Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

hej dziewczyny,jesli chodzi o psiaki,to ja równięz opłakiwałam,straszne.AbrakadaBRA -nie bawisz sie z nami to oddaj zabawki;) a gdybym ja cos napisała tobycsie spadły z krzesła hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Tamtamtam dzięki :) Lens jutro ma bardziej lać i do tego ma wiać 😭 Paladine ja chce spaść z krzesła więc dawaj niusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, nic nie napiszę nawet jakbyście mnie torturowały :P córki gotowe w sensie materialnym ale duchowym to nie :P ale jak pamiętam to też tak miałam :P moja jedna córa idzie do 1 klasy, druga do 4, a trzecia do 5 więc trochę roboty mnie czeka :) pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladine-jak się powiedziało "A"to trzeba powiedzieć i 'B":) no dalej:) abrakadabra-a Ty sie nie wyłamuj! catala-leje i wieje już dzisiaj, więc nie wiem co będzie jutro, bo mnie się wydaje, że gorzej już nie może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra a widzisz nie bolało ;) i ty mi tu ze smukłymi laskami nie wyjeżdzaj bo się mnie pozbędą! Paladine a teraz skoro abrakadabra mogła Twoja kolej! Niech zgadnę spodziewasz się dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrakadabra najpierw chcesz dać, potem uciekasz :P chyba proponowałaś z myślą że odmówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrakadabra-ales zaszalała heheh,no to faktycznie czuje sie duuzo smukllej hihi,tym bardziej ze kiedys ważyłam duzo wiecej ,a w ciązy nie jestem:;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
u mnie na chwile wyjrzało słoneczko wiec wsiadłam na rower i zrobiłam 8 km niestety wróciłam mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladine widzę że reszta dała za wygraną, ale mnie ciekawość zaraz zeżre Gadaj zaraz co to za newsy, bo nie chcę zgadywać dalej (a może ślub się szykuje?) Mów! albo jak usłyszysz w wiadomościach że jakiejś kobiecie głowa eksplodowała, to pamiętaj że to ja i że to z ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja nie daje za wygraną cały czas siedzę przykuta do fotela aby w każdej chwili przeczytać tą zaskakującą wiadomość ...... jak usłyszycie o kobiecie która uschła z ciekawości to będzie o mnie hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak mówiłam że będę oszczędzać? Wygląda na to że kłamałam Masakra po prostu jakaś Kupiłam sobie dziś prostownicę do włosów na którą wydałam Uwaga 150 zł! czyli 1/6 mojej sofy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
oj Blaskiem rzeczywiście zaszalałaś proszę na przyszłość bardziej się postarać ;) chyba chcesz wreszcie zostać posiadaczką tej pięknej sofy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju ale ona mnie tak kusiła, bo ma ceramiczne i jonizujące (nie wiem o co chodzi) płytki, i taka poręczna, i lekka, i zawsze taką chciałam bo często prostuję włosy, a miałam taką z metalowymi płytkami, więc sama widzisz A podobno metalowe to nie zdrowe czyli tak naprawdę zrobiłam to dla swojego dobra a na zdrowiu nie można przecież oszczędzać! No i taki mniej więcej dialog ze sobą też prowadziłam, i jak tu nie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
no kochana argumenty nie do przebicia nie mogłaś jej pozostawić samej w sklepie to oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×