Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

NIe no pewnie ja wiem że czasem niewielkim wydatkiem można sobie coś fajnego kupić, właściwie większość moich rzeczy pochodzi z okazji ;) ale chciałabym trochę przyoszczędzić bo mi się sofa marzy do salonu tak czarna, niby nie majątek ale ok 1000 trzeba mieć Mam na myśli taką http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09875822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
no no Blaskiem ta sofa robi wrażenie :) piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski po przerwie :P super sofa ale ja na razie nie mogę sobie na nic pozwolić bo mam trzy córy i do szkoły trzeba je wyszykować M A S A K R A ktoś kiedyś powiedział, że szkolnictwo jest darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) a ja tylko na chwilkę, bo padam z nóg, małej się dziś pogorszyło, wylądowaliśmy na pogotowiu i jestem wykończona fizycznie i psychicznie też, tak że pisać nie mam siły, ale choć przywitać się z Wami chciałam... jutro się odezwę, a póki co powiem, że ja na razie też oszczędzam i też na sofę z IKEI;)ale inną, niż Blaskiem-może jutro wkleję zdjęcie, Blaskiem ale ta sofa Twoja fajna:) paladine-ciesz się z zakupów, przynajmniej osłodziłaś sobie weekend pracujący:) catala-dobrze,że moja córa jeszcze ciuchów mi nie podbiera;)to Ty się za długo tymi butami nie nacieszyłaś, fakt:) dobranoc dziewczyny-i miałam napisac dwa zdania-a tu proszę, wyszło, jaka ze mnie gaduła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Lens tak mi przykro ... życzę dużo zdrówka dla córci mam nadzieje że z dnia na dzień będzie już tylko coraz lepiej :) Abrakadabra doskonale Cie rozumiem ja mam co prawda tylko dwie córki ale dają po kieszeni oj dają ... Pozdrawiam 🌼 milej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za córcie, niech się nie wygłupia i nam zdrowieje szybko Mnie to bezpośrednio jeszcze nie dotyczy, ale to jakaś masakra z tymi książkami i resztą do szkoły Czy mi może ktoś wytłumaczyć dlaczego od poprzednich klas nie można kupować podręczników?!!! Czy oni muszą co chwilę wymieniać na nowe? Ja zawszę kupowałam po starszej koleżance przecież to oszczędność i dla Rodziców i dla lasów ;) Wkurzają mnie takie rzeczy Życzę powodzenia w wyprawianiu dzieci do szkoły i oby nie dało aż tak mocno po kieszeniach ;) Jadę na obiad do rodziców faceta ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej: Lens mi tez przykro i całym sercem jestem z wami! bardzo gorąco ściskam WSZYSTKIE PANIE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dziękuję za wszystkie ciepłe słowa:) dzisiaj jest spokojnie, córcia czuje się lepiej-wczorajsze dolegliwości ustąpiły całkiem-wczoraj miała lekką gorączkę i wymiotowała przez cały dzień, prawie nic nie jedząc i nie pijąc-bo wszystko zaraz zwracała.Dlatego pod wieczór pojechaliśmy na pogotowie, bo bałam się, że się odwodni-ale zrobili jej tam badanie krwi, nie była odwodniona, dostała leki, no i o 21 byliśmy w domu. Noc minęła spokojnie i dzisiaj wszystko jak ręką odjął-sama jestem tym zdziwiona, że ustąpiło tak nagle...to chyba faktycznie jakiś wirus, bo w sumie lekarz nic konkretnego nie powiedział..matko ile ja nerwów wczoraj przeżyłam.. A Wam jak minęła niedziela?Blaskiem-jak proszony obiadek:)? buziaki dziewczyny dla Was i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wkurzyli mnie trochę, ale nie ważne, przynajmniej obiad był smaczny A jutro 1 dzień do pracy po urlopie trzymajcie proszę kciuki mocno bo bardzo boję się tych zaległości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów wszystkim :) <stopka>Kiedy zostanie złowiona ostatnia ryba Kiedy zostanie zabity ostatni bizon Kiedy zostanie zatruta ostatnia rzeka I padnie ostatnie drzewo Wtedy człowiek zrozumie, Że nie można jeść pieniędzy :(</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Zaczęło się, szara rzeczywistość Narazie nie jest źle oby tak dalej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:))Blaskiem_jeszcze nie masz tak zle ze sobie z pracy wypisujesz do nas hehe,a ja po nocce tezmam szarą rzeczywistośc,ale chociaż zaraz dostanę śniadanko do łóżka od mojego faceta;} Miłego dnia ,Lens jak mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakaś masakra weszłam na wagę po urlopie a tu 4 kg do przodu Jestem załamana Na to konto zjadłam dziś tylko jabłko ale nie wiem ile wytrzymam jeszcze obym sobie tego wieczorem nie odbiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem odwrotny. Przez zimę przytyłam 4kg., a tylko wiosna przyszła to je straciłam. A tak się cieszyłam z tych dodatkowych kilogramów, bo wieszak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej dziewczyny :) Tamtamtam mam ten sam problem co Ty jak już uda mi się złapać parę kilo to jestem szczęśliwa ale nie trwa to zbyt długo :( Blaskiem nie załamuj się dasz radę ;) Paladine śniadanko do łózka no no brawo :) Lens tak to jest z tym wirusem dopada niespodziewanie wymęczy i znika oby jak najrzadziej a najlepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala i tamtam ale Wam zazdroszczę:) Mam ten sam problem co Blaskiem waga mi wzyżkuje po urlopie lub świętach tak z 4 kg:( i potem muszę się pilnować i uważac na siebie..az wrócę spoowrotem..Blaskiem a Ty zjedz śniadanko bo potem pozresz to na kolacje heheh;) mam nowa zabawę ,kazda p;isze ile wazy i ile wzrostu:D JA ZACZNĘ 170cm----63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) mała ma się dobrze, wygląda na to, że wszystko minęło, jutro idziemy do kontroli, a pojutrze debiut w przedszkolu;) Blaskiem-no i jak po 1szym dniu w pracy,dałaś radę? co do wagi-to ja mam raczej stałą, ale ponieważ lubię jeść;)to muszę się pilnować, bo przybywa mi w bioderkach. Paladine-dopisuję swoje dane;) 155wzrost, waga 51kg-ale chciałabym zrzucić 2 kg-bo tyle ostatnio przytyłam-i właśnie od dzisiaj mam zacząc ćwiczyć-a tak mi się nie chceeeee;) miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Lens fajnie że córka czuje się już lepiej :) Paladine przykuje wyzwanie i piszę :) 170cm ---56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens ,no to super,że jest juz ok:) ja zdecydowanie nie jestem wieszakiem i nigdy nie byłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi że jestem jakiś gruby pasztet, bo mam 162 - 65,1 kg Teraz widzę jak to strasznie wygląda i podwójnie mi źle To nie był dobry pomysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem-ej, Ty się nie wygłupiaj, żaden pasztet z Ciebie! wiadomo, że każda z nas jest krytyczna wobec siebie i zawsze znajdzie sobie coś nad czym trzeba popracować, chudsze chcą być grubsze i na odwrót;) więc się nie dołuj! a ja znów muszę Wam się wypłakać-dawno już nie pisałam o moim psie-łapaczu much-jak go nazwałyście...wiecie że był chory, leczyliśmy go, ale doszliśmy do ściany:(pies niknie nam w oczach i ratunku już nie ma...niestety, czeka nas podjęcie najtrudniejszej decyzji, bo on się męczy..ja nie wiem jak to jest, że kurcze, jak sie wali to wszystko naraz:(dobra, więcej nie piszę, bo zaczynam się rozklejać, a dopiero co przestałam płakać.. zresztą, weszłam tu żeby "ofuknąć"Blaskiem dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym ja napisała swoje "dane" to by się wam od razu humor poprawił :P lens rozumiem cię doskonale niedawno opłakiwałam kotka :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda pogromcy much, trzymaj się jakoś Jak byłam w podstawówce to mój psiunio przybłęda, który całe dzieciństwo był ze mną też musiał zostać uśpiony Nie ja akurat podejmowałam tą decyzję bo byłam dzieckiem, ale na pewno jest to ciężka decyzja Tylko pamiętaj tak jest lepiej, niż miałby się męczyć :( Troszkę sobie odbiłam na obiedzie, ale za to kolacji nie zjadłam ;) Ja to najbardziej chciałabym ważyć 55 jak w liceum ;), a wtedy też narzekałam że jestem gruba, matko jaka ja głupia jestem ile bym teraz dała żeby tak wyglądać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Lens doskonale Cie rozumie ja 4 lata temu musiałam uśpić swoją labradorkę mimo kilku operacji nic nie dało się zrobić ... ta psina była moim skarbem siedziała przy wózku jak dziewczynki były małe śmiejemy się ze uczyła je chodzić... trzymały ją za ogon i biegały za nią ...mogla bym wiele o niej pisać... no cóż taka kolej rzeczy ... Blaskiem a co to za dołowanie się oj tak nie można jestem pewna że wyglądasz super :) Abrakadabra gotowa do rozpoczęcia roku szkolnego, córy przygotowane na pierwszy dzwonek? u mnie szósta klasa wiec nie będzie łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z tymi psami się dzieje ostatnio, z kim bym nie rozmawiała, to choruje. Moich rodziców pies ostatnio, zachorował na serce, ale on ma 16 lat, więc ma prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi to 51kg, przy 170cm wzrostu :( Blaskiem ja tak jak ty, w liceum ważyłam 55 i byłam niezadowolona, a teraz mi się marzy ta waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny matko, co za pogoda,leje u nas niemiłosiernie:( co do psiaka-ja staram sie nie płakać, żeby córcia nie widziała mnie takiej zasmarkanej-więc jakoś się trzymam..wychodzi na to, że każda z nas ma za sobą tego typu doświadczenia ze swoimi zwierzakami:(to przykre, ale cóż, życie:( abrakadabra-Ty się nie wyłamuj;)dawaj te swoje wymiary;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×