Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
W MORDĘ JEŻA NIETOPERZA!!!!!!!!! A CO TY PIŁEŚ??????????? BEŁTY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja też bałbym się takich meneli- gdybym ich nie znał :D :D nie rzecz zarobić w ryj! ale- na szczęście znam paru osiedlowych ,,wykolejeńców"- z którymi kiedyś nawet piłem ,,bełta" - BYK :D Ty to co innego- DZIEWCZYNA, W DODATKU MŁODA I NIEROZPIJACZONA - jak ja :D :D Ciebie żule mogliby nie przyjąć do swego grona :D mnie- założę się- że tak-ale nie aspiruję, wolę pić we własnym pokoju, nie na ulicy, czy w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*NIEROZPIJACZONA- nie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niech żyją weseli pijacy!!!!!!!!!!!!!!! a nie tacy skino-antysenito-pijacy! Wiesz, ja jako osoba pijąca ponad miarę- stwierdzam, że mozna po alko zachować się różnie- śpiewać, tańczyć, bełkotać, przewracać...ALE NIGDY NIE DOSTAŁĘM ,,AGRESORA"!!!!!!!!!! NIGDY MI NIE ,,ODBIŁO" a co do poglądów tego faszysto- pana- smutne, but true :( A wirtuozowi- GRATULUJĘ TALENTU!!!!!!!!!!!!!!! PO BYKU?????????????? e tam, ja piłem z menelami oryginalne wino BYK!!!!!!!!!!!! Tani bełt z czrnym łbem byka na naklejce :D Pierwszy i ostatni raz :D Miałem 17 lat, zapłaciłem za ,,Byka"- a ,,za kupno"- panowie wypili po łyku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie znam :( Od lat nie piłem pryty :( Dziś byłem w Tesco-po zakupy 86l- letniej sądsiadce Zaufała mi, dała 20 zł zrobiłem zakupy Wziłąem 2 piwa na jej koszt Powiedziałem, że nie dali mi paragonu :D bełtów w Tesco nie stwierdziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jestem chamem alkoholowym :D :D :D :D Żartuję, ale coś w tym jest :) Kiedyś poprosiłem Babcię (1928-2009) o kasę na ,,dołożenie się"- bo ,,wnusio Tomuś" pragnie wymiany mebli (pisałem o tym jako Jolka 234) wróciłem z tatuażem - czaszką na przedramieniu :D :D :D Do dziś mi wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja mogę jedynie wyprosić kasę od rodziców od Dziadków już nie :( :( :( :( było , minęło :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
R.I.P. nigdy już nie porozmawiam z Dziadkami ( Gdybym był kaolem- postawiłbym na nich 4 znicze) ale nie jestem, wolę pielęgnować pamięć zamiast pustych zniczy- symboli zamiast pustych modlitw zamiast świeczek zamiast sztucznych kwiatów zamiast udawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niedawno było Święto Zmarłych katolicki rytuał odwiedzenia grobów bliskich zbagatelizowałem go nikt nie będzie decydować o mojej pamięci o zmarłych to MOJA decyzja a nie księży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no pewnie- pewnie pójdziesz na studia i będziesz SUPER STUDENTKĄ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
WSPOMINAM- i będę wspominać w sercu w pamięci bez lampek za 2, 50 bez nakazanego terminu (1 listopada) bez wyznaczonych tekstów modlitw bez wymuszonego smutku bez tej całej katolickiej ściemy, która próbuje posiąść rytuał odwiedzania zmarłych wspominam MOICH DZIADKÓW DZIŚ choć 1 listopada nie wspominałem- na przekór tej całej hucpie, tej debilnej hucpie . Znałem ich, pozostaną w mojej pamięci. Bez Lampionów. Bez sztucznych łez. Bez wymuszonego płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
NA PEWNO BĘDZIESZ SUPER STUDENTKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To nie rozum ich!!!!!!!!!!!!!!!! kij im w pokemoniaste komórki!!!!!! niech sobie mają swój anty-dudeistic-world!!!!!!! Ważne, że MY się rozumiemy, Agatko :) Założę się, że gdynym był te kilka latek młodszy, mieszkał w Lublinie i chodził z Tobą do klasy- bylibyśmy przyjaciółmi. na 100 procent znaleźlibyśmy wspólny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jestem Agata i nie piję od 2 dni (group) hey - agatha!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
This is temat for Agatka and Tomuś ja do Ciebie mówię po imieniu a ty do mnie tyle wystarczy Wiesz o mnie baaaaaaaardzo dużo ja o tobie też w miarę sporo i gadamy sobie tak milusio :D i niech nasza rozmowa się NIGDY nie kończy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Moja Matka dopiero wróciłą z Roboty, wspłóczuję Jej a ja jestem chory i piję co do filmiku nie mam siły tego oglądać- może pojutrze na razie uczę się- dla samego siebie- słów ,,Legendy" Wiktora COJA- nie miałem kontaktu z rosyjskim jedna fajna dziewczyna wypisała mi słowa na kartce Puszczam Stop & play wiele razy :D i uczę się :D http://www.youtube.com/watch?v=ce3PBE9lUIk&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie,wcale staram się zachować przytomność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja tam znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
fonetycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
В сети связок В горле комом теснится крик, Но настала пора, И тут уж кричи, не кричи. Лишь потом Кто-то долго не сможет забыть Как, шатаясь, бойц Об траву вытирали мечи. И как хлопало крыльями Черное племя ворон, Как смеялось небо, А потом прикусило язык. И дрожала рука У того, кто остался жив, И внезапно в вечность Вдруг превратился миг. И горел Погребальным костром закат, И волками смотрели Звезды из облаков. Как, раскинув руки, Лежали ушедшие в ночь, И как спали вповалку Живые, не видя снов... А "жизнь" - только слово, Есть лишь любовь и есть смерть... Эй! А кто будет петь, Если ве будут спать? Смерть тоит того, чтобы жить, А любовь стоит того, чтобы ждать...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czarrrrrrrrrrrrrrrrrrneeeeeeeeeeeeeee człłłłłłłłłłłłłłłłłłłłusyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kurde- jestem rozłożony na łopatki tym przeziębieniem , które przeradza się w chorobę wiedziałem od 2 dni, że ,,bierze" mnie choroba, dlatego dla niej na złość UPIŁEM SIĘ Normalnie dziś z niepokojem szedłem do komputera- wiedziałem, że coś napier..dzieliłem bez sensu (piłem na pusty żołądek i ZASNĄŁEM NA FOTELU, W UBRANIU) :D :D Bałem się, że nagadałem głupot Ufff, nie było tak źle, na szczęście :) Wczoraj byłem przeziębiony dziś jestem chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie opamiętam połowy z naszej wczorajszej rozmowy. Film mi się urwał. siedzę przy grzejniku na prąd i jestem odmuchiwany (chyba wymyśliłem nowe słowo :D ) przez ciepłe powietrze za oknem ziiiiimno jest zadyma i wiatr drzewa dyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie wymyśliłem, jest takie słowo, choć tylko w mowie potocznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
namnożyło się ostatnio stron z demotywatorami od ponad roku nie oglądam żadnej żenują mnie texty 11-12 latków, którzy opanowali te strony a kiedyś, jak tylko powstały Demotywatory- byłem fanem :) ale dziś znalazłem coś, do czego warto dać link właściwie nie ten demot, ale sentencja godna uwagi http://www.demoty.pl/prawo-jest-jak-ogrodzenie-13293

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
u mnie- tak jak napisałem powyzej :D nie narzekaj, take it easy! hakuna matata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
cały dzień choruję przy dźwiękach Satanic Warmastera i Dark Tranquility To jest pier-dolnięty naród kuwa, skur-wiały rząd, kuwa, yebana prawica, :D :D :D Fajny menel i dobrze prawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×