilam, i jeden w biodrach. Z tym ze uslyszalam ze samym sportem sie nie schudnie, niby lepiej sie wyglada, ale tluszcz nie znika. Mam zamiar ograniczyc cukry (wszystkie, proste zlozone i nie wiem jakie jeszcze), wyrzekam sie deseru poobiedniego a na kolacje bede jesc tylko lekkie rzeczy (warzywa, jogurty itd). Mysle ze do konce miesiaca powinnam zgubic 4 kg co w zupelnosci mnie usatysfakcjonuje. Czy ktos ma podobny plan? Razem latwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannabe-skinny
a co do klotni to ja z moim po roku znajomosci postanowilismy zamieszkac razem na probe (akurat razem jechalismy robic podyplomowe na tym samym uniwerku). 10 miesiecy katorki, klotnie codziennie o wszystko, myslalam ze nie przetrwamy... potem byly dlugie rozmowy jak podchodzic do klotni, jak reagowac, duzo o sobie sie dowiedzielismy, o powodach (kultura, rodzina itd) po powrocie... postanowilismy ze zamieszkamy razem "na stale"... jeszcze moze kilka miesiecy trwaly klotnie a od jakiegos roku praktycznie wcale sie nie klocimy... nauczylismy sie byc bardziej toleranctjni wobec slabostek drugiej osoby, mamy swoje sprawdzone sposoby na to zeby odreagowac inaczej niz wrzeszczac na partnera..; po prostu nie do wiary (razem od 3 lat i 5 miesiecy) dodam jeszcze ze regularny seks czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam dola:( niechce mi sie juz nic zobaczylam swoj wskaznik BMI i co wyszlo otylosc 2 stopnia jezu jaka ja gruba musze byc:( i obrzydliwie wygladac czemu zycie takie jest czemu mi przy niedoczynnosci tarczycy tak ciezko sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannabe-skinny
nie mysl o tym ze zabierze ci to duzo czasu i ze chudniesz powoli... chudnac robiesz sobie najpiekniejszy prezent, dbasz o zdrowie i o wyglad, chudniecie to tak jak rzucanie papierosow... to praca na cale zycie i trzeba to zaakceptowac. Ja jeszcze kilka lat temu wazylam 75 kg i chcialam schudnac w miesiac 25 :) oczywiscie nie udalo sie, schudlam 15 kg w rok potem mialam faze ustabilizowania, troche przytylam troche schudlam... to jest walka ktora toczymy kazdego dnia. Teraz zabieram sie ostro, schudna 4 kg, potem przez kilka miesiecy bede walczyc o to zeby nie wrocily... glowa do gory, uda sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona- nie łam sie:* nie przejmuj się:) jesteś silniejsza od tarczycy:) kto jest bossem ty czy ona?:))) bedzie dobrze zobaczysz, tylko musisz miec w sobie duzo duzo sily:))) wannabe- ja tam mam 176cm wzrostu i wiem, ze np ponizej 68kg nie chcialabym za ch... pana zejsc, bo wyglądałabym tragicznie... zresztą moi znajomi widząc moje zdjęcia sprzed [aru lat mowili, zebym nie chudla za bardzo, bo wyglądałam jak pokemon:)) przede wszystkim wtedy stracilabym swoje kochane mięśnie, którym nie pozwole odejsc:) u mnie maximum od wzrostu odjąć 110 i jest kulturka... takze nie wiem z czego ty się odchudzasz:) ale rozne są budowy i sylwetki, więc może masz taką potrzebę... a co do sportu wlasnie ten tluszcz zamienia sie w mięśnie, dlatego się nie chudnie samym sportem (jezeli chodzi o wage). Zauważ np. jak ćwiczą faceci- najpierw masa, a potem rzeźba- tłuszcz przechodzi w mięśnie. u mnie problemy z tłuszczem zaczęły się od urazu kręgosłupa- musiałam rzucić sport i mięsnie poszły w tłuszcz;/ wszystko działa w dwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za wszytsko kochane jestescie naprawde wazne dla mnie.ja kiedys tez mialam miesnie brzuszek mial lekkie faldki ale nogi mialam mega umiesnione wlasnie jak trenowalam karate 3-4 razy w ttyg mialam trening po okolo 2 godz eh to byly czasy.teraz chcialabym schudnac i wrocic do formy znow zaczac chodzic na treningi tak dla siebie eh.ja sie łamie teraz bo chialabym chodzic gdzies silownia aqua aerocick a tu dupa z ta noga:( wazylam sie rano ale nie zmienilo sie nic no moze o 0,2kg spadlo wiec niema czym sie chwalic zbyt.jak ja ym widziala po sobie ze chudne to by bylo super mialabym dla samej siebie satysfakcje.a z moim dalej cisza wrocil o 7 z nocki i teraz spi nawet nie przytulil sie a ja do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla241
Hej ja sie do was chetnie przyłącze mam na imie Aurela i mam pare zbędnych kilogramow lub raczej parenascie. bo przy nie calym 160cm wzrostu waze ok 65 kg, ale powoli nie chcem zrzucic tego w miesiąc. zbieram się so tego by w koncu zacząć rozsadnie sie odżywiać. Nie umiem stosowć diet bo slowo dieta kojarzy mi się z głodem a tak nie chce. Chce poprostu przestac jeśc slodycze i nie najadac sie przed snem, no i oczywiscie zacząc sie ruszac, mysle ze to wystarczy by osiągnąc swój cel 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kilka słow o mnie Mam 28 lat męża ktory w życiu mi nie powie że mam sie odchudzac, i 2 dzieci syn ma 12 lat a corka 7. Pracuje, ucze się i ostatnio nie zbyt czesto uprawiam sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona- nie przejmuj sie;:) czasem sa takie dni:) u mnie lekarstwem na wszystko jest akurat sex:P:)))) zaraz jest poprawa:) i wstep do rozmowy hehe:) co do sportu- ja tez bylam zawsze bardzo aktywna fizycznie. 11 lat grałam w siatkówkę, do tego w ramach hobby koszykówka, ręczna, jak chodziłam do szkoły zawsze reprezentowałam ich w lekkoatletyce, przede wszystkim biegi na 800m i skok w dal:) wszystko sie skonczylo jak lekarka powiedziała, że powinnam zrezygnować z tego wszystkiego:(( swiat mi sie wtdy załamał, bo chcaiałam iść na AWF:( sport to zdrowie;p;p;p;p;p oczywiscie dalej sobie tak rekreacyjnie czasem poodbijam piłeczkę, choćby sama ze sobą albo z chłopakiem na gardenie, ale wiadomo, ze to juz nie to;/ aurela witamy:) a ja mam tak bezpieczną dietę, ze schudlam 2 kg i stoi;p;p;p;) więc muszę chyba jeszcze bardziej się ograniczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubionaJa89 może wejdź na forum o diecie protal albo diecie na grupę krwi. mam koleżanki które na trwałe na tych dietach dużo schudły a zaczynały z podobnej wagi co ty. głowa do góry dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam laseczki? u mnie dzisiaj full papierkowej roboty... ehh nienawidze łażenia po urzędach;/ tym bardziej angielskich...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannabe-skinny
no wlasnie, rozne figurki rozny wyglad... odkad zaczelam biegac mam wrazenie ze tluszcz z moich nog odzielil sie od reszty i tak teraz powiewa na wietrze... to samo na biodrach i tylku. Ja jestem bardzo drobno koscista, swojego czasu wazylam 51 kg i bylo mi z tym dobrze. teraz niby jestem starsza, wiec wiadomo ze nie wroce do figury z przed 10 lat, ale chcialabym troche sie umiesnic i przede wszystkim zgubic tluszczyk z dolnej partii ciala. W sumie nie zwracam az tak uwagi na wage (dowod - zgubilam centymetr w udach i biodrach a waga nie drgnela) co na centymetry. Z tym ze jesli zobacze 55 na wadze to wiem zebede sie lepiej czula :) ja dzis na sniadanie kawalek fruit cake (250 kcal) na obiad lasagne i na deser kawalek szarlotki (razem 650 kcal) na kolacje jakies owoce morza w jakims sosie (niby porcja 200 kcal). Taki okropny jadlospis bo nie zdazylam zrobic zakupow i pozjadalam co tam bylo. Od jutra porzadne dania - warzywa i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiadlam jeszcze do kompa aby was poczytac przed snem ale widze że topik juz malo atywny :( Może to ta pogoda okropna niby zimno niby cieplo niby pada Niestety nie zmusialam sie dziś do ćwiczeń ale rano to zrobie, jestem dumna ze nie jadlam juz po 18 i nie napchalam sie niczym dobranoc milych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!Widzę że nie tylko ja miałam dziś lenia do ćwiczeń!!!;) chyba ta pogoda tak na mnie podziałała:) załatwiłam sobie rower do ćwiczeń(od poniedziałku zaczynam.Mam nadzieję że do lipca zrzucę te 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja również chciałabym sie przyłączyc. jeśli można Mam 24 lata 166cm i 77kg:( Mam problemy hormonalne i pani doktor mi pwiedziała ze dopóki nie zrzuce kilogramow to ie zacznie mnie leczyc wiec w sumie mam motywacje kazala mi cwiczyc codziennie godzine jakos nie moge sie zmobilizowac nie mam czasu mam roczne dziecko i wszystko sie koło niego kręci. ale nei jem po 18 pije 2 litry wody dziennie i mam zamiar isc na fitness i basen .no i wyjmuje rower z garazu (niech tylko przestanie padac) zaczelam od dziś!!!!!!!!!!!!odezwę sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jeszcze została stara stopka ale wtedy nie miałam siły na odchudzanie jakos tak jeszcze karmiłam itd ale teraz mam siłę i bardzo chce wazyć mniej!!!!!!!!!!!!!!!do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla suka
czesc dziewczynki ja tez chce zrzucic, jakies 5 kg. na razie dieta, na silke nie mam czasu (studia) ale od czerwca ostre treningi, ktore uwielbiam prawie tak bardzo jak slodycze:P obecnie na moje 171cm waze 59,8kg >>odchudzanie 2010 - u mnie tez sex leczy wszystko XD a najbardziej mi smakuje sex na zgode XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to jakie lekarstwo znalazlysmy :)))) haha:) a tak generalnie widze, ze sie kolorowo zrobilo, dołączyły nowe Panie, stare sie juz cos rzadko odzywaja i nie wiem co sie dzieje;/ Witam nowe towarzyszki niedoli:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała migotka gra
Czesc jezeli mozna z checia sie przylacze do was:)Ja odchudzam sie juz od 3 dni i nie powiem mam bardzo duzo do zrzucenia bo 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz cos o sobie :) mam 26 lat i 2 letnie dziecko.Duzo przybyło mi po ciazy i teraz sie z tym zmagam niestety ze slabym rezultatem. Zeczelam stosowac diete dukana do tego co dzien jazda na rowerze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) to ja chyba jednak nie chce miec dzieci:) spokojnie dasz rade:) powoli do celu:) Za to ja cos stoje na wadze... nic nie chce mi spadac... nie wiem, moze sie wezme za mniej kcal diete....;/ bo to 1500 to mi nic nie daje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Jak miło od rana zobaczyć tyle wpisów, Wypilam poranna kawę i zabieram sie do ćwiczeń moje ulubine to te serie 8min ABS na brzuch , nogi , posladki. Wkleje linka z you tube. Tylko obawiam się czy dam rade obejżec bo moj internet strasznie wolny i zamula, kiedyś bardzo ladnie mi brzuszek spadł na tych ćwiczeniach i pozbyłam się celulitu na uach i pupie, polecam nie są długie tylko po 8 min na każdą część ciała http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc&feature=related To miłego spalania tłudzczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×