Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

hej, już prawie południe, a tu jeszcze sie żadna nie zameldowała? gdzie sie podziewacie dziewczyny? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś duuuużo pracy i dopiero udało mi się zajrzeć No 1 tydz po urlopie minął teraz czekam do następnego :) Pytanie kiedy? hehe Oby wcześniej niż za rok ;) Buźka Fajnego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) a dzis byliśmy już dłuzej w lesie i to własnie tam gdzie duzo ludzi sie kręci,jak szliśmy to szła taka parka dziadków i oni to mieli kazde po pół reklamówki a ,my i tak znależlismy z 20::)ia 3 dzis heheh,ale najlepsze byly takie inne 3 wkrzakunach takich wielkich ,dziewczyny to były MUTANTY-obok siebie po 35 cm,tylko ze to purchawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladine, abrakadabra-a nie chodzicie Wy przypadkiem po tym samym lesie;) Blaskiem-1szy tydzień po urlopie minął-teraz już będzie z górki:) a my z mężem na wieczór mamy pyszne winko:)a w tv będą Szczęki-będziecie oglądać-bo ja tak, uwielbiam ten film:) miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiś horror na dvd dziś zaplanowany, oby był dobry Lubię straszne filmy, ale taki z treścią, a nie jak facet z siekierą lata czy coś ;) Ja byłam tylko raz w życiu na grzybach Nie jeździmy bo się nie znamy a wiadomo że nie ma co ryzykować, Jedynie po lesie możemy sobie połazić rekreacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lens dzięki za przypomnienie bo też uwielbiam ten film ale ja z kolei oglądam często, gęsto Discovery i wszystkie kryminalne programy to dopiero są horrory. horrory w sumie lubię ale tak jak Blaskiem nie takie rąbanki wolę takie ekologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek:) jak humorki?:) mój taki sobie,niedługo do pracy musze lecieć,ogólnie nie chce mi sie nic:)po tym wypoczynku..ale grzybki sie susza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też do pracy tak jak paladine a moje grzybki już ususzone pozdrawiam i życzę miłego dnia i do jutra bo po pracy na małą imprezkę idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego popołudnia dziewczyny! abrakadabra-baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) paladine-niedzieli w pracy to ja Ci nie zazdroszczę, trzymaj się tam:)a abrakadabra, to może imprezkę odsypia;) a my zaraz idziemy na spacer, choć nie bardzo mi się chce, bo zimno i mam katar:( miłęj niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się z dvd stało i film do połowy obejrzałam tylko Ale się wściekłam! Mam nadz ze uda mi się dokończyć w końcu ale wiadomo już nie to samo bo horror powinno się oglądać ciurkiem żeby był klimat Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odsypia abrakadabra do 3 w nocy się bawiła a na 9 rano do pracy szła ale już jestem w domku i idę trochę odpocząć blaskiem to rzeczywiście pech pozdrawiam was wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po niedzieli:( Blaskiem-to sie nazywa złośliwość rzeczy martwych:p a poza tym to widzę, w weekend nie odezwały się catala i tamtamtam-ej, dziewczyny, co z Wami? Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy nowy tydzień Ale żebym z energią do niego przystąpiła to raczej nie powiem Może to już przygnębienie jesienne Tylko dlaczego, skoro jeszcze lato mamy No zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekendy kompa nie włączam. To czas całkowicie dla rodzinki ;)(i nie chcę wpaść w uzależnienie) ale dziś się melduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka tak zachwycona przeszkolem, że i w weekend chciała iść :) Przynajmniej jedno zadowolone, bo syn z odrabiania lekcji się nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) no moje dziewczynki tez nie sa zachwycone że trzeba sie uczyć ...wakacje stanowczo sa za krótkie hi hi ..... znów pada a ja mam caluteńka pralkę rzeczy do wywieszenia więc nie wiem gdzie je już upychać :( bo w łazience nie schnie tak jak należy :( pozdrawiam Was dziewczyny cieplutko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! a ja rano zawiozłam protestującą córę do przedszkola, na szczęście na miejscu się uspokoiła i rozstałyśmy się bez płaczu U mnie też leje, ciemno się zrobiło, a chwilę temu padał grad:(catala-z praniem mam ten sam problem, przed chwilą uciekałam z suszarką z balkonu, ta pogoda mnie dołuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:) u mnie deszczowo,a pranko to musze tez w łazience suszyc;)cos mi od rana w szyje weszło hehe ale nie robiłam nic dziwnego;)więc nie wiem od czego,miłego poniedziałku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne ale dokładnie od 31.08 zaczęłam popalać w piecu, więc z praniem nie mam problemu Musiałam zacząć grzać bo jak wychodziłam z pod prysznica to zamarzała, ale to jakaś zgroza żeby w sierpniu już zacząć?! oczywiście nie na pełną parę tylko tak trochę ale mimo wszystko to jakieś przegięcie z tą pogodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem-zazdroszczę Ci własnego piecyka!nasza spółdzielnia chyba czeka na pierwszy śnieg-zimno jak diabli a tu nikt się nie kwapi z włączeniem centralnego:(więc marzniemy:( aha, a ja mam katar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
piecyk posiadam własny wiec mam cieplutko ;) ale pranie najlepiej schnie na dworze o ile jest pogoda no i ten zapach ... Paladine mnie coś wlazło w plecy chodzę dziś bardzo ostrożnie czy my aby się nie spotkałyśmy gdzieś przypadkiem hi hi hi ja w każdym razie mam chyba lukę w pamięci bo nic sobie nie przypominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej kawka jak najbardziej ...nareszcie mogę na chwilkę przycupnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×