Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

A gdzie mieszka siostra? Ciekawe czy Andrzej jeszcze sprząta haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Szkocja włanie i to sama góra okolica słynie z wydm i klifów Andrzej teraz uspokaja sąsiadów;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to gdzieś blisko Edynburga? bo moi jakieś 80 km od. Chcesz spagetti na kolację? bo właśnie jem i mogę się podzielić :-) Ja mam sąsiadów w porządku. Dzisiaj poszłam pielić tą moją burtę nieszczęsną to najpierw przyszedł jeden sąsiad pogadać, później drugi, a na koniec sąsiadka, więc praca słabo mi szła, no i po dwóch godzinach zawinęłam się do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edynburg jest zaje.... ale ona ma jakieś 6 h godzin do Edi cały czas ją namawiam żeby się przeniosła i chyba to zrobi Wiesz ja sąsiadów też mam ok wszystko widzą wszystkiego dopilnują fajni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, powiedzmy ze teraz to jakos wyglada:P teraz tylko prysznic, spakowac reszte rzeczy(te cholerne spodnie musze jeszcze raz rano przeprasowac bo wciaz sa wilgotne) i to by bylo na tyle slicznie tu sobie rozmawiacie, takie dwie grzeczne dziewczynki,haha;) no wiec,zycze Wam udanego weekendu, trzymajcie sie cieplo i mam nadzieje, ze znowu sie tu spotkamy za te pare dni:) caluje, trzymajcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand a o czym byś chcial żebyśmy rozmawialy? Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand jak pójdziesz to dopiero zaczną się tematy haha... No to wczasuj się i do sklikania nie długo, tylko nie zapomnij tu o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to mialo miec pozytywny wydzwiek:) ja naprawde lubie kulturalne,sympatyczne dyskusje na poziomie:) Gosiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego odpoczynku i zaglądnij tu do nas jak wrócisz:) Skończłam rozmawiać z siostrą proszę zapodać temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,nie zapomne,jakbym mogl;) uwazaj na siebie i na mala, papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież już miałeś uciekać to co tu jeszcze robisz??? A już pewnie tęsknisz...haha rano budzik pół godziny wcześniej i na kafe doczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia masz naszą klasę??? Bo znalazłam link żenada normalnie jakie stara babka ma zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ja jutro wybieram się do Bolestraszyc dla miłośników ogrodów to raj zobaczymy jakas będzie pogoda:) i odkryłam nowe spa jakieś 7 km od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,naprawde musze isc,ale jak chcecie rzuce Wam temat,jak macie ochote napiszcie cos o tym a jak wroce, to sobie przeczytam;) czego oczekujecie od faceta? po prostu, co on musialby potrafic,miec,znac,wiedziec lub robic, zebyscie byly z nim szczesliwe...hm? Gosiu,caluje raczki, bo na wiecej sie nie odwaze:P pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nk ale już nie używam własnie z powodu tego typu zdjęć dlaczego my wszystko musimy wypaczać sam pomysł z nk nie był zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Ty też w domu nie usiedzisz.... Ja też mam fajne spa z 30 km ode mnie. Ireny Eris tylko wyjątkowo drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa Ireny odpadają nic w nich nie ma oprócz cen na szczęscię jak chcę dobry masaż a zawsze chcę to wiem gdzie się wybrać:) i wcale nie jest drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera popierdzieliłam linki, to nie to to mój. kurde no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz w ogóle jakieś mleko ? a sąsiedzi znajomi ? to tylko jeden dzień ale na noc może być ciężko a co z najbliższą apteką dyżurującą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zgłosiłam do usunięcia. kiedy oni usuną mojego posta? Cholera no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mogę nie wchodzić zresztą nie zrobiłam tego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi znajomy nie używa tego mleka, w aptece nie ma i tylko w tesco jest. No jakoś musimy sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wejść, ale zgłosiłam do wykasowania, żeby każdy z kafe nie mógł wejść i oglądać, bo po co mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzisz o temacie rzuconym na "otarcie łez" przez Andrzeja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko do dziesiątej tesco. Przez tą aferę z profilem przegapiłam jego posta, zaraz luknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem byłam po szkocką ale to już tyle whisky na dzisiaj jeśli jutro mam gdziekolwiek jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×