Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Z utęsknieniem czekam na Święta,i na Nowy Rok,może będzie dla mnie łaskawszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nowy rok to zawsze jakieś nowe marzenia i w ogóle nowości ze zdrowiem już lepiej nasz rodowy czosnek lepszy od antybiotyków i mnóstwo witaminy C w postaci herbatki z cytryną dzięki za troskę bo moja "przyjaciółka" nawet nie raczyła się zainteresować w tym czasie bawiła się z drugą moją "przyjaciółką" na dyskotece :( pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! abrakadabra-cieszę się, że lepiej się już czujesz, moje oko też dobrzeje:) ładna pogoda sobie poszła, dzisiaj pochmurno-a co za tym idzie-przygnębienie wyłazi z każdego kąta za to jutro idę do fryzjera i chcę nie obcinać się jak zwykle, tylko zmienić fryzurkę-mam nadzieję, że się uda:)i humor mi się polepszy;) buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a ja od rana próbuję zabrać się do jakieś pracy ale z marnym skutkiem :) bo jak zasiadłam do kompa to tak mi czas ucieka, że szok :) niestety pogoda jest chyba wszędzie taka sama szara, smutna i pochmurna :( byle do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Rozumiem że sytuacja z Waszym zdrowiem powoli zaczyna się klarowiać ;) Ja właśnie się popsztykałam z ukochanym i jak by mi nie było szkoda to chętnie bym jakiś talerz o ścianę rozwaliła taka jestem wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze, że humorki Wam siadły, no, mój się trochę poprawił, bo byłam u fryzjera, mam nową fryzurkę i jestem zadowolona:) przydało mi się to, bo od rana leje, jest ponuro i nie chciało mi się dzisiaj w ogóle z łóżka wstawać Mam nadzieję że jutro wyjrzy słonce-Wam też tego życzę! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a ja dzisiaj drzewo cięłam i nie mam siły na chandrę, kłócić się też nie mam z kim po prostu żyć nie umierać ;) kolorowych snów laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest że jak się da sobie ostry wysiłek to i humor jakiś lepszy, ale przecież nie będę codzienne węgla przerzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj poprawiłam sobie humor a dzisiaj znów nerwy i zmartwienie-córa wymiotowała przez pół nocy, byłam z nią u lekarza i w sumie nie wiadomo czemu ma takie sensacje-bo moze to być z kaszlu, a może jakaś niestrawność, a może uczulenie na jakiś lek:( a ja jestem niewyspana i właśnie ratuję się kawą Miłego dnia, w końcu dziś piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens zdrówka córeczce! Wymioty mogą mieć dużo przyczyn, może to było icydentalnie i dziś już będzie ok Czego Wam obu życzę :) A propo mojej sofy na którą miałam odkładać to mam wielkie dużę 0 :( a teraz święta więc też nic nie odłożę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Blaskiem:) a propo Twojej sofy, to my wymarzyliśmy sobie rogówkę, ale też ciągle na nią brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Cześć Dziewczyny! Lens, a ile lat ma Twoja pociecha? Moja córka w przedzkolu tak często wymiotowała przy kaszlu, że swoją różową miskę nazwała "różową przyjaciółką" . Na pocieszenie ;) wyrosła z tego , ale "przyjaciólka " stoi dalej na wyznaczonym miejscu. Lekkie jedzonko, nawadniaj i będzie dobrze :) A mnie się marzy wreszcie remont mieszkania i niewielki, rozkładany stól z 4 krzesłami... Życzę Wam odpoczynku i złapania oddechu podczas weekendu ( jeśli nie pracujecie). Pomyślcie o Mikołajkach a na kiepski humor - słodkie rozweselacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem co mi się marzy jak się spełni ok?:) Lens-jak córeczka? a z takich malutkich marzeń,to aby dotrwać do świąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)jak Wam mija piątkowy wieczór:) lwicopanna dzięki za pocieszenie:) a moja córa ma 3,5roku, rozpoczęła w tym roku 'karierę" w przedszkolu:) w ciągu dnia było dziś spokojnie, bez sensacji, a teraz wieczorem znów zwymiotowała-mam nadzieję, że noc będzie w miarę spokojna paladine-niech Ci się to marzenie spełnia, bo jestem ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam :) lens moja córka też się dziś źle czuła może to wirus jakiś, grypa żołądkowa blakiem i lwicopanna a grzeczne byłyście? może wam gwiazdor spełni wasze marzenia :) :) :) :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Witajcie w sobotni poranek :), chociaż za oknem jeszcze środek nocy. Znowu ( jak to zwykle w wolny dzień) nie mogę spac.... Zastanawiam się dlaczego tak posypało sie to moje życie..? Podobno nie ma złego co by na dobre nie wyszło... Gdzie to dobro, ile czasu przyjdzie mi na nie czekac...? dziesiątki pytań, niepewności, żalu i goryczy.. Coś mi się zdaje , że "wypucuję" dzis moje m3. Cóż, życzę Wam miłego, spokojnego dnia. Lens, mam nadzieję , że z Twoją Maluszką już lepiej. Abrakadabra, a Twoja córka ile ma lat, też jeszcze skrzat? Trzymajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Paladine, co się dzieje? Tak zagadkowo napisałaś?!!!! "aby dotrwac do świąt". Masz taką chandrę, doła?... Nie daj się!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) też mam wolne i tez jak zwykle nie moge spać.Sprzatanko małe również mnie czeka,a potem jakiś spacerek; Lwicopanno-może doła nie mam,ale jesienna chandra mnie dopadła na pewno;)tym bardziej że wciąż pada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)spieszę donieść, że moja mała czuje się lepiej, przespaliśmy dzisiaj spokojnie noc i od rana nie ma żadnych sensacji, jest jeszcze wprawdzie osłabiona i skarży się na brzuszek, ale mam nadzieję, że już jej mija I tak właśnie myśle, że chyba jakiś wirus ją dopadł Za oknem ponuro i przez cały dzień mżawka:( więc dołączam do grupy depresyjnej:( miłego wieczoru dziewczyny, coś czuję że trzeba się będzie dziś jakoś rozweselić;)jakieś winko, czy coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwicopanno-"dobre"dni nadejdą szybciej niż sie spodziewasz:)na pewno sporo ich przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny zgroza żeby w wolny dzień tak wcześnie wstać Chociaż ja też tak czasem mam ale i tak najwcześniej to po 8 wstaję Dziś pospaliśmy dłużej bo aż do 10:20 :) Lwicopanna trzymaj się jakoś Nigdy nie wiemy czemu nas spotyka coś złego, bo jak człowiek dobry to niby czemu ma mu źle iść, ale pewnie jest ku temu jakiś powód tylko jeszcze nie wiesz ;) Może spotkasz kogoś lepszego hmmm trzymam kciuki aby jak najszybciej jakaś radość na Ciebie spłynęła :) Paladine ty mi się tu dziewczyno nie dołuj Co się dzieje? W robocie znowu cię wkurzyli? nie daj się cokolwiek to jest :) A reszcie ślę moc pozytywnych myśli i buziaki, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja mimo mżawki i w ogóle braku słońca mam dobry humor zupełnie nie wiem czemu ale mam zamiar się z tego cieszyć :) lwicopanna ja mam trzy córki jedna ma 11 lat, druga 10 (to właśnie ta źle się czuła) a trzecia ma 7 latek także mam co robić ;) też czasami mam takie chwile zwątpienia ale one mijają i na pewno kiedyś spodka nas coś dobrego:) lwicopanno trzymam za nas kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chyba będę miała piątek wolny :))) tak na 90 % i co tam paladine? Pomysł na prezent dla bratowej na Święta macie jakiś? Ma być nie drogi i najlepiej markowy, bo ona lubi tylko to co najlepsze i zwraca uwagę na firmę niestety W zeszłym roku dostała kolczyki z Aparta, bo zmieściło się w moim budżecie, a w tym roku nie mam pojęcia Poratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lenia dzisiaj, nawet głowy mi się nie chce myć, szczęście że można czapką przykryć :) trochę prac sobie zaplanowałam na dzisiaj, ale czuję że skończy się na siedzeniu przed kompem, a robota będzie musiała poczekać do jutra. Jeszcze jak pomyślę że święta blisko, to już mam dość, jakiś catering by się przydał, od razu bardziej bym je lubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, co u Was, zima już postraszyła? u mnie chmury od rana i już padał śnieg z deszczem, jest bardzo niefajnie:( poza tym mam bałagan w domu-mąż zabrał się za malowanie sypialni-ale za to bedzie ładnie i trochę meble przestawimy:)małe zmiany a cieszą;) Blaskiem-i co wymyśliłaś już coś? buziaki dla Was, miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×