Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Szybko ten egzamin :) lepiej zorganizuj sobie czas żeby sie nauczyc i póżniej go zdać Naleśniki i pierogi ze szczwiem są całkiem niezłe zresztą naleśniki robi się bardzo szybko i właściwie podaje osobno ale razem :) jakie kwiaty planujesz a może coś trwałego i jakiś skalniak? ja już sie nauczyłam sadzić rosliny wieloletnie mniej jest z nimi kłopotu. Byłam na zakupach :):):) kolejne spodnie ale spodni nigdy za dużo mierzyłam też sukienkę ale się w końcu nie zdecydowalam nie wiem czy ja w ogule założe przy takiej pogodzie ale cały czas o niej myślę. Moja wróżba z pod kapsla Tymbarku "zakochaj się w deszczu" nochyba się załamię ;) W soboty przeważnie nie pracuję :):):) mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle pada więc zakochaj się w deszczu :-) :-) A to jak się ten szczaw robi do naleśników??? Szybko, bo znajomy nas trochę wcześniej wpisał i teraz brak pojeździć... Opiszę Ci te kwiatki, bo nie wiem jak się nazywają, a więc; są takie siwo, delikatniutko zielone listki i teraz właśnie kwitną i wyrastają z nich takie białe nie za duże kwiatki na łodyżce. Są to rośliny wieloletnie i bardzo szybko się rozrastają tworząc poduchy. Za diabła nie mogę nazwy ich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za żadne skarby nie zamierzam sie zakochiwać w deszczu :) po za tym u mnie przestało padać ale jest tragicznie Ta roślina chyba nazywa sie miodunka ale pewna nie jestem b.dobry wybór a co do tych kwiatków więcej ? Szczaw surowy podsmażasz z masłem na patelni kilka minut z czosnkiem cebulką i pieczarkami ale cieniutko pokrojonymi do tego pieprz sól i bazylia, szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie jest miodunka pomyliło mi się ale miodunka też bardzo fajna i wieloletnia nie przypomnę sobie jak się nazywa ale wiem o co chodzi rzeczywiście bardzo się rozrasta mam ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w deszczu bezpośrednio nie, ale w porze deszczowej. No mniej więcej tak, ach tam wiesz o co mi chodzi:-) No właśnie jak nazywają się te kwiaty, bo dosyć sporo mi ich brak i nie wiem czy je z nasion czy gdzieś skubnąć. Mój mąż jutro do Mikołajek jedzie na rajd a więc cały dzień znowu same jesteśmy :-( to ja pojadę znajomych namawiać na Pragę, bo dzisiaj nie zdążyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się pytać jak Ci poszło z namawianiem tu masz linka może Ci się przyda http://ogrod-amat.strefa.pl/skalniak.php wiesz te kwiatki się bardzo rozrastają więc się nie martw jakie inne jeszcze smagliczka, gęsiówka dzwonek karpacki, wrzos, no i iglaki jakiś mały płożący jałowiec np carpet blue chyba tak sie nazywa, berberys w zależności od tego ile masz miejsca Nie wiem czy mi coś wyjdzie jutro z tych bolestraszyc bo drogi są pozamykane jest bardzo mokro w sumie dobrze że nie pojechałam w te Bieszczady pogoda fatalna Może być letni ciepły deszcz ale nadal o zakochaniu mowy nie ma :) Ta kiecka wciąż o niej myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj tak cieplutko było, że w krótkich spodenkach latałam, a od 10 mają być upały... Ja lubię sukienki, ale muszą być krótkie i troszkę rozchodzić się ku dołowi, takie mniej więcej jak ta biała na zdjęciu. A ta co przymierzałaś to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnia prosty krój przed kolano krócutkie rękawy malinowa a szkopuł w tym że w kratkę :) identyczną jak moje spodnie od piżamy ;) U mnie padało tak że wycieraczki nie zbierały wody nie mialy szans pozalewane są jedne z głównych ulic Rzeszowa a w ogrodzie jest tak mokro jakbym chodziła po gąbce pewnie to samo jest w Bolestraszycach poczekam aż podeschną trochę Jutro chyba znowu pojadę po ryby pstragi były naprawdę super chcesz przepis na szybką słatkę z makreli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj przepis. Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale znajomi nie mieli czym wrócić do domu i po mnie dzwonili, ale dużo gwiazd na niebie... o ja za kratą nie przepadam zbytnio, ale malinowy kolor ładny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filet z wędzonej makreli albo wędzona makrela por i jabłko, makrelę rozdrabnisz byle nie za bardzo ości out kroisz cieńko pora a jabłko ścierasz na tarce mieszasz doprawiasz solą i pieprzem i dodajesz ze 2 łyżki majonezu to już wg smaku Malinowy też lubię i dobrze mi w nim ale ta krata, znajdę coś bez niej ;) Ciekawe jak tam pogoda w Chorwacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak; makrelę brak zmielić, do makreli zmielić jajka na twardo i drobno pokrojony cienki szczypiorek, sól, pieprz i majonez. Ciepło pewnie, może Stand akurat pije piwo i myśli o kafeeeee.... Lubisz szpilki wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niezły przepis jutro spróbuję Ciekawe czy ma co zjeść do tego piwa hihihi ;) Lubię wysokie obcasy zdecydowanie i to wykorzystuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz rzadko zakładam jakieś dziesięciocentymetrówki, chyba że idziemy gdzieś bez małej to owszem, bo w takich wysokich ciężko za nią biegać. A też lubię wysokie, bo mój mąż jest wysoki a ja skrót taki. Najwygodniej mi na 6 cm. Ja jutro cały dzień przeznaczę na ,,latanie", bo za burtę i tak się nie wezmę, bo nie mam co z małą zrobić. A od poniedziałku chyba nie wyjeżdżam w miasto w dzień, bo zaczynają robić rondo i będzie masakra z korkami, aż do końca sierpnia wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz spadam już do łóżeczka, bo o ósmej będzie mamooooooooooo oć. Jak ja nie lubię tak prędko wstawać :-) No to do napisania jutro pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo będziesz musiała stać w tym korku ? Ja podobnie najlepiej mi w 7 ale ostatnio to albo płaskie albo 3 centymetrowe bo chodze na nogach właśnie przez rozbabrane ulice, w centrum gdzie pracuje zlikwidowali parking więc wszystkie okoliczne są płatne podwójnie i zapchane i praktycznie przestalam jeżdzić ale od pażdziernika firma zmienia lokalizację w taką z parkingami obcasy wrócą na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale się pomyliłam, wstałyśmy z Paulą o 10.30 :-) Wiesz co teraz bez żadnych robót drogowych u nas w godzinach szczytu są korki, a co jak droga będzie zablokowana i objazdy? Miłego dnia Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam o 10 :) Będziesz tylko trochę dłużej stała w korku da się przeżyć :) W końcu słońce idę do ogrodu :):):) mam do posadzenia cyklamen perski:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula siedzi w wannie, a ja mam chwilę spokoju. U nas dzisiaj upał, mam nadzieję, że jutro będzie tak samo :-) Nie przypomniałaś sobie czasem jak te kwiaty sie nazywają co Ci wczoraj pisałam??? Ja dzisiaj najpierw po koleżankach pojeździłam, a później wzięłam się za pielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smagliczka u mnie też fajnie było cała jestem czerwona hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka sałata mniam, też mam te fioletowe irysy. A mieszkasz sama czy z rodzicami? Trawa skoszona pewnie świeżo, bardzo ładnie, następnym razem wyślij więcej zdjęć, ja jutro będę miała chwilę to też zrobię parę fotek i Ci na pocztę. Gośka będę tak za godzinkę, bo koleżanka przyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky autor w Chorwacji się wczasuje... Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i gożdziki też są bardzo ładne i wieloletnie i nie wymagają wysiłku:) Ciekawe na jakim temacie Husky teraz grasuje ;) A Ty jak z czy bez? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem a i gozdziki też są ładne i wieloletnie i nie wymagają pracy Husky pewnie na innych topikach ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie hoduję goździki i we wrześniu mam je posadzić do gruntu. Gośka masz jeszcze gości? U mnie jeszcze siedzi kumpela i sobie plotkujemy i pijemy desperadosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są :) wsadzaj je już teraz do ziemi nie czekaj na zimę a to te wysokie czy niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ja nie wiem czy niskie czy wysokie. My ciągle pijemy i siedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko. Siedzieliśmy do wpół szóstej, coś mnie głowa boli ciekawe od czego:-) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×